🐣🐧🦚🐦אופי, אופי דוכיפת, המנהל שלי פסיכופט🦆🦜🦩🦢

Lhuna3

Well-known member
שרשור עוף בגריל? בכל מקרה, מישהו רואה כאן אולימפיאדה? אני פחות מתעניין, אולי קרבות על מדליות.
אני בד"כ מתעניינת רק בתחרויות עם מתחרים ישראלים.
אוי לאאאאאאא מה זה זה כבר שבוע הגזמת!!
תרגישי טוב|חיבוק|
תודה, ואני מסכימה שהגזמתי מאוד! מנסה להפסיק...
אוי בדיוק חשבתי שאני רוצה לשאול אותך אם את עדיין חולה (אולי בגלל שרציתי לדעת אם סיימת כבר סטארגייט אבל אין לך שום הוכחה לזה)
סיימתי את הסרט השני, רק לא הייתי במצב כשיר לחפור.
אבל אהבתי אותו, והוא טוב יותר מהסרט הראשון.
לא אם תשארי חולה לעד
זה נכון, במיוחד במצב המחלה הנוכחי שלי.
נשמע ממש נחמד (את בכלל קראת את התיאור של זה?)
תספרי מה חשבת כשתסיימי
note to self:
לקרוא את הודעות עד הסוף לפני שאני עונה לחלקים בהם.
אם כי אני עדיין רוצה לדעת אם קראת את התיאור של זה לפני שהתחלת.
חחח כן, במקרה הזה קראתי תיאור קצר שהיה עליו ברשימה של ספרים מצחיקים (לא את התיאור "הרשמי" של אמאזון או של הכריכה האחורית או משהו).
אז זה היה לי קצת ספוילר, אבל במקרה הזה לא נורא.
אם כבר מדברים על אלכסיס הול (אני ועדי ועדי דיברנו עליו לפחות) אז את יכולה לנסות את looking for group.
אוקיי אז זמן וידוי: ניסיתי כבר את ה-Sample שלו לפני כן, בעקבות השיחה שלכם פה.
וזה כולו היה בתוך משחק של גיימרים כזה, ולא שהיתה לי בעיה עם הפורמט או משהו (לעיל ההוכחה שקראתי ספר שלם של מסרים בסלאק), אבל בתור לא-גיימרית היה לי קשה להתחבר לזה, כאילו ממש כל החלק הראשון הזה הוא אירועים בתוך המשחק... אני לא הצלחתי לסיים את זה, כל עוד זה היה התכתבויות בין חברי ה"גילדה" הזאת זה היה סבבה, אבל כשזה התחיל לתאר לי עלילה של המשחק אז נשברתי.
אני אולי אתן לזה צ'אנס נוסף אם תגידו שזה שווה את המאמץ להמשיך וזה לא רוב הספר ככה.

dory30

Well-known member
אני בד"כ מתעניינת רק בתחרויות עם מתחרים ישראלים.
התכוונתי לישראלים. אגב, אני עד היום זוכר שהייתי בצה"ל לקראת סיום השירות, בשיא האינתיפאדה השנייה- וכולם כולל הקצינים ומתאם הפעולות בשטחים דאז (אלוף במיל' עמוס גלעד) עצרו את שגרת היום המדממת על מנת לצפות באלכס אברבוך מתחרה באליפות העולם בגמר הקפיצה במוט במינכן. ממש "צפינו בפקודה".

didalf

Well-known member
לקרוא את הודעות עד הסוף לפני שאני עונה לחלקים בהם.
:-D

אם כבר מדברים על אלכסיס הול (אני ועדי ועדי דיברנו עליו לפחות) אז את יכולה לנסות את looking for group.
1721832366743.png
קראת את זה או שאתה שולח אותה להיות שפן הנסיונות שלנו?:-D

וזה כולו היה בתוך משחק של גיימרים כזה
נשמע מצ'עמם קצת באמת.

dilly snake

Active member
ואם יש לכם בשבילי המלצה לעוד ספר קליל וכיפי / משעשע, אז תהיו חמודים ותעזרו ל|אליהו| חולה מסכנה.
תרגישי טוב |חיבוק| .
אני בכלל לא מסוגלת לקרוא כשאני חולה, רק לבהות בטלוויזיה וגם זה בקושי.
גם אני לא מסוגלת|מובך|.
התעמלות אומנותית ודברים כמו זה שמסתובבים באוויר על מוטות (אני לא זוכר את השם) זה גם שווה צפייה
התעמלות מכשירים!
אבל אתלטיקה אני אוהב לפעמים.
אתלטיקה זה יותר מידי טריגרי לשיעורי ספורט.
looking for group
תנסי את בנוי לקשר אם עדיין לא קראת.

Lhuna3

Well-known member
אה אז אתן לא קראתן? אוקיי זה באמת היה לי מוזר שאתן תתחברו לזה בגלל מה שכתבתי בספוילר.
תרגישי טוב |חיבוק| .
תודה! |חיבוק|
|כן| אנסה, תודה!

didalf

Well-known member
אה אז אתן לא קראתן? אוקיי זה באמת היה לי מוזר שאתן תתחברו לזה בגלל מה שכתבתי בספוילר.
אני לא, לא יודעת לגבי ניק.

כן זה יותר חמוד.
(לונה את קראת אדום כחול לבן מלכותי נכון? כי אם לא תתחילי בזה!)

dilia snake

Well-known member
כן, וגם את הטרילו' של CARRY ON.
יש טרילוגיה בשם לורד העקעק או העקעקים משהו כזה לא זוכרת סופר או שם באנגלית. בעברית זה יצא בהוצאה שנקראת ספרים בעלמא.

גם שם יש הומואים שעושים סקס(אבל בלונדון של המאה 18-19 ועם אלמנטים של פנטזיה).

Lhuna3

Well-known member
יש טרילוגיה בשם לורד העקעק או העקעקים משהו כזה לא זוכרת סופר או שם באנגלית. בעברית זה יצא בהוצאה שנקראת ספרים בעלמא.

נשמע מסקרן!

didalf

Well-known member
חחחחחחחחחחחחחחחחח:-D
את יודעת מה חשוב בפורום הזה:-D

חיפשתי תקציר, נשמע נחמד אבל טרילוגיה מראש מרחיקה אותי.

dilia snake

Well-known member
חחחחחחחחחחחחחחחחח:-D
את יודעת מה חשוב בפורום הזה:-D

חיפשתי תקציר, נשמע נחמד אבל טרילוגיה מראש מרחיקה אותי.
זה ספרים של 200-300 עמודים, לא נורא וזה זורם מהר ויש גם נובלה בשם עורבני שאפשר לקרוא גם בלי הטרילוגיה(לטענת ההוצאה בעברית).

המוטו של הפורום "הומואים שעושים סקס"

didalf

Well-known member
זה ספרים של 200-300 עמודים, לא נורא וזה זורם מהר ויש גם נובלה בשם עורבני שאפשר לקרוא גם בלי הטרילוגיה(לטענת ההוצאה בעברית).
הספר הראשון עומד בפני עצמו ואז נכתבו המשכים או שזה מראש תוכנן כטרילוגיה?
(על מי אני עובדת בכלל כאילו אני לא מתעצלת לקרוא כבר שנה??)
המוטו של הפורום "הומואים שעושים סקס"
נכון מאד:-D:-D

טוני החתול

Well-known member
מנהל
1721832366743.png
אוקיי אז זמן וידוי: ניסיתי כבר את ה-Sample שלו לפני כן, בעקבות השיחה שלכם פה.
וזה כולו היה בתוך משחק של גיימרים כזה, ולא שהיתה לי בעיה עם הפורמט או משהו (לעיל ההוכחה שקראתי ספר שלם של מסרים בסלאק), אבל בתור לא-גיימרית היה לי קשה להתחבר לזה, כאילו ממש כל החלק הראשון הזה הוא אירועים בתוך המשחק... אני לא הצלחתי לסיים את זה, כל עוד זה היה התכתבויות בין חברי ה"גילדה" הזאת זה היה סבבה, אבל כשזה התחיל לתאר לי עלילה של המשחק אז נשברתי.
אני אולי אתן לזה צ'אנס נוסף אם תגידו שזה שווה את המאמץ להמשיך וזה לא רוב הספר ככה.
כן, אני קראתי את זה ומאוד מאוד נהניתי.
נכון שחלק מזה בתוך משחק של גיימרים, אבל לי זה ממש לא הפריע (ואני אף פעם לא הייתי גיימר).
אבל אני יכול להבין איך זה יפריע לאחרים.
בכל מקרה בהמשך יש פחות קטעים שהם ממש בתוך המשחק, אבל זה עדיין חלק.
אז אומנם אני לא מכיר את זה בחוויה אישית אבל זה כמו שזה שאני לא הפלגתי בספינת מפרשים אף פעם לא יפריע לי לקרוא ספר שהעלילה שלו עוסקת בחובלים על ספינת מפרשים שחלק מהזמן הם עושים פעולות של ספינות. כנ"ל לגבי אם אני קורא ספר מד"ב או פנטזיה.
אז כאן זה פשוט שהדמויות הראשיות לפעמים נמצאים בעולם דימיוני שבו הם מתקשרים ועושים כל מיני דברים. אם זה היה נכתב לפני 50 שנה זה היה מד"ב, היום זה פשוט מציאות.
בכל מקרה אני אסביר חלק מהסיבה שממש אהבתי את זה, אבל זה טיפה ספוילרי. אם כי זה הכל דברים שכתובים בתיאור של הספר באמזון.
מה שישר משך אותי לסיפור זה הרעיון שהגיבור של הסיפור בכלל לא נמשך אף פעם לבנים, אבל אז הוא מתאהב בשחקן אחר שהוא מכיר רק מתוך המשחק (משהו שאני לחלוטין לא יכול לדמיין כי לא שיחקתי בדברים כאלו, אבל אני יכול לדמיין כמו בסיפור מד"ב) והוא מניח שזאת בחורה. אבל כשהוא מגלה שזה בעצם בחור הוא בכל זאת רוצה להמשיך את הקשר כי הוא התאהב בבן אדם. וזה אפילו לא כל כך מטריד אותו.
ברמה שזה בכלל לא מרכז עלילת הספר. כלומר זה לא שהספר נגמר כשהוא מבין שהוא רוצה להמשיך מערכת יחסים עם הבחור הזה. יש עלילה שלמה אחר כך על הקשר שלהם וקשיים ודברים שבכלל לא קשורים לעניין משיכה מינית כזאת או אחרת ועוסקת בסוג האנשים שהם ומה מתאים ומה לא.
בקיצור אני עומד בהמלצה שלי.
אה, איכשהו חשבתי שלונה כן קראה את זה.
אז כן תקראי את boyfriend material קודם.

קראתי את הראשון באנגלית (עוד לפני שהם תורגמו) וממש לא התחברתי. למרות שעל פניו זה נשמע ממש טוב, אבל משהו בזה הרגיש לי יבש וממש לא נכנסתי לעלילה. (וזה קשה לי קצת להסביר אבל לא הצלחתי לדמיין אותם בראש שלי באופן משכנע)

אבל אם בהמלצות ספרים עסקנו אז נזכרתי עכשיו בעוד ספר (הומואים כמובן) שקראתי וממש אהבתי: Whatever.: or how junior year became totally f$@ked
מאוד מצחיק וחמוד.

ובחמוד מאוד אבל הרבה יותר מדכא: The Five Stages of Andrew Brawley. לדעתי הוא מרתק וגרם לי לקרוא עוד כמה ספרים של הסופר הזה אבל אף אחד מהם לא היה טוב כמו זה לדעתי.

ובחמוד ואפילו יותר מדכא More Happy Than Not

ויש את Autoboyography שגם תורגם לעברית

Date Me, Bryson Keller שהוא חמוד מטופש

Wolfsong שהוא חמוד ויפה ומרגש ומרתק וממש קראתי בנשימה עצורה ואף פעם לא ידעתי שאנשי זאב יכולים להיות כל כך סקסיים. וזה ספר ראשון בסדרה של ארבעה, אבל כל אחד פחות טוב מהקודם אז כדאי פשוט לעצור עם הראשון.

נ.ב. זה מה שהיה קורה לי הרבה פעמים עם עדי|חזיר| שהיא הייתה מבקשת המלצה על ספר ואז הייתי ממליץ על כמה במכה אחת והיא פשוט לא הייתה קוראת אף אחד מהם.
אז פשוט תקראי את boyfriend material

didalf

Well-known member
נ.ב. זה מה שהיה קורה לי הרבה פעמים עם עדי|חזיר| שהיא הייתה מבקשת המלצה על ספר ואז הייתי ממליץ על כמה במכה אחת והיא פשוט לא הייתה קוראת אף אחד מהם.
אז פשוט תקראי את boyfriend material
נכון:-D

ויש את Autoboyography שגם תורגם לעברית
זה ממש יפה

אבל אם בהמלצות ספרים עסקנו אז נזכרתי עכשיו בעוד ספר (הומואים כמובן) שקראתי וממש אהבתי: Whatever.: or how junior year became totally f$@ked
Date Me, Bryson Keller שהוא חמוד מטופש
אלה חביבים

Wolfsong שהוא חמוד ויפה ומרגש ומרתק וממש קראתי בנשימה עצורה ואף פעם לא ידעתי שאנשי זאב יכולים להיות כל כך סקסיים. וזה ספר ראשון בסדרה של ארבעה, אבל כל אחד פחות טוב מהקודם אז כדאי פשוט לעצור עם הראשון.
למה, לא ראית דמדומים?:-P:
סתם על מה זה? (אנשי זאב אני מניחה?)

טוני החתול

Well-known member
מנהל
למה, לא ראית דמדומים?:-P:
סתם על מה זה? (אנשי זאב אני מניחה?)
כל אנשי הזאב בדמדומים היו סטרייטים. Yawn

וכן זה על אנשי זאב. כלומר הדמות הראשית הוא לא איש זאב, אבל אז הוא מכיר משפחה של אנשי זאב.

dilly snake

Active member
את זוכרת אם הספר הראשון הסתיים בצורה שהרגישה סגורה?
אוי, קראתי את זה באוקטובר/נובמבר 2023. נראה לי הסוף היה דיי סגור.

(שנייה, אני שוב מול המחשב וליד הספרים אני אבדוק לך עוד מעט)

למעלה