תגידו מישהו צלל פעם בחוף של קצאא?

hevel

New member
תגידו מישהו צלל פעם בחוף של קצאא?

באילת איך שם? בטח יש שם מלא אלמוגים והוא שמור מאוד לא?

אילוניק

New member
יצא לי יותר מפעם אחת

לצלול תחת העמודים של קצא וכן אתה צודק המקום יותר שמור מהרבה מקומות באילחת בגלל חוסר צוללים מסיבי כמו באתרים מוכרים וידועים

eradochan

New member
צץ במוחי רעיון

אולי רעיון משוגע ובטח יש פה אנשים שיקתלו אותי אחרי זה, א ב ל: נניח שבאמת מצב האלמוגים בקצא"א מצוין- מה זה אומר על הכלובי דגים? שווה בדיקה- ולו רק לשם העניין האישי.

Stilletto

New member
ERAD זה בסדר להיות בחור ישר

מה שזה אומר, זה שאולי בכל זאת קיימת איזו שהיא קונספירצייה בנושא כלובי הדגים. אחת המסקנות החד משמעיות שהתקבלו מדוח המדענים היא "כלובי הדגים אינם פוגעים בשונית האלמוגים האילתית". אבל משום מה ההתיחסות לדוח הנ"ל מסתובבת סביב המלצות הוועדה (שאף אחד לא ביקש) ולא סביב מסקנותיה. ואכן, אם האלמוגים כל כך יפים ובריאים בקצ"אא, מדוע הם שבורים ופגועים בשמורה ...? חומר למחשבה. סטיל...

תגיד לי סטליטו, העכן בדיוק ראית את

אחת המסקנות החד משמעיות שהתקבלו מדוח המדענים היא "כלובי הדגים אינם פוגעים בשונית האלמוגים האילתית". קראתי את הדו"ח מיספר פעמים ולא ראיתי . אנא... ודרך אגב בדוחות אקולוגיים של מדענים אין מסקנות חד משמעתיות ...

Stilletto

New member
קאווזורי-אינני יודע באיזה דוח אתה

מחזיק. הב לי את אימיילך ואדאג שישלחו לך את הדוח המדובר, מתוגם או לא מתורגם את כולו ולא רק את החלק שנמסר לך. אם אינך יודע הדוח מחולק לשניים, ממצאים והמלצות, היות וממצאים קשה לפתל ולעוות, דאג מי שדאג שהציבור הרחב יקבל את ההמלצות שאותן יותר קל לעבד לצרכים שונים... אבל!!!!! אין אתה צריך להאמין למאומה, צור קשר עם המכון הבינאוניברסטאי (וואחד מילה מה?) באילת ושאל אם אכן קיימת הבראה והתפתחות בשונית האילתית. (חשוב שתשאל את השאלה כלשונה מפני שברגע שאתה מזכיר כלובי דגים התשובה מתערפלת...) לפי התשובה תוכל להקיש באיזו כמות לוקשים מאכילים אותנו. סטיל...

דע לך קוואזרי שלמרות שבשרשור

אחר שמתנהל כאן בנושא סטילטו הייתי בדעתם המלומדת של קותי ופיסמיקר שהאיש אכן ברוך כשרונות ויכולות ורב פעלים או כמו שתארו כאן עם הרבה אוברקולפיד לכל עיניין ועניין (וגם לי יש מספיק נתונים לדעת מי האיש) הרי שבנושא חוות הדגים הוא בברור בעל עיניין ולכן מעגל את פינות הדוחות שהוא קורא מפעם לפעם. אם תרצה חומר למחשבה סטיל בוא אני אקח אותך למוקומות שסנפיר צולל לא מטלפת בם ואראה לך כמה אלמוגים שברה הסופה הדרומית. (אגב כמות החול שהרחיפה אותה סופה לא הרחיפו כל צוללי ישראל ביחד ב10 שנים) וגם אני אראה לך אלמוגים שחורים מתים, חנוקים באצות ירוקות. האצות מכסות על מדבריות חול במקום שפעם גדל בו עשב ים. עזוב אותך מהחלטות חד משמעיות שלא היו, ההחלטה הכי חד משמעית שם היא שצריך לחקור כי לא יודעים וצריך להזהר כי לא בטוחים וצריך להוציא את כלובי הדגים. מצד שני אין לך מה לדאוג סטיל שמעתי בדיוק את שר התשתיות החדש מבטיח חגיגית לראש מועצת אילות שאין סיכוי שהחוות יזוזו בזמנו. חבל על הים.

avidu

New member
שר התשתיות

החדש היה היום באילת וביקר בחוות הדגים ,נערכה לו הדגמה חיה באמצאות וידיאו על המצב באזור הכלובים . היה מעניין,

Stilletto

New member
ברווזגומי-מעריך בהחלט את דיעותיך

ואכן בעל עיניין אני. אני שמח שאינך מטיל את כל האשמה על כלובי הדגים, ומצרף גם סערות דרומיות וטילוף צוללים. צור קשר עם בחור בשם דודי מערדג ואני בטוח שהוא יאפשר לך לצלול למנבטה שהקימו אנשי ערדג לצורך גידול אלמוגים. אני יודע שהאלמוגים הגדלים שם מתחת לחוות הדגיםהם עקרים, מוטציות,מסוג אחד בלבד, לא יחזקו לאורך זמן, אבל בא בכל זאת והזן עינך, אולי מבט או שניים ביופי הזה, יקל במעט את אשמתן של חוות הדגים בכל מה שקורה בארץ... סטיל...

mazoneli

New member
ולהקות הדניסים שברחו לשמורה

בכלל לא פוגעות במערכת האקולוגית, נכון

Stilletto

New member
סניור מזונלי-תמונה מזה יפה

אם אתה אוהב ארסים (סיגנוס) מה ? לא אכלת אף פעם דניס? לא ראית איך הוא נראה על הצלחת ? כי מה שצילמת יכול להיות דניס רק אם נוריד ביחד בקבוק אוזו. לך לחנות דגים ובקש דניס. תגיד שאני שלחתי אותך... זהו סוג הדברים שגורם לאנשים, הדיוטות בעיקר, להאמין בצואת פרים. בידידות סטיל...

TuriLed

New member
אם אתה מתעקש

אני מבטיח לצלם לך את להקת הדניסים מחוף הדקל פעם הבאה שאני באילת.

mazoneli

New member
Sorry או בעו"דינית ט.ל.ח

ולסטיל מצתער לו אוכל דגים ואים כבר לשתות אז אפטר שוק קינמון מהפריזר, אז עבדו עלי, אבל שכלובי הדגים ניזוקו לפני כשנה שנתיים בטוח ברחו להם כמה דגים ואיני חושב שהם חלפו עם הרוח. בקיצור כמו ששואלים לגבי קמ"ג - קרינה אלקטרו מגנטית (סלולר) אף אחד לא הוכיח שזה רע, אבל כל מי שדיבר בסלולר כ 15 דקות רצוף חש בהתחממות איזור האוזן והראש, אז נכון זה לא מוכח אבל בוא ונסכים ש טוב זה לא

אבידג

New member
עכשיו הוכחת חד משמעית שאין דניסים

במפרץ אילת..
....וזה בגלל שהוכחתה חד משמעית שיש שם ארסים שכידוע במניפסט של סתיל מניסים את הדניסים לכלובים כי הדניסים יודעים שהארסים ארסיים ומפחדים מהם! וסטיל הוכיח חד משמעית שהוא בטוח שבפורום הזה כולם סתומים. אלי אתה לא צריך להציג צילום של דניסים באילת, או להזכר באירועי העבר כולם (ואפילו אני שכמעט ולא צולל שם) רואים הרבה דניסים בכול צלילה. רשות הטבע והגנים אפילו יוזמים דייג תת-מימי מכוון כדי לדלל את האוכלוסיה שלהם.

Stilletto

New member
נו, כל יום לומדים משהו חדש

"רשות הטבע והגנים אפילו יוזמים דייג תת-מימי מכוון כדי לדלל את האוכלוסיה שלהם." אז בא נראה, המוני צוללים מזויינים ברובים נכנסים לשמורה על מנת לצוד את אלפי דגי הדניס ,,, מה אתה אומר ? שנבדוק, או שנסכים מראש שזו חארטה. אבידג אחי, הכל מתנהל בדיוק כפי שאתה מגיב. גם אם משהו מפרסם תמונה של ארסים וקורא להם דניסים מכלובי הדגים, תמיד יהיה אביר עשוי ללא חת שיעמוד לימין הירוק והצודק אפילו במחירו חירטוט עז מצח. אחי הצולל אבידג, האם ראית במסעות הצלילה שלך ברחבי השונית האילתית דגי דניס צעירים, אולי כאלה שאך בקעו מביציהם ??? פשוט סביר להניח שאלפי דניסים בכל שנות כלובי הדגים הקימו דורות חדשים של הורסי איזון אקולוגי לא??? נו טוב, אולי בפעם הבאה תצליח... סטיל...

תתפלא סטילטו שאלתי וענו לי

ששוקלים ברצינות. לא המונים עם רובים אבל כמה מתנקשים שיודעים להבדיל בין דניס לערס ולא לפגוע באלמוגים. אחר כך יצטרכו חברה שיודעים איך לצלות אותם, מכיר מישהו?

סוף סוף משימה עבורי :)

לא, לא לדוג אותם או לצלות אותם אבל אני מתנדב ומתחייב שזה במסגרת יכולותי.... לאכול אותם

avidu

New member
מרינד לדניס

שום כתוש,פלפל שחור בלי לפחד,כוסברה קצוץ דק דק,שמן,ואפשר גם תבלין דג, מערבבים טוב מורחים על הדג,גם בפנים,ולגריל,(בלי לשרוף)יוצא נהדר

למעלה