שרשור שאלות לאדם הירש

ברוך השם !

סופסוף אלוהים , הגיע הזמן שתפוז יעשה משהו טוב לאנושות ( כלומר למעריצות הפנאטיות של אדם...) לא זזה מהבית מחר ! מחכה רק לאדם.......

גם שתפוז רושם משהו טוב זה לא טוב!!

איך אני אדע עכשיו באיזה יום זה??? אני לא הייתי בשנייה שהוא רשם את זה הוא היה צריך לרשום תאריך!!!!!!!

LuLiLoPiLaTo1

New member
זה היום והוא רשם מחר ואת יכולה

לראות מאיזה תאריך ההודעה ולעשות חישוב בכל מקרה שוב-זה היום!

שאלות לאדם

מתי התחלת לשחק, ואיך בכלל גילו אותך? איך אתה מסתדר עם שאר השחקנים, אתה בקשר טוב איתם גם מחוץ לסדרה? מה אתה מתכנן לעשות אחרי שהסדרה תגמר?

לירןןןן

New member
שאלה לאדםםםםםםםםםםםםםםםם

אדם מה קורה? מה שלום ציפי? תשדרו את השאלה הזו הוא יבין לבד!!!!!!

לירןןןן

New member
עוד שאלההההההההה בעצם כמה \:

1: אם איזה מהשחקנים\שחקניות הכי התחברת אליהם? 2: במה תרצה לעסוק בעוד 10 שנים? 3: מה אתה חושב על חבריי הפורום? בעעעעעעעעעעעעעעעעע ד"א טוביה מוסר לך ד"ש

LuLiLoPiLaTo1

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo6.gif

חח הוא בטח יפגוש אותו היום כי יש גם אירוח של הפסטיגל

אדם כוסון שלי אני שרופה עליךךךךךךךך

נשמתי אני חולה ע ליךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךך סופסוף זה מודיע משהו מועיל התפוז אנשים הזה!!חחחחח אדם אני חולה עליךף מאתה כוסון הורס מתוק נשמההההה!!!!!!!!!!!!

אדםםם!

1. באיזה גיל התחלת את קריירת המשחק שלך? 2. באיזה סדרות וסרטים שיחקת\אתה משחק כיום? 3. האם אתה שומר על כושר? הולך למכון כושר? 4. האם אתה נהנה מגליי ההערצה כלפיך, או שזה מרגיז אותך לפעמים? 5. איזה קבוצת כדורגל אתה אוהד? תודה רבה!! מתה עליך!!

אגמי11

New member
אני משתתפת בתוכנית

אני משתתפת בתוכנית הזאת גםםם ואפילו היצטלמתי עם אדםםםםם איזה ריגושששששששש. אדם אתה זוכר אותי????????????איזה יופיייי תראו אותי שםםםםםם

karin t14

New member
../images/Emo70.gifלאנשים בפורום!../images/Emo70.gif

לפי מה שאני זוכרת, לפני כמה זמן אדם שיחק באיזה סרט ישראלי וזה בטוח רק פשוט שכחתי את השם של הסרט, מישהו זוכר? בתודה מראש...!

לירןןןן

New member
צעד קטן! שם הסרט!

היה בצעד קטן עכשיו בראש גדול ועוד שנה בטח בראש בנינוי \:

למעלה