** שרשור לילה 2 - היום ה-98 בבית - עדכונים ** 🎗️

מצב
הנושא נעול.

yalian

Well-known member
לא מזהה אצל שילה שקר, לגמרי אותנטי ומקסים, אצל אמילי הממזרתה כן - פלירטטה איתו בצורה שלא משתמעת לשני פנים אבל לאנשים אחרים דאגה לצחוק על זה שהוא רוצה אותה והיא לא אז אין לדעת מה עוד נאמר ביניהם חוץ ממה שכבר ראיתי גם בחי.
והאמת שהיתה לו סיבה להרגיש בטוח בעצמו במידה מסוימת כשראה עם מי יש לו עסק בבית האח אבל הבנאדם לא יכול להתקיים לבד או רק עם חבר אחד (דני) וכשלא מספקים ריבים מפגרים סטייל דיג'י ופרידה או פראנויות בע"מ סטייל נועם ההפקה משחררת כי זה מה שייעדה לו מלכתחילה.
אגב, עוד אכזבה ממלאני הפאסיבית שלא טרחה לנסות להכיר אותו.אפילו, רק הגיבה כשניגש אליה.
הרגת אותי עם המשפט הראשון 🤣 בעיניי שילה הכי רחוק מאותנטיות שיש בנמצא, והוא משקר ברמה של לשקר גם לעצמו. יש לו אישיוזזזזזז רציניים בקטע לא מינורי ולא חמוד.
דווקא היתה לו שיחה ממש טובה עם מלאני בסאנסט, נראה לי שלשום, בה הם גילו הרבה דברים במשותף (לכאורה, כי יש לו קטע של זיקית, מתאים את התוכן לבנאדם)

8LIBI8

Well-known member
הרגת אותי עם המשפט הראשון 🤣 בעיניי שילה הכי רחוק מאותנטיות שיש בנמצא, והוא משקר ברמה של לשקר גם לעצמו. יש לו אישיוזזזזזז רציניים בקטע לא מינורי ולא חמוד.
דווקא היתה לו שיחה ממש טובה עם מלאני בסאנסט, נראה לי שלשום, בה הם גילו הרבה דברים במשותף (לכאורה, כי יש לו קטע של זיקית, מתאים את התוכן לבנאדם)
לא ראיתי את זה בכלל, להיפך...פשוט לא הבינו אותו וגם לא ניסו להבין
הוא כן התריס וכן הסתלבט לפעמים
כל דבר שאמר או עשה בבית השחירו מההתחלה
עצם זה שתרם לבית, דיבר לעניין על נושאים שלא הכירו ויש לו אוצר מילים ולא התלקק כמו מיכל שם אותו בעמדת איום "ולא לתת לו במה"
המזל הוא גם על איזה חבר'ה נופלים ואי אפשר להתנהל רק עם חבר אחד...את כל זה בונה מראש בכל מקרה העורך

טוויגיי

Well-known member
איכ איכ איכ איכ איכ מזה יוסי למה הוא מרים את המכנסיים ככה
בעעלעעלללעעע

בסדר555

Well-known member
יש לי שאלה למי שצופה בריאליטי של קשת
איך עובדות ההצבעות?
יש גם הרשמה?
יש פיקוח?

מצב
הנושא נעול.