🐣🐧🦚🐦אופי, אופי דוכיפת, המנהל שלי פסיכופט🦆🦜🦩🦢

dilly snake

Active member
כי השרשור הקודם כמעט מגיע ל-200 ויש לי פחד בריא מעדי|חזיר|.

(טכנית בשיר זה עופי דוכיפת, אבא שלי פסיכופט. אבל ככה או ככה זה מתאים לניק).

dilly snake

Active member
טוב, אז ברור שסיימתי את איך לפתות מיליארדר תוך פחות מיום(התחלתי לקרוא היום ב-12 בצהריים) ולא התלהבתי, אני חושבת שבנוי לקשר היה יותר טוב.

קודם כל הדמות הראשית מעצבנת בטירוף, דבר שני זה לא 50 גוונים הגרסה ההומואית ואין הרבה עלילה. רק חפירות ובעיקר זיוני שכל.

ואני שונאת את הקלישאה של הבחור המסתורי והמתוסבך שצריך שיצילו אותו מעצמו, ואם לפחות היה לבחור אישיות חוץ מזה שהוא עשיר וחתיך עוד מילא. אבל לא ברור מה יש בו שכ"כ מושך את ארדן(הדמות הראשית) שהוא רוצה שהוא ייקשור אותו וישכב איתו חמש דקות לתוך ההיכורות שלהם חוץ מזה שהעיניים שלו כחולות.

וארדן עצמו מרגיש כמו קלישאה על הומואים מהניינטיז, או כמו משהו שנשאר על רצפת העריכה של QAF על תקן ההומו הסליזי שקופץ על כל פין שהוא מוצא(עד שהוא פוגש את קספיאן ואז הוא פתאום מאמין במונוגמיה).

והיה עוד קטע שהוא דיי ספוילרי וממש עלה לי על העצבים, אז מי שרוצה אני אכתוב את זה בנפרד.

didalf

Well-known member
טוב, אז ברור שסיימתי את איך לפתות מיליארדר תוך פחות מיום(התחלתי לקרוא היום ב-12 בצהריים) ולא התלהבתי, אני חושבת שבנוי לקשר היה יותר טוב.

קודם כל הדמות הראשית מעצבנת בטירוף, דבר שני זה לא 50 גוונים הגרסה ההומואית ואין הרבה עלילה. רק חפירות ובעיקר זיוני שכל.

ואני שונאת את הקלישאה של הבחור המסתורי והמתוסבך שצריך שיצילו אותו מעצמו, ואם לפחות היה לבחור אישיות חוץ מזה שהוא עשיר וחתיך עוד מילא. אבל לא ברור מה יש בו שכ"כ מושך את ארדן(הדמות הראשית) שהוא רוצה שהוא ייקשור אותו וישכב איתו חמש דקות לתוך ההיכורות שלהם חוץ מזה שהעיניים שלו כחולות.

וארדן עצמו מרגיש כמו קלישאה על הומואים מהניינטיז, או כמו משהו שנשאר על רצפת העריכה של QAF על תקן ההומו הסליזי שקופץ על כל פין שהוא מוצא(עד שהוא פוגש את קספיאן ואז הוא פתאום מאמין במונוגמיה).
תודה שחסכת לנו:-D
כבר מהתיאור חשדתי שזה לא משהו.
והיה עוד קטע שהוא דיי ספוילרי וממש עלה לי על העצבים, אז מי שרוצה אני אכתוב את זה בנפרד.
אני רוצה, אני אוהבת את הראנטים שלך על דברים שאני במילא לא צופה (קוראת הפעם) בהם:-D

dilly snake

Active member
אני רוצה, אני אוהבת את הראנטים שלך על דברים שאני במילא לא צופה (קוראת הפעם) בהם:-D
זה לא ממש ראנט אבל ביקשת כ"כ נחמד |חיבוק|
יש קטע שארדן משתכר ואז יוצא עם איזה בחור רנדומלי לסקס בסימטה מחוץ למועדון גייז ואז זה מדרדר לניסיון אונס וכמובן שקספיאן מגיע כדי להציל אותו, רגע לפני שארדן עושה אוראלי לבחור ההוא. ואז כמובן שקספיאן זורק לו את זה שוב ברגע הכי לא מתאים, תוך כדי מריבה שארדן מנסה לשכנע אותו לעשות בדס"מ וזה הולך ככה(אני אחסוך ממכם את הרוב, גם ככה זה אחד התירגומים הכי גרועים שקראתי לאחרונה ולא נראה שהוא עבר איזה שהיא עריכה לשונית):
"אני מנסה להגן עליך"
"אני יכול להגן על עצמי"
"ולכן עמדת להיאנס בסימטה שמצאתי אותך באוקספורד"

ואז ארדן שובר אגרטל עם ורדים והולך לבכות בחדר(הוא בכלל מבלה איזה רבע ספר שהוא בוכה או עומד לבכות).

וכאילו לא, לא, לא ולא!!!!!! אלוהים! שמישהו יקרא לרווחה או משהו. יש לנו פה פרוז'קטור אדום שמהבהב בטירוף.

אתה לא משתמש בניסיון אונס של מישהו כנשק! גם אם הבחור ממש סבבה עם כל הסיפור הזה.

למה אף אחד לא עבר על הספר ואמר להוציא את זה, כי זה דפוק בטירוף?

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אהבתי את כל הציפורים
האמת שהשנה ראיתי כמה פעמים דוכיפת אחרי שמרגיש לי שכמה שנים לא ראיתי.
כי השרשור הקודם כמעט מגיע ל-200 ויש לי פחד בריא מעדי|חזיר|.

(טכנית בשיר זה עופי דוכיפת, אבא שלי פסיכופט. אבל ככה או ככה זה מתאים לניק).
אבל עכשיו הקודם אף פעם לא יגיע ל200 :confused:
אולי אני אחכה שזה יתקרב ל200 ואז אני אחבר את שניהם ביחד.
(אוקי אולי אני מצדיק את הפסיכופט)

אני מופתע שסיימת רק היום ולא אתמול 5 דקות אחרי שכתבת הודעה שאת הולכת להתחיל לקרוא אותו.
ולא מפתיע אותי שהוא לא טוב.
יותר עצוב לי שכתבת שהאחר שחשבתי שיהיה טוב הוא לא טוב בעיניך.

didalf

Well-known member
זה לא ממש ראנט אבל ביקשת כ"כ נחמד |חיבוק|
חחחחחח תודה:-D
קראתי "לנשק" מלשון נשיקה במקום "כנשק" מלשון פיו פיו ולקח לי מלאאא זמן להבין מה את רוצה עד שהבנתי שאני הבעיה:-D

איזה אחר?

dilly snake

Active member
אני מופתע שסיימת רק היום ולא אתמול 5 דקות אחרי שכתבת הודעה שאת הולכת להתחיל לקרוא אותו.
אתמול כאבו לי העיניים, והמוח שלי הרגיש כמו מרק, למרות שאולי זו דרך טובה יותר לקרוא את הספר.

איזה אחר?

LeAnnDylan

Well-known member
יש לי כרטיסים לאידינה מנזל מחר שקניתי לפני איזה מיליון שנה וכל כך חיכיתי למופע הזה. הטור התחיל ביום שישי האחרון וחיכיתי בסבלנות להופעה הזו כדי לראות את הסטליסט רק כדי לגלות שהיא לא שרה אף אחד מהשירים שרציתי שהיא תשיר|בוכה||בוכה||בוכה| בשביל זה שילמתי $500????
1721711354421.png

לייק, מישהו מוכן להסביר לי מה הקטע של אמנים שיש להם יותר מאלבום אחד לשיר כל כך הרבה קאברים בהופעה?? אני באה לשמוע שירים שלך!
השיר היחיד ברשימה הזאת שאני ממש אוהבת (כאילו חוץ מ-Defying Gravity כמובן אבל בנוגע אליו לא היה ספק שהוא יהיה) זה Brave והיא אפילו לא שרה גרסה מלאה שלו;-(
אני כל כך מבואסת ואני ממש מקווה שהיא תהיה כל כך מדהימה שלא יהיה אכפת לי מה שהיא שרה (כאילו, באמת לא אכפת לי מה שהיא שרה ואני אוהבת את הקול שלה בהכל. אבל אני כן מבואסת שהיא לא שרה את השירים שלה שאני ממש אוהבת:-()

טוני החתול

Well-known member
מנהל

didalf

Well-known member
יש לי כרטיסים לאידינה מנזל מחר שקניתי לפני איזה מיליון שנה וכל כך חיכיתי למופע הזה. הטור התחיל ביום שישי האחרון וחיכיתי בסבלנות להופעה הזו כדי לראות את הסטליסט רק כדי לגלות שהיא לא שרה אף אחד מהשירים שרציתי שהיא תשיר|בוכה||בוכה||בוכה| בשביל זה שילמתי $500????
צפה בקובץ המצורף 110623

לייק, מישהו מוכן להסביר לי מה הקטע של אמנים שיש להם יותר מאלבום אחד לשיר כל כך הרבה קאברים בהופעה?? אני באה לשמוע שירים שלך!
השיר היחיד ברשימה הזאת שאני ממש אוהבת (כאילו חוץ מ-Defying Gravity כמובן אבל בנוגע אליו לא היה ספק שהוא יהיה) זה Brave והיא אפילו לא שרה גרסה מלאה שלו;-(
אני כל כך מבואסת ואני ממש מקווה שהיא תהיה כל כך מדהימה שלא יהיה אכפת לי מה שהיא שרה (כאילו, באמת לא אכפת לי מה שהיא שרה ואני אוהבת את הקול שלה בהכל. אבל אני כן מבואסת שהיא לא שרה את השירים שלה שאני ממש אוהבת:-()
וואי מעצבן.
מבאס גם שהיא כ"כ לא מאמינה בחומרים שלה שהיא עושה כמעט רק קאברים.
כלומר לפחות חלק ממה שאני מכירה זה שירים שלה ממחזות זמר אז אני מניחה שגם השאר כאלה אבל עדיין. וחלק אני רואה לא ממחזות זמר בכלל, מוזר.
את השירים מרנט אני ממש אוהבת אבל אז כיף לך|מאוהב|
מקווה שתהני בכל זאת|חיבוק|

התכוונתי ל"משהו מופלא"
ועכשיו אני קולט שזאת היית עדי|חזיר| שאמרה שהיא קראה אותו ולא אהבה אותו.
אה, כן.
אני מתחילה לחשוד שהתפלק לו אחד טוב עם הסבנד מטריאל ולא להפך חחח.

Lhuna3

Well-known member
בקיצור אז אני עדיין חולה ומסכנה, די ירד לי החום אבל עכשיו יש לי כאבי גרון שלבלוע אפילו שלוק של מים זה ממש סבל!
בצד החיובי: ירדתי כ-2 קילו (!) אבל אני יודעת שזה יעלה מהר מאוד בחזרה אח"כ...
ובדיוק נגמר לי סטארגייט ואין לי מה לראות/לקרוא/לעשות וגם לא מסוגלת להרבה, אז אתמול בערב מצאתי ספר מושלם למצב הזה.
Several People Are Typing מאת Calvin Kasulke
זה ספר די קצר ומהיר לקריאה כי הוא כתוב כולו בפורמט של מסרים בסלאק (למי שלא מכיר, זה תוכנת מסרים שפופולרית במקומות עבודה).
והוא קליל ומשעשע וחמוד מאוד.
וקראתי את כולו תוך 3-4 שעות.
ממליצה.

ואם יש לכם בשבילי המלצה לעוד ספר קליל וכיפי / משעשע, אז תהיו חמודים ותעזרו ל|אליהו| חולה מסכנה.

dory30

Well-known member
שרשור עוף בגריל? בכל מקרה, מישהו רואה כאן אולימפיאדה? אני פחות מתעניין, אולי קרבות על מדליות.

dilly snake

Active member
שרשור עוף בגריל? בכל מקרה, מישהו רואה כאן אולימפיאדה? אני פחות מתעניין, אולי קרבות על מדליות.
אני הולכת לראות.

בטח חלק מטקס הפתיחה והתעמלות(מכשירים נשים/גברים ואומנותית) ואולי עוד דברים, אבל לא אתלטיקה ומכות.

didalf

Well-known member
בקיצור אז אני עדיין חולה ומסכנה, די ירד לי החום אבל עכשיו יש לי כאבי גרון שלבלוע אפילו שלוק של מים זה ממש סבל!
אוי לאאאאאאא מה זה זה כבר שבוע הגזמת!!
תרגישי טוב|חיבוק|
חחחחחחחח תמיד יש יתרון:-D
ובדיוק נגמר לי סטארגייט ואין לי מה לראות/לקרוא/לעשות וגם לא מסוגלת להרבה, אז אתמול בערב מצאתי ספר מושלם למצב הזה.
זה ספר די קצר ומהיר לקריאה כי הוא כתוב כולו בפורמט של מסרים בסלאק (למי שלא מכיר, זה תוכנת מסרים שפופולרית במקומות עבודה).
ממליצה.

ואם יש לכם בשבילי המלצה לעוד ספר קליל וכיפי / משעשע, אז תהיו חמודים ותעזרו ל|אליהו| חולה מסכנה.
זה נשמע קצת פורמט מעצבן לספר האמת.
אני בכלל לא מסוגלת לקרוא כשאני חולה, רק לבהות בטלוויזיה וגם זה בקושי.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אוי בדיוק חשבתי שאני רוצה לשאול אותך אם את עדיין חולה (אולי בגלל שרציתי לדעת אם סיימת כבר סטארגייט אבל אין לך שום הוכחה לזה)
לא אם תשארי חולה לעד
ובדיוק נגמר לי סטארגייט ואין לי מה לראות/לקרוא/לעשות וגם לא מסוגלת להרבה,
אוי מעולה.
ויש לך מה לראות - סטארגייט יוניברס (האמת שבא לי לראות במקביל לך וממש לא מתאים לי בסופש הזה אז כנראה שטוב שבנתיים לפחות את לא)
אז אתמול בערב מצאתי ספר מושלם למצב הזה.
נשמע ממש נחמד (את בכלל קראת את התיאור של זה?)
תספרי מה חשבת כשתסיימי
ממליצה.
note to self:
לקרוא את הודעות עד הסוף לפני שאני עונה לחלקים בהם.
אם כי אני עדיין רוצה לדעת אם קראת את התיאור של זה לפני שהתחלת.
אם כבר מדברים על אלכסיס הול (אני ועדי ועדי דיברנו עליו לפחות) אז את יכולה לנסות את looking for group.
1721832366743.png
אני בכלל לא מסוגלת לקרוא כשאני חולה, רק לבהות בטלוויזיה וגם זה בקושי.
גם אני בקושי יכול לקרוא כשאני חולה.

שרשור עוף בגריל?
אני בעד
1721832298965.png

בכל מקרה, מישהו רואה כאן אולימפיאדה? אני פחות מתעניין, אולי קרבות על מדליות.
זה מתחיל ביום שישי אם אני לא טועה.
בעיקרון יש הרבה פעמים תחרויות שאני אוהב - כל מיני קפיצה ושחייה וריצה. אבל הסיכוי שאני בעצם אפתח טלוויזיה כדי לצפות הוא די אפסי. אם אבא שלי יפתח אז אולי. וגם אמרנו שאולי בעבודה נפתח ברקע.
כמובן שאני אעודד מרחוק חזק במיוחד את ישראל בתחרויות שבה אנחנו משתתפים (בטח אפשר למצוא רשימה) יותר מהרגיל כדי להוציא את העין לשונאים.
בטח חלק מטקס הפתיחה והתעמלות(מכשירים נשים/גברים ואומנותית) ואולי עוד דברים, אבל לא אתלטיקה ומכות.
מכות אין לי כוח. בעיקר כי בדברים כמו ג'ודו אני אף פעם לא ממש מבין מה קורה (כלומר זה לא שמישהו מאבד הכרה ואז ברור שהוא הפסיד)
אבל אתלטיקה אני אוהב לפעמים.
התעמלות אומנותית ודברים כמו זה שמסתובבים באוויר על מוטות (אני לא זוכר את השם) זה גם שווה צפייה.

dory30

Well-known member
זה מתחיל ביום שישי אם אני לא טועה.
בעיקרון יש הרבה פעמים תחרויות שאני אוהב - כל מיני קפיצה ושחייה וריצה. אבל הסיכוי שאני בעצם אפתח טלוויזיה כדי לצפות הוא די אפסי. אם אבא שלי יפתח אז אולי. וגם אמרנו שאולי בעבודה נפתח ברקע.
כמובן שאני אעודד מרחוק חזק במיוחד את ישראל בתחרויות שבה אנחנו משתתפים (בטח אפשר למצוא רשימה) יותר מהרגיל כדי להוציא את העין לשונאים.
אתה פטריוט אמיתי!

למעלה