שרשור שאלות לאפרת כהן

TetiBETTY

New member
../images/Emo104.gifמ-דה-י-מ-ה ../images/Emo23.gif, ../images/Emo50.gif../images/Emo70.gif

ח0חו0ית1

New member
יאא יש יש המון שאלות../images/Emo9.gif

- מתי יצא הסרט? ועל מה מסופר? - מה את עושה בימים אלו חוץ מנימפות בערפל? - את עדיין עונה למכתבים? - מה הפחד הכי גדול שלך? - אנשים עדיין זוכרים אותך בתור מיכאלה? - יש דבר שמטריד אותי, כל הזמן אנשים אומרים "זאתי ממיכאלה" אבל את בעצם מיכאלה עצמה מה יחסך לעיניין הזה? האם זה מטריד אותך שעדיין זוכרים אותך בתור "מיכאלה"? או שזה מחמיא? - מה עוד היית רוצה לעשות בקריירה שלך שעדיין לא עשית? - מה הדבר הגדול ביותר ש'מיכאלה' נתנה לך? - האם היית רוצה להשתתף בעוד טלנובלות בעתיד? מה דעתך על איך שמתייחסים לז'אנר? (אני יודעת שזה נדוש אבל זה דורש ) - איך הייתה העבודה עם סמיר שוקרי בקדם? שמחת שלא זכית? התאכזבת? היית רוצה לנסות שוב שנה הבאה? - מסך הזהב, איך הייתה החוויה של ה"שטיח האדום"? נהנת? - חנוכה, את תכננת להמשיך להופיע בחנוכה? יש תוכניות? - את מאמינה באושר? מה הדבר שמשמח אותך יותר מכל? - איך הגבת כשהזמינו אותך לתפקיד אורח בטלנובלה בע"מ? - את עדיין שומרת על קשר עם מישהו מפרטנרים שלך במיכאלה? - מה הדבר האחרון שאת עושה לפני השינה? ומה הדבר הראשון שאת עושה בבוקר? - ואחרון וחביב אפרת, אני אוהבת אותך, תודה שבאת D:
ו..מ.. תמסרי לי ד"ש?

ח0חו0ית1

New member
עוד שאלה ששחכתי../images/Emo12.gif

איך הגבת שבמיכאלה ראית שהורגים את הדמות? היה לך קשה להפרד ממנה?

גלושש

New member
שאלות לאפרתי ../images/Emo9.gif

1.את רואה לפעמים טלנובלה בע"מ
2.יש הבדל מסוים בין ההפקה של טלנובלה בע"מ לבין ההפקה של מיכאלה
[לפי מה שיצא לך להרגיש בביום שהצטלמת] 3.מה הרגשת ששוב הייתי באולפנים ושוב חזרה האוירה של "שקט מצלמים"
4.למה את הכי מתגעגעת מימי מיכאלה
5.היית עושה את זה שוב
6.במה היית רוצה להצליח/להתקדם יותר במשחק או בשירה
אוהבת, גל
בבקשה תשאלו את השאלות שלי

גלושש

New member
ועוד שאלה חשובה ששכחתי..

איך האוירה על הסרט של טב"ע
ואם יש ד"שים כמו שלי

../images/Emo152.gif../images/Emo152.gif|שאלות../images/Emo152.gif../images/Emo152.gif

1) מה עשית בשנה האחרונה? 2)אם יציעו לך להשתתף בעוד טלנובלה תסכימי? 3)איך הרגשת שוב לחזור לנווה אילן להיכנס לסט עם אותו הצוות? 4)את צופה בטלנובלה? 5)את מי מהשחקנים פגשת על הסט באותו יום? 6)את חושבת שטלנובלה בע"מ יותר מוצלחת ממיכאלה? 7)יש לך תוכניות לעתיד/לשנה הקרובה?

../images/Emo152.gif../images/Emo152.gif עוד שאלות../images/Emo152.gif../images/Emo152.gif

1) את מי מהשחקנים היית רוצה לשחק? 2)איך היה לפגוש את "גרשון"? 3)מה דעתך על התסריטאי דרור נובלמן

שאלות לאפרת כהן../images/Emo99.gif

קודם כל רציתי להגיד לך שאת שחקנית מדהימה ואין לי מילים לתאר את האהבה שלי אלייך
ועכשיו לשאלות-->
איך זה היה לשחק 2 תפקידים (דמות אחת רעה ודמות אחת טובה מ"מיכאלה")
מה את יותר מעדיפה-->תיאטרון או טלוויזיה
מאיזה גיל התחלת ללמוד משחק
מתי תחזרי לשחק בטלנובלות ושנראה אותך שוב על המסך
במה את עוסקת בימים אלו
ואחרון חביב...תוכלי למסור לי ד"ש
-=-אפרת כהן=כי שלמות היא לא מילה גסה
-=- -=-אפרת כהן=ההוכחה ש
אין רק בשמיים

../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gifשאלות לאפרת ../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif*|

אוקיי 1. איך התחלת בתחום המשחק? 2.האם רצית לעשות משו אחר ולא משחק? 3.מה הם התוכניות שלך מתכוונת להשתתף בעוד טנלנובלה? 4.איך היה לחזור לאולפנים ולצלם פרק אחד? השחקנים ניגשו אלייך דיברו איתך אמרו לך משו? 5.אם הייתה לך אשרות ללשחק בטנלנובלה בע"מ היית רוצה? אם כן איזה דמות ולמה?

למושלמת...

את שחקנית אחת הטובות ואיןן עליךך עוד לא שכחנו אותך אפילו שרואים אותך פחות... יש לי רק שאלה אחת> איפה למדת משחק? ובאיזה גיל התחלת עם זה? אוהבת אותךךךךךךךךך

danit1234

New member
שאלות לאפרתי המתוקה!

קודם כל כמה מילים לאפרתי :היא מדהימה והיא מחקת מדהים ותגידו לה שראיתי אותה ביום העצמאות כששהיא הייתה המנחה בקריית מוצקין!:p ושהיא הייתה מתוקה וקיצקוץ שאני מתה עלייה טוף אז ככה: 1.אפרתי האם צופה\צפית בטלנובלה לפני שתחלת להשתתף בה..?אם כן מה את חושבת עליה ,על הסט של השחקנים ,ואיך הייתה הפגישה עם שחקנים שאיתם שיחקת אלברט אליוז,שרון אלכסנדר, טלי שרון . 2.מה עשית מאז שנגמרה הסדרה ומה את מתכנננת\רוצה לעשות? 3.האם יש עדיין כאלו מקרים שקוראים לך ברחוב:"הנה אסי\מיכאלה" זהו עד כאן בה ביי אוהבתכם דניתושששש

לאפרתוש ../images/Emo13.gif

האם את צופה בטלנובלב בע"מ?? והאם צפית במיכאלה??? ד"ש לשרונוששש בבקשההההההההההההההההההה

זה לא פיירררררררררררררררררר../images/Emo7.gif../images/Emo77.gif

המחשב שלי נדפק
אז צרבתי תקצת שאלות שכתבתי בקובץ על דיסק ולקחתי את זה לאחותי, ועכשיו הקובץ לא נפתח
זה לא פייר~~~~~~~~~~~~~~~~;

קצת שאלות לפרתושלמת../images/Emo99.gif../images/Emo77.gif

1. קיבלת את הדיסק ששלחנו לך ליום הולדת מכל פורום מיכאלה? 2. איך חגגת את היום הולדת שלך? 3. כמה זמן את וטל כבר ביחד? 4. מתי החתונה? 5. כמה אחיינים יש לך? 6. את מתגעגעת לצילומים של "מיכאלה"? 7. איך היה לחזור לצלם בנווה אילן? 8. מה את רואה בטלוויזיה? 9. את רואה "טלנובלה בע"מ"? 10. איזה מוזיקה את אוהבת? 11. מה השיר ששמעת הכי הרבה בזמן האחרון? 12. יש לך אייסיקיו/מסנג'ר/אימייל? 13. את עדיין ממשיכה עם מופעי "מקום בלב"? 14. את מתכוונת להוציא דיסק מתישהוא? 15. התאכזבת כשלא זכית לייצג את ישראל באירוויזיון? 16. עם מי משחקני "מיכאלה" את עדיין שומרת על קשר? 17. היית רוצה לצלם עוד טלנובלה? 18. אם היו שואלים אותך איזה דמות את רוצה שוב לשחק- אסי או מיכאלה, איזה היית רוצה? 19. מה הגובה שלך? 20. מה את הכי אוהבת לאכול? 21. מה את הכי שונאת לאכול? 22. מה את הכי אוהבת לשתות? 23. מה את הכי שונאת לשתות? 24. מה השיר האהוב עלייך? 25. מי הזמר/ת האהובים עלייך? 26. מה הסרט האהוב עלייך? 27. את קוראת ספרים? 28. יש לך הוט או יס? 29. מה הסרט האחרון שראית? 30. יש איזשהוא פרויקט שאת עובדת עליו עכשיו? 31. איזה פרויקט שעשית אחרי מיכאלה- "עלי בבא", "מקום בלב", הקדם אירוויזיון, הכי גרם לך הנאה ולמה? 32. באיזה תכנית אירוח שהתארחת בה, היה לך הכי כיף? ולמה? 33. באיזה תכנית אירוח בארץ או בעולם הכי היית רוצה להתארח? ולמה? 34. מה הבילוי האידיאלי בשבילך? 35. את מורידה שירים/סרטים/קליפים/תכניות/תכנות מהאינטרנט??? 36. לאיזה ארצ/ות טסת? 37. לאיזה ארצ/ות לא טסת והיית רוצה? 38. כמה ילדים את רוצה? ואיך תקראי להם? 39. את עדיין מעשנת? 40. בבית ספר, היית תלמידה טובה או לא? 41. למה את לא באה לבקר בפורומיכאלה?? הפורום עדיין פועל!! 42. מה לדעתך בית הספר למשחק הכי טוב בארץ? ולמה? 43. אם לא היית שחקנית, מה את חושבת שהיית? 44. באיזה אירוח שלך בתפוז הכי נהנית? ולמה? 45. נכון שצריך לעשות שידורים חוזרים של מיכאלה?! 46. איזה טלנובלה את חושבת שיותר יפה? "מיכאלה" או "טלנובלה בע"מ"? 47. מה המספר מזל שלך? 48. כשתתחתני עם טל, את תשני את השם משפחה שלך למדינה? 49. כשהיית קטנה, רצית פעם לברוח מהבית? 50. אל מי מהאחים שלך את מרגישה הכי קרובה? 51. קרה לך פעם ב"מקום בלב" שלא ניגשו אלייך ילדים לבקש חתימה או תמונה? 52. את אוהבת להצטלם? 53. איזה שפות את יודעת? 54. איזה שפות את לא יודעת והיית רוצה ללמוד? 55. היית רוצה לשחק בהוליווד? 56. באיזה גיל הבנת שאת רוצה להיות שחקנית? 57. מה עשית בצבא? 58. מה את חושבת על המשתמטים? 59. את בעד או נגד ההתנתקות? 60. לפני שעשית את "מיכאלה", ראית טלנובלות? 61. הערצת פעם מישהו/י? אם כן, את מי? 62. את מאמינה באלוהים? 63. את מאמינה באמונות תפלות? 64. את חושבת שתבואי עוד פעם להתארח בתפוז? 65. פגשת פעם מישהו/י שהערצת? 66. מה מרגיע אותך? 67. מה את אוהבת לעשות בזמנך הפנוי? 68. אם "כוכב נולד" הייתה קיימת לפני 10 שנים, את חושבת שהיית משתתפת? 69. באיזה פרויקטים השתתפת לפני "מיכאלה" ואיזה הכי אהבת? 70. את יודעת לבשל? 71. באיזה בושם את משתמשת? 72. באיזה גיל התחלת לעשן? 73. אם אחד מהילדים שלך ירצה להיות שחקנ/ית, את תתמכי בו/ה? 74. מה העדה שלך? 75. היה לך או יש לך בעל חיים? אם כן, איזה? 76. היית רוצה אחות תאומה? 77. את אוהבת להתאפר? 78. את אוהבת את השם שלך? 79. איזה מילה את הכי אוהבת? 80. איזה מילה את הכי שונאת? 81. מה את יותר אוהבת? ים או בריכה? 82. אהבת מה שכתבו עלייך בספר מחזור? 83. את מתגעגעת לתקופה של בית ספר? 84. איזה מילקי את הכי אוהבת? 85. איזה צבע בגד ים יש לך? 86. את שמאלית או ימנית? 87. את רואה "כוכב נולד"? אם כן, יש לך פייבוריט? 88. מה את חושבת על שירי מיימון שזכתה מקום 4 באירוויזיון? 89. היית רוצה לגור במדינה אחרת? אם כן, איזה? 90. את פותרת סודוקו? 91. איזה חג את הכי אוהבת? ולמה? 92. איזה חג את הכי שונאת? ולמה? 93. היית רוצה לחגוג איזשהוא חג נוצרי? אם כן, איזה? 94. איזה עונה את הכי אוהבת? 95. למה את הכי מתגעגעת מהתקופה שצילמת את "מיכאלה"? 96. את יודעת שאת קצת דומה לטרי האצ'ר? 97. מה התגובה הכי מצחיקה/מוזרה שקיבלת מאנשים ברחוב? 98. איזה גלידה את הכי אוהבת? 99. איפה את מעדיפה לגור? בבניין או בבית פרטי? 100. מה הדבר הראשון שאת עושה כשאת קמה בבוקר? 101. מה הדבר האחרון שאת עושה לפני שאת הולכת לישון? 102. אם היית זוכה במילון דולר, מה היית עושה בהם? 103. איזה סוג בדיחות את הכי אוהבת? 104. איזה תכונה בך את הכי אוהבת? 105. איזה תכונה בך את הכי לא אוהבת? 106. מה היית רוצה לשנות בעצמך (חיצונית)? 107. מתי בכית פעם אחרונה? 108. איזה סוג תכניות את הכי אוהבת לראות? 109. איזה דרדס את הכי אוהבת מ"הדרדסים"? 110. איזה סדרה הכי אהבת לראות כשהיית קטנה? 111. יש לך שמות חיבה/כינויים? אם כן, איזה? 112. יש לך קעקוע? 113. חשבת פעם לעשות קעקוע? 114. חשבת פעם לצבוע את השיער לבלונד? 115. איזה דמות הכי הכי הכי היית רוצה לשחק? ולמה? 116. היה לך מורה בבית ספר שהשפיע/ה עלייך? 117. אם לא היית אפרת כהן, מי הכי היית רוצה להיות? 118. איזה טיפ את יכולה לתת לאנשים שרוצים להיות שחקנים? 119. היית משתתפת באיזושהיא תכנית ריאליטי, אם היו מציעים לך? 120. יש לך איזשהוא הרגל שהיית רוצה להיפטר ממנו? 121. תמסרי ד"ש לבילבי על ספידים!!!

למעלה