תקשיבו בבקשה, אני צריכה חיזוק

SiM GirL

New member
תקשיבו בבקשה, אני צריכה חיזוק../images/Emo182.gif

טוב, אז החלטתי להיות גלויה כמו נטלי, אז בבקשה: החיים שלי נראים ממוצעים, ממוצעים מאוד. בית-ספר, החבר'ה, האינטרנט וכו'... אבל זה לא ככה; בתקופה האחרונה, ולא רק, אני די סובלת. תבינו, אני בחוג דרמה ותאטרון כבר 5 שנים, השתתפתי והתפרסמתי בהרבה דברים, אני טובה מאוד במשחק, אבל איכשהו אני לא מרוצה. יש לי חברה שם, איזו בר אחת. היא היתה חברה מאוד טובה שלי בכיתה ט' ו-ח', ב-2 השנים שעברו. אבל עכשיו זה שונה - היא החלה להיות פאקצה מעל הרמה, כזאת Wanna be, 'רוצה להיות'. ביחד עם זאת, היא החלה לגלות את כל הסודות שלי, התחילה להגיד 'שמעת עליה? איזה מכוערת פחד....' שזה במקרה היה המשפט שבגיל 10 קבענו שלא נגיד אותו יותר בחיים (וגם קבענו שבחיים לא נגיד 'בחיים לא', חחח...). היא תפסה את החבר שלי, ובגדה בו. עדיין, היא מקובלת מאוד. בכלמקרה, היתה לי חברה, לא שיש לי, היתה לי. עכשיו אני מסתובבת כמו סתומה, מנסה לחפש דבר אחד יחיד ומיוחד שישמח אותי בחיים שלי. לפני כחודש אובחנתי כבעלת תסמונת אחת (ששכחתי איך קוראים לה) שיש לי לפעמים טיקים (אני קופצת כמו משוגעת למשך עד דקה). אני נמצאת בטיפול, שבו כל כמה ימים מזריקים לי חומר מיוחד (שלי בעצמי אין מושג מהו) למשך כל החיים. לפני כשבוע הודעתי על כאב ראש חזק שמתרחש אצלי כבר שנה, אך ככל שהזמן חולף לו, הכאב מתגבר ונהיה עצוב וכואב יותר. אובחנתי ונבדקתי, וכראו שיש לי גידול מוחי. אל תדאגו, זה לא גידול ממאיר (ז"א גידול שמתפשט בכל הגוף), אלא רק גידול שיש להסירו ולקחת גלולות משככי כאבים במשך כחודש. כבר שנתיים אני פסימית נורא, לא יודעת למה. כבר אמרה לי הפסיכולוגית שזה גיל ההתבגרות, אבל זה לא. ככל הידוע לרופא הבודק, הוא אמר שכל מי שיש לו את התסמונת שיש לי הנ"ל, לא עובר את גיל ההתבגרות כפי שצריך; השינוי הפיסי מתחיל להתרחש בגיל מאוחר יותר, בערך בגיל 16, עוד שנה, והשינוי הנפשי בכלל לא מתחיל. אני כבר חמישה שנים בחוג לדרמה ותאטרון, שלושה שנים בחוג טניס ושנה בחוג ריקוד ופיתוח קול. בטניס עשיתי הפסקה בגלל הגידול המוחי שלי, בריקוד התעלפתי כפעמיים, הוסעתי לבית החולים בניידת חירום והיו לי טיקים נוראיים. בפיתוח-קול הקול שלי נגמר לעיתים תכופות, הרופא התסמונתי אמר שזה בגלל התסמונת שלי, וכאב הראש שלי מתגבר (לכל הבורים בעולם - כששרים, מתחילה להיות קצת סחרחורונת והראש מתחיל לזמזם לו, ובמקרה שלי בראשי יש גידול מוחי). חוג הדרמה הוא בעצם החוג היחיד שאני עדיין לומדת ונהנית ללא טיקים כרוניים, כאב ראש גדול וגידול מוחי מעצבן. לכן אפשר להסיק שהחיים שלי בחרא - הפרספקטיבה הפסיכולוגית והנפשית שלי לא משהו, והמבט הגופני שלי מפחיד. לכן, אני מבקשת חיזוק מכם. אני מבקשת שתנסו איכשהו לחזק אותי וללמד אותי איזה עולם נפלא יש בחוץ, קשה לי לסבול עוד את החיים. לא, אני לא אתאבד, אם כבר עדיף רצח ממבט שני מאשר התאבדות עצמית. אני פשוט מנסה לחיות חיים נורמליים, והפסיכולוגית שלי לא ממש עוזרת. אודה לכם אם תעזרו לי, SiM GirL ה'מאושרת'.

inbaroshit

New member
כנסי..!

וואיי מסכנהההה תרגישי טוב בובה..! אל תדאגי הכל יעבור עוד בערך שנה ותרגישי כמו חדשה(אני מקווה מאודדדדדדדדדדד בשבילך..!!) בינתיים את יכולה לנסות להנות מהחיים כמו שהם..! ככה לפחות אולי תרגישי יותר טוב..! אוהבת
ענבר

SiM GirL

New member
תודה...

מודה לך... אבל אני לא יודעת....! אני רק מקווה שמה שנכון - נכון!

SiM GirL

New member
בבקשה תכנסו../images/Emo7.gif../images/Emo32.gif

אני לא יכולה יותר, אני ממש צריכה חיזוק ממכם. אם ההודעה הזו תרד לעמ' השני ואני כל הזמן אצטרך להקפיץ אותה, אתם צריכים להתבייש לכם. כנראה שאני כבר לא חלק מהפורום אם לא אכפת לכם ממני

כנסי...!

יואו אני מזה מקווה שתרגישי טוב...!!!!!!!!! אל תדאגי אני בטוחה שתהיה עוד עונה... או לפחות מקווה מאודד... ראש גדול-חלום שנגמר ראש גדול-קל להתמכר קשה להפסיק ראש גדול-טבעי שלא תשלוט בעצמך!!! אוהבת, דניאלוששש בדיכי

SiM GirL

New member
תודה גם לך....

אני מקווה שתתחילו להתייחס, אני באמת אומרת שזה ממש מעליב שאתם לא מתייחסים. טוב, נקווה שאחרי שכל ההתלהבות של פרק 50 תגמר, תתחילו להתייחס...

°°NaTaLi°°

New member
הילה כנסי...

קודם כל טוב שעשית את מה שעשיתי זה מקל אני יודעת. גם לי הפסיכולוגית לא עוזרת לבנתיים התחלתי להיפתח אבל קצת. תעשי את מה שאני עשיתי דברי כמה שיותר עם הילדים באינטרנט ועם החברות שלך מקשיבות לך אז בכלל. תאמיני לי החיים שלי כבר בזבל התאהבדות כאבים חזקים 4 שנים בלי שמאמינים לי או שיש לי משהו במוח או שזה מיגרנות. אני כל הזמן חולה אחותי חולה בקיצור הכל חרא אצלי. אבל הינה אתם עוזרים לי לאט לאט אני מחלימה למרות שעדיף שזה יהיה מהר כי שנה הבאה מחלקים אותנו למגמות ויש לי קושי בלמידה. הכל קשה חוץ מאנגלית השנה ניהיה לי יותר קל סוף סוף מביאים לי מורה טובה באנגלית שמאמינה בי ועוזרת לי והינה אני כל הזמן בבחנים 90 או 100 חוץ מהכתיבה אני 58. וגם היא קוראת לי תטקסט שזה ממש טוב כי קשה לי לקרוא אבל בלפרש אני יודעת הכל. החברות שלי מופתעות כל פעם מחדש שאני מפרשת הכל. תאמת קשה לי להגיד את זה אבל אלה הם חייך צריך לקבל אותם אף אחד לא מושלם. לכל אחד יש דברים אחרים על ראש תאמיני לי יש ילדים שיש להם יותר בעיות. כמו אחותי לפי דעתי היא סובלת יותר משנינו. אבל ההצעה שלי שתדברי על זה כמה שרק תוכלי בסוף גם הסודות הכי גדולים יוצאים הינה הוצאתי את הסוד הכי גדול שלי לילדה מהפורום אומנם רק חלק מימנו אבל הוצעתי אותו ובזכות זה אני מבריאה אסור להשאיר בפנים. תמיד צריך להוציא החוצה תזכרי את זה!!!! -נטלי-

SiM GirL

New member
אני אצטרך...

להמשיך להקפיץ את ההודעה? או שאפשר כבר לעזוב את הפורום?

מסייעת.. או מנסה לפחות!

תראי..אני חושבת שלכל יצור אנושי (אנחנו..דההה) יש לפעמים את הקטע הזה שבו הוא מיואש,ונמאס לו לחיות וכאלה..זה חלק מתהליך מסויים (ולא רק של התבגרות! ),לדעתי כל אחד חייב לעבור את זה בשלב מסויים בחייו,אין אדם מאושר לגמרי..או מושלם (כמו שכולנו יודעים).."אליה וקוץ בה" ,תזכרי את זה..! אבל עכשיו..תנסי לחשוב חיובי..אין דרך ממשית שבה אני/מישהו מפה באמת יוכל לעזור לך,וגם לא נראה לי שפסיכולוגים יצליחו לפתור את הבעיות האלה ..הכל טמון בך לדעתי. אם יש לך רצון להיות אופטימית ולחשוב חיובי-Go for it: תראי סדרות שאת אוהבת,תצאי לשאוף אויר מדי פעם ,תחשבי כמה שהעולם יפה,ולא כדאי לבזבז שניה אחת מהזמן,תחשבי על החברים/חברות הטובים שיש לך (את בטוח תמצאי אחד/אחת כזה/כזאת,אפילו אם תתחשבי בעובדה שהחברה שלך בגדה בך כביכול..הרי שכולם עוברים שינוי ותפנית מסויימים בחיים שלהם).לא יודעת,פשוט תעבדי על עצמך עם עצמך. ואל תשכחי- אם קשה לך,או שאת לא מצליחה משהו,את לא לבד! תמיד יש לך למי לפנות (בין אם זה פסיכולוגים למיניהם,חברים/ות,הורים,פורומים-כמו כאן וכדומה)... מהבחינה הגופנית,ומבחינת הגידול במוח,אין לי הרבה מה לכתוב,כי אני לא רופאה ,ובזה אני לא יכולה להעמיק,אבל כל עוד את נוטלת תרופות אז זה בסדר.אפילו אם זה לכל החיים,העיקר שאת מטופלת! בזה אין הרבה מה לעשות. העיקר שלא תזיקי לעצמך-התאבדויות וכאלה (אני בטוחה שלא..כי כתבת שלא!),ותזכרי שאף אחד אינו מושלם,ואין צורך לעשות דברים שמזיקים לך או בכוח {אולי כל הקטע הזה של הכישרון שלך(ריקוד,שירה,פרסום),קצת מפריע לך? חשבת על זה? } אני לא יודעת אם חידשתי לך כאן הרבה (או אם סיימתי את המגילה),אבל אני מקווה שהצלחתי לעזור,ובכל זמן פנוי אני אשמח לעזור! דנדושית

SiM GirL

New member
../images/Emo7.gifהחיים הגרועים שלי../images/Emo26.gif

כן, אם תשאלו - אני פאקצה שמחפשת תשומת לב כמה שיותר! עכשיו יותר טוב לכם???!?!??!!? עכשיו זה יעזור לכם לעזור לי קצת בחיים או שתסלקו אותי מהפורום?!?!?!? אני פאקצה שמחפשת תשומת-לב!!!!!!!!!!!! אנשים שומדבר אתם לא מבינים - אני מחפשת צומי! אם אתם רוצים כ"כ לדעת אני מחפשת צומי! אני ילדה מסכנה שצריך לרחם עליה! אני נזקקת! אני מקבלת נכשל במתמטיקה! אף אחד לא שם עליי! אנסו אותי 5 פעמים! אני כלבה! מה עוד אתם רוצים שאני אגיד????? מה עוד?????? Help Me People! ושכחתי להגיד שאני גם חולת נפש!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

SiM GirL

New member
אני פאקצה שמחפשת תשומת-לב../images/Emo70.gif

שימו אותי בכלא מצידי! תהרגו אותי! תפוצצו אותי מכות!!! אני לא יכולה עכשיו! אני לא מאמינה שגררתם אותי לבכי ודמעות רק בגלל ש'לא היה לכם כוח לענות'!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! פשוט סוריאלי!!!!!!!!!!!!

SiM GirL

New member
אני חולת נפש../images/Emo70.gif

מה שנכון - נכון!!!! אני באמת חולת נפש!!!!!!! חולת תסמונות!!!!!!!!! עומדת למות בקרוב!!!!!!!! לא הכי ממוזלת בעולם! ולכם לא אכפת, אנשים, כל מה שאמרתי עד עכשיו - לא אכפת לכם שמץ! ואתם עוד רוצים שלום והוגנות עולמית! פסדר, רוצים שלום והוגונות עולמית, תמשיכו לחלום בהקיץ!

חחח את נורמלית?

מה את תופסת גובה להוריד פרופיל אין לך כלום יא סתומה.. מה את מחפשת צומי??? תעלי את ההודעה מאה פעם אין להתייחס איןן!! חולה!

SiM GirL

New member
../images/Emo7.gifיופי..........

יופי....ממש תודה אני ממש מאחלת לך את מה שיש לי! באמת! אולי אני באמת מחפשת צומי והכל, אבל שאת תקראי לי סתומה שתופסת גובה??!?!?!! הלוואי שיקרה לך מה שקרה לי...

סתמי ת'פה יזבללל

מה את מקללת בואנה תיזהרי ממני עלק גידול מוחיי את חושבת שזה מעניין פה מישהו שאת מספרת את הצרכים המסריחים שלך.!?!? ואם את בגידול אישי ויש לך הפרעות איך זה שכל החיים את בפורום ובצ'אט יס וואי ולא בטיפולים? לכי תעבדי על סבתא שלך יזונה עלינו לא תצליחי! ואני אומרת את האמת כי זה מה שאת! חסרת חיים

SiM GirL

New member
איך נראה לך?

קודם כל, אני לא כל החיים על המחשב... יש לי מאוד קצת זמן פנוי לכן אני קצת על המחשב וקצת בסידורים שלי... אם הייתי חסרת חיים אז הייתי כל היום על המחשב.. חוצמזה, את יכולה לקלל אותי כל החיים שלך, תאמיני מותק, את לא נאיבית, אני לא אפגע ואושפע ממך... תמשיכי לקלל!

אממ.. חבל כבר עבר לי החשק!!

תראי לא באתי בכוונה לפגוע או משהו ממש לא באתי סתם לפורוםם ראש גדול אבל דוגרי אין לך שום גידול ההודעה ההיא הייתה מיותרת, סתם כדי למשוך תשומת לב... אין לי כח לזה לא באתי לפורום בשבילך מותק.. get a life! ובגלל שיש לך "גידול" אז הפירוש זה תשיגי חיים! ביי

°°NaTaLi°°

New member
הילה..

הינה עניתי אוקיי צודקת החיים שלך יותר גרועים משלי אבל אני מנסה לשרוד כמה שאפשר ותאמיני לי זה קשה צריך הרבה כוח שאין לי שאני אוגרת באינטרנט. והילה עם תירצי לדבר אני כן בשבילך בכל מצב אני יקשיב לך! ישר שראיתי תהודעה קראתי... כי את חשובה לי מאוד! מתה עלייך! -נטלי-

למעלה