שרשור שאלות לאפרת כהן

adialuf

New member
../images/Emo41.gifכמה שאלות לאפרתוש../images/Emo70.gif../images/Emo41.gif

קודם כל|שמאלה|, את לא יודעת כמה אני שמחה שאת מתארחת פה... כ"כ התגעגעתי(נו). טוב... אני לא יכולה לכתוב כאן הקדמה ארוכה מידי
, אז הנה השאלות: 1. האם תוציאי דיסק בקרוב?. 2. מה את חושבת על השיר FEVER שיצא לך לשיר כמה פעמים ב"מיכאלה" וגם ב"טלנבלה בע"מ"??. 3. האם תוציאי את השיר FEVER בתור סינגל??... פשוט את שרה אותו מ=ד=ה=י=ם
4.יש לך חיית מחמד?. 5. את יודעת שהתגעגענו?!?... תשחקי בקרוב בעוד טלנובלה/תוכנית/סדרה
. 6. איזה עשור הכי אהבת? (שנות השבעים/השמונים/התשעים/אלפיים)... 7.מהו השיר האהוב עלייך?. 8. מה דעתך על "אסי"?. 9. מה דעתך על "מיכאלה"?. 10. האם שמרת על קשר עם חלק משחקני "מיכאלה"?. 11. האם יש לך תיבת מייל למעריצים או משהו כזה???... אוהבת
עדי אלוף

adialuf

New member
הא, עוד שאלה... ../images/Emo6.gif

את יכולה בבקשה למסור לי ד"ש?? פלייזזז

יאווווו אתם קולטים שמהפה של אפרת

יצא השם:אסי שחר המדהימה
הוא כבר יצא כמה פעמים חח אבל אימלההההה
יוווווו כמה התגעגעתייייייי
זה מטורףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף
אפרת
גאדדדדדדדד השלמותתתתתתתתתתתתתתתתתתתתת
אני כל כך אוהבת את האישה הזאתתתתתת
זה לא יאומןןןןןן
אימלההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההה
אני אוהבת אותה,אני אוהבת אותה כל כך

שאלות לאפרת כהן!

*איך זה לשחק את אותה דמות בשתי טלנובלות? (אני יודעת שבטלנובלה בע"מ את לא עושה משהו גדול...) *השער הקצר שהיה לך במיכאלה היה שלך? או שזה היה פאה?

לאפרת כהן ה...

+~+רציתי להגיד לך שמיכאלה הייתה מזה יפה והכול בזכותך ועכשיו כשאת מגיע לטלנובלה בע"מ....יהיהי יותר כיף...... אוהבת'ך המונמון.....רעות....+~+

Rob Van Dam1

New member
שאלות לאפרתוש

קודם כל רציתי להגיד לך שאת שחקנית ממש טובה מדהימה ויפה בבקשה תגידו לה את זה כי שמאור היה לא העברתם לו את זה אז בקשה 1.איך היה לשחק 2 תפקידים(מיכאלה ואפרת) שאת ממש דומה במראה חיצוני אבל במראה הפנימי היית ההפך השלם? 2.איך זה לשחק לצד נתי רביץ?

סתם שאלה../images/Emo12.gif../images/Emo12.gif../images/Emo175.gif

זה רק אני או שיש פה ילדים שיכולים לענות בשם אפרת על כל השאלות

תיפי1

New member
לפרתוש../images/Emo99.gif../images/Emo83.gif

אסיטואציות: אפרת כהן שלמות אדום ירוק צהוב מחשב תפוז אנשים מיכאלה טלנובלה בע"מ מקום בלב שאלות: 1. קודם כל- הרבה רוצים לדעת- בקשר למופע שלך, מקום בלב- הוא ממשיך? ואם כן- באיזה ערים? 2. מה החלום הכי גדול שלך? 3. מה את רוצה ליהיות כשתיהיה גדולה? 4. מה הדבר הכי מטורף שעשה בשבילך מעריץ? 5. איפה נוכל לראות אותך מופיעה? 6. עכשיו- אחרי שעבר הרבה זמן מאז שנגמר מיכאלה- האם את שומרת על קשר עם השקחנים? 7. איך הרגשת כשהיית בסט של טלנובלה בע"מ? 8. איך זה ליהיות שוב באירוח בתפוז? התגעגעת? 9. מה המאכל האהוב עלייך? 10. מה תיקחי איתך לאי בודד? (3 דברים) ורק שתדעי שיש עוד הרבה מעריצים שחולים עלייך

../images/Emo23.gifשאלות לאמורה אפרת כהן../images/Emo23.gif../images/Emo16.gif

בבקשה תשאלו מהשאלות מתחננת!!!!!!!!
אז ערב טוב אפרת אני כ"כ מאושרת ושמחה שקפצת לביקוררררר אני כ"כ אוהבתותך אהובתיייי
מה את לא בשבילי???!!!
חיכיתי בכיתי,והנה את כאןןןןןןן אז בלי קשקושים לשאלות
:
1.
איך היה לחזור לסט בנווה אילן פעם שניה ולשחק בטב"ע? (ספרי בבקשה על המפגש הנוסטלגי עם טלי ושאר השחקנים שהיו איתן במיכאלה..)
2.
האם אחרי מיכאלה היה לך חופש וזמן פנוי או שנשארת עסוקה?
3.
האם השתנו הרבה דברים בחייך מאז "מיכאלה"?
4.
איך להיות בפעם הרביעית בתפוז, ואיך את מתרשמת מעמית המראיין?
5.
האם את עדיין מופיעה במקום בלב? (בבקשה לענות זו שאלה חשובהההההה)
6.
האם את רואה את טב"ע? ואם כן איזה דמות אהובה עליך או שחקנ/ית?
7.
יש לך הצגת תאטרון בקרוב או סרט? (שמעתי על "נימפות בערפל" את יכולה לפרט על זה...?) טוב זהווו אני מאד מקווה שהיא תענה!!! ואפרת יקירתי, אם אפשר ד"ש ממךךךךך!!!!!!!!!!!!!!! ל: לירון האקרשית
מקווה שאת זוכרת אותי
אוהבתותך לנצח אהבה גדולה (כמו בשיר...)
שלך,לירון

TetiBETTY

New member
../images/Emo104.gifלירונייייי../images/Emo70.gif../images/Emo24.gif

מאיפה התמונה?!

בתאלההההההההה אאאאאאא../images/Emo99.gif

וואו שנים!!!!!! התגעגעתייייי
והתמונה המדהימה בטרוף הזו
היא מפורומיכאלה... מישהו מפורום יב"ז
שם לנו... בתאלה את והקשרים שלך! את חושבת שישאלו את כל השאלות????!!! בבקשה תגידי להם על שלי
ובתוספת הד"ש
גאדדד אני לא מאמינה שאני סוף סוף רואה אותך

TetiBETTY

New member
../images/Emo104.gifאת נעלמת../images/Emo70.gif ../images/Emo2.gif

התגעגעתי גם כן
וישאלו ה-כ-ל, אל תדאגי
ושוב, התמונה, מאיזו תוכנית? יודעת?

SofyTofy

New member
בת אל את קרועה או מה?../images/Emo103.gif

התמונה מטלנובלה בע"מ, הפרק של אתמול