שרשור שאלות לאדם הירש

../images/Emo2.gifיאאאאאאאאאאאאאאאאאאא

יא אדם השווה הזה באאאאאאאאאאאאאאאאאאא אני בוטוח יהיה שם הוא פשוט מושלםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם

sisoo1

New member
לאדם!!

האם אתה מזדהה אם תומר מהסדרה?! ואם כן אז במה אם לא למה?.!

°°NaTaLi°°

New member
שאלה לאדם

מה החלום שלך? האם הגשמת אותו? ומה אתה רוצה להיות שתגדל? תמשיך להיות שחקן?

קסניה 12

New member
לאדם הירש!

רציתי להגיד לך שאתה שחקן מעולה ולישאול אותךבן כמה אתה ובאיזה כיתה אתה

לירןןןן

New member
למה יש לי תחושה שאדם יהיה 10 ד'ק?

הלוווווו אנשים להתחיל לשאול שאלות אם אתם רוצים שאדם יהיה הרבה זמן יאלה להפגיז בשאלות!

שאלה לאדמו'ש

היי אדם !!! :) תגיד איך זה לעבוד עם מיכאלה (טלי) האם במציאות היא כמו בסידרה או שהיא בן אדם אחר לגמרי?...

לירןןןן

New member
שאלה מספר 4

השתתפת בסרט וגם בסדרות מה לדעתך יותר מהנה וכייף לעשות אותו?

לירןןןן

New member
שאלה מספר 6 אחרונה חביבה!

שאתה רואה את עצמך בסדרה אתה מרוצה לראות איך שאתה משחק או שיש דברים שהיית משנה?

חחחחחחחחחח אני ראיתי אותו במציאות

הוא היה אליי קצת סנוב!!! אליי ילדה קטנה בת עשר!! אבל לפחות הייתי איתו בצילומים שאני אפילו לא זוכרת למה ועל מה.... טוב זה היה לפני שמונה שנים אני רק זוכרת שאיפרו אותי....
והשאלה מה יותר מהנה, צילומי טלוויזיה או קולנוע, מה יותר מהנה ותורם לך כשחקן? והאם אתה מתכוון להמשיך בזה בעתיד?

LuLiLoPiLaTo1

New member
שאלות../images/Emo26.gif

1.האם עברת אי פעם שיעורי משחק? 2.באיזה גיל גילית שאתה אוהב לשחק ולהופיע? 3.איפה הופעת בפעם הראשונה? 4.אתה חושב שלמדת דברים חדשים שקשורים למשחק מהשחקנים המבוגרים ששיחקו לצידך ב"ראש גדול"?ובכלל בדברים אחרים שהשתתפת בהם? 5.מה אתה מאחל לעצמך בעתיד?(לאו דווקא מבחינת המשחק) מענבר

עודד819

New member
שאלות

1.איפה היית רוצה לגור בחו"ל אם יכולת? 2.מה הדבר הכי רומנטי שעשית\עשו לך? 3.איזה שפות אתה יודע? טנקס

אתה הילד הכי שווהה שראיתיי

אתה ילדד שווה ר-צ-ח בחיים לא ראיתי כמווך אתה יפיוףף יש לי מלא אתרים שלך אתה כוסוןן חתיךךך אני מתה עלייךךך אני חולה עלייך כוסון שליי בא לךך להכיר אותי מאמיי?????? 308106047 כנס אללי כפרה עלייך אני מעריצה שלך מס'1 שלךך

למעלה