שרשור היכרות

etieti1

New member
המשך...

הולכ\ת לשון פול?למה?לא,יש עבודה=\ היית בקפלטון?נהנית?:)לא,בעע

smile14

New member
אהלן..

טוב לא היה פה כזה מלאן זמן ,ויש פה מלא אנשים חדשים,אז יאללה: שם: ליר גיל: עוד מעט 15.. (אני קטנה) 8) מקום מגורים: ראש העין עיסוק: אין..לא עבודה וגם נגמר הבית ספר תחביבים: לנגן על גיטרה, התנחלות בפארק/בצ'אי עם חברים, להכיר אנשים , מוזיקה, לצייר ולרקוד (לא יצא לי ליהיות בדאנס של רגאיי אף פעם.. יש במרכז בזמן הקרוב? בלי הגבלת גילאים?) דרינק אהוב: בירה.. היניקן הכי וגם טובורג ציפיות לשבוע הקרוב? לחייך סתם.. ציפיות לקיץ הקרוב? הופעות , חברים חדשים וישנים והמון אהבההה רגאי: אז זהו שכאן יש בעיה כי אני לא מבינה בסגנונות ואין לי מושג בזה אז אממ.. אם מישהו מוכן לעזור לי.. פה או במסרים או במקום אחר אני בטח ישמח.. אBuju Banton Vs Capelton? לא יצא לי לשמוע ממש את בוג'ו אבל קפלטון הוא מלך הולכ\ת לשון פול?למה? לא.. כי אין לי כסף היית בקפלטון?נהנית?:) לא הייתי.. 8( לא מצאתי איך להגיע וגם לא עם מי אני שמאלית בתמונה->

ohadbs

New member
בם בידי בם

שם: אוהד גיל: 20 מקום מגורים: צפת עיסוק: מדריך נוער / בקרוב סטודנט (או לפחות תלמיד) / הא כן, חייל :) תחביבים: מוסיקה טבע יהדות ושעושים לי נעים בגב :) דרינק אהוב: בנאלי לחלוטין ארק / וודקה ציפיות לשבוע הקרוב? לא להסתבך עוד בצבא, להתחיל את הלימודים. ציפיות לקיץ הקרוב? להיות בכמה שיותר הופעות / טיולים . רגאי: קונשס או דאנסהול? קונשס דאב או פאונדיישן? פאונדיישן Buju Banton Vs Capelton? לא לחוץ על שניהם Damian Marley Vs Ziggy Marley? נראה לי שזיגי הולכ\ת לשון פול?למה? אם לא יפול עלי איזה כרטיס מהשמיים (או מפורטל הרגאיי :) ) לא נראה לי היית בקפלטון?נהנית?:) לא הייתי.

noa08128

New member
../images/Emo68.gif

שם:נועה מיז גיל:18 מקום מגורים: ראשון לציון עיסוק: בדיוק מסיימת להיות תלמידת תיכון.. תחביבים: חח תחביבים..ממ לטייל לקרוא ולשמוע מוזיקה
דרינק אהוב: ממ מכיוון שאסור לי לשתות. אז הדבר היחיד שאני יכולה להגיד זה בירה- ואם כבר בירה אז טובורג רד. ציפיות לשבוע הקרוב? היום פעולת גרעין,יום חמישי-קניות בת"א +מסיבת שכונה בגן החשמל+ ארועי לילה פשפש לילה ביפו, יום שישי-הופעה של רונה קינן בצוותא, יום פעליות במכבי צעיר ובטח בערב יציאה לאיזה פאב מעאפן בראשון. ציפיות לקיץ הקרוב? פריז
מחנה קיץ, ועלייה לקיבוץ (משאבי שדה). רגאי: קונשס או דאנסהול?קונשס דאב או פאונדיישן? דאב Buju Banton Vs Capelton? עדיין לא החלטתי Damian Marley Vs Ziggy Marley? דמיאן!! הולכ\ת לשון פול?למה? ממש לא למרות שזה קרוב לבית שלי- אני לא הולכת להצטופף עם מליון ילדים קטני פרחות וואנבי ראפרים. היית בקפלטון?נהנית?:) הייתי :) (אפילו עם אלעד) וממש נהנתי רקדתי כמו מטורפת!

K C

New member
More Fire!

שלום לכל התוספות החמודות לפורום
וקצת שוקולד
שם: קייסי גיל: 24 מקום מגורים: בת-ים עיסוק: עושה כסף תחביבים: Intoxication דרינק אהוב: בירה זה הדבר הכי חזק שאני שותה קונשס או דאנסהול? רוטס דאב או פאונדיישן? שתיהם Buju Banton Vs Capelton? תלוי באוירה, שניהם חזקים Damian Marley Vs Ziggy Marley? דמיאן היית בקפלטון? מופע ויקיד!!

../images/Emo121.gifאחלה שבוע יא ג'בבות

שם:גלעד גיל:עוד חודש ומשהו 17 מקום מגורים:עפרה עיסוק: מובטל תחביבים:לנגן לנגן ולנגן דרינק אהוב:ערק אשכוליות ציפיות לשבוע הקרוב?אין ציפיות לקיץ הקרוב?יותר מדי רגאי: קונשס או דאנסהול? דאב או פאונדיישן? Buju Banton Vs Capelton? Damian Marley Vs Ziggy Marley? הולכ\ת לשון פול?למה? היית בקפלטון?נהנית?:)

fleaboy

New member
איזה כיף של שרשור...

כבר איזה חודש לא הייתי בבית אז לא יצא לי לראות... נצטרף עכשיו: שם: נדב גיל: 19 אני חושב... תמיד אני מאבד את הספירה מתישו מקום מגורים: נטף עיסוק: כרגע סיימתי שנת שירות... מתגייס באוגוסט תחביבים: לנגן בערך מספיק לי לכל החיים :] דרינק אהוב: מים, או מיץ תפוזים ציפיות לשבוע הקרוב? לישון, לנגן, ובסוף השבוע אני טס להולנד ציפיות לקיץ הקרוב? גיוס חם ונעים :] רגאי: כן, תודה :] קונשס או דאנסהול? קונשנס דאב או פאונדיישן? פאונדיישן Buju Banton Vs Capelton? עזבו אותי מדאנסהול באמאשלכם... Damian Marley Vs Ziggy Marley? דמיאן הולכ\ת לשון פול?למה? לא, כי הוא דיי מעפן לדעתי... היית בקפלטון?נהנית?:) לא הייתי, סגרתי שבת :| וגם זה עלה יותר ממה שאני מקבל בחודש בערך... תמונה,אם יש. הסתפרתי שבוע שעבר אז לא כלכך... אבל תיהיה בקרוב...

dkup

New member
nice 2 mit ( =

שם: קופר גיל: 16 מקום מגורים: נו"ס עיסוק: תלמידה ובחופש מסתלבטת עם הפסקות לריקוד ובייביסיטר תחביבים: תיאטרון (הרבה יותר מתחביב כבר בעצם), קצת לצייר וקצת לרקוד דרינק אהוב: בעיקרון כל דבר עם מספיק אלכוהול ציפיות לשבוע הקרוב? לעשות כיף, אולי נלך ללילה לבן ציפיות לקיץ הקרוב? לנ-ו-ח. רגאי: קונשס או דאנסהול? דאב או פאונדיישן? Buju Banton Vs Capelton? Damian Marley Vs Ziggy Marley? damien הולכ\ת לשון פול?למה? לא, לא אוהבת... היית בקפלטון?נהנית?: לא הייתי אוהבת רגאיי מאוד אבל לא מבינה בזה כלום.... אז קונשס או דאנסהול? אין לי מושג.... מתה על שוטי הנבואה (הם נחשבים רגאיי?..) ומעבר לזה, בוב מארלי ו... עוד הצעות יבואו בברכה S= קופר ( =

../images/Emo121.gifלשוטיה הנבואה יש כמה שירי רגאיי

ואפילו מעולים לדעתי. רגאיי עם עוד, גאונים.

למעלה