תקשיבו בבקשה, אני צריכה חיזוק

s h s h

New member
זה לא קל

גם אני הייתי צריכה להתחיל הכל מהתחלה, ולא פעם אחת. זה קשה, ואפילו מאוד, אבל עוברים את זה, את הכל עוברים, ובסופו של דבר מרגישים טוב, והדיכאון והבאסה עוברים

../images/Emo101.gifכנסי../images/Emo70.gifחשוב../images/Emo70.gifמאוד../images/Emo70.gif

תקשיבי!!!יש לי כמה דברים להגיד לך... א)יש הרבה שסובלים הרבה הרבה יותר ממך, תחשבי על חולי סרטן, עניים חולים שאין להם כסף לטיפולים, לבגדים לביה''ס ולהכל!!! ב)אחרי הניתוח שלך הכל יהיה בסדר בלי כאבים תוכלי להשתתף בכל החוגים ולעשות fun! ג)אל תשימי על הילדה הזאת היא סתם מפגרת אם היא אומרת משהו זה כדאי לעצבן אותך שצגיד מה שהיא רוצה שתדבר אל הקירות את וחברי הפורום וכל מי שמכיר אותך באמת יודע שאת מותק של ילדה
אז תהיי בריאה!
מכל חברי הפורום בעיקר ממני!

SiM GirL

New member
כולם../images/Emo26.gif תקשיבו, בשבילכם

כמו שציינתי בכל התגובות שלכם, אני מודה לכם מקרב לב על תמיכתכם! עכשיו - היו כמה תגובות שאמרו לי להתחיל דף חדש. זה בדיוק מה שאעשה: -אנסה לשכוח מהגידול המוחי והתסמונת -כל יום שבת אשוחח עם עוד אדם שלדעתי הוא יכול להועיל לי (מהמשפחה, מהחברים, מהמורים, מהפסיכולוגית...) ואדבר איתם סתם על החיים, הם יתנו לי עצות וכו'... -אתמקד יותר בלמידה מאשר בחברה, בשלב הזה חשובה לי יותר הלמידה, את החברה אשאיר לאח"כ. אני חייבת להעלות את כל הציונים וההערכות שלי! -אצא בחיפושים לחברת אמת אחת. אתמקד בכל הבנות בבית-הספר, אתחקר אחת-אחת ובסוף אמצא לי חברה. -אשתדל לבלות יותר זמן פנוי עם החבר האוהב שלי. -אקשיב יותר לבריטני ספירס, שהיא במקרה הזמרת האהובה עליי. ו..אם תתנו לי עוד עצות לפתיחת דף חדש, אודה לכם עוד יותר!

elit the sweet

New member
לילדה המסכנונת

היי גם לי היתה חברה כזו והיא כל הזמן חושבת שהיא יותר טו2ה מכולם למה מה קרה מי את שתירקי לכוון שלי זה מה שבא לי לומר לה איזה עצבים טו2 יש לי על מה לדבר אתך אנחנו פחות או יותר =ב= אז אני מכחה לתשובה בייייייייייוש נ.ב.השם שלי הוא אלית זה שם מיוחד

Natushcoolit

New member
לילדה הלא מאושרת!!!

תקשיבי את חייבת להמשיך בחיים למרות מה שיש בך,אז מה עם יש לך גידול מוחי זה לא אומר שזוי אין יותר חיים את חייבת להמשיך בחיים את תיראי שבסוף את זאת שתהי מאושרת כאן,אני מקווה שעזרתי לך. באהבה רונית

SiM GirL

New member
טוב../images/Emo26.gif

ממש תודה לכולם! תודה על החיזוקים שלכם! מקווה שתמשיכו להיות פורום מגובש!

A d i 1 3

New member
כנסייייי...

אני ממש מקווה שתרגישי טוב!!!!! ואם תאמיני שהכל יעבור זה יעבורררר!!! ויש אנשים שאוהבים אותך.... את לא לבד אף פעם! יש עולם מלא סביבך ואת צריכה ליהנות מהכל! אוהבתתת: עדי!

הדבר הכי חשוב ועוזר שאפשר להגיד לך

יש עוד הההההההההררררררררבבבבבבבבבבבבההההההההה מאוד לפנייך..... אז תנסי להנות מהחיים ועל תחשבי על הדברים הפחות טובים...

כנסי.......!!

אז ככה קודם כל אני ממש לא מבינה אתך את מסתכלת רק על הצד הרע כתבת רק דברים רעים אולי תכתבי דברים טובים שיש לך כמו ההורים שלך וכאלה... וחוץ מזה אף אחד לא יוכל לעזור (חוץ מרופאים) אלא את לעצמך אם תאמיני בעצמך וכו'.... אני ממש לא יודעת גם אם זה אמיתי כל הסיפורים האלה שאת והנטלי הסתומה שרצתה להתאבד כי הר יגם אני יכולה להמציא לך בשנייה כזה סיפור... בקיצר מאמי תקחי ברצינות מה שכתבתי ותנסי להתידד עם אנשים ולא מהאינטרנט אם הבנת אותי ... בקיצר ביוש...

SiM GirL

New member
את דווקא צודקת...

באמת שרשמתי את כל הדברים הרעים.. אבל אם תסתכלי באחת מן התגובות שלי בשרשור הזה תראי שגם כתבתי הודעה עם הצד החיובי..... יאללה ביי ותודה!

לכולם

קודם כל אני רוצה למסור לסים גירל שתרגישי טוב ושיקרו לך רק דברים טובים שישפרו את הרגשתך.. לכל אדם ואדם יש משברים בחיים! וכשאני קוראת את מה שאת ונטלי רושמות אני מרגישה מן הזדהות כזאת ואני בטוחה שמלא מרגישים את זה גם... אבל מה שכן - את חייבת אבל חייבת שנייה לעשות חושבים עם עצמך- להזיז את כל החרא לצד אפילו שכואב הראש ולעשות את הדברים שהכי כיף לך לעשות... כמו שאני עושה אני נמצאת בבאסה לפעמים ואז אני נפגשת עם החברות הכי טובות שלי ופתאום אני מוצאת את עצמי צוחקת וכיף לי ! ואין כזה דבר אני לא מפסיקה לחשוב על זה... כי צריך למצוא את הדבר הנכון שיגרום לך לשכוח מזה ! וזה חלק מהטיפול בבאסה שנופלת עלייך עכשיו או קודם או אחר כך תיפול עלייך... כפרה עלייך מחר יום חדש תקומי ותראי את הכל בצורה שונה מבטיחה לך !! ואת מי שזה לא מעניין לא חייבים להגיב אתם יודעים... לילה טוב לכולם ונשיקות! ומי שצריך אני יכול לעזור לו :) באהבה סול!

SiM GirL

New member
תודה סול נשמה!+כנסו

תודה לכולם בעצם! באמת שאני אנסה את העצות שלכם! היום לא הלכתי לבית-הספר בגלל שיש לי כמה טיפולים וסידורים לעשות בנוגע לטיפול המוחי... אני נפגשת עם רופא ושם הוא עושה לי טיפול עם כל מיני-גלולות וחיסונים ואז לוקחים אותי לגניקולוגית כי הגידול המוחי יכול להשפיע על מערכת הרבייה גם.. אז בקיצור לוקחים אותי לגניקולוגית, עושים לי גם שם טיפול (קצת יותר אינטימי, עדיף לחסוך מה יהיה בטיפול) ואז אני הולכת לאורטופד ונוירלוגית ושניהם יעשו לי בדיקות, אבחונים וטיפולים במערכת העצבים והעצמות! ובגלל שניסיתי את העצות שלכם, אני היום מרגישה הרבה יותר טוב! החרא הוא שמחר מרדימים אותי ועושים לי טיפול הרדמה בגלל הנוירולוגיה אם התוצאות יהיו חיוביות בטיפול ובאבחון הנוירולוגי של שפרה (הנוירולוגית, מן הסתם).... נ.ב: לכל מי שרוצה שאני אמות (כמו למשל דניאלושששש7) - אתם לא משפיעים עליי ולא כלום... אתם סתם עושים צחוק מעצמכם, כי אני כבר הייתי במצבים כאלו ואני יודעת איך להתמודד עם המצבים! יומטוב לכל הנעדרים מבית-הספר!

SiM GirL

New member
תגיבו

אני רוצה לראות מה הדעה שלכם לגבי מה שקורה לי היום! לפני כ-5 דקות חזרתי מהרופא והוא נתן לי 5 סוגי גלולות לבלוע ו-2 תרופות נוזלים שאני אמורה לבלוע כל יום בשביל שהגידול לא יתפשט ויחלש כי התרופות הן בערך נוגדות ומחלישות את הגידול שלי... וגם עשו לי 3 חיסונים ולקחו ממני דם.... עכשיו אני הולכת לגינקולוגית.... ואז שוב חוזרת הביתה...משהו כזה ב-12:30 אני הולכת לגינקולוגית... אתם יודעים מה, זה שהחלטתי להיות גלויה, זה דווקא דבר טוב, זה עוזר!

יואוו אני מזה מצטערת אבל שמעי.....

אני מרגישה חרא בדיוק כמוך ועכשיו אני מבינה עד כמה המצב שלי טוב...אני לא אגיד כאן את כל הבעיות שלי אבל היו לי נסיונות התאבדות ועברתי אונס וכל מיני כאלה אבל ברצינות..סים גירל..אם משחק זה מה שמציל אותך...תיכנסי לזה בכל הנשמה ותעשי הכל כדי להצליח בזה... :)

michallla1

New member
חשוב בישבילך!

הי תרגישי טוב ושתהיה לך שנה מאושרת אם את רוצה את האימיייל שדלי או האיסיקיו שלי רק תגידי

למעלה