שרשור לרמז של יום ראשון 16/7

T R e x x x

New member
ומה גילית בזה??? אתה רוצה

שיחפשו בכל חיפה?? זאת לא התשובה המלאה !..

נכון! אבל יש חוקים חדשים!!!

הם נותנים מקום כללי [חיפה] ורק בשעה שהמשחק מתחיל את המיקום המדויק!!!

T R e x x x

New member
אז זה לא שווה !

כל העולם יגיע לשם אחרי זה ..אם יראו איפה זה

רווית30

New member
משתדלים חמוד אתה יודע המצב מדכא

נורא אין כל כך מצב רוח אבל בתקווה לטוב כל המן...

lioryifrah

New member
גם אני חושב שזה חיפה...

גם כתוב צפון וגם כתוב "אני חי פה" שזה בעצם חיפה...

RaZiK4

New member
מצד אחד

לפי הרמז זה חיפה אבל מה הם יעשו בחיפה עם כל המצב עכשיו
?

סטלה מאריס ?!!? אין מצצב !

סטלה מאריס זה לא יפהה שהפפגיזו אותנו בטיל ? אין ממצב שההםם יביאוו אוותנו לללשם ! ! ! ! ! פפשוט איין מממצצב ! אםם כןן הם לא נורמליים ! תווודה

li20at

New member
לדעתי זה בסטלה מאריס

אני חושבת שזה בסטלה מאריס כי כתוב מצפון תפתח הרעה וסטלה מאריס נחשבת לשכונה מסוכנת

AlteRon

New member
סטלה מאריס שכונה מסוכנת?

ממתי? הטיל שנפל בסטלה נפל על הקצה של המדרכה לכיוון צוק, הוא לא גרם לשום נזק משמעותי והנזק שכן נגרם כבר תוקן. בכל מקרה, בסטלה מאריס יש מצפה עם רכבל. ביום שני שהיה רמז על הכנסיה והכבל והמים הלכתי לשם. כמובן בסוף זה לא היה שם, למרות שהרמז יכל להצביע על המקום בקלות. לכל אלה שאמרו שתושבי חיפה ירדו למקלטים, זה לא נכון, ביקשו להיות בשטחים מוגנים (בתוך בניינים) אך לא היה צורך להכנס למקלטים!! אני מקווה שזה יהיה בחיפה, במידה וכן אנסה להגיע למקום המדוייק.. בהצלחה לכולם!

עליתי על עוד משהו...

בספר ירמיה בפרק א' רשום הציטוט: "ויאמר יהוה, אלי: מצפון תפתח הרעה, על כל-ישבי הארץ". ירמיה זהו הספר ה 6 בספרי הנביאים אז אולי זה נמצא ברחוב ירמיה 6 בחיפה...

איך הגעת לזה ?

איך הגעת לזה ? מה יענו ישבת וחיפשת בתנ"ך ציטוטים ? כי אם כן אתה חכם מאווד חחחחח . . . רגעע אז יום ראשון זה יהיה בחיפה בחרוב או ירמיה 6 או נביאים 6 ? + נטלוללי +

../images/Emo26.gif

רשמתי את הציטוט בגוגל וזה מצא לי... וכן-לדעתי זה יהיה או בירמיה6 או בנביאים 6...

למעלה