** שרשור לילה 2 - היום ה-98 בבית - עדכונים ** 🎗️

מצב
הנושא נעול.

8LIBI8

Well-known member
מלאני לא תזכה למרות שלא אכפת לי שזה יקרה אבל זה עוד צעד שיראה שעדיף לבוא לנופש לא לריב ולהיות שנוי במחלוקת וככה ימשיכו ללהק רק אנשים שלא מביאים הרבה עניין לתוכנית
יש מי שעושה את העניין ויש שמי "ראוי/פרזנטטיבי" לזכיה - לרוב אין סינכרון

yalian

Well-known member
מלאני לא תזכה למרות שלא אכפת לי שזה יקרה אבל זה עוד צעד שיראה שעדיף לבוא לנופש לא לריב ולהיות שנוי במחלוקת וככה ימשיכו ללהק רק אנשים שלא מביאים הרבה עניין לתוכנית
אני מבינה את ההגיון,
עוז ידאג להפעיל אותה, בטח נראה את זה בקרוב, אולי כבר במשימה הקרובה. בעונת מלחמה הוא צריך לעשות מעט מאוד כדי להכשיר למהדרין זכיה של לוחמת.
התסריט כבר מוכן, ממחר מתחילים

8LIBI8

Well-known member
מלאני עדיפה לי על יוסי
קצת פקאצה, לא חברותית אבל יחסית שפויה ואמיתית בבית משוגע.
זה די מחזיר אחורה לרגעי הרושם הראשוניים שלה כגאיה שרובנו התאהבנו בה ובזמן שהיתה בחוץ עוד אמרתי חבל שהיא לא רוצה להיכנס
בחורה מקסימה כמוה לוקחת את כולם בהליכה.
כשנכנסה בכל זאת כעצמה שמחתי מאוד אבל גם הייתי מסויגת כי מצד שני מי יודע איך תהיה כמלאני.
לא ציפיתי שתיצמד לאור ותצדיק אותו בהכל
חשבתי שתהיה יותר דעתנית כלוחמת שהיא
ודי ירד לי ממנה כחברה בבית.
אבל היא עדיין מרגשת ושוב, צריך לקחת בחשבון התמודדות בבית משוגעים, ואולי הקטע שלה היום בו היא מבטאת צער על מקום שני תמיד בחייה רומז לבאות - מקום ראשון פעם ראשונה בחייה ;-)

yalian

Well-known member
מלאני עדיפה לי על יוסי
קצת פקאצה, לא חברותית אבל יחסית שפויה ואמיתית בבית משוגע.
זה די מחזיר אחורה לרגעי הרושם הראשוניים שלה כגאיה שרובנו התאהבנו בה ובזמן שהיתה בחוץ עוד אמרתי חבל שהיא לא רוצה להיכנס
בחורה מקסימה כמוה לוקחת את כולם בהליכה.
כשנכנסה בכל זאת כעצמה שמחתי מאוד אבל גם הייתי מסויגת כי מצד שני מי יודע איך תהיה כמלאני.
לא ציפיתי שתיצמד לאור ותצדיק אותו בהכל
חשבתי שתהיה יותר דעתנית כלוחמת שהיא
ודי ירד לי ממנה כחברה בבית.
אבל היא עדיין מרגשת ושוב, צריך לקחת בחשבון התמודדות בבית משוגעים, ואולי הקטע שלה היום בו היא מבטאת צער על מקום שני תמיד בחייה רומז לבאות - מקום ראשון פעם ראשונה בחייה ;-)
בדיוק
היום זה נקבע סופית

גם אני ממש שמחתי וציפיתי לכניסה שלה כמלאני,
אבל לא התחברתי לסגנון. אני יכולה *להבין* את הסגנון שלה ואת ההתמודדות שלה, אבל ההתנהלות שלה לא מדברת אליי, והיא לא מרגשת אותי. וזה בסדר 😅 אין לי בעיה שהצנונית תזכה.

רותרות7

Well-known member
מי היה האותנטי והאמיתי שנדחק הצידה בעונה הזו? אולי קוראלי...
אשר למועמד שהיה גם לוחם, לא לשכוח את נועם ששירת ולחם בקרבות במג"ב.

KAPSULA1

Well-known member
לכל פקק יש בקבוק ולכל דלי יש סמרטוט.
הם מתאימים, שיירקבו ביחד.
נראה אותם הרבה במדורי הרכילות בקרוב.
אגב אור הכי לא שחקן שיש, זה הבנאדם. אם היה טיפה מזייף ויותר משחק היה יכול לזכות.
גם מיכל לא שחקנית, זאת הטיפוס.

8LIBI8

Well-known member
נראה אותם הרבה במדורי הרכילות בקרוב.
אגב אור הכי לא שחקן שיש, זה הבנאדם. אם היה טיפה מזייף ויותר משחק היה יכול לזכות.
גם מיכל לא שחקנית, זאת הטיפוס.
אור מאוד שחקן מחושב
זה לא חייב להתבטא בכל צעד וצעד
אבל רק עצם ההתעקשות על הדר כאויבת בבית אבל כן חברה בחוץ חושף כמה הוא אסטרטג.
חשוב לו להשאיר אותה כשנואה כי הוא מעריך שתהיה בגמר מולו כדומיננטית ומעורבת בכל בבית והוא ינצח אותה.
הוא כבר בטוח שזה בהישג ידו אוטוטו אז רק לדמיין אותו מפסיד בכל מקרה מצחיק אותי.
על מיכל אין מה לדבר - מעבר להתנהלות הסכסכנית והסופר גלו המיידי לאור עצם הסרטונים לפני אומרים את שלהם ככניסה בין המזויפות שיש

KAPSULA1

Well-known member
אור מאוד שחקן מחושב
חשוב לו להשאיר אותה כשנואה כי הוא מעריך שתהיה בגמר מולו כדומיננטית ומעורבת בכל בבית והוא ינצח אותה.
על מיכל אין מה לדבר - מעבר להתנהלות הסכסכנית והסופר גלו המיידי לאור עצם הסרטונים לפני אומרים את שלהם ככניסה בין המזויפות שיש
אור אמר שבבית קשה לו עם המשחק, הםרצופים והסצנות שהיא מייצרת בכוח (כמו עם המרק). בגלל כל המניפולציות שהוא זיהה הוא כבר לא יודע מתי פגיעה שלה היא אמיתית ומתי זה בשביל לעשות סרט.
אמר שכולם כולל כולם בחוץ הוא יהיה בסבבה ויזמין אותם לבילוי.
בתאכלס שנגמר המשחק המשקעים נשכחים. ראו שי חי וכל האנטי שהיה ליברים נגדו בבית והיום הוא חבר של כולם (חוץ מסיונוב כמובן״

8LIBI8

Well-known member
אור אמר שבבית קשה לו עם המשחק, הםרצופים והסצנות שהיא מייצרת בכוח (כמו עם המרק). בגלל כל המניפולציות שהוא זיהה הוא כבר לא יודע מתי פגיעה שלה היא אמיתית ומתי זה בשביל לעשות סרט.
אמר שכולם כולל כולם בחוץ הוא יהיה בסבבה ויזמין אותם לבילוי.
בתאכלס שנגמר המשחק המשקעים נשכחים. ראו שי חי וכל האנטי שהיה ליברים נגדו בבית והיום הוא חבר של כולם (חוץ מסיונוב כמובן״
אבל זה אפשר להגיד רק מניסיון, איך אפשר לדעת מראש איך תרגיש...לא נראה לי ששי חי בתוך הבית היה מדמיין שיהיה חבר של מה שמו בר נתן חמוריקו בחוץ

KAPSULA1

Well-known member
אבל זה אפשר להגיד רק מניסיון, איך אפשר לדעת מראש איך תרגיש...לא נראה לי ששי חי בתוך הבית היה מדמיין שיהיה חבר של מה שמו בר נתן חמוריקו בחוץ
כן, אבל אור אמר שאחרי שיגמר הוא לא ישמור טינה ולא מתכוון להתחשבן ולהתקטנן על משהו שהיה ונגמר ואם מישהו רוצה לכעוס ולהתרחק אז זה שלו. הוא מצידו יהיה בסדר עם כולם, גם אם מי שהיה חבר וגם אם מי שלא.
בבית קשה לו להסתדר עם אנשים שהוא לא מאמין בהם בחוץ זה יהיה מרחוק אז אין לו בעיה להיות בשלום עם כולם

yalian

Well-known member
אור מאוד שחקן מחושב
לגמרי.
מיכל בחיים האמיתיים היתה מעיפה את אור מהמדרגות של המועדון

KAPSULA1

Well-known member
שילה משקר. שילה תמיד קצת משקר.
שום כלום לא אמרה לו אמילי.
תיראי את הראיון, הוא אומר היתה כימיה, היו דברים שלא ראיתם ואמר שדיברו על זה שיראו מה קורה בחוץ.
הוא לא משקר הוא פשוט חי בתסריט שהוא כתב לעצמו.
יקבל כאפה שיראה שלא אוהבים אותו ולא מתחברים לסרט שיצר לו בראש.
איך הוא היה בטוח שהוא נשאר, עד השניים האחרונים.
לפני שבועיים אמר לאמילי אתֶ תסריט הגמר שלו
הוא, אמילי, חיים, אור ודני.
בינתיים רק אור ודני נשארים. לפי ההערכה שלו ועיוות המציאות אז יכול להיות שגם דני בסוף יודחו.
אמר שפרידה לא תגיע לגמא אחרי האיב עם אמילי

8LIBI8

Well-known member
תיראי את הראיון, הוא אומר היתה כימיה, היו דברים שלא ראיתם ואמר שדיברו על זה שיראו מה קורה בחוץ.
הוא לא משקר הוא פשוט חי בתסריט שהוא כתב לעצמו.
יקבל כאפה שיראה שלא אוהבים אותו ולא מתחברים לסרט שיצר לו בראש.
איך הוא היה בטוח שהוא נשאר, עד השניים האחרונים.
לפני שבועיים אמר לאמילי אתֶ תסריט הגמר שלו
הוא, אמילי, חיים, אור ודני.
בינתיים רק אור ודני נשארים. לפי ההערכה שלו ועיוות המציאות אז יכול להיות שגם דני בסוף יודחו.
אמר שפרידה לא תגיע לגמא אחרי האיב עם אמילי
לא מזהה אצל שילה שקר, לגמרי אותנטי ומקסים, אצל אמילי הממזרתה כן - פלירטטה איתו בצורה שלא משתמעת לשני פנים אבל לאנשים אחרים דאגה לצחוק על זה שהוא רוצה אותה והיא לא אז אין לדעת מה עוד נאמר ביניהם חוץ ממה שכבר ראיתי גם בחי.
והאמת שהיתה לו סיבה להרגיש בטוח בעצמו במידה מסוימת כשראה עם מי יש לו עסק בבית האח אבל הבנאדם לא יכול להתקיים לבד או רק עם חבר אחד (דני) וכשלא מספקים ריבים מפגרים סטייל דיג'י ופרידה או פראנויות בע"מ סטייל נועם ההפקה משחררת כי זה מה שייעדה לו מלכתחילה.
אגב, עוד אכזבה ממלאני הפאסיבית שלא טרחה לנסות להכיר אותו אפילו, רק הגיבה כשניגש אליה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה