** שרשור צוהריים - היום ה-33 בבית - עדכונים ** 🎗️

מצב
הנושא נעול.

בוףףברכה

Well-known member
נפלה לגוב האריות , מסתלבטים עליהם ומקבלים ממנה תשובות, נראית כנועה ומתמסרת במחיר של להיות "מקובלת" אח"כ תבכה על חוסר היכולת להעמיד במקום את אור ואת דני ולא לחשוש כשהוא שואל שאלות חודרניות ולא שנאה ליהב.
.."המאופקת"...

רות 1234

Well-known member
וידוי נועז (אבל אל תגרשו אותי מכאן): אני אוהבת את קורלי מהרגע ה 1 ועד עכשיו. ממש. כן, אני ערה לכל הפגמים שלה, לרכילות, לסתירות בין מה שהיא אומרת, ושנאתי מאוד שכפתה עצמה על יהב הנודניק, ובכל זאת.... אין לי סיבה מנמקת ואקדמית יותר מידי לחיבה שלי אליה, לא מנסה לשכנע אף אחד לחשוב כמוני, פשוט הפייבוריטית שלי , נכנסה לי ללב |*|

willing

Well-known member
וידוי נועז (אבל אל תגרשו אותי מכאן): אני אוהבת את קורלי מהרגע ה 1 ועד עכשיו. ממש. כן, אני ערה לכל הפגמים שלה, לרכילות, לסתירות בין מה שהיא אומרת, ושנאתי מאוד שכפתה עצמה על יהב הנודניק, ובכל זאת.... אין לי סיבה מנמקת ואקדמית יותר מידי לחיבה שלי אליה, לא מנסה לשכנע אף אחד לחשוב כמוני, פשוט הפייבוריטית שלי , נכנסה לי ללב |*|
אוהבים אותך איך שאת|לב|
יש לה הרבה דברים מרשימים מהיכן הגיעה ולאן. היא שרה אולי הכי יפה בבית
גו קורלי!

אני אישית עוד לא קשורה למישהו בבית בכדי להיות נגדה. היא מרכלת יפה ומנסה חזק לדחוף לזוגיות
מפיגה קצת מהשעמום שם

פאף פה

Well-known member
הכל סבבה רות! תרגישי חופשי יש מקום לכל דעה🤗

מצב
הנושא נעול.
למעלה