🍎שנה חדשה - אוף חדש🍯

Lhuna3

Well-known member
עדי|חזיר| את היית בחלום שלי הלילה:
היינו ליד בניין עם הרבה חדרים (משהו כמו אוניברסיטה או בי"ח) ואנשים בחוץ אמרו לך שטיילור סוויפט נמצאת שם, ואת רצת פנימה כל כך מהר שראו רק את השובל שהשארת כמו דמות מצוירת :-D שאלתי אותם מה מה הם אמרו לך (למרות שניחשתי את התשובה) ואז רצתי אחרייך כי הסתקרנתי גם לראות אותה (בכל זאת סלב-על). אבל כשמצאתי אותך כבר הגעת לחדר שהיא היתה אמורה להיות שם וגילית מאוכזבת שהיא לא, והראיית לי דרך החלון השקוף בדלת של החדר, שהיו בו כל מיני מכונות שהזכירו לי את הגיף הזה ששמת (שהיא רוכבת על מסילה מתחת לבמה) אז אמרתי "אה, זה באמת היה נראה כמו מקום שהיא יכולה להיות בו" (כאילו לצלם בו קליפ).
זהו.

didalf

Well-known member
עדי|חזיר| את היית בחלום שלי הלילה:
היינו ליד בניין עם הרבה חדרים (משהו כמו אוניברסיטה או בי"ח) ואנשים בחוץ אמרו לך שטיילור סוויפט נמצאת שם, ואת רצת פנימה כל כך מהר שראו רק את השובל שהשארת כמו דמות מצוירת :-D שאלתי אותם מה מה הם אמרו לך (למרות שניחשתי את התשובה) ואז רצתי אחרייך כי הסתקרנתי גם לראות אותה (בכל זאת סלב-על). אבל כשמצאתי אותך כבר הגעת לחדר שהיא היתה אמורה להיות שם וגילית מאוכזבת שהיא לא, והראיית לי דרך החלון השקוף בדלת של החדר, שהיו בו כל מיני מכונות שהזכירו לי את הגיף הזה ששמת (שהיא רוכבת על מסילה מתחת לבמה) אז אמרתי "אה, זה באמת היה נראה כמו מקום שהיא יכולה להיות בו" (כאילו לצלם בו קליפ).
זהו.
חחחחחחחחחחחחחחחחחחח:-D:-D:-D
לונה את מבקשת פעם הבאה לחלום שפגשתי אותה!!

ואת רצת פנימה כל כך מהר שראו רק את השובל שהשארת כמו דמות מצוירת :-D
חחחחחחחחחחחחחחחחח צחקתי בקול מהשורה הזאת:-D:-D:-D
כיוון שאת מכירה אותי כחזרזיר ורדרד אני באמת דמות מצוירת מבחינתך:-D
את זוכרת איך נראיתי בחלום שלך?

It's Always Sunny

Well-known member
חחחחחחחחחחחחחחחחח צחקתי בקול מהשורה הזאת:-D:-D:-D
כיוון שאת מכירה אותי כחזרזיר ורדרד אני באמת דמות מצוירת מבחינתך:-D
מבחינתי האימג' שלך הוא של טיילור סוויפט ואף אחד לא יכול לשכנע אותי אחרת |פטיש|

Lhuna3

Well-known member
חחחחחחחחחחחחחחחחחחח:-D:-D:-D
לונה את מבקשת פעם הבאה לחלום שפגשתי אותה!!
אם זה יהיה חלום צלול אז מבטיחה.
לא!
מבחינתי האימג' שלך הוא של טיילור סוויפט ואף אחד לא יכול לשכנע אותי אחרת |פטיש|
:-D

didalf

Well-known member
שלא תתקע לכם חתכה בצל אחרי הצום

טוני החתול

Well-known member
מנהל
חחחחח סרטון מעולה.
לא אני לא זורם לי היום לא מצליחה הרבה.
אוף
מה לגבי פרי אינדוקציה?

אגב ניסיתי להעזר בai לראשונה בתשחץ והוא היה נוראי. הוא לא הצליח להבין שכשאני אומר שזה חמש אותיות אז זה חייב להיות חמש אותיות.

didalf

Well-known member
חחחחח סרטון מעולה.
זה מצווה לצפות בו ביום כיפור.

אוף
מה לגבי פרי אינדוקציה?
לא יודעת.
מה זה מלחין שהוחרם בישראל? אני רוצה להגיד וגנר וגם מתאים בשם פרטי אבל יש לי יותר מידי אותיות לשם משפחה.

אגב ניסיתי להעזר בai לראשונה בתשחץ והוא היה נוראי. הוא לא הצליח להבין שכשאני אומר שזה חמש אותיות אז זה חייב להיות חמש אותיות.
מרגיש לי שחיפוש בגוגל מותר אבל AI זה כבר ממש רמאות.
אגב יש פורום בתפוז רק לזה:-D

didalf

Well-known member
מה זה מלחין שהוחרם בישראל? אני רוצה להגיד וגנר וגם מתאים בשם פרטי אבל יש לי יותר מידי אותיות לשם משפחה.
לא משנה מצאתי.
מסתבר שיש כמה מלחינים אנטישמים בשם ריכרד:-D

נערך לאחרונה ב:
למעלה