שרשור שאלות לאפרת כהן

שאלה מדורין

דבר ראשון זו דורין יפת אם את זוכרת לימדת אותי משחק לפני שנה וחצי בערך זה היה לפני הסידרה "מיכאלה". את אחלה שחקנית!! רציתי לדעת מה את חושבת על טלי שרון בתור שחקנית.?. והאם אתם חברות.? ~*החתימה שלי*~ d.l.t.s.-.dorin love tali sahron

alona angel

New member
שאלות לאפרת../images/Emo13.gif

אם היו אומרים לך לשחק דמות בטלנובלה בע"מ, איזה דמות היית רוצה לשחק?
איך הגבת כאשר שאלו אותך עם את רוצה להיות בתפקיד אורח בטלנובלה?
האם היית רוצה לשחק בטלנובלה בע"מ, עם היה לך כיום ת'אפשרות הזאת?
האם נהנת לשחק בטלנובלה? ואיזו סצינה הייתה הכי מצחיקה בעינייך? (שאת עשית, עם הייתה)
האם את צופה הדוקה של הטלנבולה? או שאת רק לפעמים רואה את הטלנובלה?
נהנת לשחק עם אלברט אילוז בטלנובלה, כשגם שיחקת איתו הרבה במיכאלה?.. האם זה היה מוזר?
מה האירוע הכי משפיל שקרה לך במהלך הצילומים של טלנובלה בע"מ, עם היה..? ושל מיכאלה?
אפרתתי אני אוהבתת אותךךך!! את שחקנית מדהימההההההההה
אלונה.

10טלוש

New member
>>>

את וטלי שרון חברות במציאות? את הולכת לשחק בטלנובלה הבאה של הוט?

The Halo Killer

New member
שאלה

האם דרשו ממך או לא קיבלו אותך פעם לאיזה תפקיד בטענה שאת צריכה להוריד משקל? מה דעתך על זה?

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

בדיחה טובה
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

The Halo Killer

New member
זאת לא הייתה בדיחה

לדעתי אפרת יפה מאוד, אחת מהנשים הכי יפות בעולם הבידור, אבל העובדה היא שהיא לא רזה כמו כוכבות אחרות. לי אין שום בעיה עם זה, אני חושבת שזה יפה וטבעי, אבל יש כאלה שידרשו ממנה להוריד משקל.

The Halo Killer

New member
למה שאני אפגוש אותה במציאות

ולקחת את נינט כדוגמה? לקחו אותה כי היא הייתה הכי מדוברת באותה תקופה. באזזזזזזזזז ועכשיו איך היא נראית? עדיין שמנמנה? ממש לא. יכולה לדגמן הפרעות אכילה.

להוריד משקל?../images/Emo12.gif../images/Emo6.gif

את חייבת לראות אותה במציאות!ח=י=י=ב=ת! להוריד משקלללללל חחחחחחחחח
זה היה מצחיק
ראיתי אותה 4 פעמים
היא כל כך יפה ומדהימה שזה לא נורמלייי
היא לא צריכה להוריד במשקל ולא כלוםםםםםםםם! חחחחחחחחחחחחח
הרגת אותי

ליגל5

New member
לאפרת!! - שאלה

את שרה מדהים ולא רק זה אלא גם משחקת מצויין, שאלה: 1.רק עם את יודעת.. את תשחקי שנה הבאה בטלנובלה שתיהיה בhot? (אמן שכן!!) נ.ב= תמסרי ד"ש לליגל

לאפרת../images/Emo99.gif

קודם רציתי להגיד לך שאני ממש אוהבת אותך!!! את שחקנית ממש מוכשרת פשוט מושלמת! ועכשיו לשאלות: 1. איזה צבע את הכי אוהבת? 2. מה את בחיים לא תוכלי? 3. זה נכון שאת עומדת להתחתן עם טל? 4. איזה צבע את הכי אוהבת? ושתמסור לנופר גלעדי (אפרת ונתן החיים שלי1) ד"ש

Dorushh 3

New member
שאלהההההה

האם את רואה את הטלנובלה? נהנת לשחק עוד פעם עם טלי שרון? לקח הרבה זמן לשכנע אותך להשתתף או שישר הסכמת? וזהו..תדעי שאת שחקנית מוכשרת וזמרת טובה
אוהב אותך
דור..

קסניוש

New member
לאפרת עייניים שלי

טוב האמתי כולם שאלו אותך כמעט הכל אבל מה שהכי מענין אותי זה לדעת: 1.איך זה לחזור לאולפנים ולהצטלם שוב לטלנובלה ולשחק עם שחקנים שאת מכירה כמו גרשון חביה(אלברט אילוז)ורננה לוסטיג(טלי שרון)?.. 2.איך הגעית לצילומים מי הציע לך? האם ישר הסכמת??? אשמח אם תמסרי לי ד''ש לקסניה
בריאה עלייך קסניוש!!!

SofyTofy

New member
אפרתי המדהימה../images/Emo24.gif../images/Emo103.gif

ממה זה בשבילך עולם מושלם? את מכירה את אפרת כהן?
(נו, עזבו
)

אאאאאאאאאאאאאאאאאמאאאאאל'הההההההההה

איך התגעגעתי למילים האלהההההההההההה
שרשור שאלות לאפרת כהן
יויויויויוייווויווויויויוו אוךךך זה לא פייר שאורלי לא עשתה תחרות שמישהו ילך לאירוח
אבל לפחות יש אותווווו
זה האירוח הכי חשוב ביקוםםם
סוף סוףףףףףףףףףףףףףף כמה חיכנוווווווווווווו

למעלה