שרשור שאלות לעו"ד אהרון טטרו

ע נ ת י 35

New member
טריק ידוע של עו"ד של נשים../images/Emo8.gif

את לא יכולה לוותר על זכויותיו של הילד! ולכן חתימתך היא בעצם פיקציה וסעיף הדדי זה עליו חתמתם (את וגרושך) מסנדל בעצם רק את גרושך ואת חופשיה לתבוע הגדלה בשם הילד כאוות נפשך.

וואלה?

היתה לו עורכת דין ביצ'ית חבל"ז אז שיחקה אותה בכל זאת אישה לאישה טוב כרגע זה לא מטריד אותי שמחה שהוא לא טורח להוריד ואני לא מעונינת להעלות אבל חשוב לדעת אין לדעת מה יביא יום..
זה בעצם מה שאמרו לי שזה לא תופס בכלל

ע נ ת י 35

New member
אל תהיי נאיבית!

היא לא עשתה זאת מאחוות נשים אלא כנראה מאחר וחשבה שלא "תעלי" על זה (או שאולי עו"ד שלך יזם/ה זאת?) מה זה משנה, העיקר שתדעי את זכויותייך. שנה טובה ומתוקה!

היתה לי עורכת דין

פחדה ממנו פחד מוות וגם העורכת דין שלו פחדה ממנו פחד מוות ושתיהן בכלל למדו יחד את העריכת דין אז מה אכפת לי למה וכו העיקר שאני יודעת שאפשרי! |שנה קסומה|

שאלה

בוקר טוב לך עו"ד טטררו השאלה: אם יש מסמך העברת משמורת על ילד ויש סעיף שאומר:שבזמן שהילד גר איתי אין האב משלם לו מזונות כל זמן שהוא בארה"ב איתי..סעיף זה נחתם ע"י.. האם אין זכות לילד לקבל מזונות רטרו בהוצאה לפועל וצריך לפתוח תביעה חדשה? תודה מראש מיכל

העו"ד שלי אמר

שיש אפשרות על הבן השני לטעון שחתמתי תחת "לחץ" כדי שלא יעכב את הילד בארץ. שנה שלמה לא שילם עליו כלום וכניראה גם לא ישלם בעתיד. הילד בן 15 העו"ד שלי אומר שאם ברצוני לקבל מזונות בגלל הסעיף החתום צריך כניראה לפתוח בתביעת מזונות חדשה... ואני לא יודעת איך לעשות אז זה מכאן..במידה וזה נכון. עיצה מתבקשת ותודה מראש.

מזונות ומשמורת

ככלל אין הסכם בין ההורים מחייב אצ הילדים והילדים רשאים באמצעות אימם כאפוטרופסית לתבוע את מזונותיהם מהאב. בדרך כלל קיים סעיף שיפוי וערבים בעטים נמנעת האם לתבוע מזונות בשם הילדים. במקרה שלך לא ניתן לפנות להוצאה לפועל שכן טרם הוגשה תביעה למזונות הילד. תחילה יש להגיש תביעה ולאחר מתן פסק הדין ניתן לפנות להוצאה לפועל. שנה טובה ומתוקה,

הסבר טוב יותר..

ישנה תביעה ופסק דין לגבי מזונות. לגבי שלושת הילדים. בן בכור קבל פסק דין משמורת אצלי בבית המשפט. בן שני הועבר אלי בפקס הסכם שעליו חתמתי על הסעיף העוסק במזונות הילד. בן שלישי..לא הועבר שום מסמך עדיין. כולם אצלי בארה"ב תחת משמורתי כרגע. התסבוכת מגיעה כאשר הילד עבר לגור אצלי בארה"ב והיה סעיף שבו נאמר שאם הילד עובר לגור איתי הוא האקס אינו משלם מזונות. סעיף זה נחתם כי אחרת לא היה נותן לילד לעבור לארה"ב. האם בגלל שחתמתי על הסעיף הזה אינני יכולה ללכת להוצאה לפועל?

שאלה

פסק דין מזונות שניתן ללא מעמד של אף צד, והוגדלו לפי החלטה של שופט הפרוד מבקש לערער על ההגדלה, האם יש מצב שהמזונות יורדו חזרה למה שהיה קודם? המזונות הקודמים היו לפי הסכמה משותפת ביני לבין הפרוד שלי על סך 2500ש' השופט פסק (לאחר שליחת כתבי תביעה, והפרוד לא התייחס אליהם) 3500ש'. תודה

ערעור

שלום רב, על פסק דין שניתן על ידי בית המשפט חענייני משפחה ניתן לערער בבית המשפט המחוזי. זכות הערעור נתונה לפרוד שלך גם אם לא היה נוכח במועד מתן פסק הדין וזאת במידה והערעור הוגש במועד ובהתאם לתקנות. שנה טובה ומתוקה,

babymmm

New member
שלום - מה עושים במקרה שלא מצליחים

לגבות דרך ההוצל"פ הפרשי מזונות,כתוצאה מחלמאות וחוסר סדר במערכת המשפט וכתוצאה מיכולת התחמקות מפותחת של החייב.אודה לתגובתך,מאחר שפתחתי תיק לפני כשנה וחצי ושום דבר לא זז,למרות פניותי החוזרות ונשנות. רב הטפסים שהגשתי כלל לא נמצאים בתיק,מה שמאד תמוה בעיני.... תודה

הוצאה לפועל

שלום רב, הבעיתיות בגביית חובות באמצעות ההוצאה לפועל ידועה. אני ממליץ לבדוק אילו בקשות שהגשת אינן מצויות בתיק ולהגישן בשנית ולדאוג לקבל העתק חתום מהבקשה שישאר בחזקתך להוכחת הגשת הבקשות. שנה טובה ומתוקה,

שאלה לעו"ד טטרו

אבקש לדעת,במידה והגרוש חולה הנ"ל איש כוחות הביטחון מה קורה מבחינת הילדים ברגע שקורה לו משהו.... וכן אבקש תשובה מה קורה מבחינת ביטוח לאומי לגבי הילדים וגם מבחינת משרד הביטחון. כמו כן האקס הלך להתלונן בביטוח לאומי שיש לי חבר לחיים... רוצה לדעת מה זה אומר לגבי וכמו כן מציינת שאני לא מקבלת אבטחת הכנסה,ואין לי דירה בדיור מוגן את התשובות אבקש בפרטי מהסיבה שהאקס מסתובב פה לא מעט. תודה. "או שזה הזמן למות או שזה הזמן רק לשלם את המחיר על כל טעות ועוד טעות על כל מה שטעינו פעם בדרכים"......
שירן.

שאלה לעו"ד

שלום לך. אני משלם מזונות דרך ביטוח לאומי לילד אחד. גרושתי נשואה + 1 מבעלה השני. אני אינני נשויי. האם אני חייב להמשיך לשלם מזונות? ואם כן האם ישנם הטבות כגון להוריד מהסכום עקב נשואיה השניים? אשמח לקבל תשובות. תודה מראש ושנה טובה. נצח.

מזונות ילד

שלום רב, נראה כי הינך חייב להמשיך לשלם מזונות לילדך. ניתן להגיש בקשה לבית המשפט להפחית את סכום המזונות עקב שינוי לרעה בנסיבות אשר בעטין נפגעת יכולתך להמשיך ולשלם את סכום המזונות שנקבע. שנה טובה ומתוקה,

ת מ ו ש

New member
שלום לך../images/Emo140.gif

שאלתי נוגעת להקטנת מזונות , הגרוש שלי נישא וצפויה להם בשעה טובה לידת תינוקת בדרך , שאלתי היא האם במצב כזה ישנה עילה להקטנת מזונות ? האם לגיל הילדים שלי ישנה חשיבות במקרה שכזה(מדובר בגילאי 7 ו 10 )?

מזונות ילדים

שלום רב, בנסיבות העניןנראה שאין בנסיבות שתיארת כדי להוות עילה להקטנת סכום המזונות. בנסיבות אלה וכל עוד לא שינה את סכום המזונות אין נפקות לגיל הילדים. שנה טובה ומתוקה,

למעלה