🦔🦔🦔 אנג'ל 5 פרקים 10-17 🦔🦔🦔 צפיה משותפת

Lhuna3

Well-known member
מעבר לכך ביל (ובילי) זה גם נגזר מהשם וויליאם.
בילי היה השם של הילד שגרם לכך שהסיוטים של כולם הפכו לאמיתיים בעונה 1 של באפי.
ובילי אחר היה הבחור שגרם לגברים להיות אלימים כלפי נשים בעונה 3 של אנג'ל. (ומזה גם השם של פרק 3X06 הוא בילי)
אם אני זוכר נכון קראתי איפשהו שיש סה"כ 6 דמויות בכל הבאפיוורס עם השם הזה (כלומר נגזרת כלשהי של וויליאם), אבל אני לא זוכר עוד ואולי זה בעצם רק 4.
אוקיי אבל במקרים של הדמויות החד-פעמיות האלו זה מרגיש די מקרי וחסר משמעות, לעומת זאת הקשר בין וויליאם וליאם שלנו וההשוואות המתבקשות ביניהם עושה את זה למשהו שמרגיש פואטי (בין אם זה היה באמת מכוון ע"י הכותבים או שלא).
חחח זה מנסיון?:-D
כן ;-# (וזה היה אייפון של העבודה, של החברה שעבדתי בה, אז זה היה לא הכי נעים לבוא להראות את זה לבוס).
אנג'לוס נהנה יותר מהתעללות פסיכולוגית אני חושבת.
צודקת |כן|

אולסו כל ההשוואה הזאת בין אנג'ל לספייק ומי מתייסר יותר. צריך לזכור שאנג'ל היה עם נשמה איזה 100 שנה לבד לפני שהוא התחיל בכלל לעשות דברים טובים. הגיוני שהיה לו יותר זמן להיות עם עצמו ולחשוב על מה שהוא עשה ולכן הוא התייסר יותר. ראינו גם שבזמן שהייתה לו נשמה הוא ניסה בין היתר לחזור לדרלה (ואכל אנשים רעים כדי שהיא תקבל אותו חזרה), היה את הקטע ההוא עם המלון שהוא השאיר שם מישהי למות ועוד קטעים שראינו (נגיד בפלשבקים עם פיית') שהוא אולי התייסר, אבל לא ממש עשה עם זה שום דבר. רק כשהוא פגש את באפי והיא נתנה לו מטרה, בעצם לפני זה שהוא פגש את השד ההוא שאמר לו לפגוש את באפי, ואז הזמן עם באפי שנתנה לו מטרה להילחם, ואז שהוא עבר לסדרה שלו אז דויל מצא אותו ונתן לו מטרה, רק אז הוא התחיל לעשות טוב ופחות להתייסר.
אני חושבת שמה ששונה עם ספייק זה שבניגוד לאנג'ל לא עברו 100 שנה עד שהייתה מישהי שתעזור אותו ותכוון אותו, כי דיי מהר באפי עזרה לו להתגבר על הייסורים שלו ולהפוך לגיבור ולהציל את העולם. אי אפשר לדעת מה היה קורה איתו אם הוא גם היה צריך להיות עם נשמה 100 שנה לבד, לדעתי הוא היה מתייסר לא פחות מאנג'ל (כמו שראינו אותו בתחילת עונה 7 של באפי), זה פשוט יותר קל לצאת מהייסורים והדכדוך שמישהו בא ונותן לך מטרה וגורם לך להרגיש שאתה יכול לכפר על הדברים שעשית, ששוב אצל אנג'ל זה קרה איזה 100 שנה אחרי שהוא קיבל את הנשמה ואצל ספייק זה קרה הרבה יותר מהר, אז זה נראה כאילו הוא פחות מתייסר. אבל לדעתי זה לא נכון שהוא פחות מתייסר, וזה שוב בעיקר בגלל שנתנו לו מטרה לא אחרי כזה הרבה זמן אחרי שהוא קיבל נשמה בניגוד לאנג'ל.
|כן||כן| יפה, אהבתי.
אני עדיין חושב שזה גם קשור למה שהם בעצם דיברו עליו בשיחה הזאת: שאנג'ל(וס) היה ממוקד ברוע לשם רוע. הוא ממש רצה לעשות כמה שיותר רע, כמה שיותר כאב. בעוד שספייק אומנם רצח המון, אבל לא חשב על זה לעומק. הגיוני לכן שלאנג'ל היה קשה יותר לחיות עם מה שהוא עשה.\
גם זה נשמע לי נכון.
האמת שלא חשבתי על זה עד עכשיו, אבל הגיוני שג'יילס שלח את אנדרו לטפל בעניין הזה פשוט כי הוא היה צריך קצת שקט לכמה זמן (כמו כשהוא שלח את אנדרו עם ספייק למשימה פעם).
חחחחח האמת, נשמע הגיוני.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
הפרק ה100 של הסדרה!!!!!!!

וקיבלנו חזרה את קורדיליה
ואפילו ראינו שוב את דויל (האמיתי)
חוץ מזה היה עימות גדול בין אנג'ל ולינדזי (שקיבל שדרוג כוחות)
ואומנם אנג'ל סבל בהתחלה בסופו של דבר הוא קיבל את המוג'ו שלו חזרה.
והרמוני הייתה יעילה בכך שהיא הייתה מוכנה לענות את איב.

אבל מה קרה בסוף?
אני זוכר שזה ממש בילבל אותי בהתחלה.

אז לפני הרבה זמן,
בעצם לפני יותר ממאה פרקים,
כי זה היה בעונה 3 של באפי.
בפרק 3X11 ליתר דיוק,
ג'יילס כרגיל היה מעולף
וקורדיליה העירה אותו עם סטירות לפנים וכשהוא התעורר היא אמרה לו את המשפט הנבואי הזה:
I swear, one of these times, you're gonna wake up in a coma.

ולמה נבואי - כי זה קרה לה.
בפרק 3X11 של אנג'ל - קורדיליה נכנסת לתרדמת בגלל החזיונות ואז היא מתעוררת בזמן שהגוף שלה עדיין בתרדמת.
ועכשיו זה קרה שוב.
היא התעוררה. אנחנו ראינו אותה מתעוררת. והיא דיברה עם כולם והכל.
אבל במקביל היא גם עדיין נותרה בתרדמת. אנחנו ראינו את הגוף שלה במיטה בבית החולים וקורדיליה מתייחסת אליה:
You'd think they'd give miss one-foot-in-the- grave a private room...
איך זה בדיוק עבד זה אולי לא ברור, אבל מה שאפשר להבין זה שהיא לא בדיוק באמת התעוררה, היא פשוט קיבלה הזדמנות מהPTB לתקשר עם כולם כדי לכוון מחדש את אנג'ל והיא קיבלה את זה לפני שהיא מתה.

אבל לפחות אנג'ל וקורדיליה מתנשקים לפני שהיא נעלמת.

זה שקורדיליה היא לא חלק מהעונה הזאת זה נורא חבל.
(ואפילו יותר קשה לי עכשיו שאני יודע את מה שהיה מאחורי הקלעים בעניין)
אבל זה נהדר שלפחות קיבלנו עוד פרק אחד שלה.
ועוד פרק שבו זאת באמת היא (כי תכלס כל עונה 4 זאת לא הייתה היא)

כמובן שגם היו קטעים מצחיקים כמו:
Cordelia: I thought he had a soul.
Spike: I thought she didn't.
Cordelia: I do!
Spike: So do I!
Cordelia: Well, clearly, mine's better.

Angel: Fail-safe's meant for me. I'm not gonna risk anybody I care about.
Spike: I'll go.
Angel: Okay.

Cordelia: Spike's a hero and you're CEO of Hell, Incorporated. What frickin' bizarro world did I wake up in?

אוי והקטע שאנג'ל אומר לקורדיליה שזה לא שהוא עשה עסקה עם השטן, ואז שד שנראה כמו השטן לוחץ לו את היד.

אה, ועוד אחד של קורדיליה לספייק:
Well, well. I heard you weren't evil anymore, which kind of makes the hair silly.

ולסיום כי זה מתבקש:

keren or5

Well-known member
אוף איזה פרק |מאוהב| |לב-ש|;-(
רציתי לבכות עוד כשהפרק התחיל. קורדי!!!!!!!! |לב||לב| אנחנו צריכים להודות מאוד לכריזמה (השחקנית) שהסכימה לעשות את הפרק הזה כי עוד דבר שהתגלה זה שהיא ביקשה שאם מחזירים אותה אז שלא יהרגו אותה, וגם את זה ג'וס לא קיים :-[
איזה תזמון מושלם, נראה שמה שהוא שמע מאנדרו על זה שבאפי לא סומכת עליו בפרק הקודם היה הקש ששבר את גב הגמל, והוא כ"כ היה צריך מישהו או מישהי שיזכירו לו מי הוא וירימו אותו ואז קורדי באה וכל סצנה איתה ועם אנג'ל כ"כ מעולה! ראו כמה השחקנים מתרגשים מה שבהחלט גרם להם לשחק את כל הקטעים שלהם ביחד בצורה כ"כ טובה. במיוחד בסצנה הסופית שהם כל הזמן דמעו |מאוהב|;-( כל השיחה האחרונה שלהם!
וגם הקטע הזה שהיא אומרת לו- "ידעתי שתהיה אבוד בלעדי" והוא אומר לה "אני באמת אבוד בלעדיך". ואז היא אומרת לו- פשוט שכחת מי אתה, והוא אומר לה "תזכירי לי" כאילו הוא כ"כ היה צריך אותה שתרים אותו אעאאעעאעאעאעאעעאעאעא.
וקיבלנו אחרי כ"כ הרבה זמן את קורדי האמיתית סוף סוף.
והשיחה בסוף הייתה כ"כ עצובה, אוף בא לי לבכות רק מלחשוב עליה. קצת גיפים ותמונות:

הרגע הזה שהיא אומרת : I'll be seeing you |בוכה||בוכה||בוכה||בוכה||בוכה||בוכה||בוכה|

וגם הקטע שהיא אומרת לו youre welcome לפני שהוא עונה לטלפון כי הוא יודעת שהוא בסוף יגיד "thank you" כפי שאכן קורה. אעאעאגרגרגטאגאגאגאגאגא |בוכה||בוכה||בוכה||בוכה| והפרצוף שלו כזה עצוב כשהוא אומר לה את זה אני לא יכולה!! לפחות נתנו לה פרידה מושלמת. איזה גרוע זה היה אם לא היה את הפרק הזה!

אז לפני הרבה זמן,
בפרק 3X11 ליתר דיוק,
ג'יילס כרגיל היה מעולף
וקורדיליה העירה אותו עם סטירות לפנים וכשהוא התעורר היא אמרה לו את המשפט הנבואי הזה:
אני זוכרת שאמרת לנו את זה באחת הצפיות, זה באמת נבואי שהיא אמרה את זה |לב-ש|
איך זה בדיוק עבד זה אולי לא ברור, אבל מה שאפשר להבין זה שהיא לא בדיוק באמת התעוררה, היא פשוט קיבלה הזדמנות מהPTB לתקשר עם כולם כדי לכוון מחדש את אנג'ל והיא קיבלה את זה לפני שהיא מתה.
האמת ה נשמע הסבר דיי טוב. לא ממש אכפת לי שיסבירו את זה בצורה הגיונית איך זה קרה. זה כ"כ מרגש ויפה שלא אכפת לי ממש מה ההסבר ההגיוני כי זה ברור שהם לא דמיינו אותה וזאת הייתה באמת היא בצורה כלשהי, אני לא ממש צריכה להבין איך זזה עבד בצורה הגיונית, במיוחד לא בסדרה שיש בה גם כוחות על.

גם היה חמוד הקטעים איתה ועם ווסלי ושהיא אמרה לו שהיא מצטערת שהיא הרגה את ליילה, ושהוא אמר לה שכולם יודעים שזאת לא הייתה היא בעונה שעברה (זה נשמע שהיה חשוב לה לשמוע את זה) |לב||לב||לב|
איזה פרק, רייט איו דה פילס!!

Lhuna3

Well-known member
אנג'ל - פרק 5X12

You're Welcome

youre_welcome.png

קורדייייייייייייייייי!! |מאוהב|
אמנם לזמן קצר, אבל קיבלנו אותה בחזרה לסיום וסגירה יפים וראויים לדמות |לב| ונשיקה אחת אמיתית עם אנג'ל |לב|
(אני גם אוהבת מאוד איך שהיא נראיית בפרק הזה, עם השיער שנראה כמעט טבעי ואיפור עדין בלבד. פחות אוהבת את המחשוף המוגזם לחלוטין.)

והרמוני הייתה יעילה בכך שהיא הייתה מוכנה לענות את איב.
חחחחח היא היתה מעולה כרגיל :-D
כן... :-(
כמובן שגם היו קטעים מצחיקים כמו:

Angel: Fail-safe's meant for me. I'm not gonna risk anybody I care about.
Spike: I'll go.
Angel: Okay.

Cordelia: Spike's a hero and you're CEO of Hell, Incorporated. What frickin' bizarro world did I wake up in?

אוי והקטע שאנג'ל אומר לקורדיליה שזה לא שהוא עשה עסקה עם השטן, ואז שד שנראה כמו השטן לוחץ לו את היד.

אה, ועוד אחד של קורדיליה לספייק:
Well, well. I heard you weren't evil anymore, which kind of makes the hair silly.
כן היה הרבה מצחיק הפרק.
וגם אנג'ל שקצת יורד על הטיפשות של ספייק שנפל בפח של לינדזי.
הקטע עם השטן היה מעולה :-D
אנחנו צריכים להודות מאוד לכריזמה (השחקנית) שהסכימה לעשות את הפרק הזה כי עוד דבר שהתגלה זה שהיא ביקשה שאם מחזירים אותה אז שלא יהרגו אותה, וגם את זה ג'וס לא קיים :-[
8-* :-[ אוף.
איזה תזמון מושלם, נראה שמה שהוא שמע מאנדרו על זה שבאפי לא סומכת עליו בפרק הקודם היה הקש ששבר את גב הגמל, והוא כ"כ היה צריך מישהו או מישהי שיזכירו לו מי הוא וירימו אותו ואז קורדי באה וכל סצנה איתה ועם אנג'ל כ"כ מעולה!
כן! |לב|
גם היה חמוד הקטעים איתה ועם ווסלי ושהיא אמרה לו שהיא מצטערת שהיא הרגה את ליילה, ושהוא אמר לה שכולם יודעים שזאת לא הייתה היא בעונה שעברה (זה נשמע שהיה חשוב לה לשמוע את זה) |לב||לב||לב|
איזה פרק, רייט איו דה פילס!!
לגמרי.

didalf

Well-known member
טוב זה פרק מעולה. בטוח בין הטובים בעונה 5, ואולי אפילו בסדרה כולה.
בהחלט בסדרה כולה.

יש את הקטע שדיינה מדברת לספייק בפעם הראשונה בסינית והוא אומר לה - "sorry love, I don't speak chinese" שזה מה שהוא אמר לקוטלת הסינית שניה לפני שהיא מתה
אה ווי לא זכרתי

באמת הייתה שיחה ממש טובה!! החלק האהוב עלי. ואהבתי שאנג'ל נראה כאילו הוא סוף סוף היה קצת רחמני כלפי ספייק כשהם דיברו בסוף.
כןןן כל כך סופסוף!!

אני לא בטוחה שזה קשור לזה שהוא חשב שספייק מקל על עצמו, אבל באופן כללי ספייק אמר את זה כי הוא חושב שאנג'ל שונא אותו.
|כן|

אולסו כל ההשוואה הזאת בין אנג'ל לספייק ומי מתייסר יותר. צריך לזכור שאנג'ל היה עם נשמה איזה 100 שנה לבד לפני שהוא התחיל בכלל לעשות דברים טובים. הגיוני שהיה לו יותר זמן להיות עם עצמו ולחשוב על מה שהוא עשה ולכן הוא התייסר יותר. ראינו גם שבזמן שהייתה לו נשמה הוא ניסה בין היתר לחזור לדרלה (ואכל אנשים רעים כדי שהיא תקבל אותו חזרה), היה את הקטע ההוא עם המלון שהוא השאיר שם מישהי למות ועוד קטעים שראינו (נגיד בפלשבקים עם פיית') שהוא אולי התייסר, אבל לא ממש עשה עם זה שום דבר. רק כשהוא פגש את באפי והיא נתנה לו מטרה, בעצם לפני זה שהוא פגש את השד ההוא שאמר לו לפגוש את באפי, ואז הזמן עם באפי שנתנה לו מטרה להילחם, ואז שהוא עבר לסדרה שלו אז דויל מצא אותו ונתן לו מטרה, רק אז הוא התחיל לעשות טוב ופחות להתייסר.
אני חושבת שמה ששונה עם ספייק זה שבניגוד לאנג'ל לא עברו 100 שנה עד שהייתה מישהי שתעזור אותו ותכוון אותו, כי דיי מהר באפי עזרה לו להתגבר על הייסורים שלו ולהפוך לגיבור ולהציל את העולם. אי אפשר לדעת מה היה קורה איתו אם הוא גם היה צריך להיות עם נשמה 100 שנה לבד, לדעתי הוא היה מתייסר לא פחות מאנג'ל (כמו שראינו אותו בתחילת עונה 7 של באפי), זה פשוט יותר קל לצאת מהייסורים והדכדוך שמישהו בא ונותן לך מטרה וגורם לך להרגיש שאתה יכול לכפר על הדברים שעשית, ששוב אצל אנג'ל זה קרה איזה 100 שנה אחרי שהוא קיבל את הנשמה ואצל ספייק זה קרה הרבה יותר מהר, אז זה נראה כאילו הוא פחות מתייסר. אבל לדעתי זה לא נכון שהוא פחות מתייסר, וזה שוב בעיקר בגלל שנתנו לו מטרה לא אחרי כזה הרבה זמן אחרי שהוא קיבל נשמה בניגוד לאנג'ל.
"אין לי מה להוסיף" - חפירה קטנה:-D
סתם יפה אבל, אהבתי ממש.

אהבתי שהוא התמהמה קצת כזה לפני שהוא שאל אותו על באפי כי ראו שהוא פוחד לדבר על זה |לב-ש|
נכון!!!

כן לגמרי. כל הקטע הזה שאנדרו אומר שאף אחד במחנה שלהם לא סומך עליו יותר ושההוראה הגיע מבאפי בטח כאב מאוד, במיוחד אחרי שהוא כבר הרבה פרקים מתייסר ולא בטוח על ההחלטה שהוא קיבל.
|כן|

אני עדיין חושב שזה גם קשור למה שהם בעצם דיברו עליו בשיחה הזאת: שאנג'ל(וס) היה ממוקד ברוע לשם רוע. הוא ממש רצה לעשות כמה שיותר רע, כמה שיותר כאב. בעוד שספייק אומנם רצח המון, אבל לא חשב על זה לעומק. הגיוני לכן שלאנג'ל היה קשה יותר לחיות עם מה שהוא עשה.\
גם מעניין.
אוקיי אבל במקרים של הדמויות החד-פעמיות האלו זה מרגיש די מקרי וחסר משמעות, לעומת זאת הקשר בין וויליאם וליאם שלנו וההשוואות המתבקשות ביניהם עושה את זה למשהו שמרגיש פואטי (בין אם זה היה באמת מכוון ע"י הכותבים או שלא).
יאפ

כן ;-# (וזה היה אייפון של העבודה, של החברה שעבדתי בה, אז זה היה לא הכי נעים לבוא להראות את זה לבוס).
חחחחחחחחח:-D

עוד לא ראיתי אבל הציור חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח:-D:-D:-D
מתבקש כמובן:-D

didalf

Well-known member
אנג'ל 5X12

קורדיליההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההה|מאוהב||מאוהב|
אומייגאד באמת חשבתי שלא נראה אותה יותר!!!!
יש לטיילור שיר בשם קורניליה סטריט כל הפרק המוח שלי מזמר קורדיליה סטריט:-D

קורדי האמתית שלי חזרהההה|מאוהב|

*ווס התגלח ופחות יפה לו. הזיפים הזועפים יותר סקסים לו.

יאא איזה מרגש קורדי!!|לב|

איך כולם שמחו לראות אותה כמובן!!|מאוהב|
חחח יאיי ציפיתי לתגובה של הרמוני:-D
ממש חיכיתי שהיא תפגוש את ספייק ותופתע טיפלה התאכזבתי שאנג'ל תקצר לה את האירועים אבל עדיין הייתה לה תגובה משעשעת לזה.
"ספייק? איזה ספייק?":-D

לקורדי יש חזיון מהכוחות על לינדסי והקעקועים אופסי ביי לינז יו טוסט.

קורדי כמובן לא מרוצה מזה שאנג'ל בW&H עכשיו. אוי הפרסומת הראשונה שלהם עם דויל.
והיא היחידה שזוכרת את קונור. מרגיש לי שזה קצת הקלה לאנג'ל לספר למישהו (שהוא לא איב)

אה אהבתי ממש שקורדי התנצלה בפני ווס שהיא הרגה את לילה אפילו שזאת לא היא. גם היה חמוד לראות אותם עובדים אולדסקול ביחד|לב|

לינזי מתחבר עם ספייק על היותם חסרי יד לתקופה חח. אבל אופס טעות זה פרט מידע מאד ספציפי.
תהיתי איך לעזאזל הוא יגרום לספייק לפגוע בקורדי כי ספייק מכיר אותה. מסתבר שהוא נתן לו את תקציר העונה שעברה.
חחחחחחחחח הרג אותי: "רק טעמתי אותה לבדוק אם היא שדה" לול:-D:-D
ספייק מאד מובך מזה שניצלו אותו ככה, בצדק. חחח אנג'ל: "והגאון הזה האמין לו":-D
חחחחחחחח וקורדי גוררת את איב: "לילה ג'וניור" סופסוף מישהו אמר את זה!!!
חחחחח והרמוני: "טכנית אני עדיין ראה אני יכולה להתעלל בה בשבילכם" ואנג'ל: "יופי לכי על זה":-D

לינזדי מפעיל איזה קשקוש מוזר ויורדים למרתף להלחם בו.
אנג'ל: "אני לא אסכן אף אחד מכם"
ספייק: "אני אבוא"
אנג'ל: "אוקי!":-D
יאללה אתה אתה מת עליו אתה לא תתן לו למות!!
וגם ספייק כפרעליו מחפה על אנג'ל עם הזומבים כשאנג'ל מתקדם הלאה.

ללינזי יש פתאום כוחות על מלחמה מלחמה קורדי מוצאת את הקריסטל ומפסיקה את המכונה המשונה.
במקביל החברה למעלה עושים כישוף להסרת הקעקועים.
פרד מסתכלת על ווסלי המכשף במבט... מעניין. כן פרד גירל זה מה שמדליק אותך? סופסוף הבנת כמה הוא שווה? יופי!! הגיע הזמן. גו פור איט גירלי!

הקעקועים מוסרים ולינזי נגלה ל"שותפים הבכירים" שלוקחים אותו ל... שיחת נזיפה:-P:.
אוף קצת חבל שהוא נהיה כזה רשע וזה סופו (האמנם? מי יודע) אחרי הסיום היפה שהיה לו בעונה 2.

ואיב מפוטרת ביייייייייייייייייייייייייייייייי ביץ'

וכולם הולכים לשתות חמודים דווקא רציתי לראות את זה.

אבל קורדי הולכת להפרד מאנג'ל. אנג'ל סופסוף מצא את המוג'ו שלו חזרה יופי.
לאאא קורדי לאן תלכייייי;-(
סופסוף הם מתנשקים אעהאהההההההההההההההה|מאוהב||מאוהב|

ואז טלפון. קורדי מתהההההההההה מהההההההההה:-0 היא הייתה מתה כל הזמן הזה? היא הייתה רוח??? וכולם ראו אותה והיא יכלה לגעת והכללל??? מה לעזאזל??
אבל היה גם קטע קטן ממש בהתחלה שקורדי דיברה על עצמה בגוף שלישי שחשדתי בזה ואז הכל המשיך רגיל אז שכחתי מזה8-*
באמת תהיתי אם הולכים להחזיר אותה לסדרה ואם לא איך יסבירו את זה שהיא לא נשארת איתם. הגיוני אני מניחה.
תודה לאל שאחרי העונה המשפילה הקודמת נתנו לה לפחות קלוז'ר ממש יפה.

הפרק ה100 של הסדרה!!!!!!!
אהההההההה זה מסביר למה הוא היה כזה מיוחד!!

אבל מה קרה בסוף?
אני זוכר שזה ממש בילבל אותי בהתחלה.
באמת מה??

אז לפני הרבה זמן,
בפרק 3X11 ליתר דיוק,
ג'יילס כרגיל היה מעולף

ולמה נבואי - כי זה קרה לה.
בפרק 3X11 של אנג'ל - קורדיליה נכנסת לתרדמת בגלל החזיונות ואז היא מתעוררת בזמן שהגוף שלה עדיין בתרדמת.
ועכשיו זה קרה שוב.
היא התעוררה. אנחנו ראינו אותה מתעוררת. והיא דיברה עם כולם והכל.
אבל במקביל היא גם עדיין נותרה בתרדמת. אנחנו ראינו את הגוף שלה במיטה בבית החולים וקורדיליה מתייחסת אליה:
You'd think they'd give miss one-foot-in-the- grave a private room...
אוקי ציפיתי להסבר יותר הסברי
זה עדיין לא ברור איך זה עבד.

כן בדיוק.

:-D|מאוהב|

:-D:-D
יאוו אני צריכה יותר קורדי וספייק!! אוף!

רציתי לבכות עוד כשהפרק התחיל. קורדי!!!!!!!! |לב||לב| אנחנו צריכים להודות מאוד לכריזמה (השחקנית) שהסכימה לעשות את הפרק הזה כי עוד דבר שהתגלה זה שהיא ביקשה שאם מחזירים אותה אז שלא יהרגו אותה, וגם את זה ג'וס לא קיים :-[
מהההההההההההההההההההההההההההההההההה
סעמקק וואי טו להרוס לי את הפרק:-[
(סתם לא אשמתך!!) איזה חלאה הוא אוף;-(
גאד בלס כריזמה|מאוהב||כתר|

איזה תזמון מושלם, נראה שמה שהוא שמע מאנדרו על זה שבאפי לא סומכת עליו בפרק הקודם היה הקש ששבר את גב הגמל, והוא כ"כ היה צריך מישהו או מישהי שיזכירו לו מי הוא וירימו אותו ואז קורדי באה וכל סצנה איתה ועם אנג'ל כ"כ מעולה! ראו כמה השחקנים מתרגשים מה שבהחלט גרם להם לשחק את כל הקטעים שלהם ביחד בצורה כ"כ טובה. במיוחד בסצנה הסופית שהם כל הזמן דמעו |מאוהב|;-( כל השיחה האחרונה שלהם!
לגמרי!!!

וגם הקטע הזה שהיא אומרת לו- "ידעתי שתהיה אבוד בלעדי" והוא אומר לה "אני באמת אבוד בלעדיך"
כןןן
. ואז היא אומרת לו- פשוט שכחת מי אתה, והוא אומר לה "תזכירי לי"
חחחחחחחחח זה היה אבל מלך האריות:-D

כאילו הוא כ"כ היה צריך אותה שתרים אותו אעאאעעאעאעאעאעעאעאעא.
כןןןןןןן

וקיבלנו אחרי כ"כ הרבה זמן את קורדי האמיתית סוף סוף.
אוף כל כך התגעגעתי;-(|לב|

והשיחה בסוף הייתה כ"כ עצובה, אוף בא לי לבכות רק מלחשוב עליה. קצת גיפים ותמונות:

הרגע הזה שהיא אומרת : I'll be seeing you |בוכה||בוכה||בוכה||בוכה||בוכה||בוכה||בוכה|

תודהה|מאוהב|

וגם הקטע שהיא אומרת לו youre welcome לפני שהוא עונה לטלפון כי הוא יודעת שהוא בסוף יגיד "thank you" כפי שאכן קורה. אעאעאגרגרגטאגאגאגאגאגא |בוכה||בוכה||בוכה||בוכה| והפרצוף שלו כזה עצוב כשהוא אומר לה את זה אני לא יכולה!! לפחות נתנו לה פרידה מושלמת. איזה גרוע זה היה אם לא היה את הפרק הזה!
;-(|מאוהב|
וואי כל כך מזל על הפרק הזה!!!

|כן|!!!!|לב|

(אני גם אוהבת מאוד איך שהיא נראיית בפרק הזה, עם השיער שנראה כמעט טבעי ואיפור עדין בלבד.
כןן סופסוף גם השיער שלה חזר להיות יפה!!!
פחות אוהבת את המחשוף המוגזם לחלוטין.)
וואי זה הציק לי ברמותתתתתתתתתתתת כאילו בואו נכניס לה ככה משהו אחרון:-[
ממש התאפקתי לו להעיר על זה כי השאר היה כ"כ יפה אבל אם כבר אמרת.

keren or5

Well-known member
(אני גם אוהבת מאוד איך שהיא נראיית בפרק הזה, עם השיער שנראה כמעט טבעי ואיפור עדין בלבד. פחות אוהבת את המחשוף המוגזם לחלוטין.)
כןן סופסוף גם השיער שלה חזר להיות יפה!!!
היא באמת הייתה כ"כ יפה הפרק הזה. יפה יותר ממה שהיא נראתה כבר כמה עונות. באמת היו הרבה קטעים שעשו לה איפור ושיער לא יפים אפילו עוד לפני עונה 4.
גם אני שמתי לב לקטע עם המחשוף :-/ ממש התחשק לי לשלוח את הידיים לתוך המסך כדי לסגור לה איזה כפתור או שניים כי חוץ מזה היא נראתה מושלם!
הקטע הדפוק הוא שנראה לי (וזאת רק השערה שלי, לא משהו שאני יודעת רשמית) שהם עשו את זה כדי להחמיא לה ולא כדי לבזות אותה כי אולי הם חשבו שלעשות לה מחשוף מוגזם כזה יחד עם זה שהדבר הראשון שווסלי אומר לה שהיא נראית ממש שווה, זה יהיה דבר טוב כי באמת ניסו להוציא אותה טוב בפרק הזה (והם באמת הצליחו חוץ מהדברים האלה), אז הם כמובן אולי חשבו שלהחפיץ אותה תהיה מחמאה :-/ וכן גם אני העדפתי להתעלם מזה כדי לא לחשוב על הדברים המבאסים.
מהההההההההההההההההההההההההההההההההה
סעמקק וואי טו להרוס לי את הפרק:-[
(סתם לא אשמתך!!) איזה חלאה הוא אוף;-(
כן, באמת שקלתי בכלל אם להגיד את זה כי זה ממש מבאס, במיוחד שאני דיי בטוחה שהם תיכננו שתהיה עוד עונה ורק לקראת סוף העונה הם ידעו שהולכים לבטל אותם, היא בטח רצתה להשאיר אופציה שיוכלו להחזיר אותה בעונה הבאה :-(:-[. אוף זה כ"כ דושי מצידו ועוד אחרי כל מה שאנחנו יודעים על היחס שלו אליה בעונה 4.
קורדיליההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההה|מאוהב||מאוהב|
אומייגאד באמת חשבתי שלא נראה אותה יותר!!!!
אני שמחה שלא ידעת על זה כי תהיתי אם את יודעת שהיא תחזור לעוד פרק. זה בטח היה ממש כייף לגלות את זזה אם באמת חשבת שלא נראה אותה יותר. הידיעה על הפרק הזה (וגם העובדה שראיתי אותו כמה פעמים כדי להתנחם) זה אחד הדברים שעזרו לי לעבור את עונה 4 הנוראית ומה שעשו לה שם!
*ווס התגלח ופחות יפה לו. הזיפים הזועפים יותר סקסים לו.
נכון.
קורדי כמובן לא מרוצה מזה שאנג'ל בW&H עכשיו. אוי הפרסומת הראשונה שלהם עם דויל.
כן זה היה טאץ' יפה שהראו את זה |לב|
והיא היחידה שזוכרת את קונור. מרגיש לי שזה קצת הקלה לאנג'ל לספר למישהו (שהוא לא איב)
לגמרי!
פרד מסתכלת על ווסלי המכשף במבט... מעניין. כן פרד גירל זה מה שמדליק אותך? סופסוף הבנת כמה הוא שווה? יופי!! הגיע הזמן. גו פור איט גירלי!
כן, גם אני שמתי לב לזה. נו שתתאהב בו כבר!!
חחחחחחחחח זה היה אבל מלך האריות:-D
:-D

אה, ולהוסיף לכל הקטעים המצחיקים שניק ציין, גם הקטע שספייק משחק משחקי מחשב כדי לאמן את האצבעות ואז יש קטע שהוא מתעצבן על הטלוויזיה כי הוא הפסיד ואומר "you stupid plumber" (מניחה שהוא שיחק מריו) :-D

didalf

Well-known member
שוב חלמתי על באפיורורס בערך:-D
ראיתי באפי או אנג'ל עם מיקי (אני לא זוכרת איך נראית בחלום אבל ידעתי שזאת את) והייתה איזה סצנה חזקה עם ספייק ועצרתי את הפרק כדי שתסבירי לי מהתובנות שלך בלייב.
ואז באה מישהי שכאילו אני אמורה להכיר אבל אני לא יודעת מי זאת ושאלה מה הייתה בפרק האחרון שראיתי ולא רציתי להגיד לה כדי לא לספיילר כי חשבתי שזאת צפיה שניה שלה סהכ ואולי היא לא כזה זוכרת (אבל זאת לא לונה!!!8-*) והיא כזה: צפיתי כבר 5 פעמים. ואני כזה: "אה אז (|ספוילר|אנג'ל 512) זה הפרק שקורדיליה חזרה."
והיה גם עניין עם המרתף של באפי שכנראה חדר לחלום כי לפני כמה ימים דיברתי על זה עם אח שלי. (הוא אמר שפתאום צץ מרתף בעונה 7 והזכרתי לו שראינו את המרתף גם בעונות קודמות)
כן, באמת שקלתי בכלל אם להגיד את זה כי זה ממש מבאס, במיוחד שאני דיי בטוחה שהם תיכננו שתהיה עוד עונה ורק לקראת סוף העונה הם ידעו שהולכים לבטל אותם, היא בטח רצתה להשאיר אופציה שיוכלו להחזיר אותה בעונה הבאה :-(:-[. אוף זה כ"כ דושי מצידו ועוד אחרי כל מה שאנחנו יודעים על היחס שלו אליה בעונה 4.
אה אוי ביטלו אותם? אז לא יהיה סוף יפה?

אני שמחה שלא ידעת על זה כי תהיתי אם את יודעת שהיא תחזור לעוד פרק. זה בטח היה ממש כייף לגלות את זזה אם באמת חשבת שלא נראה אותה יותר.
כןן ממש לא ידעתי ובגלל כל מה שידוע עכשיו גם חשבתי שבטח אין סיכוי שהיא הסכימה לחזור לפרק קלוז'ר אפילו וממש התבאסתי שככה הדמות שלה הוצאה מהסדרה, זה כזה הקלה!!
הידיעה על הפרק הזה (וגם העובדה שראיתי אותו כמה פעמים כדי להתנחם) זה אחד הדברים שעזרו לי לעבור את עונה 4 הנוראית ומה שעשו לה שם!
וואי לגמרי איזה מזל יש לכם:-D

אה, ולהוסיף לכל הקטעים המצחיקים שניק ציין, גם הקטע שספייק משחק משחקי מחשב כדי לאמן את האצבעות ואז יש קטע שהוא מתעצבן על הטלוויזיה כי הוא הפסיד ואומר "you stupid plumber" (מניחה שהוא שיחק מריו) :-D
כן:-D

didalf

Well-known member
אנג'ל 5X13

וואי עד הפרק הזה לא חשבתי בכלל על זה שספייק ואנג'ל (ודרו ודרלה ואניה) היו בחיים במלחמות העולם ובשואה וכו' ואיך הם השתלבו.

שיהיו בריאים אלה איזה וורקהוליקים לכו לישון גיזס!

ובכן ב1943 אנג'ל נשלח לחלץ איזה צוללת שהותקפה ע"י משהו על טבעי. ע"י משהו שנראה כמו תחילתה של היוזמה.
ומי שאנחנו רואים המפקד שם מגיע למשרדים ונראה באותו גיל בדיוק למרות שעברו 60 שנה הממ חשוד ביותר.

לא ראיתי את ספייק משתלב בעלילה בהווה אז תהיתי אם הוא יצוץ על הצוללת איכשהו. כמובן שכן. ועם שיער שחור!! והוא לא יודע שאנג'ל טוב בשלב הזה. מה שמוזר זה שהוא לא הבין את זה בשום שלב למרות שאנג'ל לא מתנהג כמו אנג'לוס8-*
לרגע נבהלתי שהוא נאצי (תהיה ערפד רצחני והכל אבל תהיה נאצי!) אבל הוא כזה: "לא רק אכלתי אחד":-D והתלהב מהג'קט חחח דביל.
מסתבר שהוא פותה ע"י מסיבת הקרבת בתולה או משהו ואז חטפו אותו יחד עם עוד כמה ערפדים חחחחחח ואחכ אנחנו מופתעים שהוא האמין ללינזי?:-D
טוב בהמשך נראה שאולי ערפד רשע והכל אבל קודם כל בריטי חחחח והוא גם לא אוהב נאצים ושר את ההמנון:-D

חחחח אנג'ל: "האטבחה פה גרועה זה כמו תחנת אוטובוס" מה שנכון:-D:-D איך במשרד כזה באמת האבטחה כ"כ גרועה?:-D
אז חשדתי שהלוסון הזה הוא ערפד כי אחרת למה הוא באותו גיל ואכן כן. ואז השאלה היא מי ערפד אותו ואיך הגיעו למצב הזה. ולמה אנג'ל אמר לו שהוא יהרוג אותו כשהוא יפגוש בו? ולמה הוא חיכה עד עכשיו??

אבל החצוף הזה מאיים על האנשים שלנו וואו וואו אדוני עצור מיד!!

אוקי אז הוא נפצע ע"י הגרמני אבל צריך אותו כדי לתקן את הצוללת אז אנג'ל מערפד אותו. אוי. זה רע.
מה שלא הבנתי בסוף זה לאן הוא הלך, ולמה אנג'ל אמר שהוא יהרוג אותו? נטו כי הוא ערפד? כי אני לא רואה אותו הורג את ספייק.
עדיין לא הבנתי אז למה נגמר ביניהם ככ רע ולמה הוא נזכר רק עכשיו?
אבל קיוויתי שגם ספייק יגיע בשביל בכלל להטריף אותו חח.

ספייק הגיע רק בבוקר לדבר על זה עם אנג'ל. לא ממש הבנתי מה המשמעות של השיחה הזאת אבל הם חמודים.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
וואי, מפתיע שכבר ראית (זה לכבוד היום הולדת?)
פרק שאני מאוד אוהב, אם כי הוא פחות טוב מהכמה הקודמים לו. אבל זה לא אשמתו.

הפרק יחסית לוקח הפסקה מההווה וכל מה שמתרחש בוולפראם והארט,
אבל כן קשור לזה.
שם הפרק הוא "למה אנחנו נלחמים?" כי זאת בעצם התהיה הכללית. של הפרק, של העונה, של הסדרה.
האם זה נכון לעשות כל מה שאפשר בשבי לנצח במלחמה, גם אם זה אומר להפוך בן אדם לערפד.
יש קטע שבו לוסון כועס על הנאצי על כך שהם מוכנים להשתמש בערפדים ונחרד לגלות שגם הממשלה שלו חושבת בכיוון הזה ואומר:
You don't win a war by doing whatever it takes. You win by doing what's right.
*תמיד היה לי די ברור שאני מסכים איתו, אבל כיום אני ממש מעורער בנושא.

לוסון מרגיש ש60 שנה הוא לא היה ממש מפלצת כמו ערפדים אחרים, למרות שהוא ניסה.
בסופו של דבר זה באמת לא מובהר טוב לדעתי למה הוא החליט לחזור ולספר לנו את הסיפור שלו,
אבל זה לדעתי מתנקז למה שהוא אומר לאנג'ל רגע לפני שהוא הורג אותו:
Come on, chief. Give me a mission.
אני לא בטוח לגבי זה, אבל לדעתי הדבר העיקרי שהוא שונה בו הוא לא זה שהוא הפך לערפד על ידי ערפד עם נשמה,
אלא זה שהוא הפך לערפד למטרה טובה. שום ערפד אחר לא עורפד למטרה טובה.
ולוסון מראש הוא אדם חדור מטרה לפעול למען הטוב הכללי.
כל זה מתחבר עם אנג'ל בגלל שאנג'ל כל הזמן מחפש את המטרה שלו,
וכמובן בעונה הזאת הוא תוהה האם כל מה שהוא עושה למען המטרה שלו הוא מוצדק.

בכל מקרה חוץ מכל הבלה בלה בלה, זה פשוט מצחיק לראות את ספייק בשנות ה40.
אני מת על זה:
Angel: You're a Nazi.
Spike: What?... Oh! No, I just ate one.

וגם אחר כך כשהוא מסביר ללוסון שספייק הוא לא נאצי, הוא פשוט אוהב את המעיל.

אני גם מאוד אהבתי את הנוכחות של הערפדים האחרים.
יש את הרוסי שמעוצבן שאנג'ל לא שמע עליו ומתפאר בהישגים שלו ובסוף אומר שהוא היה המאהב של רספוטין (יש פרק של באפי שבו היא מדברת על כך שרספוטין בטח היה ערפד)
ויש את The Prince of Lies המגוחך
*זכור לי שמתישהו דיברנו על השם הזה כי ציינו משהו על זה. אה אולי זאנדר קרא ככה לדרקולה.

ומשהו נחמד זה שגילינו קצת על המקור של היוזמה (הארגון הצבאי של ריילי) שמסתבר היה קיים עוד בשנות ה40. ומסתבר שכבר אז התחילו לחשוב על איך לשלוט בערפדים.

יש קטע מעולה בשיחה של אנג'ל וספייק שהם אומרים את זה:
Angel: I'm not getting trapped at the bottom of the sea.
Spike: And I'm not getting experimented on by his government.
(מצחיק כי כל אחד מהם בעצם מתאר את מה שיקרה לו בעתיד)

קצת טריוויה:
השחקן שמשחק את לוסון הוא ישראלי במקור - אייל פודל
הקומיקאי מייקי די (מSNL) משחק את אחד החיילים על הצוללת
השחקן שמשחק את נסיך השקרים הוא קמדן טוי ששיחק בעבר בבאפי גם את אחד הג'נטלמנים, גם את הגנראל (היצור שניסה לאכול את העור של ווילו בעונה 7) וגם את האובר-ואמפ.

מה שלא הבנתי בסוף זה לאן הוא הלך, ולמה אנג'ל אמר שהוא יהרוג אותו? נטו כי הוא ערפד? כי אני לא רואה אותו הורג את ספייק.
עדיין לא הבנתי אז למה נגמר ביניהם ככ רע ולמה הוא נזכר רק עכשיו?
נראה לי ברור שאנג'ל מאיים על לוסון שהוא יהרוג אותו אם הוא יראה אותו שוב כי הוא קרוע בין זה שמצד אחד הוא לא רוצה לתת לערפד להמשיך להרוג אנשים כ אז זה במידה מסויימת על מצפונו.
אז למה הוא לא הורג את ספייק - זאת שאלה טובה בלי קשר. אני חושב שחלקית לפחות זה בגלל שאנג'ל מרגיש קשור אליו אישית. הם היו חלק מאותה חבורה לאיזה 18 שנה. והם גם חלקו במידה מסויימת את דרוסילה. גם יכול להיות שבמידה מסויימת זה בגלל שהוא לא היה בטוח שהוא יוכל לנצח את ספייק ולא רצה לקחת את הסיכון שספייק יביס אותו וירצח את החיילים.
אבל יותר נראה לי שזה קשור לכך שספציפית הוא גם מרגיש יותר חובה על להרוג את לוסון, בגלל שהוא יצר אותו ולכן הקורבנות העתידיים של לוסון הם יותר על מצפונו.
לוסון מרגיש רע כלפי אנג'ל בגלל איך שהוא התייחס אליו אחרי שהוא עירפד אותו. אבל גם באופן כללי כמו שאמרתי על כך שהוא מרגיש חסר מטרה בגללו.

לגבי למה עכשיו - את זה לוסון מסביר בהתחלת הפרק. הוא אומר שבמשך שנים הוא מדי עשור בדק מה קורה עם אנג'ל. הוא תמיד ראה את אנג'ל חי ברחובות, בקושי חי, אוכל עכברים. אבל אז פתאום הוא מגלה שאנג'ל הפך לגיבור שלוחם בפשע. ובמקביל מנהל את וולפראם והארט. נראה לי שבגלל שלוסון תמיד חיפש מטרה היה לו קשה לקבל את זה. הוא היה חייב לבדוק עם אנג'ל, איך זה שפתאום יש לו מטרה, ולמה.

Lhuna3

Well-known member
אנג'ל - פרק 5X13

Why We Fight

fhight.png

שיהיו בריאים אלה איזה וורקהוליקים לכו לישון גיזס!
שאלתי את עצמי פתאום כמה משכורת הם מקבלים.
לא ראיתי את ספייק משתלב בעלילה בהווה אז תהיתי אם הוא יצוץ על הצוללת איכשהו. כמובן שכן. ועם שיער שחור!! והוא לא יודע שאנג'ל טוב בשלב הזה. מה שמוזר זה שהוא לא הבין את זה בשום שלב למרות שאנג'ל לא מתנהג כמו אנג'לוס8-*
לרגע נבהלתי שהוא נאצי (תהיה ערפד רצחני והכל אבל תהיה נאצי!) אבל הוא כזה: "לא רק אכלתי אחד":-D והתלהב מהג'קט חחח דביל.
כן :-D גם אני לרגע נבהלתי כשהוא הופיע במדים נאציים.
חחחח אנג'ל: "האטבחה פה גרועה זה כמו תחנת אוטובוס" מה שנכון:-D:-D איך במשרד כזה באמת האבטחה כ"כ גרועה?:-D
ממש |פנים|
אוקי אז הוא נפצע ע"י הגרמני אבל צריך אותו כדי לתקן את הצוללת אז אנג'ל מערפד אותו. אוי. זה רע.
זה לא נעים אבל הרגיש לי מצב שלא היתה לאנג'ל ברירה כל כך.
מה שלא הבנתי בסוף זה לאן הוא הלך,
אחרי שהצילו את הצוללת אנג'ל אילץ אותו לצאת משם ולשחות לבד לחוף, כדי שלא יאכל את שאר החיילים האמריקאים בצוללת.
כנ"ל את ספייק.
(מה עם שאר האנשים שהוא יאכל על היבשה? אנג'ל כנראה העדיף לא לחשוב על זה... אבל מבחינת ה"יוזמה" שמאיימים עליו, הוא מבצע את המשימה שלו. טרחו לפחות להגיד לנו שהצוללת שהאמריקאים תפסו עזרה להם מאוד לנצח במלחמה או משהו כזה.)
ולמה אנג'ל אמר שהוא יהרוג אותו? נטו כי הוא ערפד?
כן.
כי אני לא רואה אותו הורג את ספייק.
נכון, וגם את דרוסילה ואת דרלה הוא יכול היה להרוג ולא עשה את זה.
שם הפרק הוא "למה אנחנו נלחמים?" כי זאת בעצם התהיה הכללית. של הפרק, של העונה, של הסדרה.
רק בלי הסימן שאלה.
האם זה נכון לעשות כל מה שאפשר בשבי לנצח במלחמה, גם אם זה אומר להפוך בן אדם לערפד.
יש קטע שבו לוסון כועס על הנאצי על כך שהם מוכנים להשתמש בערפדים ונחרד לגלות שגם הממשלה שלו חושבת בכיוון הזה ואומר:
You don't win a war by doing whatever it takes. You win by doing what's right.
כן הא :(
בסופו של דבר זה באמת לא מובהר טוב לדעתי למה הוא החליט לחזור ולספר לנו את הסיפור שלו,
אני לא בטוח לגבי זה, אבל לדעתי הדבר העיקרי שהוא שונה בו הוא לא זה שהוא הפך לערפד על ידי ערפד עם נשמה,
|כן|
אני מת על זה:

אני גם מאוד אהבתי את הנוכחות של הערפדים האחרים.
יש את הרוסי שמעוצבן שאנג'ל לא שמע עליו ומתפאר בהישגים שלו ובסוף אומר שהוא היה המאהב של רספוטין (יש פרק של באפי שבו היא מדברת על כך שרספוטין בטח היה ערפד)
:-D זה ממש הצחיק אותי!
כן זה מגניב.
קצת טריוויה:
באמת שמתי לב לשם שלו בהתחלה אז בדקתי שהוא ישראלי באמת.
נראה לי ברור שאנג'ל מאיים על לוסון שהוא יהרוג אותו אם הוא יראה אותו שוב כי הוא קרוע בין זה שמצד אחד הוא לא רוצה לתת לערפד להמשיך להרוג אנשים כ אז זה במידה מסויימת על מצפונו.
אז למה הוא לא הורג את ספייק - זאת שאלה טובה בלי קשר. אני חושב שחלקית לפחות זה בגלל שאנג'ל מרגיש קשור אליו אישית. הם היו חלק מאותה חבורה לאיזה 18 שנה. והם גם חלקו במידה מסויימת את דרוסילה. גם יכול להיות שבמידה מסויימת זה בגלל שהוא לא היה בטוח שהוא יוכל לנצח את ספייק ולא רצה לקחת את הסיכון שספייק יביס אותו וירצח את החיילים.
אבל יותר נראה לי שזה קשור לכך שספציפית הוא גם מרגיש יותר חובה על להרוג את לוסון, בגלל שהוא יצר אותו ולכן הקורבנות העתידיים של לוסון הם יותר על מצפונו.
לוסון מרגיש רע כלפי אנג'ל בגלל איך שהוא התייחס אליו אחרי שהוא עירפד אותו. אבל גם באופן כללי כמו שאמרתי על כך שהוא מרגיש חסר מטרה בגללו.

לגבי למה עכשיו - את זה לוסון מסביר בהתחלת הפרק. הוא אומר שבמשך שנים הוא מדי עשור בדק מה קורה עם אנג'ל. הוא תמיד ראה את אנג'ל חי ברחובות, בקושי חי, אוכל עכברים. אבל אז פתאום הוא מגלה שאנג'ל הפך לגיבור שלוחם בפשע. ובמקביל מנהל את וולפראם והארט. נראה לי שבגלל שלוסון תמיד חיפש מטרה היה לו קשה לקבל את זה. הוא היה חייב לבדוק עם אנג'ל, איך זה שפתאום יש לו מטרה, ולמה.
בעקרון אני מסכימה עם ההסברים שלך, למרות שאני לא לגמרי בטוחה שחוסר מטרה היתה הבעיה העיקרית של לוסון.
בתגובה שלך מהעבר כתבת משהו מעניין: "אנחנו מגלים שהיה רק אדם אחד שאנג'ל הפך לערפד בתקופה שכבר הייתה לו נשמה. ושזה כנראה יצר ערפד שהוא לא לחלוטין רע."
אז מסתבר שלחיות במצב הזה היה בלתי נסבל בשביל לוסון וגרם לו להרגיש שהוא "כלום", הוא רוצח אבל לא מרגיש את ההנאה שזה מסב לערפדים אחרים, אבל גם אין לו נשמה של ממש, והוא לא יכול להיות טוב, וזה מה שעושה אותו ממורמר וכועס על אנג'ל. שהוא לא פה ולא שם.

didalf

Well-known member
וואי, מפתיע שכבר ראית (זה לכבוד היום הולדת?)
חחח היה לי זמן בצהריים ואולי לא יהיה בערב.

פרק שאני מאוד אוהב, אם כי הוא פחות טוב מהכמה הקודמים לו. אבל זה לא אשמתו.
הוא בא אחרי שני פרקים ממש ממש טובים.

זה קטע כי זה גם שם של פרק באחים לנשק שגם כמובן עוסק במלחמת העולם השניה שבו הם מגלים מחנה ריכוז לראשונה ומבינים על מה הם נלחמים.

בגלל המלחמה שלנו?

מעניין, אהבתי.

אני מת על זה:

חחחחחח כן:-D

יש את הרוסי שמעוצבן שאנג'ל לא שמע עליו ומתפאר בהישגים שלו ובסוף אומר שהוא היה המאהב של רספוטין
חחח מה שכמובן סקרן אותי:-D
(יש פרק של באפי שבו היא מדברת על כך שרספוטין בטח היה ערפד)
וואלה
ויש את The Prince of Lies המגוחך
איזה שם מטומטמם:-D
השחקן שמשחק את נסיך השקרים הוא קמדן טוי ששיחק בעבר בבאפי גם את אחד הג'נטלמנים, גם את הגנראל (היצור שניסה לאכול את העור של ווילו בעונה 7) וגם את האובר-ואמפ.
חחחח שחקן גנרי להלחליף לו איפור מלחיץ ולתת לו מליון תפקידים?:-D

ווי מגניב.

אה כן שמתי לב לשם ישראלי בקרדיטים.

אז כי הוא אוהב את ספייקי זה למה.

הוא גם די יצר את ספייק. הוא סבא שלו.
הקורבנות של ספייק ודרו ועוד איך על מצפונו.

אהא. אבל כאילו כבר מלא שנים אנג'ל עושה את זה אנחנו כבר בעונה מאתיים של שתי הסדרות זה מרגיש מאד מאוחר להזכר בזה חח.

שאלתי את עצמי פתאום כמה משכורת הם מקבלים.
חחחח וואי אני גם:-D

אחרי שהצילו את הצוללת אנג'ל אילץ אותו לצאת משם ולשחות לבד לחוף, כדי שלא יאכל את שאר החיילים האמריקאים בצוללת.
כנ"ל את ספייק.
אה8-* וואי ממש לא הבנתי את זה אז חח
גאד זה נוראי. אנג'ל גם ערפד אותו והרס לו את החיים ואז גם מכריח אותו לשחות לחוף. גם אני הייתי רוצה לנקום בתכלס:-D

בעקרון אני מסכימה עם ההסברים שלך, למרות שאני לא לגמרי בטוחה שחוסר מטרה היתה הבעיה העיקרית של לוסון.
בתגובה שלך מהעבר כתבת משהו מעניין: "אנחנו מגלים שהיה רק אדם אחד שאנג'ל הפך לערפד בתקופה שכבר הייתה לו נשמה. ושזה כנראה יצר ערפד שהוא לא לחלוטין רע."
אז מסתבר שלחיות במצב הזה היה בלתי נסבל בשביל לוסון וגרם לו להרגיש שהוא "כלום", הוא רוצח אבל לא מרגיש את ההנאה שזה מסב לערפדים אחרים, אבל גם אין לו נשמה של ממש, והוא לא יכול להיות טוב, וזה מה שעושה אותו ממורמר וכועס על אנג'ל. שהוא לא פה ולא שם.
וואלה. מעניין. אם ערפד עם נשמה מערפד אותך יש לך קצת נשמה?8-*
מרגיש לי שאנג'ל עשה לו טובה שהוא איבק אותו ושחרר אותו סופסוף. שזה בטח חלק מהסיבה שהוא בא להתעמת עם אנג'ל מלכתחילה. אין לו את האומץ להתאבד אבל הוא ידע שהוא יפסיד לאנג'ל.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
זה יצא ממש יפה
בגלל המלחמה שלנו?
כן
חחחח שחקן גנרי להלחליף לו איפור מלחיץ ולתת לו מליון תפקידים?:-D
דווקא ממש ההפך.
אם זה היה העניין אז לא היה בעיה לקחת כל פעם שחקן אחר ולשים עליו איפור.
מה שמיוחד בשחקן הזה כנראה זה שהוא כנראה נותן משהו מעבר בהופעה הפיזית שלו ולכן מלהקים אותו לתפקיד יצורים מוזרים.
(אותו דבר עם השחקן דאג ג'ונס שגם שיחק את אחד הג'נטלמנים ומלוהק בהרבה סדרות וסרטים בתפקידים של יצורים או חייזרים)
אהא. אבל כאילו כבר מלא שנים אנג'ל עושה את זה אנחנו כבר בעונה מאתיים של שתי הסדרות זה מרגיש מאד מאוחר להזכר בזה חח.
כן, אבל הוא בודק עליו פעם בעשור. ועשור לפני 2004 זה עדיין לפני שבאפי אפילו הפכה להיות קוטלת.

*עכשיו אני קולט שמחרתיים זה יהיה בדיוק 20 שנה מאז שיצא הפרק ה100 של אנג'ל.

Lhuna3

Well-known member
מה שמיוחד בשחקן הזה כנראה זה שהוא כנראה נותן משהו מעבר בהופעה הפיזית שלו ולכן מלהקים אותו לתפקיד יצורים מוזרים.
וואלה נראה דווקא איש נחמד כזה
1706949730328.png
ומסתבר שנפטר לפני חודשיים מסרטן בגיל 68 :(
(והופיע גם בפרק אחד של שיימלס)

didalf

Well-known member
דווקא ממש ההפך.
אם זה היה העניין אז לא היה בעיה לקחת כל פעם שחקן אחר ולשים עליו איפור.
כן נו התכוונתי הגו-טו פרסון שלהם לכל התפקידים המוזרים.

כן, אבל הוא בודק עליו פעם בעשור. ועשור לפני 2004 זה עדיין לפני שבאפי אפילו הפכה להיות קוטלת.
אה טוב

*עכשיו אני קולט שמחרתיים זה יהיה בדיוק 20 שנה מאז שיצא הפרק ה100 של אנג'ל.
חחח יפה אנחנו (טוב אני) באיחור נחמד של 20 שנה בדיוק

אה נזכרתי שרציתי להגיד שנורא מוזר בפרק הזה שאחרי סוף הפרק הקודם שקורדי מתה הם פשוט עובדים כרגיל בלי להתייחס לזה בכלל. מרגיש שכרונלוגית הפרק הזה היה צריך להיות קודם.

Lhuna3

Well-known member
אנג'ל - פרק 5X14

Smile Time
smile_time.png

אז זה הפרק.... הזה :-D:-D:-D:-D
OMG
1706970410342.png

וגם... ווסלי ופרד סופסוף!! |מזיע|

ונינה, שעדיין מגיעה כל חודש בירח מלא להפוך לזאב בכלוב אצל W&H (וגם מחליפה תסרוקת באמצע), מנסה להתחיל עם אנג'ל, שמהסס הרבה, אבל בסוף הולך על זה.
כי הפרק לימד אותו על self-esteem וכל זה.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
חחחחחחח
עוד פרק מעולה.
Wee little puppet man

כל כך הרבה קטעים מצחיקים בפרק הזה.
כמה שאנג'ל מצחיק כשהוא מתעצבן על השלט כשהוא לא מצליח להפעיל אותו עם הידי בובה שלו.
וכשפרד אומרת לו שהוא חמוד והוא מפטר אתה.
וכמובן המכות עם ספייק.

במקביל גאן מתחיל לאבד את הידע שהכניסו לו לראש (היה ניצן לזה כבר בפרק הקודם)
ומסכים לעזור במשהו למנתח על מנת שיחזיר לו את זה.

אנג'ל קולט באיחור שנינה מפלרטטת איתו כבר חודשים.
ווסלי לועג לו שהוא לא קלט את הסימנים, אבל במקביל מפספס לחלוטין את הסימנים של פרד.

ובסוף ווסלי ופרד מתנשקים!!!!!

אני הולך להמהם את זה עכשיו כמה ימים.

ואכן בסופו של דבר הרבה בפרק הזה היה לגבי הערכה עצמית.
ווסלי ואנג'ל שלא מאמינים שמגיע להם מישהי,
גאן שמרגיש שהוא כלום בלי החוכמה שהוא קיבל

keren or5

Well-known member
אין לי הרבה מה להוסיף, פרק מצחיק וקצת הזוי אבל דיי מהנה חייבת להודות. כל הקטע שהבובות מאיימות כאלה היה מאוד משעשע.
וואי כן. סוף סוף, כמה חיכינו!
הא. יפה, לא חשבתי על זה האמת, איך הקייס השבועי מתקשר באמת לדמויות |כן|

עוד דבר ממש מצחיק הפרק היה שווסלי אומר לאנג'ל שזה שנינה דלוקה עליו בא ממקור מוסמך- "הבנות" ואז מסביר שכל הבנות במשרד קולטות שהיא דלוקה עליו :-D
מזל שיש אותנו בשביל דברים כאלה כי לפעמים גברים לא קולטים כלום. איזה מייאש זה שהוא לא שם לב שפרד מנסה להתחיל איתו, טוב שלא משכו את זה יותר מדי, והיא כבר הבהירה לו חד משמעית בסוף הפרק. נשאר רק עוד חצי עונה לסדרה ואני רוצה את ווסלי בזוגיות חמודה כבר!!!

אולסו קצת עצוב שאף אחד לא מזכיר את קורדיליה, אני מניחה שאנג'ל הסביר להם שהיא מתה אוף סקרין, אבל כן הייתי רוצה כמה סצנות שלפחות הותיקים (ווסלי, גאן פרד ולורן), יביעו קצר צער עליה. גם בפרק הקודם לא הזכרו אותה :-(

didalf

Well-known member
אנג'ל 5X14

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח מההההההההההההההההההההה:-D:-D:-D

חחחחחחחחחח אנג'ל הפך לחבובה חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח:-D:-D
ואיך עשו לו חבובה זועפת:-D:-D:-D

אוקי רגע לפני זה אשת הזאב נינה מפלרטטת עם אנג'ל והוא לא קולט, ו-ווסלי אומר לו שכולם מבינים את זה. ואז מתחיל לדבר על אהבה שבבירור הוא מדבר על פרד עכשיו.
אולסו פרד מנפנפת את נוקס סוףסוף.

חחחחחחחחחח איך כולם הסתכלו על אנג'ל בבוקר:-D:-D:-D
ואז כמובן הדבר הכי טוב - ספייק חחחחחחחחחחחחחחחחחחח וואי הוא מת מזה:-D:-D לא נראה לי שמשהו עשה אותו כ"כ מאושר אי פעם:-D והוא הולך מכות עם חבובה חחחחחחחחחחחחחחח לא אני בוכה מצחוק:-D:-D יפה שאנג'ל חזק גם בתור חבובה:-D:-D

ובכן מסתבר שהחבובות מרושעות ושולטות במפעיל שלהן. חחח חבובות מרושעות:-D

הגאונות של גאן מתחילה להגמר ונראה שהוא עשה עסקה מפוקפקת כדי להחזיר אותה. זה לא יגמר טוב.

פרד ו-ווס צופים בתוכנית כל הלילה בנסיון להבין משהו ופרד שוב מנפנפת את נוקס יופי. סוףסוף היא הבינה מה טוב לה. היא מנסה להגיד לווס אחרי שהיא אומרת לו שנוקס לא מתאים לה אבל אז הם מגלים משהו בחבובות.

נינה קורעת את בובה אנג'ל ולורן מחפש ג'פטו לתקן אותו:-D:-D

ובכן הם הולכים לעצור את הבובות המרושעות וכולם הולכים מכות עם בובות:-D:-D
לא הבנתי איך נינה פירקה לחלוטין את בובה אנג'ל ופשוט תפרו אותו מחדש אבל את הבובות הרעות הם קרעו וזהו הן מתות.

אנג'ל הופך לבובת ערפד חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח לאאאאאאאאאאאא אני מתהההה:-D:-D:-D:-D:-D

פרד סוףסוף אומרת לווסלי שמשהו במוח החמוד שלה השתנה וקלט כמה הוא שווה!! ווסלי לא מבין מה קורה חח אחרי כ"כ הרבה זמן הוא איבד תקווה.
היא מנשקת אותו יאיייייי|מאוהב|
הוא המום.
ואז הוא שמח ומתרגששש מנשק אותה חזרה נשיקה ארוכה|מאוהב||מאוהב|
הטרופ האהוב עליי חח
יאאאא חמודים שלי סופסוףףףף|מאוהב||מאוהב||מאוהב|
אני יודעת שרציתי בזה הרבה זמן אבל לא ידעתי עד כמה עד שזה קרה!!!!
גיף!!
ועכשיו איך יהרסו לי את זה?|שפם|
תנו להם בבקשה פרק שניים להיות חמודים ביחד לפני שיבוא המשבר בלתי נמנע כי אני כבר מכירה את הסדרה הזאת|שפם|

ואז זה נגמר בשיר הדבילי הזה:-D

*עדיין ממש מוזר שאף אחד לא מדבר אפילו על זה שקורדי מתה8-*

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח:-D:-D:-D

אוףף כן|מזיע||מאוהב|

סלף אסטים איז פור אבריבדי!!

Wee little puppet man
איך ספייק אומר את זה באושר:-D:-D

ווסלי לועג לו שהוא לא קלט את הסימנים, אבל במקביל מפספס לחלוטין את הסימנים של פרד.
להגנתו הרבה זמן לא היו אף סימנים אפילו להפך. הוא כבר ויתר.

אני הולך להמהם את זה עכשיו כמה ימים.

הם לא הקשיבו לשיר!

עוד דבר ממש מצחיק הפרק היה שווסלי אומר לאנג'ל שזה שנינה דלוקה עליו בא ממקור מוסמך- "הבנות" ואז מסביר שכל הבנות במשרד קולטות שהיא דלוקה עליו :-D
חחחחח כן
מזל שיש אותנו בשביל דברים כאלה כי לפעמים גברים לא קולטים כלום.
בדיוק!!
איזה מייאש זה שהוא לא שם לב שפרד מנסה להתחיל איתו, טוב שלא משכו את זה יותר מדי, והיא כבר הבהירה לו חד משמעית בסוף הפרק. נשאר רק עוד חצי עונה לסדרה ואני רוצה את ווסלי בזוגיות חמודה כבר!!!
וואי ממש מזל שלא משכו את זה הרבה זמן.

אולסו קצת עצוב שאף אחד לא מזכיר את קורדיליה, אני מניחה שאנג'ל הסביר להם שהיא מתה אוף סקרין, אבל כן הייתי רוצה כמה סצנות שלפחות הותיקים (ווסלי, גאן פרד ולורן), יביעו קצר צער עליה. גם בפרק הקודם לא הזכרו אותה :-(
נכוןן?? יאוו זה מטריף אותי.

למעלה