** שרשור לילה היום ה-80 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

KAPSULA1

Well-known member
אברהם קיבל את הפרס הכי מפנק שיש. סיגריות בלי הגבלה, אוכל, מתוקים בלי להתחנן מאך אחד, לא על חשבון אך אחד וגם יפנק את ספיר.
חסינות להדחה הזאת זה מיותר, ארוחה זוגית זה פרס עלוב, בגדים לא מעניין אותו וצפיה בפרק אחרי שהכל עבר כבר לא ישפיע עליו, גם אם יראה את הפרצוף איכה שהיה לו יצדיק את עצמו.
בעונה כזאת תקציב בלי להיות תלוי באף אחד זה מותרות, אומנם נשארו רק שבועיים ועדיין

מיק83

Well-known member
אברהם קיבל את הפרס הכי מפנק שיש. סיגריות בלי הגבלה, אוכל, מתוקים בלי להתחנן מאך אחד, לא על חשבון אך אחד וגם יפנק את ספיר.
חסינות להדחה הזאת זה מיותר, ארוחה זוגית זה פרס עלוב, בגדים לא מעניין אותו וצפיה בפרק אחרי שהכל עבר כבר לא ישפיע עליו, גם אם יראה את הפרצוף איכה שהיה לו יצדיק את עצמו.
בעונה כזאת תקציב בלי להיות תלוי באף אחד זה מותרות, אומנם נשארו רק שבועיים ועדיין
הוא לא יכול להשתמש בתקציב של שאר הדיירים

מיק83

Well-known member
תקציב אישי זה דיי מעפן

חסינות היום הייתה הכרחית לו

דוד 579

Active member
ממש מרגיש לי אקס פקטור ההצבעה הכפולה אבל מי אני שאשפוט..

tarimulu

Well-known member
40 לספיר ו 40 לאף אחד בקבוצה השניה
אם יש לך 40 לחלק לקבוצה השניה ואתה תומך בספיר, כדאי לתת אותם לעדן כדי שאם ספיר תהיה הכי נמוכה באדומים, היא תהיה בשבת נגד עדן ולא נגד חזקים ממנה שם

מיק83

Well-known member
אם יש לך 40 לחלק לקבוצה השניה ואתה תומך בספיר, כדאי לתת אותם לעדן כדי שאם ספיר תהיה הכי נמוכה באדומים, היא תהיה בשבת נגד עדן ולא נגד חזקים ממנה שם
אם אתה נותן לעדן - אתה מחזק אותה

איך תהיה אחרונה אם אתה מחזק אותה? 🤦🏻‍♀️

KAPSULA1

Well-known member

לא מצביעה לכחולים בכלל. אם עדן תשאר בשניים האחרונים מול ליאל אצביע לה. בהצבעה הראשונה מצביעה רק לספיר מהאדומים

tarimulu

Well-known member

נכון היה לי קצר במוח ובלבלתי בין ההצבעה של עכשיו לבין שבת
אמנם אפשר להצביע לעדן שם כביכול כדי להוריד את סתיו אבל אחרונה היא לא תהיה במילא (וגם ספיר נגד סתיו זה מסוכן)

מצב
הנושא נעול.
למעלה