שרשור היכרות

Carcass

New member
זובתך..

לדעתי אין צורך בכלל לשלם כל כךהרבה על הוויסקי הזה,היות שבסופו של דבר,זה בלנד,זה לא סינגל,זה ערבוביה. אז כן הוא איכותי,המאלטים מיושנים המון זמן(מינימום 25 שנה אם אני זוכר נכון),עדין לא משתלם לדעתי. למה פשוט לא לקנות בקבוק של הוויסקי שבעצם מרכיב את ה"לב" של הבלו? (Royal Lochnagar )? אני אוהב את הוויסקי שלי מעושנים בכבדות. קיצר,במילה אחת laphroaig.

vigiman

New member
וויסקי מעושן כבד

נייס לפרואיג טוב לאללה ממה שיצא לי לשתות. אוהב תמליחות הזאת Lagavulin 16 גם נחמד

Carcass

New member
..

לגבולין 16 נחשב וויסקי הדגל של islay,במת תענוג,אבל יקר ציצים...יותר ממאה דולר בדיוטי פרי לאחד,בארץ לאדע כמה הוא עולה.. לא חסרים מעושנים זולים יותר..לה פרויג,קאול איילה,ארדבג...

vigiman

New member
צודק

ועוד בארץ קצת סרט להשיג אותו במחיר נורמלי,יצא לי לשתות ממנו קצת והתבאסתי שרק קצת (כוסעמק הכל בגלל מי שאמר שלא טוב לערבב אלכוהול עם גנג'ה) כי הוא היה וואחד מעושן משו טוב,אבל כן הבנתי שגם יקר. אבל אם כבר עוברים בדיוטי פרי או בחנויות זולות בחו"ל אז דווקא שווה להביא משו יקר,כי המחירים בארץ ממש גניבה לעומת המחירים שם זה כאילו הרווחת חח...

vigiman

New member
כן חח אבל כיתה י

וזה 15+ כאילו מתקרב ל16 פשוט נולדתי בסוף שנה (רוב השכבה שלי בני 16 ויש גם קצת 17.) SEEN? אז כן אני צעיר יחסית חח, אבל אני לא ילד קטן. יצא לי לשתות כמה וויסקים טובים ועוד דברים..
bless

טובא

New member
אני עם הכינוי הזה כבר11 שנים ויש אנשים שבכלל

לא יודעים שקוראים לי רז. אלא טובא.אז אמרתי יאללה. נוסיף את זה...

bigm2

New member
יאללה יא זלאמי:)

שם: נבו AKA בראון-בר גיל: 17 מקום מגורים: הצפון הרחוק של נהריה עיסוק: כרגע, תלמיד. עוד כמה ימים - שוטף כלים. תחביבים: כתיבה, קולנוע, אלכוהול:) דרינק אהוב: וודקה מלון עם מיץ אשכוליות (ככה זה שאין כסף, מקמבנים) ציפיות לשבוע הקרוב? מסיבות סיום וכאלה ציפיות לקיץ הקרוב? להרוויח פול כסף:) רגאי: קונשס או דאנסהול? דאנסהול דאב או פאונדיישן? פאודניישן Buju Banton Vs Capelton? בוג'ו Damian Marley Vs Ziggy Marley? דמיאן הולכ\ת לשון פול?למה? לאא. צריך כסף ללורין היל ולבוב דילן אם הוא יבוא היית בקפלטון?נהנית?:) עוד לא עוד לא

נג היפה

New member

שם: נגה גיל: 17 מקום מגורים: הרצליה סיטי עיסוק: תלמידת תיכון ביום מלצרית בלילה תחביבים: לישון, מוזיקה, ים דרינק אהוב: בירה, קשה לי להחליט עכשיו בדיוק איזה ציפיות לשבוע הקרוב? הופעה של הדג נחש יום שישי ציפיות לקיץ הקרוב? סיני, פורטוגל\אמסטרדם ב 19 ליולי משתחרר המלווה!! הופעות טובות ומסיבות רגאי: קונשס או דאנסהול? דאנסהול דאב או פאונדיישן? דאב Buju Banton Vs Capelton? קפלטון Damian Marley Vs Ziggy Marley? דמיאן בגדול הולכ\ת לשון פול?למה? ברור שהולכת וגם מוכרת כרטיסים בהנחה אז מי שרוצה 0503692579 היית בקפלטון?נהנית?: הייתי,נהנתי, שתיתי חח היה מעולה! תמונה.. האממ

yehorasta

New member
Me

שם: יהונתן גיל: 27 מקום מגורים: תלאבבילון עיסוק: יחסים ציבוריים וכ'... תחביבים: לעשות דברים שאני אוהב ומוסיקה טובה וצילום דרינק אהוב: תה עם נענע ודבש :) ציפיות לשבוע הקרוב? מציצים ציפיות לקיץ הקרוב? די גדולות רגאי: ברור קונשס או דאנסהול? קונשס טוב או דאנסהול לפנים דאב או פאונדיישן? גם דאב וגם פאונדיישן, יכול להיות גם פאונדיישן בדאב ולהפך אבל שיהיה טוב נוגע ואיכותי!!! Buju Banton Vs Capelton? בוג'ו Damian Marley Vs Ziggy Marley? דמיאן הולכ\ת לשון פול?למה? ברור שהולך וגם מוכר כרטיסים בהנחה אז מי שרוצה 054-7827021 היית בקפלטון?נהנית?: הייתי ו... כן קפלטון יופי...

chenusha1000

New member
HOLA ../images/Emo23.gif

שם
צ'ן (חן) גיל
18+ מקום מגורים
דרומית עיסוק
תלמידה :] תחביבים: לרקוד, לצחוק, להנות לחיות.. אחח.מוזיקה כמובן!
דרינק אהוב
כל עוד זה טעים- זה טעים :] ציפיות לשבוע הקרוב? לסיים בגרות בהיסטוריה (יא מאן) ללמוד ללשון ולצאת למסיבה... ציפיות לקיץ הקרוב? לבלות, להנות, לנצל את הגיל ולקרוע את הרכב חח רגאי
נכנסתי לעסק לא מזמן ביכלל אז אין לי עוד עמדות ברורות :] תמונה,אם יש... יש
טוב שיהיה שבוע טוב.... גם לך

למעלה