שרשור לרמז של יום ראשון 16/7

רווית30

New member
תקשיבו אנשים הכל מצביעה נכון על

חיפה אבל נראה לכם שייש מצב שהם יגיעו לשם? לא נראה לי זה ממש לא נשמע הגיוני....גם כולם שם במיקלטים........ נשמע מאוד מוזר וממש לא נראה לי..........

רווית30

New member
לעצור חס וחלילה...אבל למה דווקא

במקום הכי חם כרגע?........נכון שהחיים ממשיכים נכון שמסתכלים רק קדימה והכל נמשך כרגיל אבל דווקא שם? לא נשמע הגיוני...למה שהם יסכנו את החיים של כולם? זה לקחת סיכון גדול ולא נראה לי בכלל...

הבנתי שהם יהיו במקום כלשהו

שיש בו אנשים בכל מקרה ואז אנשים ירוצו למקום זה לא שקוראים למישהו מתל אביב וגוש דן לבוא לחיפה מה את אומרת?

רווית30

New member
לאדמונימי1 זה לא כל כך נשמע לי

הגיוני גם כלפי תושבי חיפה ברור לי שאנשים מגוש דן או המרכז יגיעו זה הרי ברור שלא יגיעו אבל אפילו גם לתושבי חיפה לא נראה לי כי בחיפה כרגע לא נראה לי שייש מקום שייש שם הרבה אנשים. אנשים היום מפחדים לצאת........עדיין לא נשמע לי הגיוני.... אבל אי אפשר לדעת אוליי זה הכיוון שלהם אבל שיהייה להם לבריאות אני לא הייתי הולכת בתקופה כזאת מתוחה וקשה ומקומות של אש......אני לא הייתי לוקחת את הסיכון הזה...

רווית30

New member
טוב תשמע אני לא חשבתי שהכל מת שם

אתה לא מבין אותי?אתה לא מבין את המשמעות כנראה............. אני לא חושבת שאנשים הפסיקו ליחיות שם להיפך חייבים להמשיך הלאה.... הכוונה שלי הייתה זאת למה ללכת למקום כזה חם כרגע?למקום כזה מסוכן? אפילו לתושבי חיפה.....! אני לא חושבת שזה לפעול בשכל כל כך מה אני יגיד לך זאת דעתי בכל אופן ואני שמחה שאתה חושב אחרת כל אחד ושיכולו הוא..... אני רק חושבת שזה קצת מסוכן ללכת כרגע צפציפית למקומות כאילו מסוכנים.

לא הבנתי

למה את רוצה שחיפאים לא יגיעו אליהם? הרי הם גרים שם ממה שאני שומע, הם לא במקלט כל הזמן אז מחר זה מיועד לחיפה, לא לתושבי גוש דן זה מה שאני חושב את מוזמנת להגיד לי את דעתך גם לפרטי כי זו שיחה לא בשביל הפורום, אני חושב

"המקום הכי חם"... נפלו פה רק 2

טילים עד עכשיו ונסראללה אומר שזה בטעות... אני מאמין לו כי מאז שהוא אמר את זה לא נפלו עוד טילים... יש מקומות יותר חמים מחיפה...

רווית30

New member
עידן אחרי הבוקר זה לא,"המקום החם"

כמו שאמרתי?........לצערינו מקווה שאתה בסדר שם.......יום נפלא כמה שאפשר...

טוב . .ראיתי רק עכשיו את המבצע . .

טוב . . ראיתי רק עכשיו את המצבע ויש לי כמה שאלות ? אם מישהו יוכל לעזור לי אני יודה לו מאוד ! 1. איפה רואים את הסיסמא בבוקר ? 2. עד איזה תאריך המבצע ממשיך ?

רווית30

New member
אז ככה לשאלתך ...........

1) את הסיסמא רואים בשעה 9:00 איפה שמוצג השעון שמצביע על כמה זמן נשאר לחשיפת השעה של התחלת המשחק..... 2) המשחק נמשך עד סוף יולי לא כולל שישי שבת... מקוהה שעזרתי לך..!!

haimg16

New member
יש מצב שזה ירושליים??

"יד ויאמר יהוה, אלי: מצפון תפתח הרעה, על כל-ישבי הארץ. טו כי הנני קרא, לכל-משפחות ממלכות צפונה--נאם-יהוה; ובאו ונתנו איש כסאו פתח שערי ירושלם" מצאתי את זה כשרשמתי גם חיפוש לפסוק.. נראה לי שהם מגיעים לירושליים וגם המצב שם עוד לא כל כך גרוע ונקווה שגם לא יהיה אבל שמעו זו אפשרות.

למעלה