** שרשור לילה - היום ה75 בבית - עדכונים ** 🎗️

מצב
הנושא נעול.

svtar25

Well-known member
ואאי היא בלתי נסבלת. בחורה גועל נפש.​
היא מהממת ! אני לגמרי איתה בזה!מה היה ביניהם? בסדר הוא נדלק עליה, זה שלו. למה לא אמר קודם! אמילי הכוכבית ! ואני מארגנת לה כמה שיותר הצבעות♥️♥️ אני לא צוחקת אני אוהבסבית עליה

Psy Bear

Well-known member
היא מהממת ! אני לגמרי איתה בזה!מה היה ביניהם? בסדר הוא נדלק עליה, זה שלו. למה לא אמר קודם! אמילי הכוכבית ! ואני מארגנת לה כמה שיותר הצבעות♥️♥️ אני לא צוחקת אני אוהבסבית עליה

לא התייחסתי לתוכן בכלל. היא בחורה מגעילה ואגוצנטרית עם דיבור מסריח שבלתי אפשרי לסבול.

KAPSULA1

Well-known member
שילה יצא מביך לא רק בהעמדה ובהסבר
גם בשיחות עם אור ועידן
עשה לשניהם העתק הדבק בשיחות
הביא משפטים מגוגל

יהב 2.0
שילה שחקן, רוצה לתפוס פוקוס ולהתבלט. בין השורות יוצא לו השילה האמיתי שיכול להיות אחלה בנאדם.
אגב, אמר לעידן שניסה ליצור איתו קשר כמה פעמים, איך בדיוק? בזה שבא על אמילי כל פעם מחדש. גם בשבֶת ביקש מאמילי לשבת איתו בהדחה וביום ראשון רצה לעשות לאמילי פן בשיער

KAPSULA1

Well-known member
אגב, אצל מלאני מבקשים לחלק הצבעות בין אור ויוסי.
אור בטח לא צריך את זה ויוסי לא בסכנה, יש לו את עוז.
מעניין על מי עוז יוותר הפעם. מיכל לא נראה לי תלך בשביל לזעזע את הבית. זה או עידן או חיים

yoni564712

Well-known member
מעניין על מי עוז יוותר הפעם. מיכל לא נראה לי תלך בשביל לזעזע את הבית. זה או עידן או חיים
עוז ויתר על חיים ברגע שבחר לשדר את ההתאהבות שלו בגאיה בפרקים... |לב-ש|

KAPSULA1

Well-known member
עוז ויתר על חיים ברגע שבחר לשדר את ההתאהבות שלו בגאיה בפרקים... |לב-ש|
זה חיים שלא התפתח ולא ניסה להרים את עצמו. זה כבר לא קשור לאור כי חיים הרבה יותר עם אחרים מאשר עם אור. חיים לא יכול להוציא את עצמו מהבועה של החיים שלו ומכניס את סיפור חייו גם לדברים לא רלוונטיים

wellcome2

Well-known member
לדעתי מיכל

מצב
הנושא נעול.
למעלה