🦔🦔🦔 אנג'ל 5 פרקים 10-17 🦔🦔🦔 צפיה משותפת

טוני החתול

Well-known member
מנהל
וואו איך שלא היה לי חשק לדיכאון של הפרק הזה.
זה כאילו ג'וס ווידון ניסה לחשוב איך להתעלות על הכאב שהוא הביא במוות של דמויות אהובות בעבר.
Please, Wesley. Why can't I stay?

וכאילו באמת - ברור שלזוג יהיו חיים קשיים בסדרה כזאת, אבל הם אפילו לא קיבלו חצי פרק של להיות פשוט שמחים יחד.

זה פרק מדהים. כואב למוות, אבל מדהים.
יש חור בעולם, מרגיש שהיינו אמורים לדעת מזה.

איך אני אוהב את הסצנה בתחילת הפרק של פרד עם ההורים שלה לפני שהיא עברה ללוס אנג'לס.

וואי הקטע שנוקס חושף בטעות שהוא מעורב במה שקורה לפרד.
זה מדהים שאני מצליח לדבר על הדמות שלו בפרקים הקודמים בלי לשפוך את השנאה שיש לי אליו.

יש גם לא מעט קטעים מצחיקים בכל זאת. בעיקר לפני שפרד מתחילה להתיז דם.
למשל גאן עובד על ווסלי שהוא ופרד חוזרים להיות יחד.
והריב הענקי של אנג'ל וספייק שבסוף מתברר שהוא על הסוגיה ההיפותטית לחלוטין של "מי ינצח בקרב, אסטרונאוטים או אנשי מערות?"
ומה שגאוני זה שבתחילת הפרק זה נשמע כמו דבר מטופש שסתם רבים עליו,
אבל זה הופך להיות דבר משמעותי - כי בסופו של דבר כל הטכנולוגיה והקידמה שיש ברשותם של החבורה היא חסרת תועלת נגד כוח קדמון וברוטלי.
פרד בעצמה מבינה את זה קצת לפני הסוף ואומרת שברור שאנשי מערות ינצחו.

בסוף מתברר שהדבר שגאן עשה על מנת לזכות חזרה בחוכמה שלו בפרק הקודם היה חלק משמעותי ממה שהביא את הסרקופג לוולפראם והארט.
ולאנג'ל וספייק יש את היכולת להציל את פרד, אבל רק אם הם מוכנים לתת לאלפים אחרים למות, ועד כמה שהם נחושים הם לא מוכנים לעשות את זה.

הסצנות של ווסלי ופרד בחדר שינה שלה בסוף הן נוראיות וכל כך חזקות.
פרד לא מקבלת את הסוף שלה בהכנעה או באיזשהו קבלה שזה מחיר נכון. היא שרדה כנגד הסיכויים במשך 5 שנים במימד זר. היא נאבקת ומתחננת עד הרגע האחרון.
ואז בא הדבר האחר.

didalf

Well-known member
אנג'ל 5X15
ועכשיו איך יהרסו לי את זה?|שפם|
תנו להם בבקשה פרק שניים להיות חמודים ביחד לפני שיבוא המשבר בלתי נמנע כי אני כבר מכירה את הסדרה הזאת|שפם|
נווווו אבל ביקשתי נכון????????????????????????????????????????????????? איזה רעים אוף!!!;-(
ביקשתי פרק שניים לא עד סוף העונה כי אתם רעים מידי בשביל זה אבל פרק?????????????????????
מה אתם עושים לפרד שלי?????????;-(
אני כל הזמן באה לקרוא לה פרדי כשם חיבה ולא יכולה כי זה היה השם של הכלב שלי:-D

אוקי אוף וההתחלה הייתה כזאת חמודה.
פרד הקטנטנה עם ההורים החמודים שלה והמבטא הטקסני הגרוע.

ואז פרד כיום משמידה שדים בלהביור חח. ואז ווסלי בא והם מפלרטטים ומתנשקים יאוו חמודיםםםםםםםםםםםם|מאוהב||מאוהב||מאוהב|

ואז אנג'ל וספייק רבים חחחחחחח ספייק תקע בו חרב סתם לכיף:-D

חחח גאן שר שירי מחזמר וכשהוא רואה את ווסלי עובר לראפ גנסטה:-D והוא מטריל את ווס עם פרד חח.

אנג'ל וספייק רבים ויכוח לוהט וואי תתנשקו כבר.
מסתבר שהם רבו סתם על מי ינצח אסטרונאטוים או אנשי מערות חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח:-D:-D:-D ציפיתי למשהו דבילי אבל זה עדיין הרג אותי. צחקתי בקול חחחחחחח איזה סתומים:-D
ואז ווס: "...אתם צועקים על זה כבר 40 דקות":-D:-D
אבל אז מצטרף לדיון:-D מסתבר שכל המשרד הצטרף לדיון:-D

אנג'ל מנסה להפרד מספייק וספייק "מה אתה אומר שנלך לעצבן אנשים אחרים" לול:-D
אין אתם נועדתם אחד לשני:-D

ואיזה קבר מוזר מגיע לפרד והיא נוגעת בו כי הוא קורא לה או משהו. אוי לא.
היא ו-ווס עוד מספיקים להיות חמודים שזה גורם ללורן להקיא מחמידות כשפתאום היא משתעלת דם לאא:-0

היא מתעוררת מוקפת בגברים שלה איזה חמודים כולם האבירים של פרד.
ווס נשאר איתה אוח;-(|מאוהב| ואנג'ל-לא-יודע-כלום רק עכשיו קולט שהם ביחד וספייק כזה: "לא ידעת?":-D

המצב שלה רק מחמיר:-(

הם מוצאים את איב אבל היא נראית די מסכנה והיא לא אשמה בכלום ואפילו עוזרת.

מדובר במשהו בשם עתיק בשם איליריה ואנג'ל וספייק טסים לאנגליה. מסתבר ששניהם לא טסו במטוס מעולם8-* קטע.
איך כולם כולל ספייק נחושים להציל את פרד היא כזאת מותק כולם אוהבים אותה|מאוהב|

בינתיים ווסלי לוקח את פרד הביתה ושומר עליה ומקריא לה אוח איזה נסיכי|מאוהב|
וואי וכשזה מחמיר ואין לו מה לעשות הוא נראה כ"כ חסר אונים לראות את מי שהוא אוהב סובלת ומתפוגגת ככה ואין לו מה לעשות אומייגאדדד;-( הפרצוף חסר האונים שלו שבר אותייייי;-(;-( ואיך הוא מחבק אותה ומנשק אותה ואומר לה שהוא תמיד אהב אותה אעהאהה דייי;-(|מאוהב|

אנג'ל וספייק מגיעים לאנגליה חח יש להם קטע רומנטי - אנג'ל: "תחזיק לי את היד" חח תרגיל ישן שלהם איזה חמודיםםם!!
האיש הזה שאנג'ל הכיר הכרנו קודם?
הוא לא אוהב שאלות חח.
ובכן מסתבר שאפשר להציל את פרד ע"י החזרת הקבר למאורה אבל כולם בדרך ידבקו. לעזאזל העולם נכון מאד אנג'ל!

אה מסתבר שנוקס החלאה הזה אחראי:-[ כחלק מהכת המטומטמת שלו. אוייייי לאאאאאאאאאא וגאן עזר להם בלי ידיעתו זה חלק מהעסקה שהוא עשה בשביל הסופר בריין שיט ידעתי שזה לא יגמר טוב. יאוו מסכן איך הוא היה המום מעצמו.
הוא הרג את נוקס? מגיע לו!

פרד מדרדרת עוד יותר;-( ו-ווסלי מסכן עוד יותר;-( עד שהיא מתה בזרועותיו לאאאאאאאאאאאאאאאא;-(;-(
ואז היא קמה עם שיער כחול מהההה:-0

אבל ביקשתי פרק שניים של אושר לפני למה כבר ככה למהההההההההההההההההההההההה???
לפחות היו קצת חמודים קודם ולמעשה תוך כדי אבל יכולתם לחכות עם זה קצת אוףףףףףףףףףףףףףףףףףף אני ביקשתי!!!!

תצילו לי את פרד ווסלי ואני זקוקים לה!!
זה כאילו ג'וס ווידון ניסה לחשוב איך להתעלות על הכאב שהוא הביא במוות של דמויות אהובות בעבר.

וכאילו באמת - ברור שלזוג יהיו חיים קשיים בסדרה כזאת, אבל הם אפילו לא קיבלו חצי פרק של להיות פשוט שמחים יחד.
ממש:-[:-[
בטח קראתם את ההודעה שלי אתמול ואמרתם: "או האני".

האמת שכן.
זה היה יפה בצורה פואטית מוזרה.

זה מדהים שאני מצליח לדבר על הדמות שלו בפרקים הקודמים בלי לשפוך את השנאה שיש לי אליו.
מרשים:-D
ימח שמוווווווווו:-[

אבל זה הופך להיות דבר משמעותי - כי בסופו של דבר כל הטכנולוגיה והקידמה שיש ברשותם של החבורה היא חסרת תועלת נגד כוח קדמון וברוטלי.
אוי כן הרגע הזה שהריב הטיפשי חזר לפרד בדרך הכי עצובה בעולם. זה היה יפיפיה וגאוני מבחינת כתיבה.

;-(|מאוהב||לב-ש|

ולאנג'ל וספייק יש את היכולת להציל את פרד, אבל רק אם הם מוכנים לתת לאלפים אחרים למות, ועד כמה שהם נחושים הם לא מוכנים לעשות את זה.
אה הם לא? אנג'ל לא אמר לעזאזל העולם?

פרד לא מקבלת את הסוף שלה בהכנעה או באיזשהו קבלה שזה מחיר נכון. היא שרדה כנגד הסיכויים במשך 5 שנים במימד זר. היא נאבקת ומתחננת עד הרגע האחרון.
קווין|כתר|

טוב תביאו לי גיפים של ווס ופרד לשכך את הכאב;-(

Lion_Heart

Well-known member

איך אני אוהב את הסצנה בתחילת הפרק של פרד עם ההורים שלה לפני שהיא עברה ללוס אנג'לס.

והריב הענקי של אנג'ל וספייק שבסוף מתברר שהוא על הסוגיה ההיפותטית לחלוטין של "מי ינצח בקרב, אסטרונאוטים או אנשי מערות?"

בסוף מתברר שהדבר שגאן עשה על מנת לזכות חזרה בחוכמה שלו בפרק הקודם היה חלק משמעותי ממה שהביא את הסרקופג לוולפראם והארט.

ואז בא הדבר האחר.
זה באמת היה פרק כואב ביוחד, ולדעתי זה היה יותר מדי קלישאתי בקטע של "זוכות מאושרים לא שורדים"

Lhuna3

Well-known member
אנג'ל - פרק 5X15

A Hole in the World

whole.png

נכון ;-( אכזרי כזה!
איזה זבל הוא! :mad:

ואז בא הדבר האחר.
כן אוף כזה עצוב ומבאס.

הריב על אנשי המערות והאסטרונאוטים מעולה, אני אוהבת שאנג'ל וספייק התווכחו על זה בכזה להט וצעקות 40 דקות :-D ואת זה שאח"כ אחרים במשרד גם מתווכחים על זה.
וכמובן איך שזה משתלב יפה עם העלילה.

אני גם אוהבת את הקטע שלורן מתחיל לשיר "יו אר מיי סאנשיין" והולך ואז כשפרד ממשיכה עם שורה לווסלי הוא מסתובב אליה בבהלה כי הוא קולט מהשירה שלה שקורה משהו נוראי לנשמה שלה ואז שניה אחרי זה היא באמת מתמוטטת.

ואני אוהבת את אנג'ל וספייק "ערפדים על מטוס", ואח"כ שהם מחזיקים לרגע ידיים בשביל הקטע שהם עושים לאויבים שלהם |מאוהב|
ואת שומר המערה הזה שאסור לשאול אותו שאלות, אבל ספייק לא מסוגל להוציא משפט שלא נשמע כמו שאלה :-D ובסוף הוא מתעצבן עליו.
(אבל כשאחד מהם שואל מה העומק של הבור הוא כן עונה בלי בעיה משום מה)

וכולם יוצאים מדעתם בשביל להציל את פרד, אפילו לורן נוקט (לראשונה ככה הזכור לי) באלימות - כלפי איב! |כן|
ווסלי יורה ברגל לאיזה אחד במשרד שאומר שאי אפשר שכולם יעבדו רק על זה... אוקיי זה... די קיצוני ולא מרגיש שהיה הכרחי ;-#

אוקיי הנה גם עדי כבר הגיבה.
זה מעולה :-D
חחח גאן שר שירי מחזמר וכשהוא רואה את ווסלי עובר לראפ גנסטה:-D והוא מטריל את ווס עם פרד חח.
וזה גם :-D
חחחח (אני במקור כתבתי "נו תעשו את זה כבר!")
מסתבר שהם רבו סתם על מי ינצח אסטרונאטוים או אנשי מערות חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח:-D:-D:-D ציפיתי למשהו דבילי אבל זה עדיין הרג אותי. צחקתי בקול חחחחחחח איזה סתומים:-D
ואז ווס: "...אתם צועקים על זה כבר 40 דקות":-D:-D
אבל אז מצטרף לדיון:-D מסתבר שכל המשרד הצטרף לדיון:-D
כן אני מתה על זה גם :-D:-D:-D
לגמרי!
היא מתעוררת מוקפת בגברים שלה איזה חמודים כולם האבירים של פרד.
כל החתיכים אצלה!
מדובר במשהו בשם עתיק בשם איליריה ואנג'ל וספייק טסים לאנגליה. מסתבר ששניהם לא טסו במטוס מעולם8-* קטע.
טוב הם אנשי המאה ה-19...
אנג'ל וספייק מגיעים לאנגליה חח יש להם קטע רומנטי - אנג'ל: "תחזיק לי את היד" חח תרגיל ישן שלהם איזה חמודיםםם!!
האיש הזה שאנג'ל הכיר הכרנו קודם?
לא (גם אני תהיתי בצפיה הראשונה)
אה מסתבר שנוקס החלאה הזה אחראי:-[ כחלק מהכת המטומטמת שלו. אוייייי לאאאאאאאאאא וגאן עזר להם בלי ידיעתו זה חלק מהעסקה שהוא עשה בשביל הסופר בריין שיט ידעתי שזה לא יגמר טוב. יאוו מסכן איך הוא היה המום מעצמו.
הוא הרג את נוקס? מגיע לו!
זה גם הרגיש לי קצת אפל כי יש רגע כזה שהוא עוצר בעצמו ונראה כשוקל את זה. אבל לגמרי מגיע לו ואני בעד!
פרד מדרדרת עוד יותר;-( ו-ווסלי מסכן עוד יותר;-( עד שהיא מתה בזרועותיו לאאאאאאאאאאאאאאאא;-(;-(
ואז היא קמה עם שיער כחול מהההה:-0

אבל ביקשתי פרק שניים של אושר לפני למה כבר ככה למהההההההההההההההההההההההה???
לפחות היו קצת חמודים קודם ולמעשה תוך כדי אבל יכולתם לחכות עם זה קצת אוףףףףףףףףףףףףףףףףףף אני ביקשתי!!!!
כן אין רחמים...

כן... :-(

didalf

Well-known member
whole.png
זה נראה כמו בייגלה:-D

אני גם אוהבת את הקטע שלורן מתחיל לשיר "יו אר מיי סאנשיין" והולך ואז כשפרד ממשיכה עם שורה לווסלי הוא מסתובב אליה בבהלה כי הוא קולט מהשירה שלה שקורה משהו נוראי לנשמה שלה ואז שניה אחרי זה היא באמת מתמוטטת.
אוי נכוןןן
באמת לא הבנתי למה לורן הסתובב ככה. הוא קלט משהו מהשירה שלה אוי;-(

ואני אוהבת את אנג'ל וספייק "ערפדים על מטוס",
ערפדים על המטוס חחחחחחחחחחחח:-D
ואח"כ שהם מחזיקים לרגע ידיים בשביל הקטע שהם עושים לאויבים שלהם |מאוהב|
חחח כןןן:-D|מאוהב|
ואת שומר המערה הזה שאסור לשאול אותו שאלות, אבל ספייק לא מסוגל להוציא משפט שלא נשמע כמו שאלה :-D ובסוף הוא מתעצבן עליו.
חחח כי זאת שאלה פשוטה.
אני גם חשבתי שזה פשלה קטנה.

וכולם יוצאים מדעתם בשביל להציל את פרד, אפילו לורן נוקט (לראשונה ככה הזכור לי) באלימות - כלפי איב! |כן|
כן באמת פעם ראשונה נראה לי, אני גם התרשמתי.
אבל הכל בשביל פרד המלאך הקטן בחבורה הזאת|לב|
וזה היה כזה חמוד מה שהוא אמר שהיא אמרה לו: "כולם היו רוצים להיות ירוקים בגוון שלך" משהו כזה די היא באמת מלאך אוף;-(
ווסלי יורה ברגל לאיזה אחד במשרד שאומר שאי אפשר שכולם יעבדו רק על זה... אוקיי זה... די קיצוני ולא מרגיש שהיה הכרחי ;-#
וואי כן. גיזס ווסלי. אבל הוא בסערת רגשות.

אוקיי הנה גם עדי כבר הגיבה.
חחח איזה תזמון היה לכולנו ביחד.

חחחח (אני במקור כתבתי "נו תעשו את זה כבר!")
לגמרי:-D

כל החתיכים אצלה!
לאקי גירל.

טוב הם אנשי המאה ה-19...
פסדר כבר יש מטוסים תקופה.
למרות שלאדעת איך יהיה להם דרכון ויעברו בידוק וכו.

לא (גם אני תהיתי בצפיה הראשונה)
אה אוקי. זה היה מבלבל.

זה גם הרגיש לי קצת אפל כי יש רגע כזה שהוא עוצר בעצמו ונראה כשוקל את זה. אבל לגמרי מגיע לו ואני בעד!
לגמרי אפל.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
קודם כל - בעונה 2 של באפי אנג'ל מסביר שהוא לא טס במטוס כי אין דרך בטוחה לחלוטין להמנע מאור שמש.
אני חושב שזה צריך להיות אפשרי, אבל אולי באמת מורכב יותר.

לגבי הקטע שבו פרד שרה שורה של שיר ואז לורן מסתובב בפאניקה בדיוק בזמן לראות את פרד מתיזה דם מהפה שלה.
לדעתי זה לא מקרי שבדיוק באותו רגע זה קרה לה (לפי מה שנאמר היא נשמה את האוויר מהסרקופג כבר כמה זמן לפני ועשו לה בדיקה והיא הייתה בריאה)
אבל לפי איך שלורן הסביר את היכולת שלו - כשאדם שר הוא חושף את הנשמה שלו ולכן לורן יכול לקרוא אנשים כשהם שרים.
אז ברגע שפרד שרה זה חשף את הנשמה שלה וכך הזיהום (איליריה) יכל לתקוף אותה.

נכון שזה ווסלי ירה בעובד זה די הגזמה.
אבל הוא בלחץ. ובאמת מה אנשים מתעסקים במשהו אחר.
חוץ מזה כל העובדים שם הם רעים אז לא אכפת לנו שיורים להם ברגל.

הקטע שלורן מרביץ לאיב היה נהדר. וגם מה שהוא מספר שפרד אמרה לו.

אגב, השיר שאיב שרה הוא אותו שיר שלינדזי שר בקריטס בעונה 2.

ועוד משהו:
יש משפט שנאמר איפשהו, שמישהו אומר לאישה שהוא אוהב "אני אוהב אותך כל כך שאם ג'וס ווידון היה כותב את הסיפור שלנו אז אחד מאיתנו כבר היה מת."

ועוד משהו...
אחרי שהתלוננתם שבפרקים האחרונים לא הזכירו את קורדיליה, הפרק הזה אנג'ל מזכיר את זה שהוא איבד את קורדיליה.
לא כל כך משמח שזכרו להזכיר אותה.

בהחלט ברוח הזאת.
וגם תהיתי קצת אם זכרת משהו.

didalf

Well-known member
קודם כל - בעונה 2 של באפי אנג'ל מסביר שהוא לא טס במטוס כי אין דרך בטוחה לחלוטין להמנע מאור שמש.
וואלה.
אה בטח גם החלונות של המטוס של W&H עשויים מהזכוכית המיוחדת.

לגבי הקטע שבו פרד שרה שורה של שיר ואז לורן מסתובב בפאניקה בדיוק בזמן לראות את פרד מתיזה דם מהפה שלה.
לדעתי זה לא מקרי שבדיוק באותו רגע זה קרה לה (לפי מה שנאמר היא נשמה את האוויר מהסרקופג כבר כמה זמן לפני ועשו לה בדיקה והיא הייתה בריאה)
אבל לפי איך שלורן הסביר את היכולת שלו - כשאדם שר הוא חושף את הנשמה שלו ולכן לורן יכול לקרוא אנשים כשהם שרים.
אוי;-(

נכון שזה ווסלי ירה בעובד זה די הגזמה.
אבל הוא בלחץ. ובאמת מה אנשים מתעסקים במשהו אחר.
חוץ מזה כל העובדים שם הם רעים אז לא אכפת לנו שיורים להם ברגל.
בדיוק חחח

הקטע שלורן מרביץ לאיב היה נהדר. וגם מה שהוא מספר שפרד אמרה לו.
|לב|

אה חחחחחח איזה סתומה אני בגלל זה הוא היה לי מוכר שמעתי אותו בלופ איזה כמה ימים אחכ:-D אני חושבת שזה שיר מקורי שלו לסדרה.
בא לי לשמוע שוב.
שיר יפה|מאוהב|
יש משפט שנאמר איפשהו, שמישהו אומר לאישה שהוא אוהב "אני אוהב אותך כל כך שאם ג'וס ווידון היה כותב את הסיפור שלנו אז אחד מאיתנו כבר היה מת."
:-D
תחרות בינו ליוצרים של המאה.

ועוד משהו...
אחרי שהתלוננתם שבפרקים האחרונים לא הזכירו את קורדיליה, הפרק הזה אנג'ל מזכיר את זה שהוא איבד את קורדיליה.
טו ליטל טו לייט|שפם|

וגם תהיתי קצת אם זכרת משהו.
הכנתי רשימה של דברים שידעתי לפני על שתי הסדרות, כשנסיים את הסדרה אני אפרסם אותה:-P:

keren or5

Well-known member
איזה פרק נוראי. אני חייבת להודות שהצפייה הפעם הייתה לי הכי קשה, לא ממש יודעת למה, אבל אוף כל החוסר אונים של ווסלי שבר לי את הלב. כזה נוראי!!
כן, היה קשה להסתיר את השנאה אליו. אבל אולסו עד שגילו שהוא מעורב, בגלל שידעתי, היו הרבה דברים שהוא עשה שלא היו הגיוניים. למה הוא בכלל ניסה לצאת עם פרד אם הוא ידע מה הולך לקרות? והוא באמת הזכיר לה ללבוש חליפה כזאת של הגנה לפני שהיא נגעה בדבר הזה, שזה לא מתאים, ורק במקרה היא הייתה סקרנית מדי ונגעה בזה עוד לפני שהוא הספיק להביא. וגם היו כל מיני דברים שהוא באמת עשה כדי לעזור (אוקי אולי הוא ידע שהקטע עם ההקפאה לא יצליח, אבל נדמה לי שדברים אחרים). טוב זה לא משנה, למה אני מחפשת חורים בכלל?
:-Dחחח
:-D:-D כל הקטעים עם אנג'ל וספייק מעולים!!
בינתיים ווסלי לוקח את פרד הביתה ושומר עליה ומקריא לה אוח איזה נסיכי|מאוהב|
וואי וכשזה מחמיר ואין לו מה לעשות הוא נראה כ"כ חסר אונים לראות את מי שהוא אוהב סובלת ומתפוגגת ככה ואין לו מה לעשות אומייגאדדד;-( הפרצוף חסר האונים שלו שבר אותייייי;-(;-( ואיך הוא מחבק אותה ומנשק אותה ואומר לה שהוא תמיד אהב אותה אעהאהה דייי;-(|מאוהב|
|כן| כ"כ שובר לב!!!! |לב-ש||לב-ש|;-(
ואנג'ל-לא-יודע-כלום רק עכשיו קולט שהם ביחד וספייק כזה: "לא ידעת?":-D
חחח אנג'ל לא קולט כלום אף פעם.
אוייייי לאאאאאאאאאא וגאן עזר להם בלי ידיעתו זה חלק מהעסקה שהוא עשה בשביל הסופר בריין שיט ידעתי שזה לא יגמר טוב. יאוו מסכן איך הוא היה המום מעצמו.
אוף, כן, זה כ"כ טראגי לגלות את זה. לא זכרתי את כל העניין אפילו עם השדרוג מוח, זכרתי שהוא אחראי לזה איך שהוא בלי לדעת אבל חשבתי שזה אולי קשור לאיזה מסמך שהוא חתם בפעם הראשונה שהם עשו לו את השדרוג. :-(
הריב על אנשי המערות והאסטרונאוטים מעולה, אני אוהבת שאנג'ל וספייק התווכחו על זה בכזה להט וצעקות 40 דקות :-D ואת זה שאח"כ אחרים במשרד גם מתווכחים על זה.
וכמובן איך שזה משתלב יפה עם העלילה.
|כן| גם בצפייה ראשונה הרגשתי שזה יהיה איכשהו מטאפורי לפרק.
כן :-(
ואני אוהבת את אנג'ל וספייק "ערפדים על מטוס", ואח"כ שהם מחזיקים לרגע ידיים בשביל הקטע שהם עושים לאויבים שלהם |מאוהב|
|כן| כל זה מעולה. לא שמתי לב למה שכתבת בסוגריים 8-*
כן, רק להראות כמה כולם אוהבים אותה, באמת גם לי לא זכור שלורן איים ככה על מישהו בעבר.
אה נכון, וואי יש כ"כ הרבה פרטים. זה היה רגע דיי שוק! כאילו וואו.
ערפדים על המטוס חחחחחחחחחחחח:-D
I have had it with these motherfucking vampires on this motherfucking plane​
אה, זה תמיד היה ברור לי בסצנה הזאת שהוא מסתובב בבהלה כי הוא קרא את השירה שלה.
אה. וואלה? האמת נכון עכשיו מתחבר לי. אבל לי קישרתי לבדי.
נכון וזה גם היה רגע שובר לב, אבל לפחות מאנג'ל קיבלנו בפרק עצמו כבר את הסצנה שהוא שבור מזה שהוא מבין שהיא מתה. עם האחרים עוד לא קיבלנו שום דבר בקשר לקורדי :-(
טוב תביאו לי גיפים של ווס ופרד לשכך את הכאב;-(

didalf

Well-known member
כן זה מסאונדטראק של הסדרה, נראה לי ששאר הטראקים אינסטרומנטלים.
שמעתי הפעם באייטונז ולא יוטיוב שלא תזנפו בי|שפם|

1707077384604.png
1707077559343.png

איזה פרק נוראי. אני חייבת להודות שהצפייה הפעם הייתה לי הכי קשה, לא ממש יודעת למה,
בגלל החפירה היומית בכל פרק את מרגישה קשורה יותר (או שאני סתם מחמיאה לעצמי לאדעת)
אבל אוף כל החוסר אונים של ווסלי שבר לי את הלב. כזה נוראי!!
יאווו כ"כ;-(;-(
לראות את האדם שאתה הכי אוהב בעולם כ"כ סובל ואין לך איך לעזור;-(
לראות את האדם שאתה הכי אוהב בעולם גוסס ואין לך איך להציל אותה;-(

כן, היה קשה להסתיר את השנאה אליו. אבל אולסו עד שגילו שהוא מעורב, בגלל שידעתי, היו הרבה דברים שהוא עשה שלא היו הגיוניים. למה הוא בכלל ניסה לצאת עם פרד אם הוא ידע מה הולך לקרות? והוא באמת הזכיר לה ללבוש חליפה כזאת של הגנה לפני שהיא נגעה בדבר הזה, שזה לא מתאים, ורק במקרה היא הייתה סקרנית מדי ונגעה בזה עוד לפני שהוא הספיק להביא. וגם היו כל מיני דברים שהוא באמת עשה כדי לעזור (אוקי אולי הוא ידע שהקטע עם ההקפאה לא יצליח, אבל נדמה לי שדברים אחרים). טוב זה לא משנה, למה אני מחפשת חורים בכלל?
ולמה הוא סיפר להם על המטוס המהיר??
אולי סתם לצאת טוב ולא חשוד כי זה גם ככה לא יעזור.
ולגבי החליפות אז בטח הוא ידע שפרד תמשך לזה כקסם לפני שהוא יביא בכלל.

חחח אנג'ל לא קולט כלום אף פעם.
חחח כזה ראש בלטה:-D

I have had it with these motherfucking vampires on this motherfucking plane​
:-D:-D

נכון וזה גם היה רגע שובר לב, אבל לפחות מאנג'ל קיבלנו בפרק עצמו כבר את הסצנה שהוא שבור מזה שהוא מבין שהיא מתה. עם האחרים עוד לא קיבלנו שום דבר בקשר לקורדי :-(
בדיוק!!

מלכה|כתר|
אעאהאהההההההההההה|מאוהב|;-(|לב-ש||מאוהב|

Aranel Nenharma

Well-known member
אני צריכה שמישהו יסביר לי את כל הקטע עם פרד.
הלכתי לאיבוד

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אני צריכה שמישהו יסביר לי את כל הקטע עם פרד.
הלכתי לאיבוד
למה את מתכוונת?
היא מתה כי הישות איליריה השתלטה לה על הגוף. ולפי מה שנאמר הנשמה של פרד נשרפה בחזרה לחיים של איליריה.
אבל בגלל שאיליריה נוצרה בגוף של פרד אז נותרו לה זכרונות מסויימים מהגוף של פרד.

אבל עכשיו לפרק שהוא לדעתי עוד פרק מעולה (אם כי פחות מהקודם לו).

קודם כל חייב לתת קרדיט לדיסני+ שבגאונותם תרגמו את שם הפרק מShells ל"צדפים" 🤦‍♂️

אבל קרדיט אמיתי יותר לאיימי אקר שלדעתי מדהימה בתפקיד איליריה. אני מת על כל רגע שלה.

חלק גדול מהפרק הוא בום בם מכות בין איליריה ורוב שאר הדמויות, אבל המסע הרגשי הוא עצום.

ווסלי לחלוטין נשבר ואפשר רק להתגעגע לווסלי השקול שרק ירה ברגל של עובד,
עכשיו הוא דוקר את גאן (אבל הוא חושב שהוא לא פגע בשום איבר חשוב)
ויורה בנוקס תוך כדי שאנג'ל נותן הרצאה על להגן על בני אדם.
אוקי, זה היה נהדר.
אבל גם התגובה של איליריה מעולה - "זה מעליב אותי, שאתם חושבים שהוא משנה לי"

אה כן, ומסתבר שג'יילס לא מוכן לעזור לאנג'ל.

אז בסוף איליריה לא הצליחה להחזיר את הצבא הענק שלה,
אבל היא גם ממש לא הובסה.
ואז היא מגיעה אל ווסלי במעבדה של פרד,
ובלי אפילו להבין היא עושה את הדבר המכאיב ביותר כשהיא משחזרת את תחינת המוות של פרד.
וואי איך שווסלי נראה שבור.

Lhuna3

Well-known member
אנג'ל - פרק 5X16

Shells
shells.png
מה שכתבתי בצפיה הראשונה:

אוי פרד ;-(

איליריה מגלה שהמקדש הקדום שלה וכל צבאה מתים.
היא מבקשת מווסלי לעזור לה ללמוד לחיות בעולם הזה, והוא מסכים בתנאי שהיא לא תהרוג יותר וכי היא נראיית כמו פרד ויש לה קצת זכרונות שלה.

רגע קשה: ווסלי דוקר את גאן אחרי שמגלה שהוא אחראי להבאת הסרקופג (למרות שהוא לא ידע).
[למען הסר ספק - זה לא היה מוצדק בעיני, וגאן לא באמת אשם. אם יש ווסלי-אפל בסדרה הזאת זה מבחינתי רק פה.]

הרגע הטוב:
אנג'ל בנאום הפומפוזי שלו: אני אלחם על חיים של כל אדם. כי זה מה שבני אדם עושים. זה מה שעושה אותנו...
[ווסלי יורה בנוקס]
we're you even listening?
:-D
[אוקיי פה אני דווקא עם ווסלי לחלוטין.]

וג'יילס מסרב לעזור להם להגיע לווילו שתעזור להם.
וספייק נשאר בסוף ובמקום זה ישלחו אולי את גאן רחוק משם, כדי שווסלי לא ידקור אותו שוב

didalf

Well-known member
אנג'ל 5X16

לללאאאאאאאאאאא אני לא מקבלת את זה תחזירו לי את פרד תיכף ומיד!!!!!!
וואי אני מזה מתאפקת לא לשאול אתכם/לחפש בעצמי אם היא כן תחזור איכשהו.

יאוו ווס השבור אני לא עומדת בזה;-(;-(;-(;-(

הצחיק אותי טיפה שבמטוס חזרה אנג'ל התחיל לדבר שמוות זה לא הסוף והוא כזה "אנחנו" ו*עוד משהו ששכחתי* ובסוף: "ובאפי":-D

איך כולם נחושים להציל את פרד חמודים שלי|מאוהב|

אוי גאן;-(
וואי נראה לי טיפה מוגזם שווס דקר אותו אבל מסכן הוא מתמוטט לחלוטין.
לא הבנתי אבל אנג'ל פיטר אותו או מה?
גם נכון שהוא עשה דבר די נוראי אבל הוא לא ידע שזה מה שיקרה.
אני חושבת אבל שגאן מקבל את זה כי אם זה היה הפוך הוא היה עושה לווס אותו דבר.

למה ווילו וג'יילס לא באים לעזור? לא יפה;-(

לפחות הם שמו לב שהם קצת שחזרו את העלילה של קורדי עם ישות חיצונית מרושעת שמתשלטת על הגוף של אחת הבנות היחידות בקבוצה|שפם|

לאאאאא מה אתם מקבלים את זה שזה אבוד לאאא אני לא מקבלת לאאאא!!!!

ביי נוקס:-[
כאילו מצד אחד אני קצת מודאגת מהקלות שווסלי נהיה כזה רצחני אבל גם סעמק ככ הגיע לו!!

יאוו ספייק בסוף בשיחה עם אנג'ל שהוא רוצה להשאר|מאוהב| כי אכפת לו. נשמה עם נשמה שלי|מאוהב| עלק אני לא אוהב אותך אתה מת עליו.

והסוף וואו. זה שאיליריה מרגישה אבודה ורוצה שווסלי יעזור לה בעולם8-* לא ציפיתי. מעניין איך זה יתקדם.
יש לה טיפה זכרונות מפרד. יאוו איזה אכזרי זה היה כשהיא חזרה על המילים האחרונות שלה;-(
ו-ווס מודה שהוא יעזור לה רק כי היא נראית כמו פרד לאאאא זה שבר אותי;-(|לב-ש|
האם בסוף יותר ויותר חתיכות מפרד יחזרו עד שהיא תחזור??? האם קשר מוזר ויפה יווצר בין ווס ואילירה? אבל לאא אני רוצה ווס ופרד!! אוף!

אבל הרגע שבו התחלתי לבכות היה דווקא כשווס ארז את הדברים שלה וראה את הארנב מתחילת הפרק הקודם;-(;-(;-(
ואז שראו את פרד החמודה עוזבת ונוסעת לחיים שהיא לא מדמיינת אפילו.

*הייתה התייחסות למה שריאנו בפלייאה - W&H - זאב (וולף), ראם ולב (הרט). מעניין8-*

אבל עכשיו לפרק שהוא לדעתי עוד פרק מעולה (אם כי פחות מהקודם לו).
נכון. הפרקים שודרו ביחד? יש להם וייב של צמד פרקי סופרבול.
קודם כל חייב לתת קרדיט לדיסני+ שבגאונותם תרגמו את שם הפרק מShells ל"צדפים" 🤦‍♂️
חחחחחחחחחחחחחחח לא שמתי לב:-D

גם לונה ציירה ככה:-D

חלק גדול מהפרק הוא בום בם מכות בין איליריה ורוב שאר הדמויות, אבל המסע הרגשי הוא עצום.
כן

ווסלי לחלוטין נשבר
ובלי אפילו להבין היא עושה את הדבר המכאיב ביותר כשהיא משחזרת את תחינת המוות של פרד.
וואי איך שווסלי נראה שבור.
;-(;-(

אה כן, ומסתבר שג'יילס לא מוכן לעזור לאנג'ל.
כן למה לעצבן אותי?????

אנג'ל בנאום הפומפוזי שלו: אני אלחם על חיים של כל אדם. כי זה מה שבני אדם עושים. זה מה שעושה אותנו...
[ווסלי יורה בנוקס]
we're you even listening?
חחחחחחחחחחח כן:-D:-D

Lhuna3

Well-known member
אנג'ל - פרק 5X17

Underneath

underneath.png

קודם פרד, עכשיו גאן ;-( מה יהיה?
זה נורא שהוא בחר להשאר בגיהינום הזה, ואני ממש לא חושבת שזה עונש שמגיע לו.
ומה אנג'ל כל כך רוצה להגן על איב? |שפם| (מסתבר שהיא היתה בת-אלמוות. אבל עכשיו יש לה מחליף שבסה"כ רצה שתחתום לו.)
ולינדזי מסביר לו שהאפוקליפסה (בהא' הידיעה, להבדיל מכל הקודמות) כבר התחילה, ושהוא (אנג'ל) נמצא בדיוק איפה ש-W&H רוצים אותו - עובד בשבילם.
בינתיים ווסלי עם אילירייה ומגלה שהיא בעקרון די תקועה שם ולא יכולה ללכת למימד אחר.
וחולם על פרד, ונראה מאוד כבוי וחסר תקווה. דכאון.

רגע חמוד בכל זאת:
* אנג'ל לבד בישיבה ואף אחד לא בא.
* ספייקי כן בא |מאוהב| לישיבה הראשונה הרשמית שלו כחלק מה... "לא סקוביז, נכון?"
"אין לנו שם"
"עדיף ככה, אתה לא רוצה שם טיפשי כמו הנוקמים של אנג'ל"
אני אוהבת את התגובה שלו:

didalf

Well-known member
אנג'ל 5X17

אז אני מבינה שזהו פשוט קיבלנו את זה שאין יותר פרד? אני שונאת את כולם;-(

חחח בהתחלה בישיבה אף אחד לא מגיע חוץ מספייק:-D
והוא הביא מזוודה כזאת של אנשי עסקים, הוא רציני:-D
והוא כזה: "יש לנו שם? לפחות לא סקוביז":-D
ואז: "מה יקראו לנו הנוקמים של אנג'ל?" חחחחחחחחח:-D ואנג'ל עושה פרצוף של למה לא בעצם:-D
(אני אגב חושבת שצריך לקרוא להם הצ'ארליס של אנג'ל:-P:)

איב עדיין קיימת? אוף.
יאיי הולכים להחזיר את לינזי!! חשבתי שוב שלא נראה אותו יותר. יש עוד סיכוי שהוא יהיה בצד שלנו!
ובכן מסתבר שהוא חי באיזה לופ של פרבברים כאילו מאושרים אבל למעשה חי שוב ושוב אותו יום שבסופו הוא נרצח ע"י מפלצת במרתף8-* והעונש הוא לפחד מזה ושזה יקרה כל היום?
זה מזכיר לי איזה סרט ואני לא יודעת איזה.

מה הקטע של השותפים הבכירים האלה חח? לקח לי המון זמן להבין שלא מדובר בפשוט אנשים שהם השותפים הבכירים כמו במשרד עו"ד רגיל אלא ישויות על טבעיות כלשהן8-*

חחח כשהחבורה מגיעה לפרבר ואנג'ל וספייק נבהלים מהשמש:-D ואז כזה: "אה בטח מימד מקביל ידעתי את זה":-D

אוי לא גאן נשאר מאחור;-( רגשות האשם גרמו לו להרגיש שהוא צריך לעשות משהו רציני לכפר:-( ועכשיו הוא חי את הסיוט הזה;-( אני מקווה שיחלצו אותו משם!!

אז לינזי מברבר על ה-אפוקליפסה. פסדר נו יש פה יותר אפוקליפסות מבמאה אתה לא מאיים על אף אחד.

לורן מסכן גם שבור:-(

ווסלי מיי בייבי אעעאהה;-( הוא כ"כ שבור;-( אוף החלום על פרד;-( אני רוצה לפחות פלשבקים למתי שהם היו ביחד!!!
(אין לנו אינדיקציה שפרק 15 התחיל בדיוק יום אחרי שהם התנשקו לראשונה, לכן החלטתי שיש לפחות שבוע בין הפרקים שבו הם היו ביחד! בעצם בטוח זה יותר מיום כי כל המשרד כבר הספיק לרכל עליהם יש שם לפחות כמה ימים! אפשר להמציא פלשבקים לשם!!!!!)

אוף איליריה היא מסוג קשקשנות חסרת פואנטה כאילו עמוקה זה מעייף אותי דמויות כאלה.
אבל היחסים שלה עם ווסלי מוזרים וקצת מעניינים.
אולסו הצחיק אותי שהוא קרא לה דרדס כי היא כחולה והיא נעלבה מזה:-D ו-ווס גיחך גיחוך מרוצה מעצמו:-D|מאוהב|

זה חתול או שד מתחת למיטה?

קודם פרד, עכשיו גאן ;-( מה יהיה?
באמת מהההההההההה
זה נורא שהוא בחר להשאר בגיהינום הזה, ואני ממש לא חושבת שזה עונש שמגיע לו.
לא זה מוגזם;-(

ומה אנג'ל כל כך רוצה להגן על איב? |שפם| (מסתבר שהיא היתה בת-אלמוות. אבל עכשיו יש לה מחליף שבסה"כ רצה שתחתום לו.)
כי היא אמרה שאם הוא יגן עליה היא תספר לו הכל לא?
אבל היא חסרת תועלת.

וחולם על פרד, ונראה מאוד כבוי וחסר תקווה. דכאון.
;-(

רגע חמוד בכל זאת:
"אין לנו שם"
אני אוהבת את התגובה שלו:
חחחחחחח בדיוק מה שציינתי!!:-D|מאוהב|
חחחחחחחחחח והפרצוף של אנג'ל הוא מת שיקראו להם ככה:-D:-D

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אהבתי
אוקי, ראיתם את האינטרו החדש?
אם לא אז רוצו לראות, אני אחכה...

טוב. אז איימי אקר עדיין שם, אבל עכשיו ברוב הסצנות שרואים אותה באינטרו היא איליריה.
והוסיפו את הרמוני.
(זה מה שקורה כשהסדרה מחסלת את כל הדמויות הנקביות שלה.
אבל זה גם נחמד כי הרמוני נחמדה. ומלבד אנג'ל היא הדמות הכי וותיקה בבאפיוורס כרגע.

זה עוד פרק שאני מאוד אוהב.
למרות שיש מעט מידי סצנות עם איליריה לטעמי.

וואי החלום של ווסלי עם פרד היה חמוד וחמוץ.
עם הבדיחה המצמררת:
Two men walk into a bar. The first man orders a scotch and soda. The second man remembers something he'd forgotten, and it doubles him over with pain. He falls to the floor shaking and then through the floor into the earth. He looks back up at the first man, but he doesn't call out to him. They're not that close.

ולפני שווסלי מתעורר פרד בחלום אומרת לו:
This is only the first layer. Don't you wanna see how deep I go?
זה תמיד גרם לי לחשוב שפרד מנסה לומר לו שמה שהוא רואה מאיליריה זה רק השכבה הראשונה והוא צריך לגלות מה מסתתר מתחת (משמעות ראשונה לשם הפרק)

אחרי שהוא מתעורר ווסלי אומר שבטח לאיליריה אין דברים כמו סיוטים, ולזה היא עונה:
In my time, nightmares walked among us. Walked and danced, skewering victims in plan sight, laying their fears and worst desires out for everyone to see. This to make us laugh.
התיאור הזה תמיד גורם לי לחשוב על הפרק מעונה 1 של באפי שבו הסיוטים של כולם הופכים לאמיתיים. אני מדמיין שהעולם שבו איליריה חיה היה משהו כזה שבו סיוטיים, הפחדים של אנשים, מתרחשים במציאות. וזה היה בידור בשביל יצורים כמוהה.

אחר כך ווסלי ואיליריה מתחילים לדבר על מימדים אחרים. ווסלי מנסה לשכנע את איליריה לעזוב למימד אחר. זה מעניין שמצד אחד הוא נמצא לצידה מרצונו, אבל מצד שני הוא נראה נואש שהיא תעזוב.
כשאיליריה מתארת בפואטיות איזה מימדים אחרים היא מכירה עם נפלאות שקשה לדמיין היא עוצרת לתאר שיש גם מימד שיש בו רק שרימפ. זה קריצה לכך שבבאפי אניה הזכירה בעבר שיש מימדים רק עם שרימפ ומימדים שאין בהם שרימפ. (זה היה בפרק שבו ג'ונתן הופך למגניב ובפרק עם הטרול אקס של אניה)

אני אולי צריך להבהיר למקרה שזה עדיין לא ברור שאני מת על איליריה. איימי אקר משחקת את הדמות מצויין. אני מת על הרעיון של יצור שהיה בערך אל ועם הפומפוזיות של אל שעכשיו תקוע בגוף קטן בעולם שהוא לא מכיר.
*אוקי, עכשיו כשאני כותב את זה אני קולט שזה גם די התיאור של גולרי, אבל למרות אהבתי לגלורי איליריה היא פי עשר יותר מגניבה.
אני מת על יציאות שלה כמו זה:
I lived seven lives at once. I was power in the ecstasy of death. I was god to a god. Now... I'm trapped on a roof... just one roof, in this time and this place with an unstable human who drinks too much whiskey and called me a Smurf.

אבל היו גם דברים אחרים בפרק.
כמו אנג'ל וספייק שמנסים להבין מה לכל הרוחות וולפראם והארט מתכננים. ובשביל זה הם מתחקרים את איב. שטוענת שללינדזי יש את התשובות.
קצת אכזבה שאחרי כל הבלגן שהם עוברים כדי להשיג אותו בסופו של דבר כל מה שהיה לו לומר זה שהם חיים באפוקליפסה גדולה ולא שמים לב כי העבודה בשביל וולפראם והארט היא הסחת דעת בזמן שהם עובדים בשביל הרעים.
יש איזכור מפורש לקטע בעונה 2 שבו אנג'ל זכה בטבעת שהייתה אמורה לקחת אותו למימד של השותפים הבכירים של וולפראם והארט, ואז מעלית מסתורית עם הולנד מאנרס (המת) לקחה אותו למסע ארוך שבסופו של דבר הוא הגיע למקום שהוא יצא ממנו - כדור הארץ - כשהולנד מאנרס מסביר שכדור הארץ הוא הגהנום.
מעבר לכך יש גם איזכור לא מובהר למה שאנג'ל אמר לקונור בסוף פרק 4X01 לאחר שהוא חזר מתחתית האוקיינוס:
Nothing in the world is the way it ought to be. - It's harsh, and cruel. - But that's why there's us. Champions. It doesn't matter where we come from, what we've done or suffered, or even if we make a difference. We live as though the world was what it should be, to show it what it can be.
בג'יסט - גיבור אמיתי מתנהג כאילו העולם הוא מה שהוא צריך להיות, ולא כמו שהוא באמת (רע) על מנת להראות לעולם מה שהוא צריך להיות.
וזה לחלוטין לא מה שאנג'ל עושה בעונה הזאת. כל ההתפשרות עם רוע על מנת להשיג תוצאות זה לא מה שהוא תיאר.
ומה שלינדזי אומר הוא שזה בדיוק מה שוולפראם והארט רצו להשיג.

משמעות שניה לשם הפרק - מתחת להכל כדור הארץ הוא גהנום.

בכל מקרה החלק היותר מעניין בפרק זה המסע להחזיר את לינדזי.
שקודם לו הגילוי שהמימד גהנום שבו לינדזי כביכול מוחזק בו נראה כמעט כמו גן עדן. או גן עדן מסוג מסויים - חלום הפרברים האמריקאי עם אישה וילד בלונדינים, חיי משפחה מושלמים.
אלא שמתחת לכל זה (שוב "מתחת") יש את הגהנום של יצור מפלצתי שכל יום כורת לך את הלב מהחזה. ואפילו כשלינדזי תחת השפעת הכישוף שגורם לו לחשוב שאלו החיים האמיתיים שלו, רואים שהוא מפחד לרדת למרתף הזה. קריפי לחלוטין.

חוץ מזה, נסיעה במכונית קסומה, אנג'ל וספייק מפחדים להשרף מהשמש עד שגאןם מזכיר להם ששמש במימד אחר לא שורפת (כמו בפייליאה), האישה והילד מגיעים עם רובים אוטומטיים.
ובסוף גאן מקריב את עצמו בשביל שהם יוכלו לברוח עם לינדזי :-(
ולינדזי כל כך לא שווה את זה (בין היתר כי כפי שתיארתי המידע שלו די נשמע כמו זבל ממוחזר)

מה עוד היה לנו:
חוץ מווסלי גם השאר מדוכאים. לורן בבר מנסה להעלים את הצרות שלו בשתיה עד שהוא מכריח את עצמו לחזור.
גאן מכה את עצמו עד שאנג'ל מנער אותו. וגם אז הוא כנראה קם למשימה רק כשהוא מבין שזאת תהיה דרך מצויינת להעניש את עצמו.
אנג'ל מזכיר את המשפט הראשון שפרד אמרה לו: handsome man saved me from the monsters
(אם כי נראה לי שטכנית לפני זה כשהוא עמד מעליה עם גרזן היא התחננה שיעשה את זה מהר)

אה כן, ואיש גדול עם חליפה מרשימה רודף אחרי איב והיא אומרת שהוא בא להרוג אותה.
יש קטע מצחיק נורא שכשהם רואים אותו דרך החלון הם בהתחלה רגועים כי הוא נראה כמו סתם חליפה, אבל אז הוא דופק אגרוף דרך החזה של מאבטח וכולם צורחים. אוקי, הרמוני, לורן ואיב צורחים.
*זה מזכיר לי את הקטע בפרק טאבולה ראסה של באפי שבו כולם צורחים כשהם רואים ערפדים לראשונה.
בסוף מתברר שהאיש הזה הוא פשוט המחליף של איב. והוא בא לתת לאיב לחתום על מסמכים שמבטלים לה את האלמותיות שלה.

***אגב, השחקן הזה הוא אדם בולדווין שהיה אחד השחקנים הראשיים בסדרה קצרת הימים של ווידון - פיירפלי (לצד נייתן פיליון ששיחק את קיילב בעונה 7 של באפי וג'ינה טורס ששיחקה את ג'סמין בעונה הקודמת של אנג'ל)

רגע חמוד בכל זאת:
"אין לנו שם"
אני אוהבת את התגובה שלו:
חחחחח זה קטע טוב.
באמת מרגיש שחסר לקבוצה של אנג'ל שם קליט.

אז אני מבינה שזהו פשוט קיבלנו את זה שאין יותר פרד? אני שונאת את כולם;-(
אני מתגעגע מאוד אל פרד.
אבל קיבלנו את איליריה.
איב עדיין קיימת? אוף.
כן, אבל לפחות עכשיו היא לא תחיה לנצח.
יאיי הולכים להחזיר את לינזי!! חשבתי שוב שלא נראה אותו יותר. יש עוד סיכוי שהוא יהיה בצד שלנו!
לפחות קיבלת משהו
(אין לנו אינדיקציה שפרק 15 התחיל בדיוק יום אחרי שהם התנשקו לראשונה, לכן החלטתי שיש לפחות שבוע בין הפרקים שבו הם היו ביחד! בעצם בטוח זה יותר מיום כי כל המשרד כבר הספיק לרכל עליהם יש שם לפחות כמה ימים! אפשר להמציא פלשבקים לשם!!!!!)
תכלס אולי זה אפילו היה חודש.
אוף איליריה היא מסוג קשקשנות חסרת פואנטה כאילו עמוקה זה מעייף אותי דמויות כאלה.
את דמות מעייפת.
אבל כן אם זה היה רק היא מברברת אז זה היה מעייף מהר מאוד.
ולכן חלק גדול ממה שהופך אותה למעניינת זה הקשרים שלה עם דמויות אחרות. בעיקר ווסלי.
בפרק הזה למשל מעניין שברגע שווסלי אומר שהוא לא אוהב את העולם הזה היא קופצת עם השאלה "למה אתה לא עוזב?"
אחר כך יש לה סוג של התקף פאניקה וקלסטרופוביה וווסלי מצליח להרגיע אותה.
אולסו הצחיק אותי שהוא קרא לה דרדס כי היא כחולה והיא נעלבה מזה:-D ו-ווס גיחך גיחוך מרוצה מעצמו:-D|מאוהב|
בפרק הבא לורן יסדר לה אודישן לתפקיד דרדסית בגרסת לייב אקשן של הדרדסים

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אה וגם
כדי לחדד את הנקודה של מה מסתתר מתחת לפני השטח יש את הקטע שבו האבא מהפרברים (בהתחלה לינדזי, אחר כך גאן) עובר עם הבן שלו על השכבות של כדור הארץ.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אני לא מאמין שנותרו רק עוד 5 פרקים.

טכנית לפי הקצב אנחנו אמורים לראות את פרק סיום הסדרה ביום ראשון,
אבל אני מקווה שאתן מסכימות שנראה בשישי או שבת שני פרקים על מנת שנוכל לסיים את זה ביום שבת

didalf

Well-known member
טוב. אז איימי אקר עדיין שם, אבל עכשיו ברוב הסצנות שרואים אותה באינטרו היא איליריה.
לא רוצה לראות;-(
והוסיפו את הרמוני.
(זה מה שקורה כשהסדרה מחסלת את כל הדמויות הנקביות שלה.
נכון|שפם|
פמיניסט עלק|שפם|

Two men walk into a bar. The first man orders a scotch and soda. The second man remembers something he'd forgotten, and it doubles him over with pain. He falls to the floor shaking and then through the floor into the earth. He looks back up at the first man, but he doesn't call out to him. They're not that close.
לא הבנתי את זה.

ולפני שווסלי מתעורר פרד בחלום אומרת לו:
This is only the first layer. Don't you wanna see how deep I go?
זה תמיד גרם לי לחשוב שפרד מנסה לומר לו שמה שהוא רואה מאיליריה זה רק השכבה הראשונה והוא צריך לגלות מה מסתתר מתחת (משמעות ראשונה לשם הפרק)
וואלה.

אחר כך ווסלי ואיליריה מתחילים לדבר על מימדים אחרים. ווסלי מנסה לשכנע את איליריה לעזוב למימד אחר. זה מעניין שמצד אחד הוא נמצא לצידה מרצונו, אבל מצד שני הוא נראה נואש שהיא תעזוב.
זה כזה עצוב. הוא רוצה שהיא תלך כי היא תזכורת למה שקרה לפרד וגם לא מסוגל כי יש בה קצת מפרד עדיין.
כשאיליריה מתארת בפואטיות איזה מימדים אחרים היא מכירה עם נפלאות שקשה לדמיין היא עוצרת לתאר שיש גם מימד שיש בו רק שרימפ. זה קריצה לכך שבבאפי אניה הזכירה בעבר שיש מימדים רק עם שרימפ ומימדים שאין בהם שרימפ.
חחחח כן זכרתי את זה גם זה הצחיק אותי:-D

אני אולי צריך להבהיר למקרה שזה עדיין לא ברור שאני מת על איליריה. איימי אקר משחקת את הדמות מצויין.
היא אכן עושה את זה טוב אבל אני לא אוהבת!!! רוצה את פרד שלי!!!:-[

and called me a Smurf
:-D:-D

קצת אכזבה שאחרי כל הבלגן שהם עוברים כדי להשיג אותו בסופו של דבר כל מה שהיה לו לומר זה שהם חיים באפוקליפסה גדולה ולא שמים לב כי העבודה בשביל וולפראם והארט היא הסחת דעת בזמן שהם עובדים בשביל הרעים.
חחחחח כן. כאילו יו דונט סיי.

בג'יסט - גיבור אמיתי מתנהג כאילו העולם הוא מה שהוא צריך להיות, ולא כמו שהוא באמת (רע) על מנת להראות לעולם מה שהוא צריך להיות.
וזה לחלוטין לא מה שאנג'ל עושה בעונה הזאת. כל ההתפשרות עם רוע על מנת להשיג תוצאות זה לא מה שהוא תיאר.
ומה שלינדזי אומר הוא שזה בדיוק מה שוולפראם והארט רצו להשיג.
:-(

משמעות שניה לשם הפרק - מתחת להכל כדור הארץ הוא גהנום.
וואלה

אבל קיבלנו את איליריה.
לא רוצה איליריה היא קשקשנית!! רוצה פרדלי!!!!!!!!!!! (זה השיפ שהמצאתי להם כרגע)
אני לא לגמרי שונאת אותה כי יש בקשר המוזר שלה עם ווסלי פוטנציאל ועדיין קצת שאריות פרד אבל אני גם קצת כן שונאת אותה.

תכלס אולי זה אפילו היה חודש.
אני בעד חודש!!!

את דמות מעייפת.
אני דמות עייפה.

אבל כן אם זה היה רק היא מברברת אז זה היה מעייף מהר מאוד.
זה בדיוק מה שהיא עשתה כל הפרק.

כדי לחדד את הנקודה של מה מסתתר מתחת לפני השטח יש את הקטע שבו האבא מהפרברים (בהתחלה לינדזי, אחר כך גאן) עובר עם הבן שלו על השכבות של כדור הארץ.
כל מה שיש לי בראש עכשיו זה השיר של שאקירה אנדרנית' יור קלוז דר'ס אנ אנדלס סטורי

אני לא מאמין שנותרו רק עוד 5 פרקים.
:-0:-0
טכנית לפי הקצב אנחנו אמורים לראות את פרק סיום הסדרה ביום ראשון,
אבל אני מקווה שאתן מסכימות שנראה בשישי או שבת שני פרקים על מנת שנוכל לסיים את זה ביום שבת
תאמת כנראה שלא יהיה לי זמן בשבת בכלל.
אבל אולי אני אראה כבר בשישי בעצם.
טוב תקשיבו זה מדהים אם נסיים בשבת זה ה10.2. נחשו מתי התחלנו? נכון מאד 10.2:-0

למעלה