שרשור היכרות

Chenipeper

New member
נעים להכיר..

שם: צ'ני גיל: עוד שניה 20 מקום מגורים: הוד השרון עיסוק: מסעדה.. תחביבים: מוזיקה עם הלהקה, ים חובה כל שישי,חומוס.. דרינק אהוב:באד אפאל ציפיות לשבוע הקרוב? שיעבור מהררררררר ציפיות לקיץ הקרוב? הרבה הופעות.. רגאי: קונשס או דאנסהול? דאנס דאב או פאונדיישן? דאב Buju Banton Vs Capelton? בוג'ו Damian Marley Vs Ziggy Marley? דמיאן הולכ\ת לשון פול?למה? חחח..זה מצחיק שישר יש '' למה ''...חח..לא אין לי מה לחפש שם כל כך.. היית בקפלטון?נהנית?:) לא הייתי בקפלטון...בעסה ... תמונה מהחדר חזרות...אני על המייק. שיהיה שבוע אדיר, תהנו, יום טוב.

Gouzita

New member
nice to meet

שם: שני גיל: 18 מקום מגורים: הרצליה סיטי (הידועה לשמצה בהגבלת הגילאים בכניסה לליידיז נייט של איימר בסורס) עיסוק: בטלה מוחלטת עד הגיוס תחביבים: ריקודים סלונים
יוגה
וים :) דרינק אהוב: אמרטו סאוור ... נשמע פלצני אבל זה כולה ליקר שקדים סאוור ציפיות לשבוע הקרוב? שיהיו עניינים
ציפיות לקיץ הקרוב? שלא יגמר לעולם רגאי: ד.א נתקפתי עכשיו בחרדה נוירוטית כששמעתי בגלגל"צ מוש בן ארי מוקי התקווה שש ושאגי אחד אחרי השני... ואז כשהתחלתי לחשוב שאנחנו בדרך לעולם מתוקן משהו, הגיעו Queen עם Love of my life והחזירו אותי בקיק למציאות... קונשס או דאנסהול? תלוי במצב רוח דאב או פאונדיישן? דאבוש Buju Banton Vs Capelton? לא יפה נו.... King Kalonji התחמקתי בכבוד חיחי Damian Marley Vs Ziggy Marley? דמיאן והרבה הערכה לזיגי שבא למרות המצב וזה.... Respect הולכ\ת לשון פול?למה? לא... יותר מדי צ'וצ'ות וכאלה... ומוש בן ארי עדיין מוחרם אצלי מקפלטון. פיכס על ההחלטות שלו. היית בקפלטון?נהנית?:) הייתי הייתי... שמחה וצהלה הילולה ומחולה~~!!

SaBaGMaN

New member
yes i

שם:יקיר גיל:19 וחצי מקום מגורים:ב"ש עיסוק:מש"ק אבטחה בקצין העיר פה,דרכים תלולות עברתי במערכת הצבאית עד שמצאתי משו נייס:)) תחביבים:מוזיקה מוזיקה ומוזיקה,,אהה שחכתי להגיד..מוזיקה! כן זה אחד הדברים הכי משמעותיים בחיים שלי,מה עוד? אני מאוד אוהב ספורט,הרמת מישקולות וכו'..גם תזונה תרגילים ומה שמיסביב..משקיע בזה לא מעט,כמובן שיש עוד תחביבים כאלה ואחרים.. דרינק אהוב:ערק אשקוליות. ehhh פעם היינו חיים על זה,עכשיו הכי הרבה שעובר לי בגרון זה המים בטעמים (אפרסק באד) ציפיות לשבוע הקרוב?וואלה אין משו מיוחד,מקווה שיגיעו כמה מישלוחים שעשיתי דרך הנט ציפיות לקיץ הקרוב?אוהוא יש לא מעט..בגדול שיהיה חם:)) רגאי: קונשס או דאנסהול? ככה מי שיעבור על הסלקשן שאני אוסף מגיל מאוד צעיר ימצא הכל מהכל ממש ככה ראגא,רוטס&קולצ'ה,ארלי דאנסהול עד הארד קור ומה לא..בקיצור אין לי משו מועדף עיניין של תקופות ולכל אוירה ויום יש את הסיגנון שלו,חוץ מדאב וסקא אני שומע הכל דאב או פאונדיישן?פאונדיישן. Buju Banton Vs Capelton?בוג'ו גדלתי עם האלבומים שלו והוא האומן רגאיי שהכי השפיע עליי. Damian Marley Vs Ziggy Marley?דמיאן ללא ספק. הולכ\ת לשון פול?למה? ניראה..צריך לקחת יום רגילה,ולארגן כמה גרושים לא סגור על זה היית בקפלטון?נהנית?:)סיפור ארוך..בקצרה,הייתי בריתוק,הלכתי (נו ברחתי בהגדרת המפקדים)באותו יום התקשרו לבסר לי שאם אני לא יחזור עלול ליקרות ככה וככה וככה,שגם ככה אני לא הייתי במצב הכי טוב,הגעתי מתי שכבר הסתדרתי שם עם הרב סרן כבר היה מאוחר מידיי וסיימתי את יום העצמאות באיזה פאב,כל החבר'ה היו כולם חוץ ממני,בנאדם שחיי תמוזיקה ללא פשרות 24 שעות ביממה מגיל אפס. סיפור עצוב אני יודע..חח בקטנות ניראה אותו שוב מתי שהוא. (פאק לא יצא הכי קצר אהה) תמונה? כן יש אחת.. http://img395.imageshack.us/img395/5419/dscf1039lk7.jpg עד פה sabago

DuBsYs

New member
מה הקטע של דאב או פאונדיישן?

כל הדאבים שאני שומע הם B סיידס לטיונים פאונדיישן....

K C

New member
גם אצלנו בעבודה הרדיו ניגן גלגל"צ

שמעתי בדיוק מה שאת שמעת וגם אני קיבלתי בקיק את love of my life.. לא שיש משהו רע בשיר הזה, אחד השירים של קווין, אבל למה דיכאון בצהריים

noynoysh

New member
מצטרפת לחגיגה ../images/Emo6.gif

שם: נוי גיל: 17 מקום מגורים: נופית (בין חיפה לעמקים) עיסוק: תלמידה תחביבים: מוזיקה, משחק, צילום, חברים...הכי חשוב לעשות חיים דרינק אהוב: נסטי מנגו אננס...פשוט גאוני =) ציפיות לשבוע הקרוב? להצליח להגיע למציצים ביום רביעי וגם...טסט (ששש...) ציפיות לקיץ הקרוב? תאילנד ופולין (הפכים מושלמים וציפיות שוות) רגאי: קונשס או דאנסהול? נוטה יותר לדאנסהול דאב או פאונדיישן? שניהם Buju Banton Vs Capelton? קפלטון Damian Marley Vs Ziggy Marley? דמיאן הולכ\ת לשון פול?למה? עוד בהתלבטויות...נראה =/ היית בקפלטון?נהנית?:) לצערי לא הייתי =( שבוע טוב חברים

מתפקד!

שם:שקד רן גיל: 16 וקצת מקום מגורים: גבעת עדה(כבוד!) עיסוק:תלמיד :( תחביבים:גיטרה, מוזיקה, הנוער העובד והלומד(למרות שזה קצת מעבר לתחביב), פוליטיקה דרינק אהוב:לא חשבתי על זה אף פעם לעומק ציפיות לשבוע הקרוב?להתכונן לבגרות בלשון ציפיות לקיץ הקרוב?שיהיה קיץ כיף ומשמעותי רגאי: קונשס או דאנסהול?דאנסהוללללל דאב או פאונדיישן?פאונדיישן Buju Banton Vs Capelton? למרות שבזמן האחרון אני חורש על קייפלטון, אין על בוג'ו Damian Marley Vs Ziggy Marley? דאמיאן בלי שאלה בכלל הולכ\ת לשון פול?למה?לא, פול אנשים, יקר מידי היית בקפלטון?נהנית?:) הייתי ונהנתי בטירוף

Ras Or

New member
yes i

שם: (ראס) אור ארליך גיל:17 מקום מגורים:זכרון יעקב עיסוק: מלצר חתיך תחביבים:ים בכל צהריים פנוי, כתיבה , נגינה דרינק אהוב: Whit russian כמובן או גוד אולד וויסקי ציפיות לשבוע הקרוב? שיהיה טוב ציפיות לקיץ הקרוב? אין לי ממש חופש אז לא רלוונטי, אבל שיהיה קיץ חם ונעים עם הרבה ים והרבהההה מסיבות רגאי: קונשס או דאנסהול? ראב א דאב(מעדיף על שתיהם =]) דאב או פאונדיישן? נו קשה להחליט מה אתה מכשיל Buju Banton Vs Capelton? כמו שמישהי פה אמרה, KINGGGG KALONJII Damian Marley Vs Ziggy Marley? דמיאן הולכ\ת לשון פול?למה? : יותר מידי יותר מידי .... גם ממש לא מת עליו לא אני הסגנון הזה היית בקפלטון?נהנית?:) : אני מעפן ולא הלכתי לקפלטון

xXx Shiraz xXx

New member
OYE

שם
שירז כהן גיל
פעורה למדי, 15 פלוס מקום מגורים
קיבוץ הזורע המרהיב ביופיו עיסוק
תלמידה חחח ועבודה? דיר עיזים תחביבים
בריכה, ים, מסיבות רגאיי.... והחבר'ה מהקיבוץ
זה נחשב תחביב! דרינק אהוב
מממ כל דבר שמתקשר בייגר או ביטר מייסטר... וסנגריה
ציפיות לשבוע הקרוב
לאדעת... להנות? חמשוש אני בכנרת אז בכלל יהיה פנאן... ציפיות לקיץ הקרוב
לנצל את הזמן עת תומו, להנות מכל רגע
ולחייך הרבה רגאיי: קונשס או דאנסהול
דאנסהול דאב או פאונדיישן
פאונדיישן יא מאןןן Buju Banton Vs Capelton
קייפלטון מלך מלכי המלכים Damian Marley Vs Ziggy Marley
סטיבן
חחח אבל מבין 2 האפציות - דמיאן. הולכ\ת לשון פול?למה
לא...אין כסף היית בקפלטון
ברור! היה ממש כמו התגשמות חלום, תחושה עילאית שאין לתאר. תמונה,אם יש.
יש שיהיה שבוע משובח אמיגוס שמרו על עצמכם ותהיו בריאים ותחייכו זה הכי חשוב

JahMighty

New member
תאמת..

חברה לא צריך להגיד את זה ברמיזות... תכלס..יפיפיה...Respect להורים על העבודה הטובה חח For real

Nechi Nech

New member
אהלן

שם: רביד גיל: 19 וחצי מקום מגורים: פתח תקווה עיר האורות המכובים עיסוק: חייל תחביבים: מוזיקה, נרגילה, ים, בלאגנים דרינק אהוב: לא שותה ציפיות לשבוע הקרוב? שיגיע סופו ציפיות לקיץ הקרוב? פייייייייי קרחנות אש רגאי: קונשס או דאנסהול? גם וגם דאב או פאונדיישן? פאונדיישן Buju Banton Vs Capelton? חולה על בוג'ו, אבל קפלטון זה קפלטון Damian Marley Vs Ziggy Marley? דמיאן הולכ\ת לשון פול?למה? בעזרת השם היית בקפלטון?נהנית?:) היה פסיכי.

:)

שם- ענבר גיל- 17 מגורים- פתח תקוה עיסוק- תלמידה, כנראה דרינק- לא מחסידות האלכוהול :} . בריזר ושמפניה ואני חושבת שזה אומר הכל. ציפיות לקיץ- שלמרות העומס אצליח למצות כמה שיותר את הרגשת החופש... רגאיי- לא עומדת בשאלות האלו. :} הולכת לשון פול- כפי שזה נראה כרגע לא, הן בשל גודל הארוע (מאיים משהו.) והן בשל מחסור חמור במזומנים, אבל מי יודע... קפלטון- לא הייתי וכן, הצטערתי. שבוע טוב!

למעלה