תבינו...

idodo cohen

New member
אממ....... קראו!!! שווה קריאה לדעתי

כתבתי לאחרונה פוסט בנושא "חג המולד- האם אנחנו מפסידים משהו?". מקווה שתבינו אותי. http://www.tapuz.co.il/Blog/viewEntry.asp?EntryId=264591 וזה הקישור..

sunshine2u

New member
את פשוט נערה בורה!!! זה לא ייאמן

המשפט היחידי שהסכמתי איתך הוא הראשון אבל ככל שמתקדמים בהודעה שלך זה רק נהיה יותר ויותר כהודעה של בנאדם טיפש שנסחף יתר על המידה.. המשפט שהכי הפיל אותי מצחוק הוא שהיהדות אימצה לעצמה את חג ליל כל הקדושים פחחחחחחחחחחחחח.!!! אני לא ירחיב פה בתיאורים ואמירות למה הדבר הזה בכלל בלתי אפשרי, אבל אם את כל כך חכמה גדולה תסבירי לי למה הנוצרים חוגגים את ליל כל הקדושים, ואולי, נשמע קצת אירוני תוכלי להסביר למה חוגגים את פורים? אחרי זה נדבר... זה רק מראה כמה הריקנות שבתוכך משתלטת על יצריך

פאק...סייג לחוכמה שתיקה

חגים חוגגים כי הם צבוענים ??? אז בואי נעשה עכשיו חג... החגים שלהם כמו כל הדת הזאת...זה שטות אחת גדולה...הם פעם עצובים?צמים? הם עושים חרא כל השנה אחרי זה הולכים אוכלים בלי הפסקה בחגים שלהם ואז ים ראשון הולכים חצי שעה לכניסה...זה כל הדת שלהם...עצובה...מאיפה הגיע הנצרות...מאנשים שלא רצו להתמודד עם כל האיסורים שהיהודות נותנת... ואני חושבת שהאיסורים האלה זה מה שעושים את החגים שלנו הכי מיוחדים שקימים...כי אתה מרגיש שבשביל האהבה שלך ובשביל האמונה שלך...אתה מוכן לותר על דברים...יותר עמוק מכל האכילת עוף קישוט עצים והשירים המבחילים שלהם... ושמעת על מגילת אסתר?אולי קצת הכל ...שטויות כאלה...על הבוקר...

למעלה