** שרשור לילה - היום ה-108 בבית - עדכונים ** 🎗️

מצב
הנושא נעול.

Moiya_1

Well-known member
הם יומיים כבר שורף להם שהוא יגיע לגמר. האובססיה עברה להדר ויוסי שהדביקו את נועם.
בתאכלס הדר נתפסת אינטיליגנטית אבל היא צאחלה בהסוואה וכל אוצר המילים שלה זה אמא אמא, וועליה ועולם תוכן צר.
זה שהיא מלומדת זה בזכות מה שהשקיעו בה ויש להם לתת לה. מעבר בשה אין בה כלום. כל היום מדברת על בוטוקס, איפור ובתי קפה.
רדודה כמו ים המלח
רדודה? לא, כי אור האינטליגנט, הג'נטלמן, חלילה לא אובסס, לא מתבריין, לא מדבר נמוך ודוחה, אוצר מילים בלתי נלאה, גבר שלא מצפה מבחורה לעסות את אצבעות רגליו הכסוסות עד מות. גבר שמכבד נשים , אינו משפיל וחלילה אינו מסית נגדן וחס על נפשן. גבר שאינו משפיט ומשפיל חבר, גבר שבגברים. הכי לא רדוד שבעולם. גבר שהייתי מביאה אותו להורים!!!.
הדר רדודה? זו ראייה לקוייה ובלתי ראוייה על בחורה מהממת, חכמה, חברה למופת, בעלת נתינה, רגישה, שומרת על ערכיה ואינה מתקפלת ומשפילה מבט של כניעה מול גבר שרק רצה עונה שלמה לירוק עליה ועל האויר שהיא נושמת בחברתו.
גבר רדוד במלא מובן המילה !

KAPSULA1

Well-known member
רדודה? לא, כי אור האינטליגנט, הג'נטלמן, חלילה לא אובסס, לא מתבריין, לא מדבר נמוך ודוחה, אוצר מילים בלתי נלאה, גבר שלא מצפה מבחורה לעסות את אצבעות רגליו הכסוסות עד מות. גבר שמכבד נשים , אינו משפיל וחלילה אינו מסית נגדן וחס על נפשן. גבר שאינו משפיט ומשפיל חבר, גבר שבגברים. הכי לא רדוד שבעולם. גבר שהייתי מביאה אותו להורים!!!.
הדר רדודה? זו ראייה לקוייה ובלתי ראוייה על בחורה מהממת, חכמה, חברה למופת, בעלת נתינה, רגישה, שומרת על ערכיה ואינה מתקפלת ומשפילה מבט של כניעה מול גבר שרק רצה עונה שלמה לירוק עליה ועל האויר שהיא נושמת בחברתו.
גבר רדוד במלא מובן המילה !
אני כתבתי על אור? דיברנו על הדר.
אור לא מתיימר להיות מה שהיא.
והדר הכי לא חברה, זרקה את החברות שלה בשניה ברגע שלא התיישרו עם המחשבות והרצונות שלה.
משפט כמו שאמרה לאמילי שאף קונסילר לא יטשטש את זה שהיא הבחורה הכי מגעילה בארץ זאת לא חברות אפילו להוציא משפט כזה.
אם פרידה היתה אומרת משפט כזה או אור היו צולבים אותה.
ואור הוא אור. לא הסגנון שלי אבל הוא לא מתיימר ולא מנסה לשנות את עצמו לפי הרוח

Moiya_1

Well-known member
אני כתבתי על אור? דיברנו על הדר.
אור לא מתיימר להיות מה שהיא.
והדר הכי לא חברה, זרקה את החברות שלה בשניה ברגע שלא התיישרו עם המחשבות והרצונות שלה.
משפט כמו שאמרה לאמילי שאף קונסילר לא יטשטש את זה שהיא הבחורה הכי מגעילה בארץ זאת לא חברות אפילו להוציא משפט כזה.
אם פרידה היתה אומרת משפט כזה או אור היו צולבים אותה.
ואור הוא אור. לא הסגנון שלי אבל הוא לא מתיימר ולא מנסה לשנות את עצמו לפי הרוח
כתבתי על אור בהקשר לנכתב על הדר. וכתבתי על הדר שהיא רחוקה מלהיות בחורה רדודה. על קונסילר וכל דוגמא מגוחכת אחרת אפשר לומר עליה הרבה דברים, רדודה היא לא!

KAPSULA1

Well-known member
הם בינם לבין עצמם. יוסי לא נמצא איפה שאור ודני היו נמצאים, תמיד הלך וכולם בעקבותיו.
אור ישרוד להיות לבד שם, זה 3 ימים. הוא גם ככה היו עם מחשבותיו בימים האלה. וממילא כבר השיחות שם זה או שירים או צווחות

wellcome2

Well-known member
הם בינם לבין עצמם. יוסי לא נמצא איפה שאור ודני היו נמצאים, תמיד הלך וכולם בעקבותיו.
אור ישרוד להיות לבד שם, זה 3 ימים. הוא גם ככה היו עם מחשבותיו בימים האלה. וממילא כבר השיחות שם זה או שירים או צווחות
הוא איבד את חבורתו

מצב
הנושא נעול.
למעלה