שרשור היכרות

Carcass

New member
שרשור היכרות ../images/Emo198.gif

טוב לא היה פה כזה מלאן זמן ,ויש פה מלא אנשים חדשים,אז יאללה: שם: גיל: מקום מגורים: עיסוק: תחביבים: דרינק אהוב: ציפיות לשבוע הקרוב? ציפיות לקיץ הקרוב? רגאי: קונשס או דאנסהול? דאב או פאונדיישן? Buju Banton Vs Capelton? Damian Marley Vs Ziggy Marley? הולכ\ת לשון פול?למה? היית בקפלטון?נהנית?:) תמונה,אם יש. טוב שיהיה שבוע טוב.

Carcass

New member
..

שם: אלעד . גיל: 22 וחצי. מקום מגורים: ראשלצ כבוד. עיסוק: מעביר תזמן ב Yellow עד המילואים בחודש הבא,אחריהם אני כבר טס. תחביבים: מוזיקה,אלכוהול,וכן,לשחק אנ בי אי 07 במחשב ברצף ללא מענה. דרינק אהוב: קובה ליברה ( AKA רום עם קולה וטיפ'לה ליים). ציפיות לשבוע הקרוב? אמ לישון הרבה,עכשיו שכנגמר הפרנזי של האנביאי בלילות,אולי ני יוכל לישון קצת חח. ציפיות לקיץ הקרוב? חצי קיץ אני יהיה במילואים,מיד אחריהם אני טס לקובה וג'מייקה,אז כן שיעבור הזמן יותר מהר כבר(לא יכול לחכות כבר). רגאי: קונשס או דאנסהול? קונשס,פרופר. דאב או פאונדיישן? פאונדיישן. Buju Banton Vs Capelton? קפלטון. Damian Marley Vs Ziggy Marley? דמיאן. הולכ\ת לשון פול?למה? לא,יותר מדי מסחרה עם יותר מדי ילדיי מסיבות מוזיקה שחורה וערסים שאוהבים את we ll be burnin,הא וכן,אין לי כסף לבזבז חח,בלי קשר לא מטורף עליו בכלל. היית בקפלטון?נהנית?:) ברור,אכן אכן. תמונה מקפלטון.

הופה כל הכבוד על היוזמה../images/Emo124.gif

שם
כשף גיל
7,581 ימים- 249 חודשים וכו'..
שלחו לי מייל כזה שמראה הכל.... מקום מגורים
קדימה עיסוק
אני מטפלת בקליניקה לרפואה אלטרנטיבית ובתמיכה טלפונית בבלוקבסטר
תחביבים
לשחות, לשמוע רגאיי, לטייל, כנרת! לראות משפחה, ללכת לפסטיבלי רגאיי, לישון (מסתבר ככה עם 2 עבודות) וכו'.. דרינק אהוב
פפסי מקס! מתה על על הטעם לוואי שלו!! אבל לא שותה כי זה רעל לגוף
ציפיות לשבוע הקרוב?
לעשות היום סתימה בשן, ללכת למס הכנסה, לעבור את המסיבה שאני עושה ביום חמישי ולראות את האישה בשבת. ציפיות לקיץ הקרוב?
לעזוב את העבודה בבלוקבסטר, לטוס לגרמניה, למצוא עבודה חדשה ובעיקר--- לשמור על שפיות!! רגאי: קונשס או דאנסהול?
קונשנססס דאב או פאונדיישן?
פאונדיישן! Buju Banton Vs Capelton?
אחרי שחשבתי פעמיים.. אממ.. אין לי תשובה חד משמעית.. אממ.. אולי בוג'ו. Damian Marley Vs Ziggy Marley?
דמיאן.. הולכ\ת לשון פול?למה?
למה? כי התאריך תקוע וזה בראשון :-\ היית בקפלטון?נהנית?:)
לא, לא הייתי
תמונה,אם יש
קבל.. תמונה של הגברת ושלי בכנרת מלפני יומיים- מנסות לקפל ת'אוהל ברוחות החזקות חחח טוב שיהיה שבוע טוב
גם לך כפרא
-כשף!

alismile

New member
סאאפ... :)

שם: אליסה גיל: 18 וחצי מקום מגורים: אור עקיבא עיסוק: תלמידה תחביבים: צילום דרינק אהוב: אני לא ממש שותה אבל אהבתי את ה-woo woo חח ציפיות לשבוע הקרוב? מסיבת סיום- שיהיה ממש כיף ציפיות לקיץ הקרוב? שיהיה חם רגאי: אני חדשה בתחום בעיקרון אני שומעת בעיקר מוש בן ארי ודברים ישראליים וגם בוב מרלי קצת :) תמונה,אם יש. טוב שיהיה שבוע טוב.

היי את חדשה נכון?

ברוכה הבאה גם לך, אני גיל מנהל הפורום. שתהיה לך אחלה שהות פה! יופי של תמונה אגב :)

alismile

New member
האאאייי איזה נחמד חח תודה :)

אני לא מכירה מוזיקת רגאיי ממש באופן יסודי מתי תמליצו על שירים?

Ben Dor

New member
אאאני =]

שם: בן דור גיל: 17 מקום מגורים: מושב ליד רחובות עיסוק: אמממ תלמידה?!... תחביבים: להנות דרינק אהוב: סמוז ציפיות לשבוע הקרוב? מסיימת ת'לימודים סוף סוף! ציפיות לקיץ הקרוב? לעשות ת'פסיכומטרי כמו שצריך רגאי: קונשס או דאנסהול? דאנסהול דאב או פאונדיישן? דאב Buju Banton Vs Capelton?קפלטון Damian Marley Vs Ziggy Marley? זיגי הולכ\ת לשון פול?למה? לא כי הולך להיות מפוצץ בערסים וזה הולך להזכיר תהופעה של 50 סנט עם כמו האנשים היית בקפלטון?נהנית?:) לא =\ תמונהה =]

|שורק| למה לא אני אומר ../images/Emo66.gif

איפה התמונה המדליקה הזאת הייתה בזמן של כל ההודעות עם התמונות עם שחר על הבמה?

Ben Dor

New member
חח הגיע הזמן להתחדש לא?!..

האמת היא כבר דיי ישנה.. צריך לעשות עוד סט...חח

Ben Dor

New member
חחח לא נראלי שהיה אפשר שלא

להנות מההופעה שלו הוא אומן ע-נ-ק-י-! וכמו פגרת פיספסתי את זה... נו טובבב בג'מייקה נשלים פערים ;]

על אותו קו של אלעד...

שם: גיל גיל: 19.5 מקום מגורים: זה מורכב... בגדול צופים, אי שם במערב הפרוע של השומרון... עיסוק: הסנגור החצי מלומד :) תחביבים: היו לי פעם לא מעט, היום לרכב על אופניים, לרוץ, לשיר עם הלהקה שלי ולנהל פה. כל זה בשעתיים בערך שיש לי כל יום בין ההגעה הביתה ועד השינה המתוקה, והקצרה מדי. דרינק אהוב: דרמבוייייייייייי לחלוטין... אבל ברגיל - ערק אשכוליות... ציפיות לשבוע הקרוב? שהאדמומיות מהשיזוף הלא יוצלח תעבור ולא יהיו לי קילופים... ציפיות לקיץ הקרוב? שאני אשתזף כמו שצריך, לנצל את העובדה שיש לי ים לייד הבסיס ולטייל קצת עם הרגילה שצברתי. רגאי: קונשס או דאנסהול? רגאיי. דאב או פאונדיישן? רגאיי. Buju Banton Vs Capelton? תלוי איזה שיר מול איזה שיר. את ההופעה של בוג'ו בארץ אהבתי קצת יותר, למרות שקשה לי להאמין שאשכרה ראיתי את שניהם בשורה הראשונה (ולראיה, לפחות לאחת ההופעות, התמונה המצורפת) Damian Marley Vs Ziggy Marley? דמיאן כמובן, זיגי לא ממש עושה PURE רגאיי ובכל מקרה הוא לא כוס התה שלי (יואו למה אמרתי את הביטוי הזה אני כל כך שונא אותו!)... הולכ\ת לשון פול?למה? לא הצלחתי להתקמבן על כרטיס עד כה, אין לי כסף אני חייל מסכן למען השם! אולי, כרגע נראה שלא... היית בקפלטון?נהנית?:) כמובן... תמונה,אם יש. קבל אלעד :)

REL YESAYA

New member
יאללה נענה

שם:אריאל ישעיה גיל:22 מקום מגורים:תל אביב עיסוק:הרבה דברים תחביבים:מוסיקה כמובן,כדורגל והרבה הרבה מכות (UFC מי שמכיר) דרינק אהוב:כרגע, מים מינרלים ציפיות לשבוע הקרוב?לא לעשן סיגריות ציפיות לקיץ הקרוב?לעבוד הרבה ולהנות מלא רגאי: קונשס או דאנסהול?דנסהול דאב או פאונדיישן?פאונדיישן Buju Banton Vs Capelton? קפלטון Damian Marley Vs Ziggy Marley? דמיאן הולכ\ת לשון פול?למה? ברור שהולך גם כי אני רוצה לראות הופעה שלו וגם כי אני מתקלט עם אפיקומן היית בקפלטון?נהנית?:)ברור היה ענק

REL YESAYA

New member
תשובה

זה ארגון MMA מספר אחת בעולם MMA זה לחימה משולבת. כל אומניות הלחימה ביחד הכל מותר חוץ מ בעיטות למפשעה, ברכיות לראש בשכיבה(ברכיות לראש בעמידה מותר!!). ספורט מלהיב במיוחד! ufc.com

למעלה