שרשור שאלות לאפרת כהן

היא ימנית והיתה לה כלבה בשם ג'יפסי

שאלתי אותך???????????????../images/Emo77.gif

אה???????????????????????????? אררררררררררררררררררררררררררררררררר
סתאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאם

וואו אבי חח כמה שאלות..

היא משתמשת באנג'ל(בושם)ועל החית מחמד אמרו לך והיא אוקראיניתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתת
ונראה לי גם פולניה... והיא גם ימנית אבל את זה אמרו לך אאאאאאאאאאאאני מתה לאירוח כבררררר

אפרתיייי! ../images/Emo24.gif

אני מאד התגעגתי אליך ובכלל לסדרהה "מיכאלה" ואני מאד מקווה שאת תיהי בטלנובלה של המשך "מיכאלה" "טלנובלה בע"מ" לפחות בפרק 100-120

אפרת אפרת אפרת אפרת! ../images/Emo99.gif

יש גם שאלות אליך:
האם את שמחה שאת באה כתפיד אורחת ב"טלנובלה בע"מ"?
האם את צופה בסדרה?
איך ההרגשה להצטרף לעוד סדרה אחרי "מיכאלה"?
מה האוכל האהוב עליך? איזה מזל את? את גם שחקנית טובה ואני מאד מקווה שאת תעני לי על השאלות. ממעריצתך, טלי שמחייב.

שאלות

1. האם את עדיין נתקלת בערצה ברחוב? 2.מה את עושה היום אחרי שנגמר מיכאלה ? 3. מה את אומרת על זה שפורום מיכאלה עדיין קיים ? 4.איך היה להופיע בפרק 100? וזהו ואם אפשר תמסרי לי ד"ש לניצן

אממ..שאלות../images/Emo9.gif

איך היה להכנס שוב לאולפןאחרי כמעט חצי שנה שלא היית בו
איך היה שוב לשחק את אסי

sHiReLuSh

New member
לאפרת !!

אין לי שאלה לשאול אותך , אבל רק להגיד לך שאת שחקנית מדהימה , וכתבתי לך את זה במכתב שהבאתי לך במפגש ( עדיין מחכה למכתב חזרה ! )
ושתמשיכי ככה ..

JULI4561

New member
אאאאאאאאאאא שאלות

איך היה לשחק שני תפקידים ?? עם מי נשארת בקשר? עוד מזהים אותך ברחוב ? את מתגעגעת לטלנובלה ??

קרני44

New member
שאלות לאפרת ../images/Emo99.gif

אז ככה.. 1) איזה טלנובלה יותר טובה מבחינת עלילה? 2) מה היית רוצה להיות בגלגול הבא? 3) איזה דמות היית רוצה לשחק בטב"ע?

שששאאאללוותתתת!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

טוב אפרת את פשוט מהממת רציתי לומר לך שאת שחקנית מעולה ומוכשרת!אני מטורפת עליך!אין לי מילים! 1.איך היתה לך העבודה עם שאולי הבמאי? 2. איך הצלחת לשחק 2 דמויות? זה לא היה לך קצת מוזר בהתחלה? 3.איפה עוד אפשר לראות אותך משחקת? 4.מה דעתך על הערצה?האם לדעתך גם להערצה יש קווים אדומים? 5.צפית בטלנובלות לפני שנהיית שחקנית טלנובלות בעצמך? 6.האם קרה לך מקרה מיוחד עם מעריץ? 7.האם הושפעת מאסי או מכאלה גם שחזרת לחיים הפרטיים שלך?משהו בהתנהגות שלך נשאר לך כמזכרת מהן?

למדת בביהס רעות?גם אני לומדת שם!!!

חח...אחותי גם אני לומדת שם תאטרון וסיפרו לי שאת לומדת שם..למה את לא באה לבקר?אנחנו נשמח!בבקשה בואי לבקר..ותתני לנו שיעור תאטרון נחמד..

itzikosipov

New member
ללא נושא

לאפרת כהן שלום איך היה במיכאלה סוף כל םוף את חזרת אפרת כהן את שחקנית מספר חזק את מאולה את יפה מה התפקיד שלך היה במיכאלה

מאיזה גיל ידעת שאת רוצה לשחק?

מה משך אותך לזה?איך הכול התחיל... 2.זה נכון שלמדת ברעות?במגמת תאטרון?..המורים שלי לתאטרון ספרו לי עליך..אני לומדת שם ..אולי תבואי לבקר?בבקשה זה ממש ישמח אותנו..ואולי תתני לנו שיעור תאטרון או משו כזה..בבקשה..תבואי לביקור ילדות! 3.איזה טיפים יש לך לשחקנים צעירים בתחילת דרכם שמאוד רוצים להצליח?

למעלה