** שרשור מנצח העונה - אור **

GALxp

Well-known member
מפתיע אותי הכמות תגובות נגד אור
ממש ממש כועסים על הזכייה
צפה בקובץ המצורף 117136
צפה בקובץ המצורף 117137

כל התגובות באינסטגרם זה ככה.
יש לנו תקווה.
התגובה של יהודית תפסה לי את העין.
אין ספק שאין מה ללמוד מאור, אבל מה יש ללמוד מפרידה? איך לענטז ולהתעלק על גבר? העצמה נשית בתחת שלי. העצמה של נואשות.

הדמויות באח הגדול לא אמורות להוות מודל לחיקוי.
הורה שנותן לילד שלו לצפות בתכנית, שלא יתפלא שהילד שלו יתדרדר לתרבות רעה.

KAPSULA1

Well-known member
מפתיע אותי הכמות תגובות נגד אור
ממש ממש כועסים על הזכייה
צפה בקובץ המצורף 117136
צפה בקובץ המצורף 117137

כל התגובות באינסטגרם זה ככה.
יש לנו תקווה.
תמיד יהיה מרמור בזכיה. גם נגד מעתוק כתבו שהיא לא עשתה כלום ושהיא עציץ ובטוחה שגם אם סתיו היתה זוכה היו תגובות נגדה.
נגד פרידה אין הרבה מה לכתוב אבל זה כי היא תמיד הצטדקה.
אם יוסי היה מנצח גם היו אומרים שהוא עשה דברים מאחרי הגב ועל נועם עדיין לא מבינים איך נכנס לגמר.
בטח ובטח שאור עמד מול םרידה שנחשבת הפיה הטובה התגובות יהיו ככה.
אבל אור הוא בחור שכונה, הצביעו לו הרבה כאלה שישר מקטלגים אותם כערסים ובריונים בגלל הסגנון שלהם, בגלל השפה שלהם, בגלל החזות.
הצביעו לו כי הוא היה חד, ידע להבין מי נגדו ומי בעדו, גם שאנשים שיחקו אותה שהם בטוב איתו ידע לזהות מיד את הזיוף.
הוא אמר דברים שנכתבו בפורום, על זיוף של חברים, על דברים מאחרי הגב. אומנם את יוסי לא קלט אבל את השאר כן.
אני בטוחה שהחברים שלו מהבית ישארו איתו גם אחרי הזכיה.
אגב, העריכה הציגה אותו כמו שהוא עם הטוב ועם הרע, לא זייפו לטובתו וכל התגובות זה בעקבות כל הכתבות והמשפיענים שלקחו כל דבר רע שלו והעצימו אותו.
לדוגמא, לגני היו מריבות הרבה יותר קשות עם אנשים והוא זרק להם משפטים לא יפים. גם להדר יש פה חד אבל אצלם החליקו כל דבר כי אור לא התפשר ולא התקפל ועמד מאחרי מעשיו. הוא כן הצטער שעירב את ההורים של עינב בויכוח וראו שזה ישב עליו אבל בשאר הדברים שחשב שהוא צודק הוא לא התקפל

tarimulu

Well-known member
מעתוק עשתה היסטוריה.
לא לקחה חלק בעונה, וצוינה פה יותר מאיציק, צחי, מלי, קרן, דנה ועוד

hinna

Well-known member
כמה לדעתכם יש בזכיה הזאת משקל של קבוצת מעריצים? כמה זה האור עצמו שסחף אחריו מעריצים או עבודה מעומצת של הקבוצה?

mikimichaelmil11

Well-known member
אור זכה בסוף אז ניצח את הכל חחחחח
וגם זכה בהצבעות הקהל שיושב בבית בין היתר.. אז הוא זכה בענק
הוא גם יזכה לקמפיינים כי הוא די דומיננטי.. ישחק בסדרות וכאלה

KAPSULA1

Well-known member
לצופים של האח הגדול לא אכפת מי הוא
אכפת להם כשהמאמי הלאומי העונתי לא מנצח

אם היה מול הדר
התגובות היו בעדו
כי את הדר לא סובלים הרבה יותר
האמת, עדיין לא ברור לי איך היא הגיע למקום רביעי.
לא אהבתי אותה אבל עדיין לדעתי הגיע לה יותר מיוסי ואולי גם מפרידה. או שזאת היתה החלטה של עוז או שהצופים הצביעו נגד עוז שניסה לעשות אותה זאן דארק בעיני הצופים

GALxp

Well-known member
האמת, עדיין לא ברור לי איך היא הגיע למקום רביעי.
לא אהבתי אותה אבל עדיין לדעתי הגיע לה יותר מיוסי ואולי גם מפרידה. או שזאת היתה החלטה של עוז או שהצופים הצביעו נגד עוז שניסה לעשות אותה זאן דארק בעיני הצופים
היא לא מעוררת אמפתיה.
חשבתי שהיא תסיים כמו אורנה דנינו.

למעלה