** שרשור לילה 2 - היום ה-98 בבית - עדכונים ** 🎗️

מצב
הנושא נעול.

סטיריקון9

Well-known member
אין מצב שהוא בונה על להיות שחקן כדורסל 🤣
נכנס לאח כדי לפתוח אפיקי תעסוקה חדשים
הוא די נפל בכדורסל, בינוני ולא התמיד אחיו עימנואל נחשב לכישרון עולה ביוסטון במכללה ומועמד פוטנציאלי ל NBA

tarimulu

Well-known member

8LIBI8

Well-known member
מה שמוזר, בטח בעונות של עוז, שדווקא מי שאותנטי ואיכותי נדחק הצידה ואלה שמזייפים ומלקקים הם המתקדמים...די דומה למציאות, מה לעשות.
העונה הכי פחות מעניינת לעומת עונות קודמות שהיה חשוב לי לראות כל דקה. אין לי מישהו שאני מאוהבת, מאובססת עליו, שזה יותר בריא ומקל עבורי. הניחושים זזים מיום ליום אבל לדעתי בגלל ההצבעה שתהיה זהה לעונה שעברה אני לא רואה איך הדר תזכה. אלה שיצאו יעדיפו כל אחד אחר על פניה והקולות של מי שיוצא ילכו למי שימליץ. לכן הגיוני שלוחם/ת (מתאים לתקופה) ייקח פה - יוסי או מלאני כפי שהשתקף בסקר הבית...בקיצור, האח הגדול הפך להישרדות

ראש גזר54676534254

Well-known member
מה שמוזר, בטח בעונות של עוז, שדווקא מי שאותנטי ואיכותי נדחק הצידה ואלה שמזייפים ומלקקים הם המתקדמים...די דומה למציאות, מה לעשות.
העונה הכי פחות מעניינת לעומת עונות קודמות שהיה חשוב לי לראות כל דקה. אין לי מישהו שאני מאוהבת, מאובססת עליו, שזה יותר בריא ומקל עבורי. הניחושים זזים מיום ליום אבל לדעתי בגלל ההצבעה שתהיה זהה לעונה שעברה אני לא רואה איך הדר תזכה. אלה שיצאו יעדיפו כל אחד אחר על פניה והקולות של מי שיוצא ילכו למי שימליץ. לכן הגיוני שלוחם/ת (מתאים לתקופה) ייקח פה - יוסי או מלאני כפי שהשתקף בסקר הבית...בקיצור, האח הגדול הפך להישרדות
אותנטיות עולה בהדחה וחוסר זכייה בתוכנית הרבה יותר קל בגמר להצביע למישהו שהוא לא שנוי במחלוקת או רע או אגואיסט או דוש
זה קרה עם טליה אחר כך מעתוק ועכשיו זה יהיה יוסי

מצב
הנושא נעול.
למעלה