🐣🐧🦚🐦אופי, אופי דוכיפת, המנהל שלי פסיכופט🦆🦜🦩🦢

It's Always Sunny

Well-known member
רוצים לרצות איך אני מצליחה לקשר בין הלימודים שלי לפורום הזה?
הנה סרטון של קת'רין טייט ודיוויד טננט, מניחה שרוב מעריצי דוקטור הו מכירים:

צפיתי בסרטון הזה הרבה פעמים והיום זה הייתה הפעם הראשונה שהצלחתי לזהות את הסונטה שדוקלמה בסרטון הזה, למדתי אותה (פעמיים!) ובנוסף, הכרתי גם את ההגדרה של הסונטה.
לפחות יוצא לי משהו מהלימודים שקשור לפורום הזה, לא? :-):

להלן הסונטה המדוברת: https://poets.org/poem/my-mistress-eyes-are-nothing-sun-sonnet-130

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אז יש לי שאלה - מה ההימור שלכם לגבי מתי תהיה המתקפה?

אני מהמר על בין הלילה שבין שישי לשבת.
כלומר נראה לי שeasy money זה על שבת בלילה, אבל יש לי תחושה שיעשו שינוי קטן.

אתם אולי תוהים האם זה באמת דבר שהגיוני לעשות עליו הימורים,
אבל אני לא זה שהמצאתי את השם של השרשור הזה

Lhuna3

Well-known member

אני מהמר על בין הלילה שבין שישי לשבת.
כלומר נראה לי שeasy money זה על שבת בלילה, אבל יש לי תחושה שיעשו שינוי קטן.

אתם אולי תוהים האם זה באמת דבר שהגיוני לעשות עליו הימורים,
אבל אני לא זה שהמצאתי את השם של השרשור הזה
במה זוכה מי שמהמר נכון? להשאר בחיים?

טוני החתול

Well-known member
מנהל
במה זוכה מי שמהמר נכון? להשאר בחיים?
כולנו נשאר בחיים.
כלומר לבנתיים. לא לעד. אבל אף אחד לא חי לעד.
מי שזוכה עובד לשלב הבא.
כמובן שכולנו נעבור לשלב הבא, מה שאומר שכולנו נפסיד.
אבל לפחות חלקנו נזכה בדרך.

אוףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף
אני שונא אותם. שיעשו את המתקפה הזאת כבר.
זה לחלוטין העינוי הכי נוראי שהאחות הקטנה של ג'וש ודרייק אי פעם עשתה להם.

Lhuna3

Well-known member
כולנו נשאר בחיים.
כלומר לבנתיים. לא לעד. אבל אף אחד לא חי לעד.
מי שזוכה עובד לשלב הבא.
אני רוצה לדעת מה יש בשלב הבא בשביל לדעת אם אני רוצה להגיע אליו.
זה לחלוטין העינוי הכי נוראי שהאחות הקטנה של ג'וש ודרייק אי פעם עשתה להם.
מי זה ג'וש ודרייק?

It's Always Sunny

Well-known member
מישהו יכול בבקשה לומר לי שהכל בסדר? אני במצב מעט מוזר, הכל יחסית בסדר אבל למרות זאת בא לי לפתוח את החלון ולקפוץ (סליחה שאני מדברת בשפה כזאת). מן הסתם זה לא יקרה, אבל אני ממש צריכה שמישהו אחר שהוא לא אני יגיד את זה :-(

Lhuna3

Well-known member
מישהו יכול בבקשה לומר לי שהכל בסדר? אני במצב מעט מוזר, הכל יחסית בסדר אבל למרות זאת בא לי לפתוח את החלון ולקפוץ (סליחה שאני מדברת בשפה כזאת). מן הסתם זה לא יקרה, אבל אני ממש צריכה שמישהו אחר שהוא לא אני יגיד את זה :-(
|נחמה| הכל בסדר, אור! האם יש משהו ספציפי כרגע שגורם לך להרגשה הזאת? חרדה? לחץ?

dilly snake

Active member
הכל בסדר ואנחנו פה בשבילך תמיד|חיבוק||חיבוק||חיבוק||חיבוק||חיבוק||חיבוק||חיבוק||חיבוק||חיבוק||חיבוק||חיבוק||חיבוק||חיבוק|.

It's Always Sunny

Well-known member
|נחמה| הכל בסדר, אור! האם יש משהו ספציפי כרגע שגורם לך להרגשה הזאת? חרדה? לחץ?
תודה! כן וכן, אולי גם תחושה חוסר ביטחון. התחלתי את היום בלחץ כי עבודה לא טובה שהגשתי קיבלה ציון, ממש נכנסתי מזה לחרדה, בסוף הציון בסדר. אבל אני לא מצליחה להיות רגועה, מרגישה שזה משליך על שאר השיעורים שאני לא לומדת, שאם אני לא מבינה ממש משהו אחד, אז אפשר לוותר מראש על הכל. מפה לשם, זה העלה מחשבות לא ממש נעימות. ככה שלמרות שהכל בסדר מבחינת אקדמית, אני מרגישה קצת מעורערת ברמה הרגשית, תוהה אם בכלל משתלם לחיות. אני כמובן יודעת את התשובה (כדי להסיר ספק, התשובה היא כן) אבל המחשבות האלה תמיד נמצאות אצלי בראש.

הכל בסדר ואנחנו פה בשבילך תמיד|חיבוק||חיבוק||חיבוק||חיבוק||חיבוק||חיבוק||חיבוק||חיבוק||חיבוק||חיבוק||חיבוק||חיבוק||חיבוק|.
תודה!

It's Always Sunny

Well-known member
בקיצור, אני לא יודעת שהלימודים לא מעידים עליי ועל הכישורים שלי, אבל ממילא אני מרגישה על הקצה, אז זה עוד יותר מגביר רגשות שכבר נמצאים שם. בעיקר מתוסכלת מעצמי, שהפתרון הראשון שלי כשנהיה רע זה לברוח...

dilly snake

Active member
משהו אמר שאולי בתשעה באב מה שמוכיח שיש להם חוש הומור.
דיי זה מטומטם, אנחנו מפחדים לעשות תוכניות מהיום למחר או להחליט איך לחגוג לאבא יום הולדת(היה לפני עשרה ימים, אבל אצלנו תאריך זה המלצה) בגלל המצב המחורבן הזה ואתמול שמעו אצלנו ממש חזק את הנפילות מה שמוסיף לחרדה הקיומית הכללית..

Lhuna3

Well-known member
תודה! כן וכן, אולי גם תחושה חוסר ביטחון. התחלתי את היום בלחץ כי עבודה לא טובה שהגשתי קיבלה ציון, ממש נכנסתי מזה לחרדה, בסוף הציון בסדר. אבל אני לא מצליחה להיות רגועה, מרגישה שזה משליך על שאר השיעורים שאני לא לומדת, שאם אני לא מבינה ממש משהו אחד, אז אפשר לוותר מראש על הכל. מפה לשם, זה העלה מחשבות לא ממש נעימות. ככה שלמרות שהכל בסדר מבחינת אקדמית, אני מרגישה קצת מעורערת ברמה הרגשית, תוהה אם בכלל משתלם לחיות. אני כמובן יודעת את התשובה (כדי להסיר ספק, התשובה היא כן) אבל המחשבות האלה תמיד נמצאות אצלי בראש.
בקיצור, אני לא יודעת שהלימודים לא מעידים עליי ועל הכישורים שלי, אבל ממילא אני מרגישה על הקצה, אז זה עוד יותר מגביר רגשות שכבר נמצאים שם. בעיקר מתוסכלת מעצמי, שהפתרון הראשון שלי כשנהיה רע זה לברוח...
הבנתי |נחמה|
אגב תשימי לב שזה לא באמת נכון שזה "הפתרון הראשון" שלך או פתרון בכלל, הרי את לא באמת "בורחת", קשה לך אבל את כן מתמודדת. אז המחשבות שעולות - זה כל מה שהן - מחשבות, וזה נשמע לי די טבעי שכשקשה אז יש גם רגעים של מחשבות על בריחה, תוצאה רגילה של תסכול... גם על זה אל תשפטי את עצמך לחומרה.
(סלחנות עצמית זה באמת הדבר הכי חשוב שלמדתי מהפסיכולוגית שלי).

dilly snake

Active member
הבנתי |נחמה|
אגב תשימי לב שזה לא באמת נכון שזה "הפתרון הראשון" שלך או פתרון בכלל, הרי את לא באמת "בורחת", קשה לך אבל את כן מתמודדת. אז המחשבות שעולות - זה כל מה שהן - מחשבות, וזה נשמע לי די טבעי שכשקשה אז יש גם רגעים של מחשבות על בריחה, תוצאה רגילה של תסכול... גם על זה אל תשפטי את עצמך לחומרה.
(סלחנות עצמית זה באמת הדבר הכי חשוב שלמדתי מהפסיכולוגית שלי).
(y)
תשימי לב שהצעד האקטיבי הראשון שלך היה לבוא לכאן ולבקש מאיתנו עזרה, את בסדר. ואני חושבת שאולי את לא נותנת לעצמך מספיק קרדיט ואולי קצת מחמירה עם עצמך. כי ממה שאני רואה את בחורה מדהימה ומאוד מיוחדת והרבה יותר חזקה ממה שנדמה לך.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
|נחמה|
אני באמת מאמין שיהיה בסדר.
אני מכיר כאלו מחשבות. פיקפוק עצמי. ההרגשה שאם משהו אחד לא הולך אז כבר הכל חרא ואין טעם.
ויש לי את תרופת הקסם שתגרום לך להרגיש נפלא. אוקי אין לי, אבל אולי ניסוי מחשבתי.
תסתכלי אחורה לתקופה בעבר שהיה לך נורא קשה ותחשבי מה היית עושה אם באופן קסום היו עושים לך טרנספורטציה מוחית לשם.
אני זוכר את עצמי בסביבות כיתה ה' בפחד שאני לא אצליח בלימודים, מבויש לדבר עם רוב הילדים האחרים בכיתה שלי, לא בטוח שהחברים שלי באמת מחבבים אותי, מפחד מההשלכות של כל דבר שאני אעשה. אבל אם אני שם את עצמי שם עכשיו אז מה אכפת לי מה כל האנשים האלו חושבים? ומה זה היה משנה אם הייתי נכשל בכל המקצועות בכיתה ה'?
אז עכשיו אני מנסה לשים את עצמי בעתיד מסתכל חזרה על ההווה ורואה שכל מה שמטריד אותי זה לא כזה ענקי כמו שזה מרגיש כרגע.
אני מקווה שזה עוזר. זה לפעמים עוזר לי.
אבל זה לא פתרון קסם. לפעמים פשוט מרגישים חרא וצריך לתת לזה לזרום עליך ולעבור.

משהו אמר שאולי בתשעה באב מה שמוכיח שיש להם חוש הומור.
זה יהיה סיוט. אין לי כוח לחכות עוד 8 ימים (כן, אני יודע שהיום הראשון באב, יש לי מישהו בעבודה שמבשר לנו על כל תחילת חודש עברי).
דיי זה מטומטם, אנחנו מפחדים לעשות תוכניות מהיום למחר או להחליט איך לחגוג לאבא יום הולדת(היה לפני עשרה ימים, אבל אצלנו תאריך זה המלצה) בגלל המצב המחורבן הזה
דווקא אין לי בעיה לקבוע תוכניות. פשוט הכל בספק מסוים. מחר גיס שלי ושני האחיינים טסים לאירלנד (אלא אם כן) ומחרתיים אחותי ואחיינית שלי מצטרפות אליהם (אלא אם כן) וביום חמישי אני הולך לראות את הסרט בורדרלנדס (אלא אם כן)
ואתמול שמעו אצלנו ממש חזק את הנפילות מה שמוסיף לחרדה הקיומית הכללית..
אוי, אני מצטער.
אצלנו לא שמענו נפילות. וכבר הרבה זמן גם לא שמענו יירוטים.

Lhuna3

Well-known member
תסתכלי אחורה לתקופה בעבר שהיה לך נורא קשה ותחשבי מה היית עושה אם באופן קסום היו עושים לך טרנספורטציה מוחית לשם.
אני זוכר את עצמי בסביבות כיתה ה' בפחד שאני לא אצליח בלימודים, מבויש לדבר עם רוב הילדים האחרים בכיתה שלי, לא בטוח שהחברים שלי באמת מחבבים אותי, מפחד מההשלכות של כל דבר שאני אעשה. אבל אם אני שם את עצמי שם עכשיו אז מה אכפת לי מה כל האנשים האלו חושבים? ומה זה היה משנה אם הייתי נכשל בכל המקצועות בכיתה ה'?
אז עכשיו אני מנסה לשים את עצמי בעתיד מסתכל חזרה על ההווה ורואה שכל מה שמטריד אותי זה לא כזה ענקי כמו שזה מרגיש כרגע.
אוי זה מזכיר לי משהו מסטארגייט SG1 (אתה בטח יודע למה אני מתכוונת).

didalf

Well-known member
וואי נשבר לי הלב;-(
ההופעות של טיילור בוינה בוטלו בגלל איום רציני של פיגוע טרור.
כ"כ הרבה חברים קרובים שלי שם חיכו להופעה הזאת יותר משנה, היו בחרדה כל השבוע אם הטיסה תצא בכלל, לחלקם בוטלו טיסות והחליפו בקונקשנים יקרים ועכשיו בוטל.
אני בוכה בשבילם;-(

למעלה