** שרשור לילה - היום ה-108 בבית - עדכונים ** 🎗️

מצב
הנושא נעול.

Wor1_

Active member
פעם ראשונה שלא מצביעה לבחורה בגמר

אני עד כדי כך לא סובלת אותן.
מעדיפה שגבר יקח.

* אם ורק אם הן יהיו אחת מול השנייה - אצביע לפרידה (בצער)

avi1_

Active member
אמילי במקום הדר.
מלאני במקום פרידה.
דני במקום נועם.
אור ויוסי נסבלים.

בקיצור לא זכור לי גמר שלא סבלתי אף אחד🤦‍♀️

KAPSULA1

Well-known member
אור הוא הטינופת הראשית
הם יומיים כבר שורף להם שהוא יגיע לגמר. האובססיה עברה להדר ויוסי שהדביקו את נועם.
בתאכלס הדר נתפסת אינטיליגנטית אבל היא צאחלה בהסוואה וכל אוצר המילים שלה זה אמא אמא, וועליה ועולם תוכן צר.
זה שהיא מלומדת זה בזכות מה שהשקיעו בה ויש להם לתת לה. מעבר בשה אין בה כלום. כל היום מדברת על בוטוקס, איפור ובתי קפה.
רדודה כמו ים המלח

foreigner 3

Well-known member
הם יומיים כבר שורף להם שהוא יגיע לגמר. האובססיה עברה להדר ויוסי שהדביקו את נועם.
בתאכלס הדר נתפסת אינטיליגנטית אבל היא צאחלה בהסוואה וכל אוצר המילים שלה זה אמא אמא, וועליה ועולם תוכן צר.
זה שהיא מלומדת זה בזכות מה שהשקיעו בה ויש להם לתת לה. מעבר בשה אין בה כלום. כל היום מדברת על בוטוקס, איפור ובתי קפה.
רדודה כמו ים המלח
מוזר. שמעתי אותה מדברת על כלכלה וכאלה...

KAPSULA1

Well-known member
מוזר. שמעתי אותה מדברת על כלכלה וכאלה...
כתבתי, חוץ מהתחום לימודים שיש לה אפשרות ללמוד בגלל האמצעים שלהם אין לה עניין בכלום. בתי קםה, טיולים, הרבה בוטוקס שהיא כבר מתפללתֶלעשות שוב ואיפור.
היא הכי מלומדת מכולם בגלל אפשרות שיש לה ללימודים אבל חכמה היא לא

wellcome2

Well-known member
כתבתי, חוץ מהתחום לימודים שיש לה אפשרות ללמוד בגלל האמצעים שלהם אין לה עניין בכלום. בתי קםה, טיולים, הרבה בוטוקס שהיא כבר מתפללתֶלעשות שוב ואיפור.
היא הכי מלומדת מכולם בגלל אפשרות שיש לה ללימודים אבל חכמה היא לא
רוב הדיירים שם ככה רדודים

yalian

Well-known member
אבל אף אחד מהם לא מתיימר או מנסה להתיימר. כולם אומרים אנחנו פשוטים מהשכונה. היא באה עם הפאסון של האופר וחרא עליכם לאבא שלי יש כסף
"פשוטים מהשכונה" שמוציאים הון בגובה שכר לימוד על מותגים / קרחנות בחו"ל / ניתוחים פלסטיים,
יאללה יאללה על מי נראה להם שהם עובדים? 😂

מצב
הנושא נעול.
למעלה