** שרשור מנצח העונה - אור **

טוויגיי

Well-known member
לא נראה לי. ימשיך למלא פיו במים. הוא פחדן.
בטוחה שלא
פחדן כן
אבל לא שתקן
ובוודאות לא נוח לבריות

כל העונה
במלואה
היה שקוף איך הוא מרסן את עצמו
ממש ראש בקיר כאילו מישהו מטפטף לו איך להתנהג
הלך נגד עצמו
ונבעט בזמן

willing

Well-known member
עונה הבאה, אל נאמר נואש מלהצביע. למרות תחושת המכירה
ושאנחנו פורום של פעם. אנחנו עדיין גרגיר משפיע בחול הים ;)
never stop believing
כמו ילדים שצועקים לשחקן בהצגה, תזהר הם מאחוריך. ומאמינים שזה ישנה את הכל!

טוויגיי

Well-known member
עונה הבאה, אל נאמר נואש מלהצביע. למרות תחושת המכירה
ושאנחנו פורום של פעם. אנחנו עדיין גרגיר משפיע בחול הים ;)
never stop believing
כמו ילדים שצועקים לשחקן בהצגה, תזהר הם מאחוריך. ומאמינים שזה ישנה את הכל!

62.gif

EREZG07

Well-known member
הדבר הכי טוב שהיה יכול לקרות לפרידה זה מקום שני (לעומת מקום שלישי - חמישי). התעשייה תחבק אותה והיא תצליח בטירוף. אני לעומת רבים אחרים לא חושב שאור כזה מזעזע כמו שעושים ממנו. היו דיירים הרבה יותר גרועים ממנו בתולדות האח הגדול. הוא כוחני ועצבני אבל הוא לא בנאדם רע. רחוק מזה. אבל הוא משקף לדעתי, גם אם לא במתכוון, את תרבות האיכסה ששולטת ברחוב שלנו. הוא לדעתי יעדן את ההתנהגות שלו בחוץ כדי להתחבב על התעשייה אבל הרחוב שהצביע לו לא ישתנה כזה מהר.

yalian

Well-known member
הדבר הכי טוב שהיה יכול לקרות לפרידה זה מקום שני (לעומת מקום שלישי - חמישי). התעשייה תחבק אותה והיא תצליח בטירוף. אני לעומת רבים אחרים לא חושב שאור כזה מזעזע כמו שעושים ממנו. היו דיירים הרבה יותר גרועים ממנו בתולדות האח הגדול. הוא כוחני ועצבני אבל הוא לא בנאדם רע. רחוק מזה. אבל הוא משקף לדעתי, גם אם לא במתכוון, את תרבות האיכסה ששולטת ברחוב שלנו. הוא לדעתי יעדן את ההתנהגות שלו בחוץ כדי להתחבב על התעשייה אבל הרחוב שהצביע לו לא ישתנה כזה מהר.
הקטע שאומרים שהוא פחות בריונערס מדיירי עבר - כאילו שזה משהו שאמור להיות טוב או מנחם, זה הכי מזעזע

EREZG07

Well-known member
הקטע שאומרים שהוא פחות בריונערס מדיירי עבר - כאילו שזה משהו שאמור להיות טוב או מנחם, זה הכי מזעזע
זה לא מנחם. הבעיה שלי אבל היא לא אור. היא הרחוב. וברור לי שלא כל מי שהצביע לאור מקדם בריונות הוא משהו כזה. אבל חלק מהמצביעים, ואפשר למצוא אותם ברשתות החברתיות, הצביע לו בדיוק בגלל החלקים האפלים שיש בו, כאילו זה מושא לגאווה.

טוויגיי

Well-known member
לא הצבעתי לו אבל אני הרחוב
ויש לא מעט ברנז'ה תל אביבית שמכירה אישית שהעדיפו אותו על פרידה

הרחובות כבר לא חשוכים כמו פעם

SNIPES

Well-known member
לא סוד שפרידה הפייבוריטית שלי מהתחלה
ואני לא מתבאסת בשבילה בכלל
להפך, לא חשבתי שהיא תגיע למקום שני.
היא מקבלת מלא אהבה שמגיעה לה והיא תעוף על החיים בחוץ.

יונתנסקי

Well-known member
מסכימה עם מה שכתבת על פרידה, ובעצמי כתבתי דברים דומים.
את אור לא סבלתי מהתחלה אז אין לי מה לומר בעניינו.

tarimulu

Well-known member
מפתיע אותי הכמות תגובות נגד אור
ממש ממש כועסים על הזכייה
צפה בקובץ המצורף 117136
צפה בקובץ המצורף 117137

כל התגובות באינסטגרם זה ככה.
יש לנו תקווה.
זה תמיד ככה פחות או יותר
אם הדר הייתה מנצחת היינו רואים תגובות דומות

זה גם טבעי, אלו שהפייבוריט שלהם לא ניצח מרגישים יותר צורך לפרוק מאשר אלו שהפייבוריט כן ניצח ופחות דחוף להם לחגוג בתגובות

למעלה