תפוז היקרים

אני איתך

ובלי קשר לספאם גם אם הם לא חושפים את הכתובת שלי מי אמר שאני רוצה ומסכימה לקבל אימייל ממישהו שאני לא מכירה? למה צריכים לחסום לי את התיבה מיילים מאנשים שאני לא מכירה? בשביל זה המציאו את המסרים! נורא מרגיז

DToNAToR

New member
עשיתי נסיון קצר

גם כשאומרים להסתיר את האפשרות לשלוח דואר הלינק נעלם אבל העמוד פעיל והדואר נשלח יופי.

CrazyYoYo

New member
ואני חשבתי שיש גבול לטימטום!!../images/Emo4.gif../images/Emo4.gif

איזה עוול כבר עשו??|||||||||: בסך הכל עידכנו משהו
חוץ מיזה שאף אחד לא מכריח אתכם להישאר כאן - אם אתם חושבים שכל כך פגעו בכם ועשו לכם עוול O_O אתם מוזמנים ללחוץ על הX האדום היפה בצד העליון של המסך ולא לחזור

ShaguaR

New member
אתה עברת את גבול הטמטום, לא אנחנו

אם הפתרון שלך זה שפשוט לא נחזור לפה יותר, ולתפוז לא איכפת מזה - זה כבר ממש זלזול רציני בגולשים. הכי קל לקחת את הרגליים ( או את האצבעות במקרה זה ) ולעזוב. העניין הוא שלמרות הכרטיסים - אנחנו עדיין נהנים כאן, ואנחנו לא רוצים ששום דבר יפגע לנו בהנאה. חוץ מזה, שהם לא "בסך הכל עידכנו משהו", אלא הם עידכנו משהו גם ללא הסכמת הגולשים וגם גרמו לבעיות רבות שכללו חשיפת פרטים אישיים של גולשים בתפוז.

CrazyYoYo

New member
ממתי תפוז צריכים אישור של הגולשים?

ומזה השטויות האלה 'להחרים את תפוז ליום אחד'??|: אפילו לא נתתם להם צ'אנס להגיב לכם על כל התלונות. אתם לא עושים לאף אחד טובה שאתם כותבים כאן, ואני בספק רציני אם זה יזיז לתפוז ש2 גולשים לא יכתבו כמה הודעות מפגרות ביממה. אתה יכול להגיב להודעה הזו אם אתה רוצה, אבל אני לא מתכוון להתווכח איתך יותר בנושא הזה. שבוע טוב

ShaguaR

New member
אז זהו - שזו בדיוק הבעיה

אם לתפוז לא איכפת מהגולשים שלה - זה עצוב וחמור. כל גולש וגולש כאן אחראי לכך שהפורומים, הבלוגים, הצ'אטים והקומונות כאן פעילים בצורה בלתי רגילה. ח"ח לתפוז שאיפשר כזה ממשק נוח וכיפי - אבל עם כל הכבוד בלעדינו אין תפוז. ובהודעה שלך אתה מציין 2 גולשים שלא יכתבו - חביבי, אני מבטיח לך, שאם יארגנו כאן עצומה ומחאה כמו שצריך, הרבה יותר מ-2 גולשים לא יכתבו כאן, ואני משוכנע, שאם הזלזול בגולשים ימשיך אז לאט-לאט תפוז יאבד ממעמדו.

Mr Ka

New member
אני לא חושב שצריך לתת להם

את האפשרות להגיב.... הם היו צריכים מראש לעשות בדיקות, מראש לספר על כך לגולשים (כן, כמו שהם עשו עם עמוד הבית החדש), לעשות סקר אולי (ולא סקר פנימי בתוך המערכת שלהם). וכן, על ידי השבתת המערכת שלהם ליום אחד ייפתרו כך מספר דברים: - נוכל להראות להם שעם כל הכבוד למערכות שלהם, עדין הגולשים הם אלו החשובים כאן. - בעקבות יום מחאה שכזה, הם יבינו שטעות לעולם חוזרת, ובעתיד יחשבו מספר פעמים לפני שינויים קיצוניים כאלו. - כאן הדבר החשוב לדעתי - במקום שכל אחד יקפוץ ויתרעם על השינוי, יהיה להם (לעובדי תפוז) שקט מהכל, והם יוכלו לטפל בבעיות האלו מאשר לנסות ולענות לגולשים (שמת לב שהם כמעט ולא הגיבו לאנשים בפורום משוב.... אתה חושב שהיה להם זמן לעשות את זה עם המבול של הפניות). אז כן, תגידו שאני מפגר, דביל או כל כינוי וגנאי אחר, אבל יש מחשבה מסויימת מאחורי היום מחאה הזה... וזה בעיקר לתת לאנשי תפוז את השקט שהם צריכים עכשיו. את השקט שבו הם יוכלו לעבוד כמו שצריך ולטפל במערכות. אני לא מסכים עם מה שתפוז עשו, לא אוהב כלל וכלל את הכרטיסים האישיים/עולמות החדשים ומעדיף את הקודמים, לא אוהב שמנחיתים עלי דברים שלא עובדים (ובתור מי שמכיר את תפוז קצת מבפנים, אני יודע איך הדברים מתנהלים - לפחות התנהלו בעבר) ללא בדיקות. אז בפעם הבאה שאתה בא ומתלהם, בא "לצעוק" עלי או על גולש אחר שמנסה לעשות צעד מסויים, תעצור, תחשוב, ותבין מה עומד מאחורי צעדים שכאלו.

../images/Emo31.gifהגזמת../images/Emo70.gif סה"כ שינו את הכרטיס..

מה קרה
שינוי... חכה יום, יומיים, זה הסתדר.
חוץ מזה שזה רק כרטיס אישי, ותסתכל על הדברים החיוביים בתפוז. תפוז זה שרת פשוט מעולה!

Miss Naama

New member
../images/Emo48.gif בואו גם נעשה הפגנות ברחובות.

טיפשי, כפוי טובה ומיותר לגמרי, כמו שדאגתי להזכיר קודם לכן מה אני חושבת. |:

למעלה