** שרשור צוהריים - היום ה-33 בבית - עדכונים ** 🎗️

מצב
הנושא נעול.

willing

Well-known member
17:11 זה לא אומר שאני לא אוהבת אותך, זה לא אומר שאין לך כניסה אלי.
תקשיבו, המשפט הזה בדיוק, חוזר על עצמו בורסיות שונות מפרידה להדר, מהדר לאורית, מעינב להדר, מקורל לעינב.

זה מקדים את מה שרציתי להגיד מלכתחילה. מרגיש שאיכשהו הדר-קורל-פרידה-עינב-(אולי אמילי)
זה סוג של אותו בנאדם. בנאדם שקוראים לו חבו.
חבו 1-מס 2 חבו-שחולמת להיות חבו 1, חבו 1 שטוענת חבו 2 היא חבו 1. חבו 3 שלא התכוונה לפגוע אבל מרגישה פגועה. חבו 4 שאצלה הדלת תמיד פתוחה פשוט יש קצת דיסטנס.

דיבורים ודיבורים של אותו הדבר. אותה כיתה.

בסדר555

Well-known member
חבו 1-מס 2 חבו-שחולמת להיות חבו 1, חבו 1 שטוענת חבו 2 היא חבו 1. חבו 3 שלא התכוונה לפגוע אבל מרגישה פגועה. חבו 4 שאצלה הדלת תמיד פתוחה פשוט יש קצת דיסטנס.

אני צריך בדידים

רותרות7

Well-known member
17:11 זה לא אומר שאני לא אוהבת אותך, זה לא אומר שאין לך כניסה אלי.
תקשיבו, המשפט הזה בדיוק, חוזר על עצמו בורסיות שונות מפרידה להדר, מהדר לאורית, מעינב להדר, מקורל לעינב.

זה מקדים את מה שרציתי להגיד מלכתחילה. מרגיש שאיכשהו הדר-קורל-פרידה-עינב-(אולי אמילי)
זה סוג של אותו בנאדם. בנאדם שקוראים לו חבו.

אותה כיתה? עוד לא. אותו גן ילדים...

סטיריקון9

Well-known member
אור הדר ודני...
בפינת עישון....
חבו... חדשה נוצרה ?...
יושרו..."ההדרים"...
נפלה לגוב האריות , מסתלבטים עליהם ומקבלים ממנה תשובות, נראית כנועה ומתמסרת במחיר של להיות "מקובלת" אח"כ תבכה על חוסר היכולת להעמיד במקום את אור ואת דני ולא לחשוש כשהוא שואל שאלות חודרניות ולא שנאה ליהב.

מצב
הנושא נעול.
למעלה