שרשור שאלות לאפרת כהן

איזה מהממת היא../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif../images/Emo12.gif|גזו

*
....איזה תמנוה מדהימה

יש לי שאלה חשובה ביותררר!

אפרתי אני חולה עלייך איזה כיף שחזרת לשחק בטלנובלה. 1. מה תיהיה הדמות שלך בסדרה? או האם תשחקי את אותה דמות בערך? 2.כמה זמן תשחקי? זה יהיה עד סוף הטלנובלה?

TetiBETTY

New member
../images/Emo104.gifזה יהיה לפרק אחד.פרק 100.

היום בערב - כל התשובות לשאלותייך.

שאלות../images/Emo99.gifאאאאאא../images/Emo99.gif

מתי החתונה?
עדיין מתנפלים עלייך מעריצים ברחוב? אך התקופה הזאת שונה מתקופת מיכאלה? אם תיהיה לך בת, איך תקראי לה?
בבקשה בבקשה בבקשה מתחננת מתחננת דש לאסטר
פרתיייייייייייייי
אני אוהבת אותך כל כךךךךךךךךךךךךךךךךךךךך

שאלות...

טוב קודם כל את שחקנית מדהימהה.. 1.עדיין ניגשים אלייך ברחוב?? 2.איך זה לחזור שוב לסט ולחזור שוב לשחקנים ששיחקת איתם במיכאלה,גם אם זה רק לפרק אחד...?.?

spukipuki

New member
שאלות

1) האם שמרת קשר עם השחקנים מהסדרה הקודמת "מיכאלה"? 2) מה דעתך על הסדרה טלנובלה בע"מ? 3) האם לפי דעתך יש מקום לשיפורים מבחינת השחקנים/תסריט/אחר?

ALYA2

New member
היי אסי

האם תשארי עד סוף הסידרה? אגב, היית נפלאה במיכאלה.

yaeli1993

New member
שאלות שלא הספקתי מאז מיכאלה ../images/Emo62.gif

1. הם לפעמים התבלבלת בין התפקידים (מיכאלה ואסי)? 2. איפה טוב יותר-בטלנובלה בע"מ או במיכאלה? 3. האם את מוציאה דיסק מתישהו? (גם שחקנית וגם זמרת מעולה...) 4. האם תעני לי?
יעל.

איתי398

New member
אפרת

אפרת פעם הרשונה שאמרו לך להשתתף בטלנובלה בע"מ אתרצית את זה

איתי398

New member
אפרת

אפרת פעם הרשונה שאמרו לך להשתתף בטלנובלה בע"מ אתרצית את זה

לאפרת...

1.אם היו מציעים לך עוד טלנובלה היית מסכימה ? 2.איפה עוד אפשר ליראות אותך תאטרון טליווזיה סרטים????

../images/Emo140.gif../images/Emo24.gif../images/Emo99.gifלאפרת

איך זה לשחק את הדמות של אפרת האם היו לך פאדיחות על הסט אם מי מכל השחקנים אהבת לעבוד איך הגבת כשקיבלת את התפקיד האם היו מריבות לגבי הדמות או דמויות אחרות איך היה היום האחרון האם יש רגעים שתרצי לשכוח או להפך האם גם בעתיד תגלמי דמות לתלנובלה האם זה שהפכת לאופק שינה משהו ב"דמות" ודבר אחרון ...את יכולה למסור לי דש וקשהההההההההה !!!!!!!!!

../images/Emo140.gif../images/Emo24.gif../images/Emo99.gifלאפרת

איך זה לשחק את הדמות של אפרת האם היו לך פאדיחות על הסט אם מי מכל השחקנים אהבת לעבוד איך הגבת כשקיבלת את התפקיד האם היו מריבות לגבי הדמות או דמויות אחרות איך היה היום האחרון האם יש רגעים שתרצי לשכוח או להפך האם גם בעתיד תגלמי דמות לתלנובלה האם זה שהפכת לאופק שינה משהו ב"דמות" ודבר אחרון ...את יכולה למסור לי דש וקשהההההההההה !!!!!!!!!

לאפרת כהן

אפרת אני מהת עליך ואת שחקנית מדהימה רציתי להגיד לך משהו. כשעדין היה מיכאלה או כשהיו השידורים החוזרים אני אל זוכרת ממש אז אני ראיתי את הסידרה ואחותי היא הייתה בת 11 והיא אוטיסטית היא לא מדברת רגיל והייתה לך הופעה בחדרה וכולם היו והיא פשוט אהבת אותך והיינו רחוקים מהבמה וניסינו לראות אותך ולדבר איתך אבל לא הצלחנו. אבל בכל זאת הייתה הופעה סבבה. ואחותי לא הפסיקה לשגע אותי שרענן ירה במיכאלה פיו פיו. אוהבת שיר!

לאפרת:)

איך היה לשחק שתי דמויות שונות במיכאלה? [אני מניחה שקשה אבל בכל זאת איך החוויה...?]

לאפרת:)

איך היה לשחק שתי דמויות שונות במיכאלה? [אני מניחה שקשה אבל בכל זאת איך החוויה...?]

למעלה