שרשור היכרות

eviaman

New member
Mi CHoice

שם : אביתר מקום מגורים: קיבוץ צאלים עיסוק: מסיים אוטוטו שנת שירות בכפר עדנים ( כפר נוער פוסט אישפוזי בדרום) תחביבים : לשתות בסופ"ש , לעשות כושר ( יש תקופות שיותר יש תקופות שפחות)... לשמוע המון מוסיקה דרינק אהוב: בירה WEISBEER - ( ווינשטפן , פאולנר ) ציפיות לשבוע הקרוב: להגיע הבייתההההההה ציפיות לקיץ הקרוב: להזרק בבריכה , ולנוח ...... רגאיי: אוהב את שניהם מאוד לא יכול להצביע על דבר אחד דאב או פאונדיישן: פאונדיישן בוג'ו - קפלטון -... אמממ תנחשו לפי התמונה זיגי או דמיאן - דמיאן - ( שיגיע לארץץץץ כבררר) הולך לשון פול? : אולי אני הולך עם כמה חניכים שלי מהפנימייה אני עובד על זה ... נראה עם זה יצא לפועל הייתי בקייפלטון והיה פגזזזזזזזז , אחת החוויות .....

GentlyWeeps

New member
מוווווווווווווווווווווווווו../images/Emo181.gif

אמרה המדוזה. ובכן- שם: א גיל: 19? מקום מגורים: פה עיסוק: בטלה תחביבים: גידול חולדות דרינק אהוב: מרגריטה פסיפלורה עם סוכריות גומי דובונים בפנים [יש בעיות?!] ציפיות לשבוע הקרוב? ללכת לים? ציפיות לקיץ הקרוב? הופעות וכאלהאני מניחה רגאי: קונשס או דאנסהול? קונשדאנס דאב או פאונדיישן? דאבדיישן Buju Banton Vs Capelton? שניהם Damian Marley Vs Ziggy Marley? דימיאן - יס א מי ניים ג'ונייה גונג- מארלי הולכ\ת לשון פול?למה? וואלה לא היית בקפלטון?נהנית?:) בטח ובטח!! תמונה> מצטערת הייתי הפוכה

GentlyWeeps

New member
../images/Emo3.gif ואאאא

תפתחו בגדול! :] יצא לי סנטר ג'יי לנו דה קינגז אוף קינגז

Ras Or

New member
הכוונה היא שונה לגמרי

זה סלנג, והכל בהומור :) ראס.

JahMighty

New member
Mi Turn

שם: אמיר גיל: 16 מקום מגורים: קיבוץ שדה בוקר עיסוק: תלמיד...youth for lfe! תחביבים: להנות מהחיים פשוט- המון מוסיקה, לראות עולם (יצא לי להיות בהרבה מקומות...כייף אמיתי), רגאי, חברים וכו' דרינק אהוב: לא שותה יותר מדי, מיץ ענבים זה להיט אבל..וגם שוקו יטבתה (חשוב לשמור על תשובה מקורית, Nah? חח) ציפיות לשבוע הקרוב? לגמור עם עניני בית ספר רשמית, אולי בשיש אני סוף סוף אקפוץ למסיבה בניצנים של רודבי...(?!) ציפיות לקיץ הקרוב? וואי כל הרבה, הולך להיות מדהים....פשוט מאושר... קונשס או דאנסהול? לא יודע, שניהם....אולי קונשוס דאב או פאונדיישן? פאונדשין, לא מתחבר לדאב... Buju Banton Vs Capelton? אמ אייי קשה...אבל בוג'ו Damian Marley Vs Ziggy Marley? דמיאן ובגדול...וכן...שיבוא כבר.... הולכ\ת לשון פול?למה? לא...משפט מפתח: "יותר מדי" ( אנשים, בלאגן, ערסים, פרחות) אבל בטח יהיה טוב...אירוע חד פעמי (ועוד תירוץ לא רע בכלל.....לורין הייל בארץ עוד מעט! חברה...חייבים לחסוך....) היית בקפלטון?נהנית?:) הייתי, נהנתי מאוד..מאוד....מי לא? תמונה,אם יש. יאס אי ושיהיה שבוע מעולה לכולם! וקיץ מדהים!

xXx Shiraz xXx

New member
מהמהמהמהמה!?

הייתכן שאתה ועוד חבר שלך ישבתם איתי ועם חברה שלי שני (גוזי, GOUZITA) בשלב מסויים באירוע השקה שהיה בברזילי? אם כן... הייה
נייס טו סי יו

JahMighty

New member
אה חח

הייתי באירוע השקעה...אבל חח לא יודע, לא ניראה לי.. אולי תני יותר פרטים..איפו...מתי? כל מקרה נעים להכיר..

xXx Shiraz xXx

New member
מממ היית עם עוד חבר אולי? קצת תימני?

וישבנו כזה קרוב ליציאה האחורית של המתחם וי איי פי לאומנים חחח מממ רק לידכם היה מקום אז פשוט התיישבתי
אכלתי קרח מכוס וגם שמתי אותו על עצמי והצעתי לכם קרח אז אחד מכם אמר "הייתי שמח להיות במקום הקרח הזה עכשיו". נו זה בדוק אתה. אני חושבת שלאחד מהם קראו אמיר משדה בוקר.

etieti1

New member
פםפם

שם:אתי גיל:17 עוד שנייה מקום מגורים:חור ליד אריאל עיסוק:תלמידה מן הסתם תחביבים:לצייר ובעיקר לשיר דרינק אהוב:שוקו?חח...בערבים אין יל מושג כמעט מה אני שותה...פשוט אני סומכת על חברות שליP: ציפיות לשבוע הקרוב?הצלחה! ציפיות לקיץ הקרוב?עבודה בעיקר. רגאי: קונשס או דאנסהול?דאנסהול!!! דאב או פאונדיישן?דאב:) שבוע מצויין לכולם! שמתי סתם תמונה מפורים האחרון...אני ד"א הימינית(אני לא ימינית=]) Buju Banton Vs Capelton? Damian Marley Vs Ziggy Marley? הולכ\ת לשון פול?למה? היית בקפלטון?נהנית?:)

למעלה