שרשור היכרות

S t o l a

New member
אהלן...

שם: דביר גיל: 21 מקום מגורים: גן יבנה ! עיסוק: חייל עד עוד חודשיים... תחביבים: מצייר להנאתי... ומוזיקה מה זאת אומרת :) דרינק אהוב: עארק !!!!!!!!! ובירה
ציפיות לשבוע הקרוב? שיעוף כבר... ציפיות לקיץ הקרוב? קיץ של שחרור מה יותר טוב מזה... אבל הולך להיות סבבה... רגאי: קונשס או דאנסהול? קונשס דאב או פאונדיישן? דאב Buju Banton Vs Capelton? עד לפני שבועיים זה נטה יותר לקפלטון.... היום שניהם זה ברכה! Damian Marley Vs Ziggy Marley? דאמיאן... הולכ\ת לשון פול?למה? לא. למה? לא אוהב דאנסהול. היית בקפלטון?נהנית? בטח. ממה שאני זוכר, כן.. נהנתי אחושילינג :) תמונה....

JamicaniT

New member
יא סאלאם ..

שם: מורנית. גיל: 20. מקום מגורים: בקרוב אילת. עיסוק: יש. תודה. תחביבים: לישון. דרינק אהוב: בירה. ציפיות לשבוע הקרוב? לעבוד, לעבוד, לעבוד. ציפיות לקיץ הקרוב? לעבור לאילת. רגאי: קונשס או דאנסהול? גם וגם. דאב או פאונדיישן? דאב. Buju Banton Vs Capelton? קשה. אבל אני אלך על בוג'ו בנטון. Damian Marley Vs Ziggy Marley? דמיאן. הולכ\ת לשון פול?למה? כן. כי בא לי .. היית בקפלטון?נהנית?:) לא ;[[ ולא מדברים על זה .. שבוע טוב גם לך!

vigiman

New member
באם באם

שם: שוהם גיל 15 + מקום מגורים: הרצליה עיסוק: אין כרגע חוץ מתלמיד אבל יהיה משו לקיץ. תחביבים: מוזיקה.. לשמוע, לעשות לבד\עם הלהקה(עובדים על דברים כשיהיה מספיק לשמוע אני אשים פה גם),לתקלט. סקייטבורד,גלישה פחות אבל בזמן האחרון,כתיבה,ים,ופשוט לשבת עם חברים סתם או על נרגילה דרינק אהוב: נסטי. ובאלכוהול בירה הכי כיף,אבל וויסקי טוב הולך גם כשאפשר.משתדל לא לשתות אבל יותר מדי. ציפיות לקיץ הקרוב:להנות! רגאי: קונשס או דנאנסהול: קונשס,חוץ ממקרים שזה בא באווירה של איזה מסיבה מטורפת דאב או פאונדיישן: פאונדיישן בוג'ו באנטון או קפלטון:תותחים כבדים אבל קפלטון יותר דמיאן או זיגי:הממ צמוד כל אחד באופן שונה אבל אוהב יותר את זיגי בקטנה כרגע. הולך לשון פול? נוטה לכיוון של הלא למה? תקציב,חברים שגם כנראה שלא יבואו מסיבות תקציב ואולי אני לא איהיה בארץ. היית בקפלטון: לצערי הרבבב לא הוספתי תמונה ישנה אבל בסטייל BLESS

bigwill

New member
Bigwill Style!

שם: טל גיל: 18 מקום מגורים: הרצליה סיטי =] עיסוק: מוכר ארטיקים
תחביבים: לישון בזמן האחרון.. דרינק אהוב: בירה. או ערק עם אשכוליות :D ציפיות לשבוע הקרוב? מסיבת רגאיי טובה =] ציפיות לקיץ הקרוב? שייגמר המלווה המסריח הזה כבר! רגאי: קונשס או דאנסהול? קונשס דאב או פאונדיישן? אה.. שניהם? Buju Banton Vs Capelton? בוג'ו כי ממנו התחלתי הכל Damian Marley Vs Ziggy Marley? דמיאן ברור הולכ\ת לשון פול?למה? הולך כי אני נכנס חינם אז מה אכפת לי :} היית בקפלטון?נהנית?:) היה מישהו שלא נהנה?! תמונה,אם יש: יש יש למה לא...

טובא

New member
מממ יאללה!

שם:רז טובא(כן,הוספתי את הטובא לת.ז) גיל:23(עוד שבוע וקצת) מקום מגורים:ת"א (ואילת כל פעם שאמא מנג'סת שאני כבר לא מבקר מספיק בבית) עיסוק:כל מני תחביבים:יותר מדיי(חבל שאין מספיק זמן לכולם) דריק אהוב:בלו לייבל ציפיות לשבוע הקרוב:לסיים את המבחן המזדיין שלי באוניברסיטה שבגללו אני לא ישן כמו שצריך בשבוע האחרון צפיות לקיץ הקרוב:שיהיה חם רגאיי: דאנסהל!!!! פאונדיישן Ziggy Marley(בכל זאת הבן הבכור) Buju Banton(ושוב ושוב ושוב ושוב....) לא הולך לשון פול.כי אין לי כוח להדחק עם 200000 ילדות בנות 14 באותו המקום קפילטון?הייתי,נהנתי. תמונה?יש

טובא

New member
קצת יותר מדי.אז מצאתי פתרון אחר

בקשתי מאבא(שחזר לא מזמן מחו"ל)לקנות לי 2בקבוקים בדיוטיפרי. אם בא לך אתה מוזמן לקפוץ. זה בא יחד עם נרגילה,גאנג'ה ורגאיי חופשי PON DI HOUSE

למעלה