🧜‍♂️🧜‍♀️שרשור אוף, מרמורים, שטויות, חלומות מד"ב, ואשליות אופטיות ואחרות 🧜‍♂️🧜‍♀️

lemon lyman

Well-known member
יותר נכון לקטעים מסויימים שממש השפיעו עלי,
יש לך עוד קטעים כאלה או רק מה שכתבת בהמשך (עם הסצנה של אמה)?
כי אני ממש אשמח לשמוע על קטעים כאלה מעד עצם אבל גם מסדרות אחרות ( גם מסדרות שלא ראיתי)
אבל את הזכרת לי כמה דברים בנוגע ל-once שרציתי לשתף
|לב|

דבר ראשון אני עדיין לא מבינה איך לא זכרת שניל הוא הבן של ראמפל. אם היה רק דבר אחד שהייתי זוכרת מהסדרה הזאת זה הדבר הזה כי אני זוכרת כמה בשוק הייתי כשגילו את זה, וגם מהגאונות של שיוצרים שחשבו על זה (הם תכננו את זה מההתחלה וזה התגלה רק בעונה 2!).
זה בגלל שאחרי שסיימתי לצפות בסדרה השתמשתי בלוכד חלומות :-P:
בכל אופן אני לא יודעת אם זה משהו שבאמת שכחתי או שפשוט לא חשבתי עליו ( את מבינה את פשוט ציינת את זה , ואני לא יודעת אם נגיד את היית שואלת אותי אם הייתי זוכרת או לא )
כי נגיד זה שפיטר פן זה אבא שלו נזכרתי רק פרק או 2 פרקים לפני שמגלים את זה בסדרה
ובאמת מזל שהם לא החליטו לוותר על זה
אגב יש קטע בעונה ראשונה שאוגוסט עובד על עוץ לי שהוא בלפייר
ואני חייבת להגיד שהשחקן שלו יותר דומה לשחקן של בלפייר שהוא צעיר מאשר השחקן של ניל
בכל אופן מגניב לדעת שהם תכננו את זה מראש ( כי שהיה את העלילה הזאת אני באמת תהיתי לעצמי בקשר לזה)
דבר שני, אני אמנם אוהבת את הוק מאוד, הוא ממש חתיך, אבל תמיד יש לי טיפה כמיהה לדברים שעושים קצת קווץ' בלב, והוק ואמה בסופו של דבר מרגיש לי מעט קיצ'י מדי, וזאת בסדרה שגם ככה כמעט כל סיפורי האהבה שם קיצ'יים בטירוף.
אני לא בטוחה שאני מסכימה עם הגדרה שלך לקיצ'י בקשר אליהם
אבל אולי אנחנו מגדירים קיצ'י בצורה שונה
בכל אופן מאז הצפייה שלי בשולחן לחמישה ( זאת שעשיתי לפני 3 שנים) אני החלטתי שנמאס לי מזוגות עם כל מיני בעיות ( לא שמראש אהבתי הרבה כאלה אבל עכשיו אני באנטי מוחלט לזוגות כאלה בסדרות שזאת הצפייה הראשונה שלי )
ואני יותר מעדיפה זוגות שמערכת יחסים ביניהם רגועה ושבעיות נובעות מדברים חיצונים
לכן תמיד היה לי סופט ספוט בלב לאמה וניל. ואני לא באמת צריכה לבחור בין השיפים, כי ניל מת ואז אמה יכלה להיות עם הוק.
אבל אם לא היה מת היית מעדיפה אותה אותו?
אבל היה בי איזה קטע קטן שקצת רציתי שהסדרה תסתיים עם הכישוף הזה שהם עשו בעונה 3, שהם שינו את הזיכרונות של אמה כ"כ שבמקום לזכור שהיא מסרה את הנרי, היא בעצם זכרה מציאות חלופית לגמרי שבו היא כן שמרה אותו והם גדלו ביחד כל הזמן. אבל אז היא לא זוכרת כלום מסטוריברוק, אז זה מריר מתוק כזה, אבל ככה אני אוהבת דברים, אני לא אוהבת שהם רק טובים, אני תמיד אוהבת שיש מימד של טרגדיה בהם.
טוב אני ממש לא הייתי רוצה סוף כזה
אבל אני אהבתי שרג'ינה עשתה לה את הטובה הזאת
הסצנה שבה רואים את אמה מוסרת את הנרי היא עדיין שוברת לי את הלב עד היום, וכנראה מבחינתי הסצנה הכי עצובה בכל הסדרה. בא לי לשים אותה למרות שאת בטוח זוכרת אם עשיתי ריווץ' עכשיו להכל-
אני לא הייתי מסוגלת לצפות בסצנה הזאת
אני עדיין נקרעת מזה שהיא לא יכולה להסתכל עליו. ואהבתי שסוף אמצע עונה 3 שנגמר בכישוף שאמרתי- אז הראו כאילו את הקטע לידה חלופי שהיא כן לוקחת את הנרי. הדבר היחידי הבעייתי הוא שסוף הפרקים של עונה 3 עם הוק ואמה שנוסעים אחורה בזמן כמו בחזרה לעתיד היו כ"כ טובים וכ"כ אהבתי אותם, שאני לא רוצה שהם ישארו מחוץ לסדרה. אז בעולם מושלם, היו איכשהו עורכים את העונה אחרת כך שגם הפרקים האלה יכללו איכשהו בסיפור לפני הכישוף האחרון על אמה, ואז שזה יגמר בזה שהיא נוסעת משם ושוכחת אותם ונזכרת ב"לידה החלופית" שלה (ובלי הקליף האנגר כמובן שהוק דופק לה בדלת בסוף).
|omg||omg||omg|
את כתבת שזה בעייתי בקשר לעלילה של המסע בזמן
ואני לרגע חשבתי שאת לא אוהבת אותה:eek::eek::eek::eek:
וזאת העלילה הכי אהובה עליי |לב||מאוהב||לב| ולרגע התבאסתי
אז ממש שמחתי לשמוע שאת כן אוהבת אותה

אגב דברים בעייתים עם זוגות
אז שאמה נופלת לשער וקיליאן נשאר מאחור אז הייתי בטוחה ששער יסגר והוא לא יעבור איתה כי שבלפייר נפל אז השער נסגר מהר וגם כי זה ככה בסדרות|זעם|
וגם שהם עמדו לעבור מיער מכושף חזרה לסטוריבוק אז הם לקחו איתם את מריאן וזכרתי שבפרק שג'פרסון |שולייה| ומלכה רעה עומדים לעבור לארץ הפלאות אז היא אומרת לו שכמות אנשים שיוצאים\עוברים חייבת להיות שווה לכמות אנשים שנכנסים\עוברים
אז בגלל זה שקיליאן החזיק את מריאן הייתי בטוחה ששער יסגר ואמה תשאר מאחור כי שוב ככה זה בסדרות|זעם|
אז ממש שמחתי שזה לא היה ככה ולא עשו להם בעיות ושאפשר לכתוב זוגות בלי כל מיני סיבוכים
(בדיעבד הבנתי שהקטע של כמות שווה תקפה רק שעוברים דרך הכובע )
אז אני זוכרת שאחרי איזה יום או יומיים נסעתי באוטו לאנשהו והמחשבות שלי נדדו ופתאום נזכרתי בזה והתחלתי לבכות את נשמתי החוצה, והייתי צריכה לעצור עם המכונית בצד ולסיים לבכות כי זה פתאום השתלט עלי בגל כזה שלא ציפיתי לו.
|חיבוק||לב|
אני מקווה שזה לא מוזר שאני אומרת את זה אבל מה ששתפת יותר ריגש אותי מהסצנה בסדרה :-]
אז כמו שאמרתי, אני בעד שאמה והוק יהיו אנד גיים, וכמובן אני אוהבת את הקשר שלהם. אבל יש יותר רגעים בקשר של ניל ואמה שמוחצים לי את הלב וכמו שאמרתי אני אוהבת קצת כואב וטראגי בסיפורי אהבה שלי (אולי משהו דפוק בי, לא יודעת).
דווקא נראה לי שרוב אנשים (נשים) יותר מרגישים כמוך ולא כמוני
היא אמנם עדיין אוהבת אותו, אבל היא מתוודה על זה שהיא קצת קיוותה שהוא מת כי היא ידעה שיהיה לה יותר קל לשים אותו מאחוריה ככה. ואני נגמרת כשהיא מסבירה לו את זה ומתחילה לבכות:
טוב אני לא אוהבת את הסצנה הזאת
כיאלו אני מבינה מאיפה היא באה והכל אבל עדיין זה קשה לי שהיא אומרת לו שהיא עדיפה שהוא היה מת
ועוד יותר קשה לי הסצנה הזאת אחרי שאני יודעת שאחר כך הוא באמת מת
בעעע אני שונאת שהורגים דמויות בסדרות זה אף פעם לא נראה לי נכון
וזה ממש מכעיס אותי שהם הרגו אותו
וכמובן כמובן שאני מאוהבת בקטע שהיא רואה אותו שוב בעונה 5 לפני שהיא יורדת לאנדרוורלד כדי להציל את הוק. ויש שם את המכונית הצהובה הזאת שלהם, וזה כ"כ יפה איך הם נפרדים שהוא אומר לה שהוא אוהב אותה ותמיד יאהב אותה ושהוא במקום שהוא שמח, ושוב, כשהיא בוכה כשהיא מדברת איתו זה שובר לי את הלב.
זה קטע שאני אוהבת ( זה היה ממש כיף שהוא חזר פתאום חבל שלא ליותר פרקים כמו שרובין חזר)
אבל לא הבנתי איך זה הגיוני שאין לו שום עניין לא סגור ולכן הוא לא נמצא באנדרוורלד
מילא עם אבא שלו אבל מה עם אמא שלו?|תוהה|

אגב אני אוהבת שאמה מספרת על זה למילה אבל לא בגלל מילה שלא מגיע לה לדעת |שפם| אלא בגלל גולד
ויש עוד קטע שלהם שאני ממש אוהבת שמוחץ לי את הלב. שזה פלשבק למתי שהם יצאו והיה להם דייט בלונה פארק והם דיברו על מה זה אומר להרגיש שמשהו הוא כמו הבית שלהם, וניל אומר משהו בסגנון שיודעים שמקום מסויים מרגיש כמו בית כי פשוט מרגישים את זה שזה הבית שלהם. ואני אוהבת את הסצנה כי היא גם יפה, אבל היא גם מזכירה לי קצת כמה יש להם משותף, איך שניהם תמיד היו צריכים בית ותמיד הרגישו נטושים ושלא היה להם, אמה כי ההורים שלה שלחו אותה לעולם האמיתי והיא חשבה שהם נטשו אותה, וגם כל הילדות שלה היא הייתה במערכת הרווחה.
מצד אחד זה גם קטע מעולה
מצד שני הבגידה שלו מעצבנת אותי . למרות שזה לא אשמתו וכנראה לא הייתה לו ברירה
אבל קשה לי עם הסצנה הזאת בגלל מה שקורה בהמשך
במיוחד שלא היה לה אף אחד והוא ידע את זה
אז המשך מבטל את כל מה שאני אוהבת בסצנה הזאת

אגב עד כמה שעצוב לי על אמה שניל מת
יותר עצוב לי בגלל גולד והנרי

וסתם קטעים של אמה ניל והנרי שאני אוהבת
הקטע שהיא אומרת לו :-D :-D :-D :-D Emma: To the bathroom? Did you really fall for that? He's your son

ופה שניל אומר :-D:-D:-D:-D Neal: Oh, hell no. I taught her that. Emma

פה זה סרטון מעריצים של אמה וניל אבל אני מתכוונת לקטע בתחילת הסרטון
ניל בגלל שראמפל נתן לו ליפול לחור הזה שגרם לו להיות בעולם האמיתי וגם לגדול לבד כילד.
ואי הקטע הזה שובר לי את לב |לב-ש|
במיוחד התגובה של ראמפל אחרי ששער נסגר
אני גם זוכרת דיי טוב קטעים מהסדרה אחרי עונה 3. נגיד שאמרת משהו על זה שהפיה השחורה היא אמא של ראמפל. אני טועה?
את צודקת

את ממש עושה לי חשק לראות שוב את הסדרה, או לפחות את שלושת העונות הראשונות שכמו שאמרתי מבחינתי שם נגמרה הסדרה (אני מחשיבה את החצי השני של עונה 3 כי כמו שאמרתי אני לא מוכנה לוותר על הפרקים שאמה והוק חוזרים בזמן ליער המכושף להציל את ההורים שלה או משהו כזה).
אוף גם לי מאוד בא שתראי את הסדרה ( כי יש לי כל מיני דברים להגיד ונראה לי יותר קל להגיב פרק פרק ולא באופן כללי גם בגלל הגבלה של התווים)
אבל אני מבינה אותך ( גם זה שאין לך כוח לצפות בכלל וגם שאין לך כוח לעונות שאני אוהבת ואת לא)
אבל מצד שני אני לא יודעת אם יהיה לי כוח לראות את זה שוב עכשיו. כי מה שבאמת בא לי זה יותר את חוויית הצפייה הראשונה בעונות האלה שוב. מבלי שאני יודעת את כל הדברים שאני יודעת, וזה אף פעם לא יוכל להיות. אבל כייף להיזכר בכל הדברים שאהבתי ע הריווץ' שלך.
אני בערך מבינה מה שאת אומרת
כי אני בקושי זכרתי דברים אז בשבילי החווית הצפייה הייתה כמו בצפייה ראשונה (אבל נהנתי יותר מהצפייה שלי של עכשיו)
אבל אם הייתי זוכרת את דברים כמוך אז באמת זה היה כנראה פחות כיף
לא כולל קטעים של אמה וקיליאן שעדיין כיף לי לא משנה כמה פעמיים אני צופה בהם
זה כזה נהדר שאנשים שמים סצנות נפרדות של דמויות ביוטיוב
היו עוד הרבה דברים שברגע הראשון לא זכרתי שכתבת, אבל נזכרתי גם (כמו למשל לא זכרתי מעצמי שלצ'רמיניגים היה עוד ילד בהתחלה, אבל עכשיו אני נזכרת בזה בערך).
כן לא פלא שלא זכרת כי בקושי הראו אותו
אגב הם בחרו לקרוא לו ניל |לב|
אגב אני מאוד אוהבת את העלילה באנדרוורלד שכל הדמויות האהובות עליי נמצאות ביחד
אבל אין שום הגיוני בזה שדיוויד ומרי מרגרט הלכו עם אמה והשאירו ניל מאחור וכנ"ל רובין ובת שלו והם עוד באים לזלינה בטענות (אני בקו העלילה הזה הסכמתי עם זלינה )

מקווה שזה בסדר שחפרתי.
זה נהדר |מאוהב|

נערך לאחרונה ב:

keren or5

Well-known member
יש לך עוד קטעים כאלה או רק מה שכתבת בהמשך (עם הסצנה של אמה)?
כי אני ממש אשמח לשמוע על קטעים כאלה מעד עצם אבל גם מסדרות אחרות ( גם מסדרות שלא ראיתי)
מהסדרה הזאת? מנסה לחשוב, ולא ממש עולה לי. מסדרות אחרות? המון כמובן. את באמת רוצה פירוט כולל לסדרות שלא ראית?
|חיבוק|
סליחה שלקח לי זמן לענות, אפילו לא הספקתי ביום אחד אז לקח לי כמה ימים (כי היה הרבה על מה להגיב, לא כי לא רציתי)

זה בגלל שאחרי שסיימתי לצפות בסדרה השתמשתי בלוכד חלומות :-P:
:-D
אגב יש קטע בעונה ראשונה שאוגוסט עובד על עוץ לי שהוא בלפייר
8-* באמת? את זה אני לא זוכרת. האמת היא שאין לו שום יכולת לדעת איך בלפייר נראה כשהוא גדול אז זה לא בעיה לעבוד עליו בקטע הזה.
אני לא בטוחה שאני מסכימה עם הגדרה שלך לקיצ'י בקשר אליהם
אבל אולי אנחנו מגדירים קיצ'י בצורה שונה
בכל אופן מאז הצפייה שלי בשולחן לחמישה ( זאת שעשיתי לפני 3 שנים) אני החלטתי שנמאס לי מזוגות עם כל מיני בעיות ( לא שמראש אהבתי הרבה כאלה אבל עכשיו אני באנטי מוחלט לזוגות כאלה בסדרות שזאת הצפייה הראשונה שלי )
ואני יותר מעדיפה זוגות שמערכת יחסים ביניהם רגועה ושבעיות נובעות מדברים חיצונים
אממ... אני מנסה להיזכר בבעיות שהיו לאמה והוק. אני זוכרת שהדבר הראשון זה שהיא הפכה לדארק וואן אבל אז לא ידעו מה היא עשתה וכולם חשבו שהיא עשתה משהו ממש רע, אבל בסוף זה לא היה כזה נורא (אני לא זוכרת מה זה היה). לא אהבתי את העלילה הזאת לא רק בגלל אמה והוק, אלא בגלל שגרמו לנו לחשוב שהיא הפכה להיות רעה אבל לא הלכו עם זה עד הסוף.
אחר כך היא מצליחה אותו מהגיהנום, אבל הוא לא יכול בעצם להינצל בגלל שקרכלשהו, אבל בסוף הוא כן ניצל או משהו? (או שזה לא היה בקטע הזה?)- אז לא אהבתי את הקטע הזה שהוא ליטרלי מת ועוד עשו בניהם פרידה מרגשת וכל זה, ואז הוא פשוט חי כי שקר כלשהו. זה לא ממש קשור לזוגיות שלהם, אבל זה קשור אליהם נראה לי.
ו"המשבר היחידי" שסוג של אהבתי היה בעונה הזאת שהוא גילה שהוא הרג בעבר מישהו מהמשפחה של צ'ארמינג בעבר שלו. אבל גם את זה לא ממש אהבתי. גם כי אני חושבת שעשו את זה בעונה האחרונה או משהו, בעוד שזה היה יכול להיות טוויסט ממש מעולה נגיד בעונה 4 כשהם מתחילים לצאת. בעונה שעשו את זה בה כבר כולם ידעו שהוק הפך לטוב והדברים שהוא עשה בעבר זה של הוק הרע אז כאילו, זה הרגיש לי סתם. כי היה ברור שזה יפתר. אולסו לא אהבתי את זה שהוא החליט לברוח בעקבות זה במקום לדבר עם אמה ושוב זה היה יכול להיות קצת יותר מתאים בעונות יותר מוקדמות.
חוץ מזה אני לא זוכרת כמעט דברים מהקשר שלהם, נדמה לי שבעונה 4 יש הרבה רגעים חמודים שלהם כי הם מתחילים לצאת, אבל לא יודעת באיזה שלב הקשר שלהם לא הרגיש לי מרגש באותה מידה, כי כל פעם שהיו בעיות ידעתי שבסוף זה יפתר. אז לא יודעת. האם המילה קיצ'י נכונה? אולי לא. אבל לא זוכרת קטעים בקשר שלה איתו ששברו לי את הלב כמו בקשר עם ניל. אני חושבת שאני משתמשת במילה קי'צ'י לזוגות וקשרים שהרגשתי שס"כ האנשים אוהבים אחד את השניה ולא גרמו אחד לשניה יותר מדי סבל (שזה ממה שזכור לי דיי כולם, חוץ מאמה וניל)
אבל אם לא היה מת היית מעדיפה אותה אותו?
אני לא בטוחה. ניל היה ממש מעצבן. מעבר לכל הקטע שהוא נטש אותה בבית סוהר (שעל זה אפשר להתווכח אם זה היה מוצדק או לא, כי אוגוסט אמר לו לעשות את זה למרות שהוא לא רצה (למרות ששוב מנק' מבט שלה היא חיה כל השנים עם התחושה שהוא פשוט נטש אותה כי לא היה אכפת לו)). אבל הדבר שבאמת עיצבן אותי בו (בניל) זה שיש קטע שהוא אומר למולאן נדמה לי, ששואלת אותו למה הוא לא בא לחפש את אמה אחרי שהכישוף נשבר או משהו כזה, והוא אמר שזה היה מפחדנות שלו שהוא לא רצה להתמודד איתה ולהסביר לה את נקודת המבט שלו, וזה ממש הכעיס אותי. לכן אני ממש לא בטוחה שהייתי מעדיפה שהם היו חוזרים להיות ביחד אם הוא היה נשאר חי, זה תלוי מה היו עושים את הדמות שלו ואיך היו ממשיכים, אבל זה ממש לא בהכרח שהייתי מעדיפה שהיא תהיה איתו.
|omg||omg||omg|
את כתבת שזה בעייתי בקשר לעלילה של המסע בזמן
ואני לרגע חשבתי שאת לא אוהבת אותה:eek::eek::eek::eek:
וזאת העלילה הכי אהובה עליי |לב||מאוהב||לב| ולרגע התבאסתי
אז ממש שמחתי לשמוע שאת כן אוהבת אותה
חחחחח סורי על הניסוח המבלבל. כמובן שהם היו פרקים מדהימים, למרות שאני לא זוכרת כרגע לגמרי את כל העלילה שם חוץ ממש אימג'ים שאני זוכרת. אני זוכרת בזמן אמת שכבר חשבתי שהסיום של אמצע עונה 3 הוא מושלם, ואז כשהמשכתי לראות אז רציתי להוכיח לעצמי שהמשך הסדרה פחות טוב כדי שאני אוכל להגיד שהלוואי וזה היה נגמר שם, אבל אז באו שני הפרקים האלה והרסו לי :-D מרוב שהם היו טובים (אבל כמו שאמרתי אני כן בעד איכשהו להכניס אותם לסדרה ואחר כך לסיים עם הכישוף, אבל לא לוותר עליהם בשום פנים!)
אז שאמה נופלת לשער וקיליאן נשאר מאחור אז הייתי בטוחה ששער יסגר והוא לא יעבור איתה כי שבלפייר נפל אז השער נסגר מהר וגם כי זה ככה בסדרות|זעם|
אני לא זוכרת על איזה קטע את מדברת עם שער שאמה וקיליאן היו צריכים לעבור בו. אני כן זוכרת את הקטע שניל נפל לשער ואמה לא הצליחה למשוך אותו חזרה והם היו ביקומים שונים (שעל זה היא מדברת בסצנה שהיא אמרה שהיא "קיוותה שהוא ימות" כשהיא אומרת שהיא איבדה אותו שוב). או שאולי התכוונת לקטע שבלפייר נופל דרך השער כשהוא היה ילד? או אולי למשהו אחר לגמרי שאני לא זוכרת. בכל מקרה זה דיי ברור שהשערים יהיו פתוחים לפי מה שהיוצרים רוצים. אם הם רוצים להפריד בין אנשים כמובן שהשער יסגר מהר, ואם לא לא. (זה לא שיש חוקי פיזיקה שהם עומדים בהם בקטע של שערים שנפתחים בסדרה הזאת)
|חיבוק||לב|
אני מקווה שזה לא מוזר שאני אומרת את זה אבל מה ששתפת יותר ריגש אותי מהסצנה בסדרה :-]
יאאא תודה |חיבוק||לב||חיבוק||לב| איזה כייף שאני יכולה לשתף פה דברים כאלה! התגובות שלך תמיד כאלה חמודות |לב|
וגם שהם עמדו לעבור מיער מכושף חזרה לסטוריבוק אז הם לקחו איתם את מריאן וזכרתי שבפרק שג'פרסון |שולייה| ומלכה רעה עומדים לעבור לארץ הפלאות אז היא אומרת לו שכמות אנשים שיוצאים\עוברים חייבת להיות שווה לכמות אנשים שנכנסים\עוברים
אז בגלל זה שקיליאן החזיק את מריאן הייתי בטוחה ששער יסגר ואמה תשאר מאחור כי שוב ככה זה בסדרות|זעם|
חחח טוב, שוב כמו שאמרתי, חוקים של "לעבור בין שערים" אני לא ממש מצפה מהיוצרים להיות ממש מדוייקים עם זה, כי שוב זה לפי מה שהעלילה צריכה.
אבל בלי קשר רציתי להגיד לגבי מריאן- כשהם לוקחים את מריאן זה אחרי שהם חוזרים מהמסע בזמן נכון? אני זוכרת שחשבתי שזה היה טוויסט דיי מגניב כי הם לא ידעו שהיא החברה הקודמת של רובין אחרי שרובין ורג'ינה כבר התאהבו. אבל בסוף פתרו את זה בדרך קצת מבאסת בעיני שגילו אחרי המון פרקים שזו לא מריאן האמיתית אלא זלינה שהתחזתה אליה. חשבתי שזה יכול להיות מעניין בכל העולם הזה כשהם כל הזמן מדברים על טרו לאב וכל זה, לראות אם רובין באמת יצטרך לבחור בין שתי נשים שאכפת לו מהם (ויבחר ברג'ינה כמובן!), אבל זה אולי אחד הדברים שאני לא אוהבת בסדרה ומרגישה שהיא קיצ'ית שכל פעם שיש משולש אהבה פותרים את זה כשאחד האופציה הוא מישהו/י רשע/ית. או שאחד האופציות מת/ה, ואז זה בחירה קלה וזה פחות מעניין בעיני.
כל מה שרשמת אחרי "אז הם לקחו את מריאן" אני לא זוכרת |חבול| אפילו לא מי זה ג'פרסון.
דווקא נראה לי שרוב אנשים (נשים) יותר מרגישים כמוך ולא כמוני
באיזה מובן? הרוב היו מעדיפים שאמה תהיה בסוף עם ניל ולא הוק? אני לא כ"כ מעורה בפאנדום ודעות כאלה.
טוב אני לא אוהבת את הסצנה הזאת
כיאלו אני מבינה מאיפה היא באה והכל אבל עדיין זה קשה לי שהיא אומרת לו שהיא עדיפה שהוא היה מת
ועוד יותר קשה לי הסצנה הזאת אחרי שאני יודעת שאחר כך הוא באמת מת
בעעע אני שונאת שהורגים דמויות בסדרות זה אף פעם לא נראה לי נכון
וזה ממש מכעיס אותי שהם הרגו אותו
אני מבינה מה את אומרת, זו סצנה קשה שמביעה רגשות מורכבים, בסדרה שלרוב הרגשות בה לא כאלה מורכבים- יש רעים וטובים, ואין כמעט אנשים שהם ס"כ טובים אבל עושים דברים רעים לא בגלל סיבות של רוע. בגלל זה אהבתי את הסצנה. אבל זה כמובן עניין של טעם.
וזזה שהרגו אותו, אין לי מושג מה הסיבה האמיתית, אבל מרגיש לי קצת כדי שיהיה כזה "קל ובסדר" שהיא תהיה עם הוק אחר כך. כי הם התחילו משולש אהבה ואז שוב כמובן היא צריכה לבחור, אבל בסדרה הזאת אוהבים שאין בחירות קשות (אין לי באמת מושג, אולי סתם השחקן לא יכל להמשיך, זה פשוט ככה נראה לי)

lemon lyman

Well-known member
הודעה שכתבתי נמחקה לי ( אני גם הייתי צריכה לחלק אותה לשני הודעות
נדמה לי שכתבתי את כל מה שהיה בהודעה המקורית)
אני לא בטוחה. ניל היה ממש מעצבן. מעבר לכל הקטע שהוא נטש אותה בבית סוהר (שעל זה אפשר להתווכח אם זה היה מוצדק או לא, כי אוגוסט אמר לו לעשות את זה למרות שהוא לא רצה (למרות ששוב מנק' מבט שלה היא חיה כל השנים עם התחושה שהוא פשוט נטש אותה כי לא היה אכפת לו)). אבל הדבר שבאמת עיצבן אותי בו (בניל) זה שיש קטע שהוא אומר למולאן נדמה לי, ששואלת אותו למה הוא לא בא לחפש את אמה אחרי שהכישוף נשבר או משהו כזה, והוא אמר שזה היה מפחדנות שלו שהוא לא רצה להתמודד איתה ולהסביר לה את נקודת המבט שלו, וזה ממש הכעיס אותי. לכן אני ממש לא בטוחה שהייתי מעדיפה שהם היו חוזרים להיות ביחד אם הוא היה נשאר חי, זה תלוי מה היו עושים את הדמות שלו ואיך היו ממשיכים, אבל זה ממש לא בהכרח שהייתי מעדיפה שהיא תהיה איתו.
טוב עכשיו ממש התבלבלתי כי בהודעה קודמת ממש היה נראה לי שאת בעד שהוא יהיה איתה
בקשר לקטע עם מולאן
אני קודם רוצה לשים את קטע הבא
?Mulan: Well, what's to like, the other world
Neal: Uh, well, for starters, they think this place is just a fairy tale. Like—like a legend. Like we're all just characters in a story.
?Mulan: I'm in a story?
Neal: Yeah. They made a movie about you. It's actually pretty good
?Mulan: What's a movie
כעבור זמן
Mulan: Can I ask you a question?
Neal: Yeah, I don't know how to explain what a movie is

ויש גם את הקטע הכי מצחיק

בקשר לסצנה הבאה
Neal: Because I broke her heart. I let her go so she could break the curse and fulfill her destiny. And when it was broken I could've gone after her. I could've told her I loved her. But... I was afraid she would never forgive me, so I wound up taking the easy way out, which is not trying.
Mulan: Your belief in love wasn't strong enough to overcome your fear of rejection
Neal: Yeah. Greatest regret of my life, not one I wish upon anyone

אז לי זה לא הפריע
גם כי לא היה פער גדול ממתי שקללה נשברה עד שהם נפגשו ( למרות שהם לא נפגשו בגללו) וגם כי ראינו את הסצנה שהם נפגשו לפני הסצנה עם מולאן
שאגב כמו שאמרתי אני הכי שונאת בקטע שהם נפגשים שהוא צועק עליה שהיא הביאה לו את אבא שלו
חחחחח סורי על הניסו אני זוכרת בזמן אמת שכבר חשבתי שהסיום של אמצע עונה 3 הוא מושלם, היה נגמר שם, אבל אז באו שני הפרקים האלה והרסו לי  מרוב שהם היו טובים (אבל כמו שאמרתי אני כן בעד איכשהו להכניס אותם לסדרה ואחר כך לסיים עם הכישוף, אבל לא לוותר עליהם בשום פנים!)
רק שנהיה באותו עמוד
את רצית שסדרה תסיים בסצנה הזאת ?(אבל שהפרקים עם מסע בזמן יהיו איכשהו לפני הסצנה הזאת כן ?)

אני לא זוכרת על איזה קטע את מדברת עם שער שאמה וקיליאן היו צריכים לעבור בו.

אני מדברת על קטע של המסע בזמן ( אבל אולי הטעיתי אותך שכתבתי צריכים לעבור שטכנית הם יותר נמשכו לתוכו)
אני אוהבת שהוא אומר |לב|
Hook: Wait! Let's get out of here
Emma: Not until we find a way to close it
?Hook: You got your magic back
Emma: No
Hook: Well then, we're not bloody well messing with any of this! Let's go
אני כן זוכרת את הקטע שניל נפל לשער ואמה לא הצליחה למשוך אותו חזרה והם היו ביקומים שונים
אגב הסצנה הזאת מזכירה לי את קטע מאבודים רק שבאבודים לא היה אכפת לי ועם אמה וניל כן היה אכפת לי
1687534081347.png
בכל מקרה זה דיי ברור שהשערים יהיו פתוחים לפי מה שהיוצרים רוצים.
כן נראה ככה .אני בכל אופן שמחה שהם לא הפרידו ביניהם
אגב אני יודעת שאת לא ראית את עונה 7 אבל שם שערים היו נפתחים חופשי אפילו בלי אפונה קסם
כל מה שרשמת אחרי "אז הם לקחו את מריאן"
יש לי זיכרון טוב לפרצופים אז יש קטע עוד שאת רובין הוד שיחק השחקן טום אליס שאנחנו רואים אותה
אז איך שהראו את השחקנית בפרק של מסע בזמן אני ישר ידעתי שזאת אשתו של רובין
וזזה שהרגו אותו, אין לי מושג מה הסיבה האמיתית, אבל מרגיש לי קצת כדי שיהיה כזה "קל ובסדר" שהיא תהיה עם הוק אחר כך. כי הם התחילו משולש אהבה ואז שוב כמובן היא צריכה לבחור, אבל בסדרה הזאת אוהבים שאין בחירות קשות (אין לי באמת מושג, אולי סתם השחקן לא יכל להמשיך, זה פשוט ככה נראה לי)
אני באמת תהיתי בקשר לזה
משום מה היה זכור לי שאני פעם קראתי שלשחקן היה פרויקט אחר
כי אני זוכרת שזה הפריע לי שהרגו אותו ואחרי שקראתי את זה אז הייתי בסוג של השלמה עם העניין
(אני מעדיפה שחקנים יעזבו ולא יעזבו אותם)
אבל שחיפשתי על זה בצפייה הנוכחית שלי .לא מצאתי משהו כזה על השחקן של ניל אז כנראה התבלבלתי בינו לבין שחקן מסדרה אחרת
מצד שני חשבתי שאולי בדומה למה שהיה ברוניקה מארס
ספוילר לורוניקה מארס שנפטרו מדמות של דנקן
אז אולי פה זה גם היה ככה
אבל לדעתי זה בעיקר בגלל איך שמוות שלו השפיע על גולד

האמת גם ראיתי אנשים אומרים את זה כשזה היה. ולא יודעת, נראה לי שכל הקטע עם העניין לא סגור/כן סגור, זה סתם לגבי מי שהם רצו להביא, אבל כנראה לא רצו להביא את השחקן ליותר סצנות אז הם החליטו אקראית. אבל האמת אני מעדיפה ככה, שהיה להם את הרגע קלוז'ר לבד במכונית הצהובה שזה היה כ"כ יפה ומרגש. זה אותו עניין כמו עם השערים- הם החליטו שאין לו עניינים לא סגורים כי זה יותר התאים לעלילה.
מצד אחד כן זה יכול להיות מה שאת אומרת
אבל היו עוד דמיות שאומנם הראו יותר מאשר את ניל אבל עדיין הראו קצת
כמו ההורים של רג'ינה
רגע, אז אני מבינה מזה שאת אוהבת את גולד ולא אוהבת את מילה? אני בשלב כלשהו התחלתי לשנוא את גולד/ראמפל, איך שאת לא רוצה לקרוא לו, כי למרות שמה שמילה עשתה לו זה לא יפה, הוא המשיך להיות רע הרבה אחר כך.
אני יותר התכוונתי שבקטע הספציפי הזה שלה לא מגיע לה לדעת ולו כן ( אבל כן אני אוהבת את גולד ולא אכפת לי ממנה )
תמיד מפריע לי שהורים עוזבים את ילדים שלהם אבל אני הכי שונאת שזה קורה בגלל בן זוג

אגב אני אוהבת בעלילה שבלפייר נמצא עם הוק בספינה שלו
שהוק אומר לו את דברים הבאים ( בעיקר מה שהדגשתי)

Hook: Not a single day went past where your mother didn't regret leaving you, Baelfire. We talked about going back for you when you were old enough. Perhaps fate brought us together to make good on those plans. We can live the life that Milah wanted for us, as a family

Hook: I get you're angry. But it doesn't have to end like this. The ship can be your home, your family. Just say the word. It's not too late start over. I can change, Bae, for you
ומילה, לא שנאתי אותה כי בקושי ראו אותה. נכון שהיא נטשה את הבן שלה וזה לא יפה, אבל אני לא שונאת אותה. בכל מקרה, גם אני אהבתי שהיא אמרה להם. והאמת קצת התאכזבתי שלא הייתה איזו סצנה שהוק פוגש את מילה לאיזה שיחת קלוז'ר או משהו, כי למרות ששניהם היו סוג של נבלים אז, נשמע שהם אהבו אחד את השניה, אז לא יודעת, הרגיש לי מפוספס. כאילו אם כבר עושים עלילה שלמה שהם יורדים לאנדרוולד ופוגשים שם את כל האנשים שמתו, והיא שם וגם הוק שם, זה רק מתבקש שתהיה להם איזה מפגש לא?
לי זה לא הפריע
אבל לפחות היה את הקטע הבא
זהו אם לא הייתי זוכרת ממש כלום, אולי זה היה גורם לי לרצות לראות, אבל אני מרגישה שאת הדברים שהיו חשובים לי אני זוכרת ואת הדברים שלא, לא כזה אכפת לי לא לזכור. אז כנראה שזה לא יקרה. אלא אם אור תחליט לראות ולכתוב על זה ותעשה לי פומו, אז אולי יש סיכוי שאני אראה חלק :-P:
החוש הנבואי שלי ;-) אומר לי שסדרה הבאה שאור תתחיל לראות היא אחת מהסדרות המדוברות שיש שהיא לא ראתה
אגב, סתם מעניין אותי, למה להוק יש מבטא בריטי? לא שאני מתלוננת כן, אבל פיראטים במקור היו אנגליים? סתם מחשבה שעברה לי בראש פעם ולא טרחתי לבדוק אפילו. אני פשוט ממש אוהבת כשדמויות בריטיות ומשתמשות בסלנג בריטי (
השחקן עצמו אירי ( אגב הדמות של הוק הייתה אמורה להופיע מעונה 1 אבל לא היה להם את הזכויות לדמות שלו עד עונה 2)
אבל בכלל יש הרבה דמיות בסדרה עם מבטאים ואני לא יודעת אם זה בגלל שדמיות אמורות להיות כאלה ( כי אני לא בקיאה בדמויות מדיסני)
כמו שהוק קורא לכולם love)
ואי בא לי לרוצח אותו שהוא אמר את זה
לפני זה ראיתי את הסדרה שקר לי וגם שם דמות ראשית אומר לכולן love וגם שם זה הרגיז אותי אבל לא כמו עם הוק ( שאיתו זה ממש מטריף אותי )
אבל רק שקיטרתי לרעות על זה באחד הפרקים שראיתי איתה השבוע
היא אמרה לי שזה סלנג של בריטים אני בכלל לא ידעתי את זה
אבל אני אוהבת שהוא קורא לדיויד mate
ולהנרי lad
חחח את זה דווקא זכרתי כי יש מלא סרטוני מעריצים של ניל ואמה עם השיר הזה, ונראה לי שראיתי גם את הסרטון הזה ספציפית.
כן אני אוהבת יותר סרטונים של אמה וקיליאן עם השיר הזה
אבל הכי של שחקנים שלהם ( שמתי את זה כבר בסיכום חודשי אבל אני פשוט מאוהבת בסרטון הזה|לב||מאוהב||לב||מאוהב||לב||מאוהב|)

נערך לאחרונה ב:

keren or5

Well-known member
זה אמר לי שההודעה שלי ארוכה מדי |שפם|
אבל לא הבנתי איך זה הגיוני שאין לו שום עניין לא סגור ולכן הוא לא נמצא באנדרוורלד
מילא עם אבא שלו אבל מה עם אמא שלו?|תוהה|
האמת גם ראיתי אנשים אומרים את זה כשזה היה. ולא יודעת, נראה לי שכל הקטע עם העניין לא סגור/כן סגור, זה סתם לגבי מי שהם רצו להביא, אבל כנראה לא רצו להביא את השחקן ליותר סצנות אז הם החליטו אקראית. אבל האמת אני מעדיפה ככה, שהיה להם את הרגע קלוז'ר לבד במכונית הצהובה שזה היה כ"כ יפה ומרגש. זה אותו עניין כמו עם השערים- הם החליטו שאין לו עניינים לא סגורים כי זה יותר התאים לעלילה.
אגב אני אוהבת שאמה מספרת על זה למילה אבל לא בגלל מילה שלא מגיע לה לדעת |שפם| אלא בגלל גולד
רגע, אז אני מבינה מזה שאת אוהבת את גולד ולא אוהבת את מילה? אני בשלב כלשהו התחלתי לשנוא את גולד/ראמפל, איך שאת לא רוצה לקרוא לו, כי למרות שמה שמילה עשתה לו זה לא יפה, הוא המשיך להיות רע הרבה אחר כך. ומילה, לא שנאתי אותה כי בקושי ראו אותה. נכון שהיא נטשה את הבן שלה וזה לא יפה, אבל אני לא שונאת אותה. בכל מקרה, גם אני אהבתי שהיא אמרה להם. והאמת קצת התאכזבתי שלא הייתה איזו סצנה שהוק פוגש את מילה לאיזה שיחת קלוז'ר או משהו, כי למרות ששניהם היו סוג של נבלים אז, נשמע שהם אהבו אחד את השניה, אז לא יודעת, הרגיש לי מפוספס. כאילו אם כבר עושים עלילה שלמה שהם יורדים לאנדרוולד ופוגשים שם את כל האנשים שמתו, והיא שם וגם הוק שם, זה רק מתבקש שתהיה להם איזה מפגש לא?
מצד אחד זה גם קטע מעולה
מצד שני הבגידה שלו מעצבנת אותי . למרות שזה לא אשמתו וכנראה לא הייתה לו ברירה
אבל קשה לי עם הסצנה הזאת בגלל מה שקורה בהמשך
במיוחד שלא היה לה אף אחד והוא ידע את זה
אז המשך מבטל את כל מה שאני אוהבת בסצנה הזאת
כן שוב, הגבתי על כל זה. וכמו שאמרתי, מעבר לבגידה מה שבאמת מעצבן זה שהוא לא בא לחפש אותה כשהוא יכל. אבל זה רק עושה קטעים כאלה יותר טרגיים וכואבים אבל בצורה טובה כזאת שאני אוהבת, אז אם את לא אוהבת כאב (כמו בן אדם שפוי, לא כמוני :-D ) אז הגיוני שלא תאהבי.
אוף גם לי מאוד בא שתראי את הסדרה ( כי יש לי כל מיני דברים להגיד ונראה לי יותר קל להגיב פרק פרק ולא באופן כללי גם בגלל הגבלה של התווים)
אבל אני מבינה אותך ( גם זה שאין לך כוח לצפות בכלל וגם שאין לך כוח לעונות שאני אוהבת ואת לא)
זהו אם לא הייתי זוכרת ממש כלום, אולי זה היה גורם לי לרצות לראות, אבל אני מרגישה שאת הדברים שהיו חשובים לי אני זוכרת ואת הדברים שלא, לא כזה אכפת לי לא לזכור. אז כנראה שזה לא יקרה. אלא אם אור תחליט לראות ולכתוב על זה ותעשה לי פומו, אז אולי יש סיכוי שאני אראה חלק :-P:
אבל אין שום הגיוני בזה שדיוויד ומרי מרגרט הלכו עם אמה והשאירו ניל מאחור וכנ"ל רובין ובת שלו והם עוד באים לזלינה בטענות (אני בקו העלילה הזה הסכמתי עם זלינה )
כן ברור, שוב החלטות בלי היגיון לטובת העלילה.

אגב, סתם מעניין אותי, למה להוק יש מבטא בריטי? לא שאני מתלוננת כן, אבל פיראטים במקור היו אנגליים? סתם מחשבה שעברה לי בראש פעם ולא טרחתי לבדוק אפילו. אני פשוט ממש אוהבת כשדמויות בריטיות ומשתמשות בסלנג בריטי (כמו שהוק קורא לכולם love)
וסתם קטעים של אמה ניל והנרי שאני אוהבת
הקטע שהיא אומרת לו :-D :-D :-D :-D Emma: To the bathroom? Did you really fall for that? He's your son

ופה שניל אומר :-D:-D:-D:-D Neal: Oh, hell no. I taught her that. Emma
פה זה סרטון מעריצים של אמה וניל אבל אני מתכוונת לקטע בתחילת הסרטון
חחח את זה דווקא זכרתי כי יש מלא סרטוני מעריצים של ניל ואמה עם השיר הזה, ונראה לי שראיתי גם את הסרטון הזה ספציפית.

lemon lyman

Well-known member
מהסדרה הזאת? מנסה לחשוב, ולא ממש עולה לי. מסדרות אחרות? המון כמובן. את באמת רוצה פירוט כולל לסדרות שלא ראית?
כן לא אכפת לי לקרוא מסדרות שלא ראיתי
אני במילא קוראת את מה שאתם כותבים ( אם את דואגת בגלל ספוילרים)
אבל תכתבי מתי שיש לך זמן כיאלו מן הסתם את לא תכתבי שאין לך זמן :-P:
אבל זה מסוג הדברים נגיד שגם עוד כמה חודשיים לא יהיה אכפת לקרוא
|חיבוק|
סליחה שלקח לי זמן לענות, אפילו לא הספקתי ביום אחד אז לקח לי כמה ימים (כי היה הרבה על מה להגיב, לא כי לא רציתי)
|מאוהב|
אגב זה בסדר גם אם לא היית מגיבה
גם כי יש לך סדרות אחרות שאת רואה כרגע שאני מניחה שיש לך דברים לכתוב עליהם
בעיקר כי את לא אוהבת את סדרה ואני מניחה שזה לא כיף לך כמוני לכתוב עליה ( אני בכלל בתגובה עכשיו נסחפתי עם סרטונים ;-# )
8-* באמת? את זה אני לא זוכרת.
כן זה בדיוק בפרק שבעבר אנחנו רואים את ראמפל ובלייפר נפרדים ביער המכושף
האמת היא שאין לו שום יכולת לדעת איך בלפייר נראה כשהוא גדול אז זה לא בעיה לעבוד עליו בקטע הזה.
כן התכוונתי שהיוצרים בלבלו גם אותנו לא רק אותו
אגב רציתי להגיד משהו בקשר לקטע שגולד עולה על זה
August: (carefully examining the dagger) It's remarkable. (Mr. Gold nods. August points the dagger’s blade at Mr. Gold.) By the power of the darkness I command thee, Dark One
?Mr. Gold: (looking at August in disbelief) You're trying to control me
August: (angry) I command thee, Dark One
Mr. Gold: (calm) You're not my son. You're not Baelfir

בכל אופן רק שבעונה 6
יש קטע שבלפייר כן משתמש בפגיון בשביל שאפל יהרוג מישהו
Mr. Gold says to August that his son would never use him, but Baelfire once used the Dark One Dagger to command him to kill Beowulf, as seen in "Ill-Boding Patterns

אממ... אני מנסה להיזכר בבעיות שהיו לאמה והוק. אני זוכרת שהדבר הראשון זה שהיא הפכה לדארק וואן אבל אז לא ידעו מה היא עשתה וכולם חשבו שהיא עשתה משהו ממש רע, אבל בסוף זה לא היה כזה נורא (אני לא זוכרת מה זה היה).
היא הפכה אותו לאפל
לא אהבתי את העלילה הזאת לא רק בגלל אמה והוק, אלא בגלל שגרמו לנו לחשוב שהיא הפכה להיות רעה אבל לא הלכו עם זה עד הסוף.
תראי אני בזמנו הפסקתי לראות את הסדרה בגלל שרובין מת וזה היה בעונה הזאת ( מישהו פה בפורום לבקשתי עידכן אותי בקשר לזה אז הפסקתי לפני שהוא מת )
אז שהיא התחילה היה את כל הקטע עם אפל אז אמרתי לעצמי טוב בטח עכשיו הם יהרסו לי את כל מה שאהבתי בהם (הוק ואמה) ובסדרה עצמה ושלא פלא שעזבתי אותה בזמנו
אבל בסוף ממש אהבתי את העלילה הזאת שכל זמן תהיתי לעצמי איך הפסקתי לראות באמצע של זה ( בגלל זה בצפייה הזאת אני יותר נהנת מהסדרה)
מעניין אותי אם את הרגשת משהו דומה בצפייה שלך במאה.
מאיך שהרגשת בקשר לסדרה בצפייה של פעם לעומת הצפייה של עכשיו
אם עבר לך המחשבה 'איך הפסקתי את הסדרה' או שגם אם היית רואה את כל הסדרה בזמנו
לא היית מרגישה כלפיה כמו שעכשיו את מרגישה

עכשיו שאת אומרת שהיא לא הייתה רעה אז חוץ מזה שאני שמחה שלא הפכו אותה לרעה עד הסוף אבל היא כן היית על גבול ואחרים ( בעיקר הוק) עזרו לה כמו למשל בקטע הזה ( בהמשך היא גם נתנה את פגיון לרג'ינה כי היא יותר סמכה עליה בקטע הזה מאשר על ההורים שלה )

ולא יודעת אולי זה גם קשור לזה שהיא המושיעה
לא שזה משנה לי כי אמרתי לך פעם לי לא אכפת מדברים כאלה
הדבר שהפריע לי שהיא הייתה אפל זה השיער שלה|זעם| ושהיא הייתה מתעצבנת משהו בטון של השחקנית היה ממש מרגיז
הרגיש לי שהיא לא משחקת טוב
אחר כך היא מצליחה אותו מהגיהנום, אבל הוא לא יכול בעצם להינצל בגלל שקרכלשהו, אבל בסוף הוא כן ניצל או משהו? (או שזה לא היה בקטע הזה?)- אז לא אהבתי את הקטע הזה שהוא ליטרלי מת ועוד עשו בניהם פרידה מרגשת וכל זה, ואז הוא פשוט חי כי שקר כלשהו. זה לא ממש קשור לזוגיות שלהם, אבל זה קשור אליהם נראה לי.
כן היה כמה פעמים שהוא כמעט מת ובסוף לא
( זה חזק ממני לא לשים את הסצנות ;-# לא סתם זאת העונה שאני הכי אוהבת |מאוהב||מאוהב||מאוהב||מאוהב||מאוהב||מאוהב||מאוהב||מאוהב|)
הפעם ראשונה
ואחרי זה הם הלכו להביא אותו מאנדרוורלד (אגב אהבתי שבסצנה שאמה פוגשת את ניל אז היא מתנצלת בפניו שהיא לא באה להציל אותו כי היא לא ידעה שהיא יכולה ) ( אגב שהיא אומרת להורים שלה שהיא הולכת להחזיר אותו מזכיר לי באבודים שקייט אומרת שהיא הולכת להחזיר את ג'ייק מהאחרים )
בכל אופן מלכתחילה היא חושבת שהיא יכולה להציל את הוק בעזרת זה שהיא תחצה את הלב שלה ותן לו חצי (כי ככה בעבר מרי מרגרט הצילה את דיוויד )
רק שעם ההורים שלה זה קרה תכף ואיתה והוק עבר זמן מאז שהוא מת עד שהיא הגיעה אליו אז זה כבר זה לא עבד
אחר כך האדס אמר להם שיש דרך אחרת להצליח

אבל הוא סתם עבד עליהם
(אגב אני מניחה של זה את מתכוונת בפרידה מרגשת )

בכל אופן אחרי זה זאוס אח של האדס מחזיר את הוק לחיים

אגב אני לא יודעת אם את זוכרת אבל לפני שהתחלתי את הצפייה החוזרת בסדרה אמרתי לך שאני רוצה לראות בגלל שאני לא יודעת מה קרה איתם כי הפסקתי באמצע לצפות
אז שאלתי אותך עליהם ואת עדכנת אותי שהוא ימות אבל לא ימות
ואני לגמרי מודה לך על זה
כי למרות שידעתי עדיין היה לי חשש במהלך הצפייה (גם באבודים היה לי חשש דומה למרות שגם שם ידעתי שסויר יהיה עד הסוף )
שלא לדבר על זה אז שכתבת לי לא הייתי מושקעת רגשית כמו עכשיו
שאגב אם הם היו הורגים קיליאן הייתי שונאת את הסדרה יותר משניק שונא אבודים

וכל הסצנות ששמתי פה מרגשות אותי
ומן הסתם הן היו עדיין מרגשות אותי גם אם הוא היה באמת מת אבל לא הייתי אוהבת אותן
בגלל זה אני לא אוהבת את הסצנות שלה וניל שאת כן אוהבת

ו"המשבר היחידי" שסוג של אהבתי היה בעונה הזאת שהוא גילה שהוא הרג בעבר מישהו מהמשפחה של צ'ארמינג בעבר שלו. אבל גם את זה לא ממש אהבתי.
מיקי אל תביני אותי לא נכון אבל |wtf| כי זה קו העלילה הכי שנוא עליי
בכלל עונה 6 מזכירה לי עובד שרוצה להתפטר אבל מקווה שיפטרו אותו קודם אז הוא עושה כל מיני שטיות אז אני מרגישה שזה מה שכותבים של סדרה עשו בעונה הזאת
הכי מרגיז אותי בעלילה הזאת שעד הפרק שאנחנו מגלים את זה
אני לא אהבתי את הפרקים שהיו ואז הגיע הפרק אז וזה היה פרק הוק דיויד ולא היה פרק כזה מאז עונה 3 ודובדבן של הקצפת הסצנה היפה הזאת|לב||לב||לב||לב||לב||לב|
ואז הם פשוט הרסו לי הכל 🤬🤬🤬🤬🤬 ( טכנית בסרטון ששמתי פה אז הם הורידו את קטע שאנחנו מגלים שהוא הרג אותו אבל אני גם ככה מתעבת אותו)

( שלא לדבר על זה שראיתי את פרק עד הקטע שהרס לי ממש חשבתי שהם עולים על הגל של פרקים יפים אבל
1687521723292.png
)
גם כי אני חושבת שעשו את זה בעונה האחרונה או משהו, בעוד שזה היה יכול להיות טוויסט ממש מעולה נגיד בעונה 4 כשהם מתחילים לצאת. בעונה שעשו את זה בה כבר כולם ידעו שהוק הפך לטוב והדברים שהוא עשה בעבר זה של הוק הרע אז כאילו, זה הרגיש לי סתם. כי היה ברור שזה יפתר.
אני בשום שלב לא הייתי רוצה שסצנה הזאת תהיה קיימת
אבל מה שבעיקר מעצבן בה שהוא סתם הרג אותו
עד כמה שהכרנו את הוק שהוא רע הוא לא סתם הרג אנשים
בטח לא כאלה חסרי אונים
אולסו לא אהבתי את זה שהוא החליט לברוח בעקבות זה במקום לדבר עם אמה ושוב זה היה יכול להיות קצת יותר מתאים בעונות יותר מוקדמות.

אגב הוא לא ברח הוא שקל לברוח אבל גדעון גרם לזה שהוא יעזוב ( אני יודעת שבסוף של דבר זה די דומה אבל אני אוהבת שחשוב לו להבהיר לה את זה )

חוץ מזה אני לא זוכרת כמעט דברים מהקשר שלהם, נדמה לי שבעונה 4 יש הרבה רגעים חמודים שלהם כי הם מתחילים לצאת, אבל לא יודעת באיזה שלב הקשר שלהם לא הרגיש לי מרגש באותה מידה, כי כל פעם שהיו בעיות ידעתי שבסוף זה יפתר. אז לא יודעת.
זה מצחיק אותי כמה אנחנו שונות בקטע הזה :-D
מה שאני אוהבת בהם זה בדיוק מה שאת לא אוהבת
-אני חושבת שאני משתמשת במילה קי'צ'י לזוגות וקשרים שהרגשתי שס"כ האנשים אוהבים אחד את השניה ולא גרמו אחד לשניה יותר מדי סבל (שזה ממה שזכור לי דיי כולם, חוץ מאמה וניל)
לא כולם
יש גם את גולד ובל
ויש את את רובין ורג'ינה שאומנם בעיות ביניהם לא היו בגללם
אבל לעומת הוק ואמה ודיווד ומרי מרגרט כן היו להם צרות וסיבוכים

באיזה מובן? הרוב היו מעדיפים שאמה תהיה בסוף עם ניל ולא הוק? אני לא כ"כ מעורה בפאנדום ודעות כאלה.
אני לא יודעת מה רוב המעריצים של סדרה רוצים
(רעות למשל בעד ניל )
אני יותר התכוונתי שאנשים מעדיפים זוגות שקורה ביניהם דברים כמו שקורה עם אמה וניל ,גולד ובל ,ורובין ורג'ינה
אבל אני לא, אני יותר אוהבת זוגיות כמו של אמה וקיליאן ושל ההורים שלה
המשך בהודעה הבאה
עריכה תפוז מחק לי את מה שכתבתי

קבצים מצורפים

• 1687462947950.png
    1687462947950.png
    KB 71 · צפיות: 2
  • 1687462948213.png
    1687462948213.png
    KB 71 · צפיות: 2
  • Ok9v.gif
    Ok9v.gif
    KB 610.5 · צפיות: 1
  • 1687523645301.png
    1687523645301.png
    KB 482.4 · צפיות: 1
נערך לאחרונה ב:

keren or5

Well-known member
כן לא אכפת לי לקרוא מסדרות שלא ראיתי
אני במילא קוראת את מה שאתם כותבים ( אם את דואגת בגלל ספוילרים)
אבל תכתבי מתי שיש לך זמן כיאלו מן הסתם את לא תכתבי שאין לך זמן :-P:
אבל זה מסוג הדברים נגיד שגם עוד כמה חודשיים לא יהיה אכפת לקרוא
בי קרפול וואט יו וויש פור! כי אם את נותנת לי כרטיס חופשי לחפור על סדרות, את יכולה למצוא את עצמך עם מגילות לקרוא! :-D ויש סיכוי טוב שזה יקרה במיוחד אם את נותנת לי לכתוב על מה שאני רוצה, בלי הגבלת זמן כי אני אוהבת לחפור! :-P: אבל אולסו זה מרגש וחמוד שאת בכלל רוצה לקרוא מה שאני כותבת, אז קבלי |חיבוק|
גם כי יש לך סדרות אחרות שאת רואה כרגע שאני מניחה שיש לך דברים לכתוב עליהם
האמת היא שלא כ"כ. כאילו את ה-100 סיימתי, ומראה שחורה הייתי כבר אמורה לסיים, אבל נתקעתי בפרק 2, לא כי הוא לא היה מעניין, אלא כי שוב יש לי בעיות בריכוז. אבל גם ככה זה איזה 5 פרקים בכל מקרה כך שזה לא יקח הרבה זמן. אה, ובאפי ואנג'ל אני גם רואה בנתיים, אבל זה בגלל שכבר ראיתי, לא מצריח ממני הרבה ריכוז, ולפעמים אני רואה פרק תוך כדי שאני עושה משהו. (הסיבה שאני כותבת מעט בשרשור של הצפייה המשותפת זה האמת כי גם אני מובילה עליכם בכמה פרקים בצפייה הזאת כבר (נראה לי הגגעתי לאיזה פרק 7 בבאפי ואנג'ל), וזה חוץ מהעובדה שכבר ראיתי את שתי הסדרות בעבר, אז גם אני פוחדת לספלייר לכם בטעות, וגם אני מרגישה שאם יהיה לי משהו ממש חשוב להגיד אני אגיד, אבל בנתיים אין לי מה להוסיף כ"כ למה שאתם כותבים (כן אני קוראת הכל). או שיש דברים שאני מסכימה, או שיש דברים שלא אבל כבר כתבתי למה אני לא מסכימה ואין לי משהו חדש להוסיף בנושא.).
בעיקר כי את לא אוהבת את סדרה ואני מניחה שזה לא כיף לך כמוני לכתוב עליה ( אני בכלל בתגובה עכשיו נסחפתי עם סרטונים ;-# )
קודם כל זה לא כזה נכון שאני לא אוהבת את הסדרה (וואנס אני מניחה). כאילו כמו שכבר אמרתי אהבתי את שלושת העונות הראשונות (או אולי 2 עונות וחצי, דיברתי על הבעיה שלי עם החצי השני של עונה 3 אז את יודעת). אבל חוץ מזה, אם כבר ראיתי כמעט את כל הסדרה (ובאמת ראיתי כמעט הכל) אז זה לא משנה אם אני אוהבת אותה, כי לחפור אני תמיד אוהבת, ובמיוחד להסביר למה לא אהבתי דברים, אז תאמיני לי אני ממש לא סובלת לכתוב עליה! 8-):
כן התכוונתי שהיוצרים בלבלו גם אותנו לא רק אותו
אגב רציתי להגיד משהו בקשר לקטע שגולד עולה על זה
August: (carefully examining the dagger) It's remarkable. (Mr. Gold nods. August points the dagger’s blade at Mr. Gold.) By the power of the darkness I command thee, Dark One
?Mr. Gold: (looking at August in disbelief) You're trying to control me
August: (angry) I command thee, Dark One
Mr. Gold: (calm) You're not my son. You're not Baelfir
אה, אוקי לא זכרתי את זה! יכול להיות שהיוצרים בכוונה עשו את זה כי את זוכרת בראיון שאמרתי שהם סיפרו שמישהו עלה על הקטע שניל הוא בלפייר? אז הם סיפרו עוד כל מיני תיאוריות מוזרות שהם שמעו, אני לא זוכרת את הכל, אבל נדמה לי שהם אמרו שגם היו ניחושים שאוגוסט הוא בלפייר, ואני לא זוכרת את שאר התיאוריות, אבל אנשים הגיעו לכל מיני תיאוריות מופרכות שכולל מסע בזמן, שאוגוסט זה בעצם ראמפל הצעיר שחזר בזמן ועוד כל מיני דבר ממש מוזרים כאלה. זה עוד סיבה למה הכותבים החליטו להמשיך עם ההחלטה שניל יהיה בלפייר, למרות שמישהו כבר ניחש את זה, כי הם אמרו שבייסקלי ניחשו כל תיאוריה אפשרית אז זה הגיוני שמישהו ינחש משהו שבאמת נכון, ואין מה לעשות כי זה העידן עכשיו עם האינטרנט וכל זה.
בכל אופן רק שבעונה 6
יש קטע שבלפייר כן משתמש בפגיון בשביל שאפל יהרוג מישהו
Mr. Gold says to August that his son would never use him, but Baelfire once used the Dark One Dagger to command him to kill Beowulf, as seen in "Ill-Boding Patterns
רגע, בעונה 6 ראמפל מספר שבלאפייר השתמש בו, או שרואים את בלפייר משתמש בו? כי לא זכור לי שראינו את ניל אחרי הפגישה האחרונה עם אמה (אבל אולי בעצם הראו פלשבק שבלפייר הילד עשה את זה?)
היא הפכה אותו לאפל
כן היה כמה פעמים שהוא כמעט מת ובסוף לא
( זה חזק ממני לא לשים את הסצנות ;-# לא סתם זאת העונה שאני הכי אוהבת |מאוהב||מאוהב||מאוהב||מאוהב||מאוהב||מאוהב||מאוהב||מאוהב|)
הפעם ראשונה
אהההההה נזכרתי נכון!
אוקי אז כמה דברים בנוגע לסצנה הזאת- אותה אהבתי. לא הרגשתי שיש פה "דאוס אקט מאכינה" בדרך שהוא ניצל, כי מספיק ביססו לנו שלאמה יש כוחות, גם כמושיעה וגם כדארק וואן, והיא מן הסתם אוהבת את הוק וזה נשמע הגיוני שהיא תרצה להציל אותו (כשהיא צועקת:"זה לא מספיק בשבילי! ;-(). אבל יותר מזה. זה יפה כי היא צריכה באמת לקחת החלטה מוסרית שאמורים להיות לה השלכות. כמו בעונות הראשונות, ולכן זו בחירה מעניינת מצידה, כי מצד אחד מאוד קל להבין אותה שהיא רוצה להציל את האיש שהיא אוהבת, מצד שני הוא גם אומר לה בבירור לא לעשות את זה כי הוא לא יהיה חזק מספיק להתנגד לרוע, וגם היא בעצמה קצת חושבת ככה (לא? זה לא למה היא מנעה ממנו מראש להפוך לדארק וואן?). אז הפרמיס של כל הסצנה הזאת הוא מעולה בעיני!
עכשיו אני אסביר למה בקונטקסט של כל העונה, הבחירה הזאת מפגרת בטירוף ומעצבנת אותי כ"כ, כי יכל להיות לה כ"כ הרבה פוטנציאל אבל הם עשו משהו כ"כ מטומטום. אז ממה שאני זוכרת, ותקני אותי אם אני טועה- בתחילת העונה רואים את כולם בהווה בלי זיכרון חוץ מאמה שהיא הדארק וואן, והשאלה הגדולה של העונה זה "מה היא עשתה" כי אף אחד לא זוכר כלום מהתקופה הזאת כי היא מחקה לכולם את הזיכרון. (שזה אגב גם פרמיס שאהבתי!). ואז בסוף העונה מגלים שהדבר "הרע" שהיא ניסתה להסתיר מכולם זה שהיא הפכה את הוק גגם לדארק וואן כדי להציל את החיים שלו נכון? אוקי. אז קודם כל. ממה שאני מבינה (לפחות איך שהסדרה מציגה את זה) כל הקטע שמישהו הופך לדארק וואן, זה כאילו כישוף שהופך אותו לרע כאילו מבפנים. כאילו מוריד לו את המוסר או משהו כזה. חשבתי שזה אומר שאי אפשר להתנגד לרוע (כמו ראמפל שהפך לרע אחרי שהוא הפך לדארק וואן), אבל לאורך העונה הראו שזה לא כזה חד וחלק ואם הבן אדם מספיק חזק הוא יכול להתנגד לרוע שנמצא בו (כמו שראינו שאמה עשתה). אבל זה כן הופך את האדם ליותר "מועד לפורענות" לעשות דברים רעים, כלומר שזה יפתה אותה יותר ממה שזה מפתה אדם רגיל כי לעשות דברים רעים מרגיש יותר טוב כדארק וואן, או שזה הופך את המוסר שלו ליותר חלש, או משהו בסיגנון). אוקי. אני שוב מבינה את זה. מה שלא מסתדר בכל העניין הזה, זה שעד שזלינה הראתה להוק את הזיכרון שאמה הפכה אותו לדארק וואן, הוא לא הראה נטיות להיות רע! כל העונה הוא היה טוב (אפילו זכורה לי סצנה שאהבתי שהוא ואמה אוכלים על האוניה והוא אומר לה שהוא אפילו מצטער על מה שהוא עשה לראמפל ושהוא היה הרע שם). אז השאלה שלי היא כזאת- אתה לא מפתח נטיות להיות רע כל עוד אתה לא זוכר שהפכו אותך לרע? מה? איפה ההיגיון? כל הקטע שזה קסם שמשנה אותך מבפנים, זה לא החלטה מודעת, זה להכניס לתוכך משהו שיפתה אותך לעשות דברים רעים, וזה אמור לעבוד בין אם אתה יודע/זוכר שהפכו אותך לכזה ובין אם לא.
נגיד ההשוואה שהכי מתבקשת לי פה זה מה שקרה בעונה 2 של באפי. יש ערפד שקוראים לו אנג'ל, וערפדים הם בד"כ רעים. אבל לו ספציפית יש נשמה אז זה עושה אותו טוב. ואז באמצע העונה הוא מאבד את הנשמה וישר הופך לרע. אז כאילו כמקבילה למה שקרה להוק, תארי לעצמך שאנג'ל לא היה הופך לרע לפני שהסבירו לו שלקחו לו את הנשמה. כאילו הוא היה ממשיך להיות טוב אם הוא לא היה יודע/לא זוכר. כאילו מה? איך זה הגיוני? כל הפואנטה שזה סוג של קסם כזה שמשפיע עליך מבפנים! זה היה מרגיש ממש עלוב אם הוא היה ממשיך להיות טוב עד שמישהו היה מגלה לו שהוא איבד את הנשמה)
קיצר אותו רעיון. מה המשמעות של להפוך לדארק וואן אם הוא טוב כי הוא לא זוכר שהפכו אותו לדארק וואן? זה מוציא את כל העוקץ מההחלטה שאמה עשתה באותו הרגע. אם אין השלכות לזה שהוא הפך לדארק וואן עד שהוא לא נזכר בזה, אז למה זה דבר כ"כ נורא ולמה זה הטוויסט הגדול של העונה? זה לא שאני רוצה אמה תהיה רעה או שהוק יהיה רע, זה שאני רוצה שאם הסדרה לוקחת החלטה לעשות משהו- שתהיה לזה משמעות! אחרת למה חיכינו כל העונה לטוויסט הזה ולפואנטה הזאת שאין בה שום היגיון!?!? אז הוא נהיה רע רק ברגע שהזכירו לו את זה שהפכו אותו לרע? איך זה הגיוני?! איך זה קונסיסטנטי עם כל מה שבעצם הראו לנו להפוך לדארק וואן אומר? קיצר זה פשוט ביאס אותי, כי הבנתי שהסדרה לא קונסיסטנטית בחוקים של עצמה והם יכולים לבחור לעשות מה שבא להם עם החוקים של הקסמים, ואין שום משמעות לשום החלטה, אז למה שימשיך להיות לי אכפת מהסדרה הזאת בכלל?
לא שזה משנה לי כי אמרתי לך פעם לי לא אכפת מדברים כאלה
הדבר שהפריע לי שהיא הייתה אפל זה השיער שלה|זעם| ושהיא הייתה מתעצבנת משהו בטון של השחקנית היה ממש מרגיז
הרגיש לי שהיא לא משחקת טוב
אוי. כן אני ממש מסכימה עם זה! מה לעזאזל עשו עם השיער שלה, הפכו אותו לכסף או משהו והיה לה ממש מכוער הגולגול הזה ששמו לה כל הזמן! וגם אני מסכימה שלא כ"כ הבנתי מה השחקנית מנסה להעביר והמשחק שלה היה מוזר (כאילו שוב זה היה חלק מהטוויסט שלא ידענו מה היא עשתה, אז זה הרגיש כאילו היא רעה שמנסה להעמיד פנים שהיא טועה, וזה יצא סתם מוזר כזה ולא ברור). זה לא שלא אכפת לי מהדברים האלה בכלל. הם דווקא קצת הפריעו לי, אבל אני מניחה שהכוונה שלי שדברים כאלה (במיוחד מראה) אני יכולה לא לאהוב, אבל זה לא יהרוס לי דמות או עלילה או סדרה. אם לא הייתה את הבעיה הקודמת שדיברתי עליה, הייתי מחליקה את הדברים האלה.
אבל בסוף ממש אהבתי את העלילה הזאת שכל זמן תהיתי לעצמי איך הפסקתי לראות באמצע של זה ( בגלל זה בצפייה הזאת אני יותר נהנת מהסדרה)
מעניין אותי אם את הרגשת משהו דומה בצפייה שלך במאה.
מאיך שהרגשת בקשר לסדרה בצפייה של פעם לעומת הצפייה של עכשיו
אם עבר לך המחשבה 'איך הפסקתי את הסדרה' או שגם אם היית רואה את כל הסדרה בזמנו
לא היית מרגישה כלפיה כמו שעכשיו את מרגישה
האמת שקצת כן. לא כ"כ הבנתי בצפייה הזאת מה כ"כ הפריע לי בסדרה בסדרה בסבב בראשונה. אני יודעת שפיתחתי קצת אנטי בתקופה שכולם בפורום התאבססו על זה, אבל את שתי העונות הראשונות ראיתי עוד הרבה לפני זה, אני חושבת קצת אחרי שעונה 2 הסתיימה בזמן אמת עשיתי בינג' של עונות 1-2(ונראה לי שאף אחד בפורום לא ראה את זה אז חוץ מניק). אני באמת לא ממש זוכרת למה החלטתי שאני לא אוהבת את הסדרה. זכור לי משהו בסיגנון שלא אהבתי את קלארק (הדמות הראשית), ולמרות שהיא לא מהדמויות האהובות עלי גם בצפייה הזאת, היא לא הייתה מעצבנת כמו שזכרתי אותה, ובלי קשר היו מלא דמויות מעולות ועלילות מעולות אז כן, לא ממש הבנתי בצפייה הזאת למה הפסקתי לראות את זה אז או מה הפריע לי.
טוב חפרתי הרבה ואני עייפה, אז המשך יבוא (אני מקווה מאוד) מתישהו.

keren or5

Well-known member
ואחרי זה הם הלכו להביא אותו מאנדרוורלד (אגב אהבתי שבסצנה שאמה פוגשת את ניל אז היא מתנצלת בפניו שהיא לא באה להציל אותו כי היא לא ידעה שהיא יכולה )
קצת בולשיט בעיני, כי זה לא שמישהו אמר לה שהיא יכולה להציל את הוק נכון? (או שאני לא זוכרת). ממה שאני זוכרת היא פשוט החליטה לנסות להציל אותו מהאנדרוורלד, היא יכלה להחליט גם שהיא תנסה להציל את ניל באיזה צורה. אבל את ניל רצו להרוג סופית ואת הוק לא. אבל אני לא כועסת על זה, כי זה נחמד שהיא אמרה לו את זה, כי זה באמת יכול להיות מעליב מהצד שלו לחשוב שאת הוק היא מנסה להציל ואותו לא, וזה גם מראה לצופים שכן אכפת לה משניהם. אז סבבה. לא הגבעה שאני אמות עליה.

בכל אופן מלכתחילה היא חושבת שהיא יכולה להציל את הוק בעזרת זה שהיא תחצה את הלב שלה ותן לו חצי (כי ככה בעבר מרי מרגרט הצילה את דיוויד )
רק שעם ההורים שלה זה קרה תכף ואיתה והוק עבר זמן מאז שהוא מת עד שהיא הגיעה אליו אז זה כבר זה לא עבד
אחר כך האדס אמר להם שיש דרך אחרת להצליח
כן אני זוכרת, וגם אני בעיקר מגיבה לסצנת הפרידה ששוב, במנותק מהכל כ"כ יפה ומרגשת! אבל זה בדיוק מה שמעצבן זה הקונטקס. אז אני מבינה שיש דבר כזה בסדרות שלדמויות יש פלוט ארמור, ויש דמויות שפחות צריך לפחד שיהרגו אותם מאשר לא. אבל גם זה דיי הגיוני שכשיש פרידה מרגשת באמת כשאחד הולך למות זה אומר שהורגים אותו! כאילו סדרות פנטזיה 101 זה החוקים. כאילו תראי איזה מרגשת הפרידה הזאת, תראי איזה קלוז'ר תפרו לנו פה! הוא אומר לה שהוא רוצה שהיא תמשיך ותהיה מאושרת, היא אומרת לו שלא יתן לה להיות העניין הלא סגור שלו ושימשיך הלאה. הם בוכים. הם מחזיקים ידיים. הוא מנשק לה את היד, הקטע שהידיים שלהם מתנתקות (והלב שלי נשבר קצת). כל זה אומר לי מכל מה שראיתי מסדרות כל חיי = הם הורגים אותו! הוא מת אחרי הסצנה הזאת. זהו, דיי. הוא קיבל קלוז'ר להכל, הוא הספיק להיפרד בצורה מרגשת ויפה מאהובתו. זהו. הוא מת. אם לא- הסצנה הזאת גורמת לי להרגיש כמו מטומטמת שהתרגשתי ממנה.
וזה אחרי, כמו שאמרת כמה פעמים שגרמו לנו לחשוב שהורגים את הוק. עם ראשונה, כשאמה הורגת אותו כשהוא נהיה רע כי הוא זוכר שהוא הדארק וואן (|תוהה|), אבל אוקי בסדר, כי זה נגמר בצורה טראגית שלא מתאימה לחוקים שבהם "הורגים דמויות בסדרות". סבבה, החלקתי. היא הולכת לאנדרוורלד להציל אותו, כמו שאמרת, היא חשבה שהיא יכולה לפצל את הלב, זה לא עובד. אבל אז יש את המבחן הזה של האדס שאנחנו נדמה לי מבזבזים עליו לפחות פרק אחד אם לא יותר. ואני כאילו מצפה שהם יצליחו במבחן הזה וככה הוא ינצל. סבבה, קיבלתי את זה! לא רוצים להרוג אותו. אוקי. עד עכשיו אין שום דבר יותר מדי מעצבן. אבל אז הם לא עוברים את המבחן, או מה שזה לא יהיה והם מבינים שהוא כן ימות, ואני לשניה חושבת לעצמי- לעעעע! ברצינות! אתם באמת תהרגו אותו? פששש.... הפתעתם! לא ציפיתי לזה. והם הורגים אותו כמו שאמרתי בצורה הכי הגיונית להרוג דמות בסדרה ואני מתרגשת מהסצנה שהם נפרדים והכל. ואז ליטרלי סצנה אחת אחרי זה הוא פשוט בחיים ועם הסיבה הכי לא ברורה בעולם (האדס החליט שהוא נותן לי לחיות). מה?? WTF?? אז למה עשיתם את כל הקטע של הפרידה?!?!? למה הרגתם אותו שבעתאלפים פעם אם לא רציתם להרוג אותו בכלל? מה המשמעות של כל הדבר הזה? למה גרמתם לי להרגיש כמו מטומטמת שהתרגשתי בקטע שהם נפרדים! למהההההה?????
ושוב, זה לא שאני רוצה שהוק ימות. לא העניין הזה. זה שהסדרה לא לוקחת החלטה, או לוקחת החלטה ומשנה אותה בצורה שלא הגיונית בשום צורה שניה אחרי. אני פשוט מרגישה שאני לא מבינה מה רוצים ממני ואני שונאת את זה!
אגב אני לא יודעת אם את זוכרת אבל לפני שהתחלתי את הצפייה החוזרת בסדרה אמרתי לך שאני רוצה לראות בגלל שאני לא יודעת מה קרה איתם כי הפסקתי באמצע לצפות
אז שאלתי אותך עליהם ואת עדכנת אותי שהוא ימות אבל לא ימות
ואני לגמרי מודה לך על זה
כי למרות שידעתי עדיין היה לי חשש במהלך הצפייה (גם באבודים היה לי חשש דומה למרות שגם שם ידעתי שסויר יהיה עד הסוף )
שלא לדבר על זה אז שכתבת לי לא הייתי מושקעת רגשית כמו עכשיו
שאגב אם הם היו הורגים קיליאן הייתי שונאת את הסדרה יותר משניק שונא אבודים
חחחח שמחתי לעזור. ושוב אני רוצה להיות ברורה. זה לא שאני רוצה שהוק ימות בהכרח, או שמישהו ימות, או שמישהו יהפוך לרע או וואטאבר. אני רוצה שיספרו לי סיפור עם היגיון! אני רוצה שאם הם מחליטים החלטה שילכו איתה עד הסוף ואם הם לא הולכים איתה עד הסוף אז שיעיפו את הסצנות האלה. זה לא דרך נכונה לספר סיפור. לא רוצים שהוק יהיה רע? אל תהפכו אותו לרע! לא רוצים להרוג אותו, אל תהרגו אותו. תספרו סיפור אחר עם הדמויות האלה. לא אכפת לי. אבל תעשו שלבחירות שלכם יהיו פאקינג משמעות!
מיקי אל תביני אותי לא נכון אבל |wtf| כי זה קו העלילה הכי שנוא עליי
בכלל עונה 6 מזכירה לי עובד שרוצה להתפטר אבל מקווה שיפטרו אותו קודם אז הוא עושה כל מיני שטיות אז אני מרגישה שזה מה שכותבים של סדרה עשו בעונה הזאת
הכי מרגיז אותי בעלילה הזאת שעד הפרק שאנחנו מגלים את זה
אני לא אהבתי את הפרקים שהיו ואז הגיע הפרק אז וזה היה פרק הוק דיויד ולא היה פרק כזה מאז עונה 3 ודובדבן של הקצפת הסצנה היפה הזאת|לב||לב||לב||לב||לב||לב|
חחחח טוב, שוב לא מסכימה איתך פה. כאילו חצי. כמו שאמרתי בהודעה המקורית - חשבתי שזה יכול להיות קו עלילה מעניין, אבל לא כשהם עושים אותו כ"כ מאוחר, זה היה הרבה יותר מתאים לעשות אותו בעונה 4 כשעוד לא בטוח אם הוק לגמרי טוב, או שהוא מנסה להיות טוב, אבל צריך להתמודד עם השלכות שלו מימיו הרעים. כאילו שוב- פרמיס עם כ"כ הרבה פוטנציאל! אבל כן כבר הבנתי שאת לא מסכימה איתי בעניין הזה. אבל עוד סיבה שחשבתי שזה היה יכול להיות ממש מעניין רק בעונות יותר מוקדמות זה כי בעונות הראשונות, או אפילו בעונה הראשונה, הפלשבקים היו כ"כ מעולים כי הם כל פעם חשפו עוד נדבך שלא ידענו על הדמויות שאנחנו הכרנו בהווה. ראינו בפלשבקים איך שילגי וצ'ארמיניג מתאהבים, למה רג'ינה שונאת את שילגי, למה כל אחד מהדמויות הוא כמו שהוא ולכן זה היה כ"כ מעולה ושימוש כ"כ נכון ויפה בפלשבקים. גם הפלשבק עם אמה וניל היה מעולה כי זה הראה למה היא פוחדת מאהבה ולמה היא לא סומכת על אף אחד, ולמה היא לא מספרת להנרי על אבא שלו. אבל כשהוק הצטרף כל הזמן חיכיתי לפלשבקים טובים עליו, כאלה שירחיבו לנו את הדמות ויתנו יותר מידע עליו, והיו כמה, אבל הם לא הרגישו טובים או מעניינים בכלל ולא תורמים כמעט לדמות, ולא לעלילה הראשית. עד שהגיע הפלשבק הזה שחשבתי שהיה יכול לשבת כ"כ טוב אם היינו מגלים אותו בעונה 4, והוא גם היה מאוד הגיוני כי ידענו שהוק היה רע בעבר אז הגיוני שהוא סתם הרג אדם על משהו, אבל יש משהו טרגי ופואטי בלגלות שהוא קשור למשפחה של הצ'רמיניגים וזה קשור לאמה ולראות איך יפתרו את זה! לא יודעת, בעיני זה היה עושה את הסדרה יותר מעניינת. וחוץ מזה חלק מהקטע היפה שדייוויד סלח לו בסוף כי הוא הבין שהוא לא בן אדם רע יותר לא?
ואז הם פשוט הרסו לי הכל 🤬🤬🤬🤬🤬 ( טכנית בסרטון ששמתי פה אז הם הורידו את קטע שאנחנו מגלים שהוא הרג אותו אבל אני גם ככה מתעבת אותו)

( שלא לדבר על זה שראיתי את פרק עד הקטע שהרס לי ממש חשבתי שהם עולים על הגל של פרקים יפים אבל
1687521723292.png
אני בשום שלב לא הייתי רוצה שסצנה הזאת תהיה קיימת
אבל מה שבעיקר מעצבן בה שהוא סתם הרג אותו
עד כמה שהכרנו את הוק שהוא רע הוא לא סתם הרג אנשים
בטח לא כאלה חסרי אונים
אני אגיד לך את האמת, אני לא זוכרת במדויק למה הוא הרג את האדם הזה, זכור לי שזה הרגיש לי דיי מתאים להוק של העבר ממה שהסדרה כן טרחה להגיד לנו עליו.
אגב הוא לא ברח הוא שקל לברוח אבל גדעון גרם לזה שהוא יעזוב ( אני יודעת שבסוף של דבר זה די דומה אבל אני אוהבת שחשוב לו להבהיר לה את זה )
אה, נכון.
זה מצחיק אותי כמה אנחנו שונות בקטע הזה :-D
מה שאני אוהבת בהם זה בדיוק מה שאת לא אוהבת
כן זה באמת מעניין לראות איך אנשים חווים סדרות בצורות כ"כ שונות. ואני רואה שזה קורה לי הרבה חחח..
זאת באמת סצנה סופר חמודה! (לא שאני זוכרת את ההקשר שלה, אבל כן הם חמודים פה!) |מאוהב||לב|
אני יותר התכוונתי שאנשים מעדיפים זוגות שקורה ביניהם דברים כמו שקורה עם אמה וניל ,גולד ובל ,ורובין ורג'ינה
אבל אני לא, אני יותר אוהבת זוגיות כמו של אמה וקיליאן ושל ההורים שלה
כן אני מבינה. כי לפעמים זה משעמם לראות סתם זוג קיים ולא קורה איתם כלום. נגיד אני חושבת שהייתי דיי מושקעת בזוגיות של שילגי וצ'ארמינג בעונה הראשונה, כי זה היה מעניין לראות בפלשבקים את כל סיפור האהבה שלהם נבנה (את רואה אני לא צריכה שיקרה משהו עצוב כדי שאני אוהב זוג). אבל אז אחרי שסיימו עם זה, אז כן באמת הרגשתי כזה - טוב הם פשוט שם כל הזמן כזוג כי אין מה לעשות איתם. מה לעשות יש סיבה למה רוב הסיפורים מסתיימים ב-"והם חיו באושר ועושר עד עצם היום הזה", כי מי רוצה לראות את חיי הנישואים הרגילים של אנשים. זה משעמם, ואלא אם כן הסדרה או הסרט עצמו עוסק בעצם המושג של אהבה וזוגיות (ויש כמה סרטים וסדרות שעסקו בזה בצורה מעניינת! ואז יש מקום להראות את הרגעים היותר קשים בזוגיות), לא כ"כ מעניין אותי לראות את חיי השגרה של זוג שפשוט הגיעו להיות ביחד ואין יותר מה לעשות איתם, אז פשוט משאירים אותם ביחד. כן, זה דיי משעמם בעיני :-D אבלאני גם לא אוהבת אם מרגישים שעושים בניהם דרמה רק כדי שיהיה מעניין, ולא משהו שקורה באופן אורגני, אז אולי טוב שעזבו אותם סתם להיות זוג ברקע, כי היה יכול להיות יותר מעצבן.
רק שנהיה באותו עמוד
את רצית שסדרה תסיים בסצנה הזאת ?(אבל שהפרקים עם מסע בזמן יהיו איכשהו לפני הסצנה הזאת כן ?)
סליחה שאני לא עונה לפי הסדר, רציתי רק עוד לענות על השאלה הזאת. אז כן. זה היה מרגיש לי כמו סיום ממש יפה לסדרה. כמובן שצריך להבהיר שכשהיא נוסעת עם הנרי משם אז נמחקים לה הזכרונות מסטורי ברוק, אבל שיראו את הקטע שהיא זוכרת את כל החיים החלופיים שלה עם הנרי כולל הלידה שבסוף היא כן לוקחת אותו, כי זה היה כ"כ יפה במיוחד לעומת סצנת הלידה המקורית. ומבחינתי יכולים גם להשאיר את קפיצת הזמן של שנה אחרי שרואים את השיגרה של אמה והנרי שגרים ביחד (וככל שהם יודעים היא לא מסרה אותו בלידה, והם חיו כל החיים ביחד), אבל מן הסתם להוריד את הקטע שהוק דופק בדלת כדי להשאיר סיום סגור.

טוב, עוד המשך יבוא, בתקווה. (מקווה שלא עצבנתי אותך יותר מדי עם הדעות שלי חחח ;-#)

keren or5

Well-known member
טוב עכשיו ממש התבלבלתי כי בהודעה קודמת ממש היה נראה לי שאת בעד שהוא יהיה איתה
(ניל). טוב, האמת אני מבינה למה הדעה שלי מבלבלת, והתשובה שאני לא ממש יודעת אם הייתי רוצה שהם יחזרו להיות ביחד. כי מצד אחד אמרתי שאני יותר אוהבת את הזוגיות הזאת אז נשמע מתבקש שאני אעדיף אותה עם ניל, אבל יותר התכוונתי שאני מעדיפה את הזוגיות הזאת כי היא יותר מעניינת ומלאה בדרמות, אבל לא בהכרח שאני חושבת שהם יותר טובים אחד לשני. כן אני יודעת שזה מוזר אבל יש אצלי הבדלה בין לאהוב זוג בסדרה לבין לחשוב שבמציאות הם טובים אחד לשני. אז הנה המחשבות שלי בגדול- כמו שאמרתי, אני מוכנה לסלוח לו שהוא השאיר אותה בכלא כי הוא באמת לא רצה לעשות את זה אבל אני מבינה שלא הייתה לו ברירה. אבל מה שאני לא יכולה לסלוח זה מה שאמרתי שהוא אמר למולאן |למטה|
Neal: Because I broke her heart. I let her go so she could break the curse and fulfill her destiny. And when it was broken I could've gone after her. I could've told her I loved her. But... I was afraid she would never forgive me, so I wound up taking the easy way out, which is not trying.
Mulan: Your belief in love wasn't strong enough to overcome your fear of rejection
Neal: Yeah. Greatest regret of my life, not one I wish upon anyone
!
אז לי זה לא הפריע
גם כי לא היה פער גדול ממתי שקללה נשברה עד שהם נפגשו ( למרות שהם לא נפגשו בגללו) וגם כי ראינו את הסצנה שהם נפגשו לפני הסצנה עם מולאן
שאגב כמו שאמרתי אני הכי שונאת בקטע שהם נפגשים שהוא צועק עליה שהיא הביאה לו את אבא שלו
אז לי זה ממש הפריע כי המעט שהוא יכל לעשות זה לפחות ליידע אותה שהוא לא זנח אותה בכוונה והוא עוד אומר שהוא באמת חשב על זה אבל מפחדנות שלו לא עשה את זה, כי אפילו אם לא עבר מלא זמן, ואפילו אם היא לא הייתה חוזרת להיות איתו, לפחות זה היה נותן לה קלוז'ר והיא הייתה יודעת שהוא לא נטש אותה בכוונה כי לא היה אכפת לו, ואולי זה היה גורם לה יותר לסמוך על אנשים ולא להיות כ"כ במגננה כמו שהיא הייתה כל הזמן הזה. כאילו לפחות את זה הוא חייב לה בעיני. ואם זה לא היה במקרה שהיא פגשה אותו כי היא חיפשה את הבן של ראמפל, אז היא בחיים לא הייתה יודעת, וזה נראה לי נוראי בשבילה לחשוב ככה כל החיים שלה ולדעת שהוא יכל לתקן לפחות את זה ובחר שלא, קשה לי לסלוח על זה.
על הקטע שהוא צועק עליה שהיא הביאה את אבא שלו- כאילו כן זה גם דושי מצידו, אבל אני יכולה להבין שהוא היה סופר מבולבל מהסיטואציה כי זה שני דברים בבת אחת שהוא צריך להתמודד איתם (גם לראות אותה שוב, וגם להבין שאבא שלו שם), וזה לא כאילו היא לא יכלה לענות לו ולשים אותו במקום ("אני היחידה שמותר לה לכעוס פה"). אז זה לא כזה מפריע לי.
אחרי שאמרתי את כל זה, אני אגיד שאני לא בהכרח לגמרי נגד שהם היו חוזרים אם הוא לא היה מת, אבל הוא היה צריך להוכיח שהוא ממש השתנה ולא הייתי רוצה שהיא תסלח לו מיד, אבל אני כן מאמינה בהזדמנות שניה במידה והוא באמת היה מכפר על זה ומראה שהוא השתנה אז אולי כן הייתי בעדם (כמובן שאני קובעת לאמה מי מספיק טוב בשבילה 8-):). אבל בגלל שהוא מת לא הייתה את ההזדמנות הזאת.
אני מדברת על קטע של המסע בזמן ( אבל אולי הטעיתי אותך שכתבתי צריכים לעבור שטכנית הם יותר נמשכו לתוכו)
אני אוהבת שהוא אומר |לב|
Hook: Wait! Let's get out of here
Emma: Not until we find a way to close it
?Hook: You got your magic back
Emma: No
Hook: Well then, we're not bloody well messing with any of this! Let's go
אהה חחח... לא זכרתי איך בדיוק זה קרה עד שראיתי את הסצנה "יום אחד אני אפסיק לרדוף אחרי הבחורה הזאת" :-D. אבל באמת שהדבר האחרון שמפריע לי או טורד את מנוחתי זה החוקיות של השערים בין יקומים בסדרה הזאת. זה ברור שהם משאירים שער פתוח אם הם רוצים בשביל העלילה שקיליאן יבוא עם אמה לדבר הזה. וברור שהם יסגרו שער בין שני אנשים אם הם רוצים להפריד אותם. זה קשור לעלילה וזה לא מפריע לי.
אגב אני יודעת שאת לא ראית את עונה 7 אבל שם שערים היו נפתחים חופשי אפילו בלי אפונה קסם
יש לי זיכרון טוב לפרצופים אז יש קטע עוד שאת רובין הוד שיחק השחקן טום אליס שאנחנו רואים אותה
אז איך שהראו את השחקנית בפרק של מסע בזמן אני ישר ידעתי שזאת אשתו של רובין
אה, ראו את השחקנית עם רובין לפני הפרק הזה שהוק ואמה מחזירים אותה?! 8-* אני ממש לא זכרתי, וגם לא זכרתי בכלל שהייתה סצנה של רובין עם שחקן אחר. אני כן יודעת שזה היה כי קראתי על זה בהרבה מקומות שדיברו על זה שהחליפו שחקן, אבל אם לא היו מדברים על זה בכלל לא הייתי זוכרת את הסצנה שראינו את רובין הוד בפעם הראשונה עם שחקן אחר. בכל מקרה שאפו על הזיכרון. אני קצת שמחה שלא זכרתי כי חשבתי שזה טוויסט ממש מגניב.
אבל לדעתי זה בעיקר בגלל איך שמוות שלו השפיע על גולד
את באמת אוהבת את גולד? סורי אבל אני שונאת אותו! קודם כל זה בגללו מלכתחילה הוא איבד את הבן שלו, ובסדרה נותנים לו צ'אנס אחרי צ'אנס להפסיק להיות רע ולהפסיק להיות הדארק וואן, ובגלל שהוא מכור לכוח הזה הוא תמיד חוזר, למרות שיש לו אישה שהוא אוהב והוא יכול לחיות חיים מאושרים לגמרי (יותר אפילו אם הוא לא היה מאבד את הבן שלו, אבל גם עם זה, הוא יכול להיות עם בל ולעשות איתה ילד ולהפסיק להיות הדארק וואן), אבל הוא מוכיח פעם אחרי פעם שזה יותר חשוב לו, אז אני לא אוהבת אותו ולא אכפת לי משום דבר שקורה לו.
זה קצת עצוב בשביל הנרי שניל מת, אבל הוא גם ככה לא הכיר אותו כזה הרבה זמן אז אני בסדר עם זה.
אגב אני אוהבת בעלילה שבלפייר נמצא עם הוק בספינה שלו
שהוק אומר לו את דברים הבאים ( בעיקר מה שהדגשתי)

Hook: Not a single day went past where your mother didn't regret leaving you, Baelfire. We talked about going back for you when you were old enough. Perhaps fate brought us together to make good on those plans. We can live the life that Milah wanted for us, as a family

Hook: I get you're angry. But it doesn't have to end like this. The ship can be your home, your family. Just say the word. It's not too late start over. I can change, Bae, for you
אוי זה כ"כ מקסים! |מאוהב||מאוהב||מאוהב| זכרתי שהייתה איזה עלילה כזאת שבלפייר איכשהו הגיע לספינה של הוק בתור ילד, אני גם זוכרת משהו בסיגגנון שהוא היה גר בבית של וונדי או משהו. אבל אני ממש לא זוכרת את הפרטים וגם לא איך הוא בסוף לא היה שם. זה קצת מקסים (ומוזר בגלל הגילאים) שהוא היה סוג של דמות אב לבלפייר בתור ילד, אבל אחר כך בגלל כל מיני חוקי קסם אחר כך הוא נראה בגיל של הוק (ולכן זה באמת היה קצת מצחיק הקטע שאמה אומרת למילה שהיא הייתה גם עם הבן שלה וגם עם המאהב הקודם שלה, שנשמע לשניה ממש דפוק, אבל בגלל שהזמן עובד באופן שונה בסדרה, עם שניהם היא הייתה כשהם היו גדולים). זה גם עדיין היה מוזר לי עד הסוף איך ההורים של אמה נראים דיי בגיל שלה, אני יודעת שזה בגלל שהקללה הראשונית עצרה את הזמן, אבל זה עדיין ממש היה מוזר לי כשהיא התחילה לקרוא להם אבא ואמא.
לי זה לא הפריע
אבל לפחות היה את הקטע הבא
(שאמה אומרת להוק שמילה עזרה להם). אז זה עוד יותר תיסכל אותי, כי זה כאילו- למה לא הפגישו בניהם פשוט? לא בשביל שהם יחזרו, סתם בשביל להגיד שלום. הרי היא כבר הייתה שם. ולהגיד לו שהם ראו אותה זה כאילו עוד יותר מעצבן אותי כי זה כאילו להתגרות בי :-[
השחקן עצמו אירי ( אגב הדמות של הוק הייתה אמורה להופיע מעונה 1 אבל לא היה להם את הזכויות לדמות שלו עד עונה 2)
אבל בכלל יש הרבה דמיות בסדרה עם מבטאים ואני לא יודעת אם זה בגלל שדמיות אמורות להיות כאלה ( כי אני לא בקיאה בדמויות מדיסני)
אה וואלה?! מעניין. איך לא היה להם את הזכויות אם הם עשו סרט על פיטר פן? זה ממש מוזר לי.
ואי בא לי לרוצח אותו שהוא אמר את זה
לפני זה ראיתי את הסדרה שקר לי וגם שם דמות ראשית אומר לכולן love וגם שם זה הרגיז אותי אבל לא כמו עם הוק ( שאיתו זה ממש מטריף אותי )
אבל רק שקיטרתי לרעות על זה באחד הפרקים שראיתי איתה השבוע
היא אמרה לי שזה סלנג של בריטים אני בכלל לא ידעתי את זה
אבל אני אוהבת שהוא קורא לדיויד mate
ולהנרי lad
:-D כן אני אוהבת את כל המילים בסלנג הבריטי. ובאמת לקרוא לכולם love זה פשוט משהו בריטי כזה, זה לא בהכרח פניה למישהו שהוא אוהב, הוא יכול להגיד את זה אפילו למישהו שהוא שונא. גם לי היה מוזר מאוד בפעם הראשונה שראיתי דמות בריטית שקוראת לכולם love (אני לא זוכרת אפילו איפה זה היה, אבל זה היה הרבה לפני הסדרה הזאת), עד שהבנתי שזה סתם דבר כזה שבריטים אומרים (ואני אומרת את זה מהידע שאני מקבלת מסדרות טלוויזיה שאני בטוחה שהוא מדוייק 100%, כי זה לא שאי פעם הייתי באנגליה או הכרתי אנשים בריטים, אבל בטלוויזיה הכל מדוייק אז אני בטוח צודקת!:-P:).
כן אני אוהבת יותר סרטונים של אמה וקיליאן עם השיר הזה
אבל הכי של שחקנים שלהם ( שמתי את זה כבר בסיכום חודשי אבל אני פשוט מאוהבת בסרטון הזה|לב||מאוהב||לב||מאוהב||לב||מאוהב|)
חמודים |מאוהב||מאוהב||מאוהב|

lemon lyman

Well-known member
בי קרפול וואט יו וויש פור! כי אם את נותנת לי כרטיס חופשי לחפור על סדרות, את יכולה למצוא את עצמך עם מגילות לקרוא! :-D ויש סיכוי טוב שזה יקרה במיוחד אם את נותנת לי לכתוב על מה שאני רוצה, בלי הגבלת זמן כי אני אוהבת לחפור! :-P: אבל אולסו זה מרגש וחמוד שאת בכלל רוצה לקרוא מה שאני כותבת, אז קבלי |חיבוק|
אני אוהבת לקרוא (לפעמים אני מוצאת את מה שאתם כותבים על סדרות שאני לא רואה יותר מעניין מאשר אם הייתי צופה בעצמי )
ואת מאלו שאני במיוחד אוהבת לקרוא
אז תרגישי חופשי לכתוב מגילות
כאילו כמו שכבר אמרתי אהבתי את שלושת העונות הראשונות (או אולי 2 עונות וחצי, דיברתי על הבעיה שלי עם החצי השני של עונה 3 אז את יודעת). אבל חוץ מזה, אם כבר ראיתי כמעט את כל הסדרה (ובאמת ראיתי כמעט הכל) אז זה לא משנה אם אני אוהבת אותה, כי לחפור אני תמיד אוהבת, ובמיוחד להסביר למה לא אהבתי דברים, אז תאמיני לי אני ממש לא סובלת לכתוב עליה! 8-):
אממ אולי כבר הספקתי לשכוח אבל אני הבנתי למה את לא אוהבת את עונות 4 והלאה
אבל לא למה את לא אוהבת את חצי השני של עונה 3 (בדיוק הגעתי אליו בצפייה עם רעות )
הבנתי רק שאת רוצה שפרק של מחיצת עונה יהיה פרק סיום של הסדרה
אה, אוקי לא זכרתי את זה! יכול להיות שהיוצרים בכוונה עשו את זה כי את זוכרת בראיון שאמרתי שהם סיפרו שמישהו עלה על הקטע שניל הוא בלפייר? אז הם סיפרו עוד כל מיני תיאוריות מוזרות שהם שמעו, אני לא זוכרת את הכל, אבל נדמה לי שהם אמרו שגם היו ניחושים שאוגוסט הוא בלפייר
אה מגניב למרות שעכשיו אני תוהה אם מלכתחילה תכננו את הקטע איתו או בגלל התיאוריות
רגע, בעונה 6 ראמפל מספר שבלאפייר השתמש בו, או שרואים את בלפייר משתמש בו? כי לא זכור לי שראינו את ניל אחרי הפגישה האחרונה עם אמה (אבל אולי בעצם הראו פלשבק שבלפייר הילד עשה את זה?)
פלשבק שלו כילד אבל שיחק אותו שחקן אחר מאשר הילד שבדרך כלל משחק אותו ( עם השחקן השני זה לא היה קורה|זעם|)
מה שכן אחר כך ראמפל מוחק לו את הזיכרונות
(כשהיא צועקת:"זה לא מספיק בשבילי! ;-().
אני גם אוהבת שהיא אומרת את זה |לב|
אבל יותר מזה. זה יפה כי היא צריכה באמת לקחת החלטה מוסרית שאמורים להיות לה השלכות. כמו בעונות הראשונות, ולכן זו בחירה מעניינת מצידה, כי מצד אחד מאוד קל להבין אותה שהיא רוצה להציל את האיש שהיא אוהבת, מצד שני הוא גם אומר לה בבירור לא לעשות את זה כי הוא לא יהיה חזק מספיק להתנגד לרוע, וגם היא בעצמה קצת חושבת ככה (לא? זה לא למה היא מנעה ממנו מראש להפוך לדארק וואן?). אז הפרמיס של כל הסצנה הזאת הוא מעולה בעיני!
למה את מתכוונת שאת אומרת היא מנעה ממנו מראש להפוך לדארק וואן?
כי היא החליטה להפוך אותו לדארק וואן רק אחרי שהוא גסס בגלל שלדארק וואן יש חיי נצח

אולי את מתכוונת לקטע שרג'ינה הייתה אמורה להפוך לדארק וואן
עכשיו אני אסביר למה בקונטקסט של כל העונה, הבחירה הזאת מפגרת בטירוף ומעצבנת אותי כ"כ, כי יכל להיות לה כ"כ הרבה פוטנציאל אבל הם עשו משהו כ"כ מטומטום. אז ממה שאני זוכרת, ותקני אותי אם אני טועה- בתחילת העונה רואים את כולם בהווה בלי זיכרון חוץ מאמה שהיא הדארק וואן, והשאלה הגדולה של העונה זה "מה היא עשתה" כי אף אחד לא זוכר כלום מהתקופה הזאת כי היא מחקה לכולם את הזיכרון. (שזה אגב גם פרמיס שאהבתי!). ואז בסוף העונה מגלים שהדבר "הרע" שהיא ניסתה להסתיר מכולם זה שהיא הפכה את הוק גגם לדארק וואן כדי להציל את החיים שלו נכון? אוקי. אז קודם כל. ממה שאני מבינה (לפחות איך שהסדרה מציגה את זה) כל הקטע שמישהו הופך לדארק וואן, זה כאילו כישוף שהופך אותו לרע כאילו מבפנים. כאילו מוריד לו את המוסר או משהו כזה. חשבתי שזה אומר שאי אפשר להתנגד לרוע (כמו ראמפל שהפך לרע אחרי שהוא הפך לדארק וואן), אבל לאורך העונה הראו שזה לא כזה חד וחלק ואם הבן אדם מספיק חזק הוא יכול להתנגד לרוע שנמצא בו (כמו שראינו שאמה עשתה). אבל זה כן הופך את האדם ליותר "מועד לפורענות" לעשות דברים רעים, כלומר שזה יפתה אותה יותר ממה שזה מפתה אדם רגיל כי לעשות דברים רעים מרגיש יותר טוב כדארק וואן, או שזה הופך את המוסר שלו ליותר חלש, או משהו בסיגנון). אוקי. אני שוב מבינה את זה. מה שלא מסתדר בכל העניין הזה, זה שעד שזלינה הראתה להוק את הזיכרון שאמה הפכה אותו לדארק וואן, הוא לא הראה נטיות להיות רע! כל העונה הוא היה טוב
רק תיקון קטן זה לא היה בסוף העונה אלא באמצע העונה וחצי השני של העונה היה כל הקטע שהם הולכים להביא אותו מאנדרוורלד
(אני אוהבת שבעונות 5-2 כל עונה מחולקת לשני קווי העלילה )

בקשר לעניין שהוא הפך לרע רק שזלינה הראתה לו הזיכרונות
מצד אחד נראה שאין ספק שיוצרים העדיפו לשמור על גרם הפתעה ולא להקפיד שכל עניין יהיה הגיוני
(שאגב זה הכי מפריע לי בקטע שמגלים שרובי היא זאב )
מצד שני יש את כל עניין שברגע שהוא מגלה את האמת הוא מבין שאמה בגדה באמון שלו ואם לוקחים בחשבון שבזכותה הוא התחיל להיות אדם טוב
אז הגיוני שנטייה שלו לרוע תופיע שהוא "במשבר " איתה
עריכה
אגב הוא מתנהג שונה בקטעים שהוא כבר דראק וואן אבל עדיין לא יודע שהוא כזה
אבל מצד שני זה אחרי שהיא מחקה לו את הזיכרונות אז יכול להיות שזה בגלל זה
(אפילו זכורה לי סצנה שאהבתי שהוא ואמה אוכלים על האוניה והוא אומר לה שהוא אפילו מצטער על מה שהוא עשה לראמפל ושהוא היה הרע שם).
אני גם אוהבת את הסצנה הזאת

אז השאלה שלי היא כזאת- אתה לא מפתח נטיות להיות רע כל עוד אתה לא זוכר שהפכו אותך לרע? מה? איפה ההיגיון? כל הקטע שזה קסם שמשנה אותך מבפנים, זה לא החלטה מודעת, זה להכניס לתוכך משהו שיפתה אותך לעשות דברים רעים, וזה אמור לעבוד בין אם אתה יודע/זוכר שהפכו אותך לכזה ובין אם לא.
בעיקרון אני לא חושבת שזה דומה למצב בבאפי
נראה שאם לאפלים יש תמיכה יותר קל להם לשלוט בזה
בגלל זה אגב נראה לי שהם בחרו להרוג את ניל אני לא חושבת שראמפל היה חוזר להיות רע אם ניל היה בסביבה , זה נכון שראמפל היה רע שניל היה צעיר אבל אחרי שהוא איבד אותו אני חושבת שהוא היה יותר נזהר מלאבד אותו שוב
וגם שקשר בינו לבין בל היה טוב הוא היה פחות רע
וגם אמה הייתה פחות רעה שהייתה לה את תמיכה של הוק
קיצר אותו רעיון. מה המשמעות של להפוך לדארק וואן אם הוא טוב כי הוא לא זוכר שהפכו אותו לדארק וואן? זה מוציא את כל העוקץ מההחלטה שאמה עשתה באותו הרגע. אם אין השלכות לזה שהוא הפך לדארק וואן עד שהוא לא נזכר בזה, אז למה זה דבר כ"כ נורא ולמה זה הטוויסט הגדול של העונה? זה לא שאני רוצה אמה תהיה רעה או שהוק יהיה רע, זה שאני רוצה שאם הסדרה לוקחת החלטה לעשות משהו- שתהיה לזה משמעות! אחרת למה חיכינו כל העונה לטוויסט הזה ולפואנטה הזאת שאין בה שום היגיון!?!? אז הוא נהיה רע רק ברגע שהזכירו לו את זה שהפכו אותו לרע? איך זה הגיוני?! איך זה קונסיסטנטי עם כל מה שבעצם הראו לנו להפוך לדארק וואן אומר? קיצר זה פשוט ביאס אותי, כי הבנתי שהסדרה לא קונסיסטנטית בחוקים של עצמה והם יכולים לבחור לעשות מה שבא להם עם החוקים של הקסמים, ואין שום משמעות לשום החלטה, אז למה שימשיך להיות לי אכפת מהסדרה הזאת בכלל?
אני מבינה מה שאת אומרת אבל אני לא מזדהה איתך
לא רק בגלל שאני אוהבת את קו העלילה הזה כמו שהוא
אלא בכלל שמתי לב שפחות חשוב לי שדברים יהיו הגיוניים למרות שאני כן בן אדם שמטריף אותו דברים :-P:
אני פשוט מסתכלת על שורה התחתונה אם אני נהנה מהצפייה או לא
יש סדרות שראיתי שלא היה בהן שום דבר לא הגיוני אבל אני לא אהבתי אותן
אז בהרגשה שלי אם פה ובאבודים היו מקפידים על הגיוני כנראה שלא הייתי אוהבת אותן
(כמובן לא בהכרח שסדרות עם הגיוני אני לא אוהב והפוך אבל נכון לעכשיו זה המצב)

את מבינה למה אני מתכוונת?
אוי. כן אני ממש מסכימה עם זה! מה לעזאזל עשו עם השיער שלה, הפכו אותו לכסף או משהו והיה לה ממש מכוער הגולגול הזה ששמו לה כל הזמן! וגם אני מסכימה שלא כ"כ הבנתי מה השחקנית מנסה להעביר והמשחק שלה היה מוזר (כאילו שוב זה היה חלק מהטוויסט שלא ידענו מה היא עשתה, אז זה הרגיש כאילו היא רעה שמנסה להעמיד פנים שהיא טועה, וזה יצא סתם מוזר כזה ולא ברור).
הקטע עם הלוק שלה אז נכון הסרטון שהם אוכלים בספינה שלו זה אחרי שהיה לה כבר את השיער הכסוף אבל היא שינתה את עצמה לאיך שהיא נראה פה בשבילו
אז אני כזה אם יש לך יכולת הזאת למה את נשארת במראה המכוער :mad:
אגב הקטע עם קול המעצבן היה גם אחרי שהם מגלים את האמת:-/
קצת בולשיט בעיני, כי זה לא שמישהו אמר לה שהיא יכולה להציל את הוק נכון? (או שאני לא זוכרת).
בעיקרון היא יכלה להציל אותו
גם כי ראמפל הפך להיות מאוד חזק ובעזרתו היא יכולה בכלל ללכת לאנדרוורלד ( אני בכל אופן הבנתי שלפני שהוא הפך להיות חזק יותר הם לא יכלו ללכת אבל זה לא נאמר באופן מפורש אז אולי רק לי זה נדמה שזה המצב)
וגם היא החליטה לחיות אותו בזה שהיא תחצה את לבה לשניים כמו שההורים שלה עשו
קו העלילה שהיה אחרי שניל מת

אגב תודות לאנשי טאמבלר ראיתי שיש הרבה דמיון בין הקשר של אמה והוק לקשר של ההורים שלה
להלן דוגמאות חלקיות
עריכה נזכרתי בפרט טריוויה שאהבתי על תמונה מספר 4 של מרי מרגרט ודיווד
For the part where Mary Margaret revives David, Ginnifer Goodwin was taught CPR by a medic, but it "looked bad". Jennifer Morrison then taught her how they did it on the latter's old television series House because CPR is more dramatic on-screen
https://happinessisblooming.tumblr.com%2Fpost%2F158167552523

נערך לאחרונה ב:

lemon lyman

Well-known member
הוא מנשק לה את היד,
אגב הקטע הזה לא היה בתסריט
Colin O'Donoghue said in an interview that the scene where Hook and Emma say their goodbyes was filmed around 3am and was very emotional. In fact, Hook grabbing Emma's hand and kissing it before she disappeared was not scripted, but O'Donoghue said it just came to him in the moment

אגב גם זה לא היה בתסריט

When Hook dresses Emma's wound when they reach the top of the beanstalk, he seductively ties his scarf around it with his teeth. This was not scripted, but improvised by Colin O'Donoghue. Jennifer Morrison had no idea it was coming
כל זה אומר לי מכל מה שראיתי מסדרות כל חיי = הם הורגים אותו! הוא מת אחרי הסצנה הזאת. זהו, דיי. הוא קיבל קלוז'ר להכל, הוא הספיק להיפרד בצורה מרגשת ויפה מאהובתו. זהו. הוא מת. אם לא- הסצנה הזאת גורמת לי להרגיש כמו מטומטמת שהתרגשתי ממנה.
אז אם היית יודעת במקרה שהוא לא היה מת לפני הצפייה שלך לא היית מתרגשת ממנה?
שאנחנו נדמה לי מבזבזים עליו לפחות פרק אחד אם לא יותר
זה מצחיק אותי שאת קוראת לזה מבזבזים על זה פרק
מבחינתי בזבוז של פרק זה פרק על ההיא מאמיצה ( היה פרק עם העלילה עליה בלי רוב דמויות הראשיות )
עכשיו כל פעם פרק כזה מעצבן אבל זה עוד היה בדיוק בין פרק שאנחנו מגלים שהוק נהיה דארק וואן להמשך שלו
ואז ליטרלי סצנה אחת אחרי זה הוא פשוט בחיים ועם הסיבה הכי לא ברורה בעולם (האדס החליט שהוא נותן לי לחיות).
לא האדס מחליט לתן לו לחיות אלא זאוס
בכל אופן הנה הסבר יותר ברור ( אני פשוט אוהבת את הסרטון שאני שמתי בהודעה הקודמת כי זה משעשע אותי איך שהוא מסתבך עם הסבר שלו |מאוהב|)
מה?? WTF?? אז למה עשיתם את כל הקטע של הפרידה?!?!? למה הרגתם אותו שבעתאלפים פעם אם לא רציתם להרוג אותו בכלל? מה המשמעות של כל הדבר הזה? למה גרמתם לי להרגיש כמו מטומטמת שהתרגשתי בקטע שהם נפרדים! למהההההה?????
ושוב, זה לא שאני רוצה שהוק ימות. לא העניין הזה. זה שהסדרה לא לוקחת החלטה, או לוקחת החלטה ומשנה אותה בצורה שלא הגיונית בשום צורה שניה אחרי. אני פשוט מרגישה שאני לא מבינה מה רוצים ממני ואני שונאת את זה!
אני לא יודעת אם רצף של אירועים צמודים עם הוק הם שגרמו לך להרגשה הזאת או עצם זה שהוא מת אבל לא מת
כי אם זה האופציה השנייה
אז היו כמה מקרים בסדרה שאנשים מתו ובסוף לא מתו
היה את הפיה הכחולה
ונכון יש את קטע שאחרי שאמה נולדה והם צריכים לשים אותה בארון עץ ההוא
אז בסצנה הזאת דיויד מת אבל בסטוריבוק הוא חי
וגם הקטע שמרי מרגרט ודיויד חולקים לב אז אני לא יודעת אם את זוכרת אבל זה היה שהם נאלצו להטיל את הקללה של הסדרה. זאת שבשביל להטיל אותה צריך את הלב של אדם שמטיל הקללה הכי אוהב
אז מרי מרגרט מטילה אותה בעזרת הלב של דוייד ואחרי שהוא מת היא מחליטה לנסות לחיות אותו עם החצי לב שלה ומצליחה

בעונה 4 יש קטע שסופר משנה דברים ורעים הופכים לטובים והפוך
אז יש קטע שדיויד הורג את הוק
(הסצנה הזאת זה אחרי שהוא מת )

אבל שהם חוזרים לעולם הרגיל אז הוק כן חי

אז אני לא יודעת אם זה פחות הפריע לך כי כל הקטעים אלו לא נמשכו כמה פרקים כמו עם הוק
או שבכל מצב מפריע לך שמישהו מת אבל לא מת ופשוט לא זכרת אותם?

חחחח שמחתי לעזור. ושוב אני רוצה להיות ברורה. זה לא שאני רוצה שהוק ימות בהכרח, או שמישהו ימות, או שמישהו יהפוך לרע או וואטאבר. אני רוצה שיספרו לי סיפור עם היגיון! אני רוצה שאם הם מחליטים החלטה שילכו איתה עד הסוף ואם הם לא הולכים איתה עד הסוף אז שיעיפו את הסצנות האלה. זה לא דרך נכונה לספר סיפור. לא רוצים שהוק יהיה רע? אל תהפכו אותו לרע! לא רוצים להרוג אותו, אל תהרגו אותו. תספרו סיפור אחר עם הדמויות האלה. לא אכפת לי. אבל תעשו שלבחירות שלכם יהיו פאקינג משמעות!
מצטערת (ואני מקווה שלא תראי את זה בקטע מזלזל|מובך| )אבל התגובה שלך הצחיקה אותי נורא
אני בטח הייתי מגיבה ככה אם כן היו הורגים אותו
אגב אף פעם לא קרה שהצלחת ליהנות מסדרה כלשהי למרות דברים כאלה
או שברגע שדברים הופכים להיות לא הגיוניים \לא מסתדרים
את נהיה אנטי?
חחחח טוב, שוב לא מסכימה איתך פה. כאילו חצי. כמו שאמרתי בהודעה המקורית - חשבתי שזה יכול להיות קו עלילה מעניין, אבל לא כשהם עושים אותו כ"כ מאוחר, זה היה הרבה יותר מתאים לעשות אותו בעונה 4 כשעוד לא בטוח אם הוק לגמרי טוב, או שהוא מנסה להיות טוב, אבל צריך להתמודד עם השלכות שלו מימיו הרעים. כאילו שוב- פרמיס עם כ"כ הרבה פוטנציאל! אבל כן כבר הבנתי שאת לא מסכימה איתי בעניין הזה. אבל עוד סיבה שחשבתי שזה היה יכול להיות ממש מעניין רק בעונות יותר מוקדמות זה כי בעונות הראשונות, או אפילו בעונה הראשונה, הפלשבקים היו כ"כ מעולים כי הם כל פעם חשפו עוד נדבך שלא ידענו על הדמויות שאנחנו הכרנו בהווה. ראינו בפלשבקים איך שילגי וצ'ארמיניג מתאהבים, למה רג'ינה שונאת את שילגי, למה כל אחד מהדמויות הוא כמו שהוא ולכן זה היה כ"כ מעולה ושימוש כ"כ נכון ויפה בפלשבקים. גם הפלשבק עם אמה וניל היה מעולה כי זה הראה למה היא פוחדת מאהבה ולמה היא לא סומכת על אף אחד, ולמה היא לא מספרת להנרי על אבא שלו. אבל כשהוק הצטרף כל הזמן חיכיתי לפלשבקים טובים עליו, כאלה שירחיבו לנו את הדמות ויתנו יותר מידע עליו, והיו כמה, אבל הם לא הרגישו טובים או מעניינים בכלל ולא תורמים כמעט לדמות, ולא לעלילה הראשית. עד שהגיע הפלשבק הזה שחשבתי שהיה יכול לשבת כ"כ טוב אם היינו מגלים אותו בעונה 4, והוא גם היה מאוד הגיוני כי ידענו שהוק היה רע בעבר אז הגיוני שהוא סתם הרג אדם על משהו, אבל יש משהו טרגי ופואטי בלגלות שהוא קשור למשפחה של הצ'רמיניגים וזה קשור לאמה ולראות איך יפתרו את זה! לא יודעת, בעיני זה היה עושה את הסדרה יותר מעניינת.
אני מרגישה שאם הסדרה הייתה כמו שאת רוצה אז לא הייתי אוהבת אותה :-D
מיותר לציין שאני אוהבת את כל הפלשבקים של הוק ( חוץ מזה שאני כותבת עליו בהמשך)
ונגיד עם סויר באבודים למרות שמאוד אהבתי אותו
לא אהבתי את כל פלשבקים שלו ( מצד שני הצטערתי שלא היו לו יותר)
בכלל לטעמי פלשבקים פה יותר מוצלחים מאלו של אבודים
במיוחד כי פה כן יש להם אפשרות לעשות פלשבקים משולבים של כמה דמויות
וחוץ מזה חלק מהקטע היפה שדייוויד סלח לו בסוף כי הוא הבין שהוא לא בן אדם רע יותר לא?
את מתכוונת לקטע בסרטון ששמתי ?
כי זה לפני שהם מגלים את זה

בכל אופן כן הוא סולח לך כי הוא השתנה
נראה לי אני היחידה שלקחתי את כל העניין קשה:-[
נגיד אמה מגלה את זה שהוק רואה את זה בלוכד חלומות רגע לפני שהוא עומד לשרוף אותו
אז היא יותר כועסת עליו שהוא רוצה למחוק את הזיכרונות שלו ( שזה משהו שלא הבנתי הראה אפשר למחוק רק חלק מזיכרונות כמו שהיא מחקה את שלו מקמלוט אז למה נראה לפי מה שהיא אומרת לו שהוא עמד למחוק את כל הזיכרונות שלו או שזה בגלל שלו אין כוחות? אז הדרך היחידה שלו למחוק זיכרונות זה למחוק את כולם? |תוהה|)
אני אגיד לך את האמת, אני לא זוכרת במדויק למה הוא הרג את האדם הזה, זכור לי שזה הרגיש לי דיי מתאים להוק של העבר ממה שהסדרה כן טרחה להגיד לנו עליו.:-D
אדם שהוא הרג זה אבא של דויוד
אנחנו רואים את כל הקטע שמוסרים את ג'יימס למלך
בשלב מסוים ג'יימס בן 8 בורח מארמון ( אגב יש לו בגדים של נסיך שנראה שהם קנו אצל שושי זוהר :-P: :-D) ואז אבא של דיוויד מחליט למצוא אותו ולהחזיר אותו לבית שלו
ואז בדרך מלך מוצא אותם בגלל שאבא של דיויד לא מוכן להחזיר את ג'יימס אז המלך מחליט להורג אותו
ואז יש סצנה שהאבירים של מלך ( או מי שהם לא יהיו ) עומדים להורג אותו אז בדיוק הוק בא והורג אותם אז נראה כיאלו הוא בא לעזרתו אבל אחרי זה הוא הורג אותו גם כי הוא עד ראייה
כן אני מבינה. כי לפעמים זה משעמם לראות סתם זוג קיים ולא קורה איתם כלום. נגיד אני חושבת שהייתי דיי מושקעת בזוגיות של שילגי וצ'ארמינג בעונה הראשונה, כי זה היה מעניין לראות בפלשבקים את כל סיפור האהבה שלהם נבנה (את רואה אני לא צריכה שיקרה משהו עצוב כדי שאני אוהב זוג). אבל אז אחרי שסיימו עם זה, אז כן באמת הרגשתי כזה - טוב הם פשוט שם כל הזמן כזוג כי אין מה לעשות איתם. מה לעשות יש סיבה למה רוב הסיפורים מסתיימים ב-"והם חיו באושר ועושר עד עצם היום הזה", כי מי רוצה לראות את חיי הנישואים הרגילים של אנשים. זה משעמם, ואלא אם כן הסדרה או הסרט עצמו עוסק בעצם המושג של אהבה וזוגיות (ויש כמה סרטים וסדרות שעסקו בזה בצורה מעניינת! ואז יש מקום להראות את הרגעים היותר קשים בזוגיות), לא כ"כ מעניין אותי לראות את חיי השגרה של זוג שפשוט הגיעו להיות ביחד ואין יותר מה לעשות איתם, אז פשוט משאירים אותם ביחד. כן, זה דיי משעמם בעיני :-D אבלאני גם לא אוהבת אם מרגישים שעושים בניהם דרמה רק כדי שיהיה מעניין, ולא משהו שקורה באופן אורגני, אז אולי טוב שעזבו אותם סתם להיות זוג ברקע, כי היה יכול להיות יותר מעצבן.
אני מסכימה איתך בקשר לשלגי וצ'ארמינג הם יותר מעניינים בעלילות שלהם ביער המכושף מאשר סטוריבוק ( אבל בכל העלילות שלהם שם לא דווקא בעונה 1 שאגב אני מוצאת שאני פחות אוהבת אותה לעומת שאר העונות)
מצד שני לא הייתי רוצה שיעשו להם בעיות אז זה בסדר מבחינתי המצב הזה אז מאשר הפוך ( נגיד כמו עם בל וגולד ורובין ורג'ינה)

סליחה שאני לא עונה לפי הסדר, רציתי רק עוד לענות על השאלה הזאת. אז כן. זה היה מרגיש לי כמו סיום ממש יפה לסדרה. כמובן שצריך להבהיר שכשהיא נוסעת עם הנרי משם אז נמחקים לה הזכרונות מסטורי ברוק, אבל שיראו את הקטע שהיא זוכרת את כל החיים החלופיים שלה עם הנרי כולל הלידה שבסוף היא כן לוקחת אותו, כי זה היה כ"כ יפה במיוחד לעומת סצנת הלידה המקורית. ומבחינתי יכולים גם להשאיר את קפיצת הזמן של שנה אחרי שרואים את השיגרה של אמה והנרי שגרים ביחד (וככל שהם יודעים היא לא מסרה אותו בלידה, והם חיו כל החיים ביחד), אבל מן הסתם להוריד את הקטע שהוק דופק בדלת כדי להשאיר סיום סגור.
אבל מה עם happy ending של דמויות שהן לא אמה והנרי?
שלא לדבר שאני לא יכולה לוותר על כמה העלילות שאחרי העלילה הזאת אז אם כבר סוף כזה אז לא בעונה 3
טוב, עוד המשך יבוא, בתקווה. (מקווה שלא עצבנתי אותך יותר מדי עם הדעות שלי חחח ;-#)\
לא עצבנת אותי עם הדעות שלך |4U|
דווקא היה מעניין לקרוא

נערך לאחרונה ב:

lemon lyman

Well-known member
(ניל) כן אני יודעת שזה מוזר אבל יש אצלי הבדלה בין לאהוב זוג בסדרה לבין לחשוב שבמציאות הם טובים אחד
כן גם אצלי יש לפעמים את הבדל הזה
כמו שיש אצלי הבדל בין זוג שאני רוצה או זוג שאני מרגישה שאהבה ביניהם יותר גדולה מאשר בין הזוג שאני אוהבת (ואז פחות יפריע לי אם הם יסיימו ביחד ולא הזוג שלי )
אז לי זה ממש הפריע כי המעט שהוא יכל לעשות זה לפחות ליידע אותה שהוא לא זנח אותה בכוונה והוא עוד אומר שהוא באמת חשב על זה אבל מפחדנות שלו לא עשה את זה, כי אפילו אם לא עבר מלא זמן, ואפילו אם היא לא הייתה חוזרת להיות איתו, לפחות זה היה נותן לה קלוז'ר והיא הייתה יודעת שהוא לא נטש אותה בכוונה כי לא היה אכפת לו, ואולי זה היה גורם לה יותר לסמוך על אנשים ולא להיות כ"כ במגננה כמו שהיא הייתה כל הזמן הזה. כאילו לפחות את זה הוא חייב לה בעיני. ואם זה לא היה במקרה שהיא פגשה אותו כי היא חיפשה את הבן של ראמפל, אז היא בחיים לא הייתה יודעת, וזה נראה לי נוראי בשבילה לחשוב ככה כל החיים שלה ולדעת שהוא יכל לתקן לפחות את זה ובחר שלא, קשה לי לסלוח על זה.
לא יודעת לי זה מרגיש כבר מאוחר מדי
וגם עובדה שגם אחרי המפגש ביניהם עדיין היה לה את כל המגננות אלו ( חלק מזה גם בגלל ההורים שלה)
כיאלו מבחינתי לפי מה שאני רואה ממנה בהמשך אין הבדל בין אם הוא מספר לה או לא מספר לה

אגב מה שאני לא הבנתי נגיד שהיא הייתה צריכה לכנס לכלא בגלל כל מעשי נוכלות שהיא עשתה איתו ולבד
לא הבנתי למה הוא לא יכל להיפגש איתה שהיא כבר הייתה אדם נורמטיבי למה היה צריך לחכות 11 שנה שקללה תסתיים?
אני יודעת שזה אוגוסט האשם 😡אגב חצוף הוא גם הסיבה שהוק הבין שהוא זה שהרג את אבא של דיוויד🤬🤬🤬🤬
(את רואה זאת החלטה תסריטאית יותר מעצבנת מאשר תחייה המתים של הוק :-P: )

אגב ידעת שאותו שיר ששומעים שאנחנו רואים את ניל לראשונה זה אותו שיר שיש שאנחנו רואים את אמה והנרי חיים יחד בניו יורק ?
על הקטע שהוא צועק עליה שהיא הביאה את אבא שלו- כאילו כן זה גם דושי מצידו, אבל אני יכולה להבין שהוא היה סופר מבולבל מהסיטואציה כי זה שני דברים בבת אחת שהוא צריך להתמודד איתם (גם לראות אותה שוב, וגם להבין שאבא שלו שם), וזה לא כאילו היא לא יכלה לענות לו ולשים אותו במקום ("אני היחידה שמותר לה לכעוס פה").
צודקת
(כמובן שאני קובעת לאמה מי מספיק טוב בשבילה 8-):).
מה? את יכולה להבין להעדיף את ניל או לא להיות בעד הזוגיות שלה עם קיליאן אבל ברור שקיליאן הוא הכי טוב בשבילה
(אגב בדיוק ראיתי היום ראיון ישן עם שלושתם אז מייקל(ניל) וג'ניפר (אמה) אמרו שהם לא ידעו מה זה שיפ לפני שהם הכירו את המעריצים של הסדרה
< אגב אני יודעת מה זה רק בזכותך ובזכות עדי חזיר ;)> )

"יום אחד אני אפסיק לרדוף אחרי הבחורה הזאת" :-D.

מה שמזכיר לי את הקטע הזה שאני אוהבת
1687967429677.png

אבל באמת שהדבר האחרון שמפריע לי או טורד את מנוחתי זה החוקיות של השערים בין יקומים בסדרה הזאת. זה ברור שהם משאירים שער פתוח אם הם רוצים בשביל העלילה שקיליאן יבוא עם אמה לדבר הזה. וברור שהם יסגרו שער בין שני אנשים אם הם רוצים להפריד אותם. זה קשור לעלילה וזה לא מפריע לי.
כן אבל עיקר שהם באותו ראש איתי זה הכי חשוב :-D
אה, ראו את השחקנית עם רובין לפני הפרק הזה שהוק ואמה מחזירים אותה?! 8-* אני ממש לא זכרתי, וגם לא זכרתי בכלל שהייתה סצנה של רובין עם שחקן אחר.
טוב אם היית עושה צפייה חוזרת היית שמה לב שזה שחקן אחר כי את מכירה את רובין של הסדרה
כמו שעשיתי צפייה חוזרת בשולחן לחמישה וראיתי שבמקור ג'יימס מרסדן שיחק את גריפין (אני אשכרה צעקתי על טלוויזיה בקטע הזה )
את באמת אוהבת את גולד? סורי אבל אני שונאת אותו!
את זוכרת שאני אוהבת את בנג'מין ליינוס מאבודים? שלעומת גולד אין בו שם דבר טוב
אני פשוט בסדרות אוהבת אנשים מצחיקים ( לא תמיד לפעמים אני לא אוהבת למרות שהם מצחיקים אבל בערך 99 אחוז מזמן אני אוהבת)
אגב בגלל זה אני אוהבת את ז'אנדר מבאפי
קודם כל זה בגללו מלכתחילה הוא איבד את הבן שלו, ובסדרה נותנים לו צ'אנס אחרי צ'אנס להפסיק להיות רע ולהפסיק להיות הדארק וואן, ובגלל שהוא מכור לכוח הזה הוא תמיד חוזר, למרות שיש לו אישה שהוא אוהב והוא יכול לחיות חיים מאושרים לגמרי
שבלפייר והוא מתווכחים על כל העניין הזה אז מצד אחד ליבי ממש יוצא אל בלפייר אבל אני לא יכולה שלא להסכים עם ראמפל
כי אני לגמרי מבינה למה הוא לא רוצה לוותר על הכוח שלו לעומת עם בל שאז אני כבר יותר בצד שלה
( כי החיים בסטוריבוק שונים מאשר ביער המכושף)
אגב יש קטע בעונה 2 שרג'ינה אומרת לגולד שיהיה לה גם כוח וגם את הנרי והוא אומר לה שלא יכול להיות לה את שני הדברים
והיא מתעקשת שכן
אז יש אותו דיאולג איתו ועם הוק בעונה 4
שגולד חושב שהוא יכול גם להיות עם בל וגם עם כוח
וזה הפתיע אחרי שהוא עצמו אמר לרג'ינה שזה לא אפשרי

בכל אופן גם לי זה מפריע שהוא לא מפסיק להיות רע אבל לפחות זה מובן כי הוא כמעט תמיד הדראק וואן
וגם יש קטע שהוא אומר שהוא חזר להיות רע כי הוא חזר מתים וכי היה שבוי של זלינה וזה השפיע עליו
וגם מפריע לי שלא אכפת לו מהנרי למרות שזה רק מה שנשאר לו מניל ( בעצם נשאר לו גם השכמייה שלו שממנה יותר אכפת לו מהנרי |שפם|)
אגב בסוף הנבואה לא התקיימה הילד ( הנרי) לא הביא לסופו (גולד)

ואני גם אוהבת את קשר שלו עם בל ( רוב הזמן) אז אני אוהבת אותו גם בגלל זה

אבל אני אוהבת את אותו בעיקר כי הוא מצחיק אותי
נגיד הטון שלו שהוא אמר *Love* the dress וקטע עם אירוניה
(יותר אפילו אם הוא לא היה מאבד את הבן שלו, אבל גם עם זה, הוא יכול להיות עם בל ולעשות איתה ילד ולהפסיק להיות הדארק וואן),
את זוכרת איך אנחנו מגלים שבל בהריון?
כי זה אחד הגלויים האהובים עליי
זה קצת עצוב בשביל הנרי שניל מת, אבל הוא גם ככה לא הכיר אותו כזה הרבה זמן אז אני בסדר עם זה.
דווקא בגלל שהוא בקושי הספיק להכיר אותו זה יותר עצוב לי
כי הראה גם שהם כבר נפגשו אז קצת אחרי הם חשבו שניל מת ואז שניל חזר הנרי היה אצל פיטר פן ואחר כך מחקו להנרי את הזיכרונות
לכן אני אוהבת את הקטע שהנרי ואמה מדברים על שיר only you
אוי זה כ"כ מקסים! |מאוהב||מאוהב||מאוהב| זכרתי שהייתה איזה עלילה כזאת שבלפייר איכשהו הגיע לספינה של הוק בתור ילד,
עוד קטע שלהם שאני אוהבת

אני גם זוכרת משהו בסיגגנון שהוא היה גר בבית של וונדי או משהו. אבל אני ממש לא זוכרת את הפרטים וגם לא איך הוא בסוף לא היה שם.
בלפייר הגיע מיער המכושף ללונדון והוא גר תקופה אצל וונדי
ואז יש שלב שהצל של פיטר פן בא לקחת את אחד האחים שלה אז בלפייר מקריב את עצמו וגורם לצל לקחת אותו במקומו
כי הוא לא רוצה שהמשפחה של וונדי תתפרק כמו שמשפחה שלו התפרקה
(ואז בדרך ל'ארץ לעולם לא' הוא נפל ליד הספינה של הוק ואז יש את הקטע שהם חיים ביחד)

ואז בעלילה שפיטר פן חטף את הנרי אנחנו מגלים שוונדי גם חיה בארץ לעולם כי היא ניסתה להציל את בלפייר ( הוא לא ידע את זה , הוא פוגש אותה שם רק בעלילה עם הנרי)
ואני כזה |wtf||wtf||wtf||wtf||wtf||wtf| ילדה
את גרמת להקרבה של בלייפר להיות לשווא
🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬
(ולכן זה באמת היה קצת מצחיק הקטע שאמה אומרת למילה שהיא הייתה גם עם הבן שלה וגם עם המאהב הקודם שלה,
זאת מילה אומרת לאמה
לי כשהיא התחילה לקרוא להם אבא ואמא.
לי זה עדיין מוזר . אני אוהבת שהיא קוראת להם בשמם הפרטי או יותר נכון שהיא קוראת להם אבא \אמא אז יש לי את הרגשה שיש ששורטים לוח
אבל אני אוהבת את הקשר שלה עם דיוויד (את קשר של עם מרי מרגרט אני אוהבת רק בעונה 1 שהן לא יודעת את האמת )
(שאמה אומרת להוק שמילה עזרה להם). אז זה עוד יותר תיסכל אותי, כי זה כאילו- למה לא הפגישו בניהם פשוט? לא בשביל שהם יחזרו, סתם בשביל להגיד שלום. הרי היא כבר הייתה שם. ולהגיד לו שהם ראו אותה זה כאילו עוד יותר מעצבן אותי כי זה כאילו להתגרות בי :-[
אה רגע זה היה חשוב לך? |תוהה|
חשבתי שאת מתכוונת בקטע שזה מוזר שהתעלמו מזה
כמו שלי זה מפריע עם ניל
לי ממש לא הפריע שלא היה בין הוק למילה מפגש
אגב אחר כך חשבתי שאולי עניין לא סגור קשור למוות של אותה דמות ולא לחיים עצמם
אה וואלה?! מעניין. איך לא היה להם את הזכויות אם הם עשו סרט על פיטר פן? זה ממש מוזר לי.
זה לפחות מה שקראתי
Captain Hook, played by Colin O'Donoghue, made his first appearance in this episode. Captain Hook was originally supposed to be in season 1, but unfortunately they couldn't get the rights to Captain Hook until season 2
הוא יכול להגיד את זה אפילו למישהו שהוא שונא.
נו בגלל זה מטריף אותי שהוא אמר את זה
אגב ראמפל קורא לכולן יקירתי שזה יותר עובר מבחינתי
גם לי היה מוזר מאוד בפעם הראשונה שראיתי דמות בריטית שקוראת לכולם love (אני לא זוכרת אפילו איפה זה היה, אבל זה היה הרבה לפני הסדרה הזאת), עד שהבנתי שזה סתם דבר כזה שבריטים אומרים
אני מכירה את זה רק פה ומהסדרה שקר לי
ואני רואה סדרות בריטיות אבל אני לא זוכרת שהיה משהו כזה
נגיד בלות'ר לא היה, גם בשרלוק לא, וגם באלמנטרי לא
איפה עוד יצא לך להתקל בזה חוץ מהסדרה שאת לא זוכרת ?
(ואני אומרת את זה מהידע שאני מקבלת מסדרות טלוויזיה שאני בטוחה שהוא מדוייק 100%, כי זה לא שאי פעם הייתי באנגליה או הכרתי אנשים בריטים, אבל בטלוויזיה הכל מדוייק אז אני בטוח צודקת!:-P:).
חחחחחחחח
אני לא חושבת שבמציאות זה באמת קורה כי זה לגמרי עילה לפרידה :-D
הנה עוד משהו חמוד |לב|

נערך לאחרונה ב:

keren or5

Well-known member
אבל לא למה את לא אוהבת את חצי השני של עונה 3 (בדיוק הגעתי אליו בצפייה עם רעות )
הבנתי רק שאת רוצה שפרק של מחיצת עונה יהיה פרק סיום של הסדרה
אממ.. האמת אני לא לגמרי זוכרת במדוייק מה קורה שם, אבל זכור לי שזה עוסק בפלשבקים בזמן שאמה הייתה עם הנרי, אז מן הסתם אין דרך לשלב את זה בעלילה אם אני רוצה שזה יגמר איך שזה נמגר באמצע עונה 3, וגם לא זכור לי שאהבתי במיוחד משהו משם (כנראה חוץ מרגעים חמודים של הוק), אבל מרגיש לי ששני הפרקים עם החזרה בזמן כן אשר לשלב איכשהו לפני הכישוף האחרון כי הם לא ממש קשורים לזה שהיא חזרה, וגם בלי קשר הם צריכים להיות בסדרה כי הם פרקים מעולים).
פלשבק שלו כילד אבל שיחק אותו שחקן אחר מאשר הילד שבדרך כלל משחק אותו ( עם השחקן השני זה לא היה קורה|זעם|)
מה שכן אחר כך ראמפל מוחק לו את הזיכרונות
הא. סצנה מעניינת האמת, שבאמת רגע עם קצת redeemable לראמפל, וכמובן שהוא היה חייב למחוק לו את הזיכרון כי זה לא היה מסתדר עם כל שאר הדברים שראינו לפני בפלשבקים בסדרה. נזכרתי במשהו מעומעם כשראיתי את זה. אני לא זוכרת את ההקשר הגדול, אבל אני אוהבת את הקטע. טוויסט לא רע בכלל.
למה את מתכוונת שאת אומרת היא מנעה ממנו מראש להפוך לדארק וואן?
כי היא החליטה להפוך אותו לדארק וואן רק אחרי שהוא גסס בגלל שלדארק וואן יש חיי נצח
אולי את מתכוונת לקטע שרג'ינה הייתה אמורה להפוך לדארק וואן
אה, אופס, התכוונתי לשני. משום מה זכרתי שהיא מונעת מהוק להיות הדארק וואן ולא מרג'ינה. אולי כי אני זוכרת שהיא החליטה לומר לו שהיא אוהבת אותו בקטע הזה (שהיא רצתה לעשות עוד לפני בפרק והתחרטה)
רק תיקון קטן זה לא היה בסוף העונה אלא באמצע העונה וחצי השני של העונה היה כל הקטע שהם הולכים להביא אותו מאנדרוורלד
(אני אוהבת שבעונות 5-2 כל עונה מחולקת לשני קווי העלילה )
כן נכון. נראה לי החל מעונה 3 הם בייסקלי עשו ארקים של חצאי עונות ולא עונות שלמות, אבל גם קשה להאשים אותם, כי זו הייתה סדרה של 20+ פרקים בעונה.
מצד אחד נראה שאין ספק שיוצרים העדיפו לשמור על גרם הפתעה ולא להקפיד שכל עניין יהיה הגיוני
(שאגב זה הכי מפריע לי בקטע שמגלים שרובי היא זאב )
למה יש בעיה עם הסיפור של רובי? הרי בעונה הראשונה נמחק לאנשים הזיכרונות אז הגיוני שהיא לא זוכרת שהיא זאב, אבל גם בסטוריברוק ככל הזכור לי גם לא היה קסם (כמעט) לאף אחד, אז גם הגיוני שהיא לא השתנתה לזאב, אז זה כן הגיוני שהיא המשיכה לא לדעת. אלא אם כן את מתכוונת למשהו אחר?
מצד שני יש את כל עניין שברגע שהוא מגלה את האמת הוא מבין שאמה בגדה באמון שלו ואם לוקחים בחשבון שבזכותה הוא התחיל להיות אדם טוב
אז הגיוני שנטייה שלו לרוע תופיע שהוא "במשבר " איתה
תראי- בסופו של יום הרגשתי שזה אמור להיות הקליימקס של ה(חצי) עונה, ומשהו שם לא עבד לי מבחינה סיפורית מכמה סיבות. הראשונה שהם בנו לגילוי של "מה אמה עשתה" - והתשובה שקיבלנו לא סיפקה לדעתי את המתח שהם בנו, כי באמת רציתי לראות אם נגלה שהיא עשתה משהו רע באמת וזה היה יותר מעניין בעיני במיוחד שבנו לזה, ואם כי זה אפור מוסרית שהיא הפכה את הוק לדארק וואן, זה לא מעשה ממש רע כי אפשר איכשהו להבין למה היא עשתה את זה.
אבל מעבר לזה- נכון שהוא מתחיל להיות רע וחלק מזה אולי כי הוא כועס עליה, אבל אולי חלק מזה כי הוא פתאום רע. הקטע שאי אפשר לדעת והסדרה לא נשארת ומתרכזת בלהסביר לנו- היא ישר עוברת לבעיה הבאה וזה שהוק רע ומנסה לעשות משהו רע (שאני לא זוכרת מה) ואמה צריכה לעצור אותו. וממה שזכור לי, לא ממש מתייחסים לקטע הזה אחר כך (זוכרת שהוא אומר לה כשהיא הגיע אליו באנדרוורלד שהיא לא צריכה להציל אותו, אבל לא כי הוא כועס עליה בגלל שהיא הפכה אותו לדארק וואן, אלא מסיבה אחרת שלא מגיע לו כי הוא לא היה מספיק חזק להתנגד לרוע בניגוד אליה). האם הוא מזכיר את זה שהוא כועס עליה שהיא הפכה אותו לדארק וואן? האם כל העניין הזה הופך לאישיו בינהם בשלב כלשהו כשהוא כבר לא הדארק וואן? (אני שואלת ברצינות כי אני לא זוכרת, אולי זה כן קרה). לא יודעת משהו הרגיש לי יותר מדי מבולגן ועמוס בכל הקליימקס של החצי ארק הזה שגרם לי להרגיש שהוא לא היה מספק למה שהעונה ניסתה לבנות. זה נכון שכן היו השלכות למה שהיא עשתה כי הוק כן הפך לרע אחרי שהוא גילה, אבל אולי זה יותר שציפיתי ליותר מהגילוי הזה/מהקליימקס הזה. חשבתי שיש פה פוטנצאיל לספר סיפור יותר מעניין ולא אהבתי את מה שהם בחרו לעשות. ראיתי כמה אפשרויות אלטרנטיביות שיכלו להיות (מן הסתם כי הסדרה גם הזמינה אותנו לנסות לנחש מה קרה) וכל מה ששיערתי לעצמי שהיה יכול לקרות הרגיש יותר מעניין ממה שבסופו של דבר קרה. אני לא ממש יודעת איך להסביר את זה, מבחינה סיפורית כל הסיפור פשוט לא עבד לי מספיק טוב. הייתי מעדיפה שיקחו את זה למקומות אחרים.
אגב הוא מתנהג שונה בקטעים שהוא כבר דראק וואן אבל עדיין לא יודע שהוא כזה
אבל מצד שני זה אחרי שהיא מחקה לו את הזיכרונות אז יכול להיות שזה בגלל זה
לא הבנתי. מתנהג שונה- כלומר כן רע? כי ממה שאני זוכרת הוא לא הראה שום נטייה להיות רע עד שהוא נזכר, הוא אפילו היה כ"כ מוסרי שהוא לא רצה להיות עם אמה אפלו שהוא לא ידע מה שהיא עשתה, רק מזה שהוא חשב שהיא עשתה משהו רע.
אני גם אוהבת את הסצנה הזאת
סצנה מעולה! אני בכלל אוהבת כשסדרות מתייחסות לעבר שלהם, וזה היה רגע מאוד משמעותי להרבה דמויות בסיפור (הקטע שהוק לקח לראמפל את מילה).
בעיקרון אני לא חושבת שזה דומה למצב בבאפי
נראה שאם לאפלים יש תמיכה יותר קל להם לשלוט בזה
בגלל זה אגב נראה לי שהם בחרו להרוג את ניל אני לא חושבת שראמפל היה חוזר להיות רע אם ניל היה בסביבה , זה נכון שראמפל היה רע שניל היה צעיר אבל אחרי שהוא איבד אותו אני חושבת שהוא היה יותר נזהר מלאבד אותו שוב
וגם שקשר בינו לבין בל היה טוב הוא היה פחות רע
וגם אמה הייתה פחות רעה שהייתה לה את תמיכה של הוק
אוקי, אבל התייחסתי לזה שאולי זה לא בהכרח הופך את האדם לחלוטין לרע וכן נותן לו אפשרות להתנגד לרוע, אבל כמו שרואים זה כן יותר "מפתה" את האדם לעשות דברים רעים. אבל שוב זה לא עונה על השאלה שלי - למה לא ראינו לפחות את הנטייה הזאת אצל הוק רק כי הוא לא זכר?
וראפל לדעתי היה תמיד שוב ושוב בוחר בלהיות האפל, כי ממה שאני זוכרת ניתנה לו הזדמנות שוב ושוב לא להיות, אבל כל פעם ראו שהוא מכור לכוח הזה ולא יכול לוותר עליו, ולדעתי זה היה קורה גם אם ניל היה נשאר חי. הוא היה נשבר וחוזר להיות רע. הרי הוא ניסה המון פעמים להיות טוב בשביל בל והוא באמת אהב אותה, אבל כל פעם נשבר.
אני מבינה מה שאת אומרת אבל אני לא מזדהה איתך
לא רק בגלל שאני אוהבת את קו העלילה הזה כמו שהוא
אלא בכלל שמתי לב שפחות חשוב לי שדברים יהיו הגיוניים למרות שאני כן בן אדם שמטריף אותו דברים :-P:
אני פשוט מסתכלת על שורה התחתונה אם אני נהנה מהצפייה או לא
יש סדרות שראיתי שלא היה בהן שום דבר לא הגיוני אבל אני לא אהבתי אותן
אז בהרגשה שלי אם פה ובאבודים היו מקפידים על הגיוני כנראה שלא הייתי אוהבת אותן
(כמובן לא בהכרח שסדרות עם הגיוני אני לא אוהב והפוך אבל נכון לעכשיו זה המצב)

את מבינה למה אני מתכוונת?
כן, אני לגמרי מבינה. גם לי לא כל דבר "לא הגיוני" בהכרח מפריע. אבל זה באמת קילקל לי את ההנאה מהסיפור. וההסבר הוא יותר ניסיון שלי להבין בדיעבד מה לא עבד לי שם. אבל כמובן שיש סיפורים שחלוטין עובדים לי ואז אם יש בהם דברים לא הגיוניים לא אכפת לי מזה כי זה לא מרגיש לי הפואנטה.
הקטע עם הלוק שלה אז נכון הסרטון שהם אוכלים בספינה שלו זה אחרי שהיה לה כבר את השיער הכסוף אבל היא שינתה את עצמה לאיך שהיא נראה פה בשבילו
אז אני כזה אם יש לך יכולת הזאת למה את נשארת במראה המכוער :mad:
נכון! :-[
בעיקרון היא יכלה להציל אותו
גם כי ראמפל הפך להיות מאוד חזק ובעזרתו היא יכולה בכלל ללכת לאנדרוורלד ( אני בכל אופן הבנתי שלפני שהוא הפך להיות חזק יותר הם לא יכלו ללכת אבל זה לא נאמר באופן מפורש אז אולי רק לי זה נדמה שזה המצב)
אוקי. מקבלת. גם ככה אמרתי שזה לא הגבעה שאני אמות עליה.
וגם היא החליטה לחיות אותו בזה שהיא תחצה את לבה לשניים כמו שההורים שלה עשו
קו העלילה שהיה אחרי שניל מת
אה באמת? הקטע שההורים שלה חצו את הלב היה אחרי שניל מת? לא זכרתי שזה היה אחרי. אז טוב נו. כמו שאמרתי. מקבלת.
אגב תודות לאנשי טאמבלר ראיתי שיש הרבה דמיון בין הקשר של אמה והוק לקשר של ההורים שלה
להלן דוגמאות חלקיות
את הראשון אני כמובן זוכרת, כי זה רפרנס מפורש שהבנתי ברגע שראיתי אותו בפעם הראשונה. הקץ' פרייז של "אני תמיד אמצא אותך" היה מאוד ברור בעונות הראשונות בין שילגי וצ'ארמינג, כשהיופי הוא שהמשמעות של המשפט השתנתה בהתאם לסיטואציה, כי לפעמים זה נאמר בקטע של כעס כי הם התחילו כאויבים והוא רדף אחריה בגלל משהו, אבל אחרי שהם התאהבו הם אמרו את זה במשמעות אחרת כמובן. אז ברור שכשאמה אומרת את זה זה רפרנס מכוון לזה.

keren or5

Well-known member
עריכה נזכרתי בפרט טריוויה שאהבתי על תמונה מספר 4 של מרי מרגרט ודיווד
For the part where Mary Margaret revives David, Ginnifer Goodwin was taught CPR by a medic, but it "looked bad". Jennifer Morrison then taught her how they did it on the latter's old television series House because CPR is more dramatic on-screen
:-D קטע! האמת הבנתי לאיפה המשפט הולך לפני שאפילו סיימתי אותו. כנראה שיש יתרונות מסויימים בלשחק בסדרת רפואה (למרות שהבנתי שהרבה מהסדרות האלה כולל האוס הרבה פעמים ממש לא נאמנות למציאות).
אגב הקטע הזה לא היה בתסריט
Colin O'Donoghue said in an interview that the scene where Hook and Emma say their goodbyes was filmed around 3am and was very emotional. In fact, Hook grabbing Emma's hand and kissing it before she disappeared was not scripted, but O'Donoghue said it just came to him in the moment

אגב גם זה לא היה בתסריט

When Hook dresses Emma's wound when they reach the top of the beanstalk, he seductively ties his scarf around it with his teeth. This was not scripted, but improvised by Colin O'Donoghue. Jennifer Morrison had no idea it was coming
וואלה?! האמת זה מסביר למה זה ריגש אותי כ"כ כי ממש זכרתי את הנשיקה על היד, משהו בזה הרגיש יותר אותנטי מהדברים האחרים. והקטע מהגיף ששמת קודם כל |מאוהב| אימלה איזה סקסי הוא פה! טוב קלירלי השחקן יודע כמה הוא סקסי והוא יודע גם לעשות דברים שיגרמו לו להיראות סקסי!
אז אם היית יודעת במקרה שהוא לא היה מת לפני הצפייה שלך לא היית מתרגשת ממנה?
מניחה שלא (הייתי מתרגשת) ואם כן אז הרבה הרבה פחות.
זה מצחיק אותי שאת קוראת לזה מבזבזים על זה פרק
מבחינתי בזבוז של פרק זה פרק על ההיא מאמיצה ( היה פרק עם העלילה עליה בלי רוב דמויות הראשיות )
עכשיו כל פעם פרק כזה מעצבן אבל זה עוד היה בדיוק בין פרק שאנחנו מגלים שהוק נהיה דארק וואן להמשך שלו
אני לא זוכרת, אבל אני מניחה שזה בטח באמת היה פרק מעצבן. בכלל, לא אהבתי שהביאו כל מיני דמויות מהסרטים של דיסני לעלילות של עונות או חצאי עונות, ולרוב הם היו עוזבים מיד אחר כך. זה תמיד הרגיש כאילו הם נדחפים לסדרה הזאת בכוח כי דיסני רוצה להשתמש בדמויות שלהם סתם כי הם יכולים כמו שהסברתי פעם באיזה הודעה.
לא האדס מחליט לתן לו לחיות אלא זאוס
בכל אופן הנה הסבר יותר ברור ( אני פשוט אוהבת את הסרטון שאני שמתי בהודעה הקודמת כי זה משעשע אותי איך שהוא מסתבך עם הסבר שלו |מאוהב|)
אה. אוקי. עדיין זה מרגיש לי לא קשור לכלום ובא משום מקום (ראו בכלל את זאוס לפני הסצנה הזאת?). האמת גם אם כן כל השאר הדברים שאמרתי עדיין היו מפריעים לי.
אז היו כמה מקרים בסדרה שאנשים מתו ובסוף לא מתו
היה את הפיה הכחולה
ונכון יש את קטע שאחרי שאמה נולדה והם צריכים לשים אותה בארון עץ ההוא
אז בסצנה הזאת דיויד מת אבל בסטוריבוק הוא חי
וגם הקטע שמרי מרגרט ודיויד חולקים לב אז אני לא יודעת אם את זוכרת אבל זה היה שהם נאלצו להטיל את הקללה של הסדרה. זאת שבשביל להטיל אותה צריך את הלב של אדם שמטיל הקללה הכי אוהב
אז מרי מרגרט מטילה אותה בעזרת הלב של דוייד ואחרי שהוא מת היא מחליטה לנסות לחיות אותו עם החצי לב שלה ומצליחה
אוקי, אני לא זוכרת אף אחד מהמקרים האלה חוץ מהקטע שמרי מרגרט מצילה את דייויד עם זה שהיא חוצה את הלב שלה ושמה אותו בו. וממש שזכור לי, דיי גילגלתי עיניים בקטע הזה כי זה הרגיש לי מאוד דאוס אקט מאכינה ובאמת מעצבן כי הם ביססו את העובדה שצריך להקריב מישהו בשביל הקסם שהיא רצתה לעשות, אבל אז פשוט פתרו את זה בצורה שהגיע משום מקום. ככל הזכור לי לא היה שום דבר שנאמר על כך שאפשר לחצות את הלב לשניים כדי להציל בן אדם לפני שהיא עושה את זה. זה כאילו בא משום מקום, אבל מצד שני אני חושבת שהייתי דיי בטוחה שלא יתנו לדייויד למות בשלב ההוא, אז ידעתי שימציאו איזה דרך להציל אותו. אגב, זה שאמה רצתה לחצות את הלב כדי להציל את הוק, או אפילו אם היא הייתה עושה את זה מראש פשוט ברגע שהוא מת וכך הוא היה ניצל, זה היה מרגיש לי פחות בעייתי, בדיוק כי ביססו לנו כבר בעבר שזה דבר שאפשר לעשות בעולם הזה.
בעונה 4 יש קטע שסופר משנה דברים ורעים הופכים לטובים והפוך
אז יש קטע שדיויד הורג את הוק
(הסצנה הזאת זה אחרי שהוא מת )

אבל שהם חוזרים לעולם הרגיל אז הוק כן חי

אז אני לא יודעת אם זה פחות הפריע לך כי כל הקטעים אלו לא נמשכו כמה פרקים כמו עם הוק
או שבכל מצב מפריע לך שמישהו מת אבל לא מת ופשוט לא זכרת אותם?
אני זוכרת משהו כזה. אני אגיד לך משהו. אני לא אוהבת את כל הקטע של הסופר! לא כשזה היה אדם אחר ולא כשזה היה הנרי. כי בעיני זה ממש הופך את העניין של בחירה חופשית בסדרה הזה ללא ברור. האם יש להם בחירה חופשית לעשות משהו אם הסופר כותב להם לעשות משהו אחר? אני בכלל ממש מנסה להתכחש לכל הקטע הזה שיש "סופר" כי אני שונאת את הקונספט. לכן אני גם לא ממש מתייחסת לפרק הזה שהוא כמו יקום מקביל כי הסופר שינה את הסיפור או משהו. או לפחות מתייחסת לזה פשוט כיקום מקביל או משהו בסיגנון, לכן במקרה הזה היה ברור לי שהם יחזרו בסוף ל"עולם הרגיל" שלהם ושהוק לא ימות. אז לא הפריע לי כי בעיקר לא לקחתי את הפרקים האלה ברצינות ככל הזכור לי.

אגב, זה הזכיר לי עוד קו עלילה שלא אהבתי. אני לא זוכרת בדיוק, אבל היה איזה קטע שהיה פלשבק שהצ'ארמיניגים היו צריכים לבחור בין שתי בנות, שאחת תהיה טובה מלידה והשניה תהיה רעה או משהו כזה. וגם את זה שנאתי! כי לא הבנתי מה זה אומר על הבחירה החופשית של אמה. האם היא לא יכולה אפילו לבחור להיות רעה בגלל שהם בחרו לעשות עליה את הקסם הזה? אם כך, אז מה המשמעות למעשים של כל אחד בכלל בסדרה הזאת. הקטע שלא מספיק מתעקבים להסביר איך הקטע של הסופר והקטע שאמרתי עם אמה משפיעים על היכולת לבחירה חופשית, וגם נדמה לי שיש חלקים בסדרה אחר כך שפשוט שוכחים משני הדברים, אז לא יודעת. זה לא ממש קשור למה ששאלת אבל זה הסיבה ששנאתי את קו העלילה עם הסופר, כי לא הבנתי מה זה אומר בעצם על הבחירה החופשית של הדמויות, ובסדרה כזאת, במיוחד שיש אנשים טובים שהופכים לרעים וההפך זה דיי חשוב הקונספט של בחירה חופשית.
מצטערת (ואני מקווה שלא תראי את זה בקטע מזלזל|מובך| )אבל התגובה שלך הצחיקה אותי נורא
:-D חח.. לא ממש לא בקטע מזלזל.
אגב אף פעם לא קרה שהצלחת ליהנות מסדרה כלשהי למרות דברים כאלה
או שברגע שדברים הופכים להיות לא הגיוניים \לא מסתדרים
את נהיה אנטי?
טוב כבר סוג של עניתי על זה. כמובן שיש דברים שהם לא הגיוניים שלא מקלקלים לי סיפור, אני מניחה שלכולם יש. אני חושבת שכל עוד אני מרגישה שהסיפור בנוי בצורה טובה או שעלילה של עונה או חצי עונה מסופרת בצורה טובה אני לרוב אוכל להתעלם מדברים לא הגיוניים. אני אתן דוגמא שעלתה לי מהסרט טיטאניק
אז היה כזה ערוץ ביוטיוב שנקרא MythBusters, שהם לוקחים כל מיני קטעים מאוד ידועים מסדרות וסרטים ובודקים אם הם נכונים מבחינה מדעית. אז כמובן שהם בדקו אם ג'ק היה יכול להיות על הקרש ביחד עם רוז בסוף ולא למות (כי מסיבה מסויימת כל האינטרנט מתאבסס על השאלה הדבילית הזאת). אז ממה שאני זוכרת הם גילו בסוף שכן, אבל זה לא פשוט כמו שהרבה אנשים חושבים (משהו כמו שהם היו צריכים לשכב שניהם בתנוחה מאוד מסוימת כדי שהקרש יחזיק את שניהם). בכל מקרה הם פנו לג'יימס קמרון (הבמאי של טיטאניק) לקבל את התגובה שלו בסוף הפרק. והוא צחק ואמר משהו בסיגנון- אוקי, אולי אתם צודקים. אבל אם הייתי יודע את זה אז פשוט הייתי משנה את הקרש. כי ג'ק היה חייב למות. זה הסיפור שרציתי לספר. זה לא שעכשיו שאתם אומרים לי שטעיתי בפיזיקה אז ג'ק היה אמור לחיות.
אז הרבה פעמים אני מרגישה ככה לגבי התלוננות של אנשים על דברים טכניים. כי אנחנו רואים סדרות וסרטים בשביל הסיפור, ולא תוכנית דוקומנטרית. וכלל אצבע שלי הוא - אם זה "טעות טכנית" שהיה אפשר לשנות מבלי לפגוע בסיפור, זה לא באמת חור. זה סתם התקטנות של אנשים שלא מבינים למה קיים קולנוע. אז במובן הזה בעיות עם דיוקים טכניים של העולם האמיתי לרוב לא מפריעים לי. זה יותר דברים כמו אם אני מרגישה שדמות מתנהגת ooc ולא מסבירים מספיק טוב למה זה קורה. או שיש ארק עלילתי מסויים שאני מרגישה שלא בנוי מספיק טוב, או שהפיי אוף הרגשי לא נכון, של עלילה או של דמות או משהו בסיגנון. מבחינתי- כל עוד הסיפור מסופר בצורה טובה, ומספק פיי-אוף רגשי נכון, אני כנראה אוכל להתעלם מכל דבר לא הגיוני שקורה. זה לא שבאמת אכפת לי מה החוקים של להיות דארק וואן. זה שהרגשתי חוסר סיפוק עם הסוף של העלילה הזאת שאמה הייתה הדארק וואן והם היו בקמלוט. ואז ניסיתי להבין בדיעבד מה לא עבד לי, וחלק מזה, שזה שהסדרה גם לא הגיונית בכל מיני חלקים (כמו מה החוקיות עם להיות הדארק וואן).
המשך יבוא!

keren or5

Well-known member
אני מרגישה שאם הסדרה הייתה כמו שאת רוצה אז לא הייתי אוהבת אותה :-D
:-D זה אכן מרגיש ככה קצת. אבל זה מעניין לראות איך לאנשים שונים חשובים דברים שונים בסדרה. ממה שאני מבינה אותך, ותקני אותי אם אני טועה, בשבילך הכי חשוב בסדרה שלדמויות שאת אוהבת יהיה טוב והם לא ימותו ולא יקרו להם דברים רעים, ושהזוגות שאת אוהבת פשוט יהיו ביחד?
אז הקטע שאני לא נגד כל הדברים האלה, שיהיה ברור, אבל אני מניחה שזה פשוט לא הדבר הכי טוב בסיפור מבחינתי. כלומר יכול לבאס אותי מאוד אם דמות נגיד תמות, אבל אם כל ההובלה למוות שלה תרגיש בנויה נכון ותרגיש נכונה לסיפור הכללי זה ממש לא בהכרח יהרוס לי את הסדרה. למעשה קשה לי לחשוב על דוגמא שרק האקט של להרוג דמות שאהבתי גרמה לי לא לאהוב סדרה או לא להמשיך לרצות לראות אותה. (כן קרה לי שמוות של דמות אהובה נעשתה בצורה שהרגשתי שלא נבנתה נכון ואז לא אהבתי את זה, אבל זה לא המוות עצמו זה הביצוע). בעיני זה כולל גם כמעט כל דבר שיכול לקרות, בד"כ אין לי בעיה שלדמויות שאני אוהבת יהיה רע או טוב- זה יותר איך עושים את זה. אבל זה לא האקט עצמו של להתעלל בדמויות, אפילו כאלה שאני אוהבת שיגרום לי לא להמשיך לראות.
מיותר לציין שאני אוהבת את כל הפלשבקים של הוק ( חוץ מזה שאני כותבת עליו בהמשך)
אני נאלצת להודות שאני כמעט לא זוכרת פלשבקים אחרים שלו ;-#
ונגיד עם סויר באבודים למרות שמאוד אהבתי אותו
לא אהבתי את כל פלשבקים שלו ( מצד שני הצטערתי שלא היו לו יותר)
בכלל לטעמי פלשבקים פה יותר מוצלחים מאלו של אבודים
בעיני פלשבק טוב הוא פלשבק שמוסיף מידע כלשהו על הדמות או על העלילה, בד"כ אלה הממש טובים אפילו מוסיפים איזה טוויסט שגורמים לנו לראות את הדמות ו/או את העלילה הכללית בצורה אחרת ממה שראינו אותה עד עכשיו, או שעונה על איזה תעלומה לגבי הדמות או הסדרה כולה. אני זוכרת שהיו טובים כאלה גם באבודים וגם בוואנס, אבל מן הסתם היו גם פחות טובים. ממה שזכור לי לרוב אהבתי את הפלשבקים של סויר באבודים, כי כזכור לי הם לרוב עשו את זה. למה את לא אהבת את הפלשבקים שלו? זה בגלל שהוא יצא דיי רע ברוב הפלשבקים ואת אוהבת את הדמות? או סיבה אחרת?
את מתכוונת לקטע בסרטון ששמתי ?
כי זה לפני שהם מגלים את זה

בכל אופן כן הוא סולח לך כי הוא השתנה
(על זה שצ'ארמיניג סולח להוק). לא התכוונתי מהסרטון ששמת, כי הבנתי שזה היה לפני שהוא גילה, אבל בגלל שאני זוכרת שאמה והוק התחתנו בסוף אני משערת שהוא גם סלח לו אחרי שהוא גילה, אם כי אני לא זוכרת נגיד סצנה ספציפית שמראים את זה.
נגיד אמה מגלה את זה שהוק רואה את זה בלוכד חלומות רגע לפני שהוא עומד לשרוף אותו
אז היא יותר כועסת עליו שהוא רוצה למחוק את הזיכרונות שלו
האמת עכשיו כשראיתי את הסצנה אני גם הסכמתי איתה שיותר בעייתי ממה שהוא עשה זה שהוא ניסה למחוק את הזיכרונות של זה. ועכשיו אני רואה שזה באמת יצר קונפליקט יחסית מעניין בניהם, אז אני עוד יותר בעד הפלשבק הזה. (למרות שהיא יוצאת קצת צבועה עם זה שהיא אומרת לו שלמחוק את הזכרונות זה רע, אבל היא עשתה את זה בעצמה לו).
שזה משהו שלא הבנתי הראה אפשר למחוק רק חלק מזיכרונות כמו שהיא מחקה את שלו מקמלוט אז למה נראה לפי מה שהיא אומרת לו שהוא עמד למחוק את כל הזיכרונות שלו או שזה בגלל שלו אין כוחות? אז הדרך היחידה שלו למחוק זיכרונות זה למחוק את כולם? |תוהה|)
ממה שהבנתי מהסצנה הוא גם רצה למחוק את הזיכרון הספציפי הזה, לא את כל הזיכרונות שלו.
אדם שהוא הרג זה אבא של דויוד
אנחנו רואים את כל הקטע שמוסרים את ג'יימס למלך
בשלב מסוים ג'יימס בן 8 בורח מארמון ( אגב יש לו בגדים של נסיך שנראה שהם קנו אצל שושי זוהר :-P: :-D) ואז אבא של דיוויד מחליט למצוא אותו ולהחזיר אותו לבית שלו
ואז בדרך מלך מוצא אותם בגלל שאבא של דיויד לא מוכן להחזיר את ג'יימס אז המלך מחליט להורג אותו
ואז יש סצנה שהאבירים של מלך ( או מי שהם לא יהיו ) עומדים להורג אותו אז בדיוק הוק בא והורג אותם אז נראה כיאלו הוא בא לעזרתו אבל אחרי זה הוא הורג אותו גם כי הוא עד ראייה
אהה.. אוקי. טוב כמו שאמרתי, זה נשמע לי משהו שנשמע הגיוני שהוק של העבר יעשה.
אבל מה עם happy ending של דמויות שהן לא אמה והנרי?
(בנוגע לסוף שרציתי). אני אגיד לך את האמת, אני אפילו לא זוכרת מה בעצם היה אמור לקרות איתם ברגע שאמה עזבה אותם (זכור לי משהו בסיגנון שהטילו עליהם עוד פעם קללה, רק אני לא זוכרת מה זה היה). אבל בכל מקרה, ברור שזה לא סוף מושלם לכל הדמויות, אפילו לאמה ולהנרי זה לא סוף מושלם כי הם לא יזכרו אנשים שכן היה אכפת להם מסטורי ברוק, ואמה לא תכיר את ההורים שלה ולא תדע שהם לא נטשו אותה בכוונה, היא לא תדע שניל לא נטש אותה בכוונה, הנרי לא יכיר את אבא שלו ואת הסבים שלו, כלומר זה בהחלט לא סוף שכולו שמח. אבל זה מה שאני אוהבת בו. בכלל, אני חושבת שלרוב אני לא אוהבת סופים שמחים מדי, גם לא סופים ממש רעים, אבל משהו באמצע של קצת טוב קצת רע.
לא עצבנת אותי עם הדעות שלך |4U|
דווקא היה מעניין לקרוא
|לב||לב|
לא יודעת לי זה מרגיש כבר מאוחר מדי
וגם עובדה שגם אחרי המפגש ביניהם עדיין היה לה את כל המגננות אלו ( חלק מזה גם בגלל ההורים שלה)
כיאלו מבחינתי לפי מה שאני רואה ממנה בהמשך אין הבדל בין אם הוא מספר לה או לא מספר לה
(על זה שניל לא סיפר לה). לא יודעת איך היא חוותה את זה, אבל אם אני חושבת על עצמי, אני מרגישה שלדעת את האמת בנוגע לזה היה יכול מאוד לעזור לי להתגבר על זה. וזה שאת אומרת שגם אחרי שהיא גילתה עדיין היו לה בעיות של לסמוך על אנשים וזה, זה נכון כמובן. אולי חלק מזה זה מהעובדה שהיא יודעת שניל לא התכוון לגלות לה, והיא גילתה במקרה. בכל מקרה, לא יודעת כמה זה עזר לה, אבל גם בהתחשב בעובדה שהדבר השלילי היחיד שהיה יוצא אם הוא כן מספר לה, זה שניל היה מרגיש לא נעים, וזה לא סיבה מספיק טובה לא לספר לה!
אגב מה שאני לא הבנתי נגיד שהיא הייתה צריכה לכנס לכלא בגלל כל מעשי נוכלות שהיא עשתה איתו ולבד
לא הבנתי למה הוא לא יכל להיפגש איתה שהיא כבר הייתה אדם נורמטיבי למה היה צריך לחכות 11 שנה שקללה תסתיים?
אמממ... נראה לי הקטע שאם היא לא הייתה חושבת כל השנים שניל נטש אותה, היא לא הייתה מוסרת את הנרי לאימוץ, והוא לא היה מגיע לרג'ינה, ואז הוא לא היה מביא אותה כדי שתשבור את הכישוף. ויש סיכוי שאם היא הייתה יודעת משהו לפני שהתחילה הסדרה היא הייתה מחפשת את הנרי בעצמה ואז אולי זה גם היה פוגע בכל העניין שאולי הוא לא היה מגיע לרג'ינה, או אולי דברים היו קורים בצורה אחרת. בקיצור, דברים פשוט יכלו לקרות בצורה אחרת אם הוא לא היה עוזב אותה בכלא- וזה בעצם למה הוא היה חייב לנטוש אותה שם. כדי שיקרה מה שקרה בסדרה.

אגב ידעת שאותו שיר ששומעים שאנחנו רואים את ניל לראשונה זה אותו שיר שיש שאנחנו רואים את אמה והנרי חיים יחד בניו יורק ?
לא שמתי לב! מגניב!
מה? את יכולה להבין להעדיף את ניל או לא להיות בעד הזוגיות שלה עם קיליאן אבל ברור שקיליאן הוא הכי טוב בשבילה
נו, איפה הבנת שטענתי אחרת? אני בפירוש אמרתי שאהבתי את הזוגיות עם ניל בגלל שהיה הרבה דרמה, אבל בסופו של דבר לא סלחתי לו על מה שהוא עשה ולכן הוא לא הכי טוב בשבילה, קיליאן כן.
(אגב בדיוק ראיתי היום ראיון ישן עם שלושתם אז מייקל(ניל) וג'ניפר (אמה) אמרו שהם לא ידעו מה זה שיפ לפני שהם הכירו את המעריצים של הסדרה
< אגב אני יודעת מה זה רק בזכותך ובזכות עדי חזיר ;)> )
אני דיי בטוחה שראיתי את כל הסרטון הזה פעם כי הוא הרגיש לי ממש מוכר וגם נדמה לי שזכרתי ראיון כזה שהם דיברו על שיפים (ראיתי רק כמה קטעים ממנו עכשיו).

keren or5

Well-known member

מה שמזכיר לי את הקטע הזה שאני אוהבת
1687967429677.png
זה מהפרקים של החזרה בזמן? כאילו כשהוא מדבר עליה פה עם דייויד זה לפני שהוא ידע שהיא הבת שלו?
כמו שעשיתי צפייה חוזרת בשולחן לחמישה וראיתי שבמקור ג'יימס מרסדן שיחק את גריפין (אני אשכרה צעקתי על טלוויזיה בקטע הזה )
מהההההההההה??????????????? אני לא זוכרת את זה!!! איזה מוזר! 8-*
את זוכרת שאני אוהבת את בנג'מין ליינוס מאבודים? שלעומת גולד אין בו שם דבר טוב
אני פשוט בסדרות אוהבת אנשים מצחיקים ( לא תמיד לפעמים אני לא אוהבת למרות שהם מצחיקים אבל בערך 99 אחוז מזמן אני אוהבת)
אגב בגלל זה אני אוהבת את ז'אנדר מבאפי
אני גם יכולה לאהוב אנשים שהם לא טובים בגלל תכונות אחרות בהם (יש "נבלים" שאני אוהבת). אבל הבעיה עם ראמפל לדעתי זה בעיקר שבעונות האחרונות זה אפילו פחות מה שאמרתי עליו שאני לא אוהבת (זה שהוא רע), ויותר העובדה שהרגיש שאין יותר מה לעשות איתו, אז עשו את אותו דבר שוב ושוב. אני זוכרת בסוף עונה 3 הוא מציע לבל נישואים נדמה לי או אומר לה שהוא אוהב אותה ושהוא יפסיק להיות רע, אבל אז רואים שהוא לא יכול לעצור את עצמו. ובפעם הראשונה זה היה מעניין, אבל פשוט חזרו על אותה פחות או יותר בווריאציות שונות איתו- כל פעם הוא מבטיח לא להיות רע, וכל פעם הוא לא עומד בזה בסוף. אני חושבת שפשוט מצאת את זה משעמם בשלב מסויים. זה פחות העובדה שהוא היה רע ויותר העובדה שסיפרו לנו אותו סיפור איתו שוב ושוב שהם דיי המאיסו אותו עלי.
בכל אופן גם לי זה מפריע שהוא לא מפסיק להיות רע אבל לפחות זה מובן כי הוא כמעט תמיד הדראק וואן
אבל אפילו את זה נתנו לו הזדמנות לא להיות יותר. לא הייתה איזה עלילה שהוא כבר לא היה הדארק וואן? (זה לא היה בעצם כשאמה הייתה במקומו?). אבל ברגע שהוא יכל לקבל את זה חזרה הוא ישר לקח. וחוץ מזה כמו שראינו, אפשר להתנגד לרוע גם בתור הדארק וואן שגם את זה הוא לא עשה.
וגם מפריע לי שלא אכפת לו מהנרי למרות שזה רק מה שנשאר לו מניל ( בעצם נשאר לו גם השכמייה שלו שממנה יותר אכפת לו מהנרי |שפם|)
אגב בסוף הנבואה לא התקיימה הילד ( הנרי) לא הביא לסופו (גולד)
אני לא זוכרת שום דבר מזה! בעצם, אני זוכרת משהו בערך. הייתה נבואה שהנרי יהרוג אותו? והוא רצה להרוג את הנרי בגלל זה אפילו שהוא סבא שלו?
את זוכרת איך אנחנו מגלים שבל בהריון?
כי זה אחד הגלויים האהובים עליי
האמת שלא. תזכירי לי?
עוד קטע שלהם שאני אוהבת
באמת סצנה מקסימה!
בלפייר הגיע מיער המכושף ללונדון והוא גר תקופה אצל וונדי
ואז יש שלב שהצל של פיטר פן בא לקחת את אחד האחים שלה אז בלפייר מקריב את עצמו וגורם לצל לקחת אותו במקומו
כי הוא לא רוצה שהמשפחה של וונדי תתפרק כמו שמשפחה שלו התפרקה
(ואז בדרך ל'ארץ לעולם לא' הוא נפל ליד הספינה של הוק ואז יש את הקטע שהם חיים ביחד)
אוקי, תודה על התזכורת
לי זה עדיין מוזר . אני אוהבת שהיא קוראת להם בשמם הפרטי או יותר נכון שהיא קוראת להם אבא \אמא אז יש לי את הרגשה שיש ששורטים לוח
מקווה שלא תעלבי מזה, פשוט הניסוח הזה ממש הצחיק אותי!:-D
אה רגע זה היה חשוב לך? |תוהה|
חשבתי שאת מתכוונת בקטע שזה מוזר שהתעלמו מזה
כמו שלי זה מפריע עם ניל
לי ממש לא הפריע שלא היה בין הוק למילה מפגש
אגב אחר כך חשבתי שאולי עניין לא סגור קשור למוות של אותה דמות ולא לחיים עצמם
לא יודעת, קצת. חשבתי שיכול להיות משהו יפה אם היו מפגישים בניהם.
אני מכירה את זה רק פה ומהסדרה שקר לי
ואני רואה סדרות בריטיות אבל אני לא זוכרת שהיה משהו כזה
נגיד בלות'ר לא היה, גם בשרלוק לא, וגם באלמנטרי לא
איפה עוד יצא לך להתקל בזה חוץ מהסדרה שאת לא זוכרת ?
ספייק מבאפי גם קורא לכולם love, אבל אני לא בטוחה אם זה היה המקרה הראשון שנתקלתי בזה. זכור לי שבאופן כללי מתישהו קלטתי שזה סוג של סלנג בריטי שבריטים פשוט אומרים, ואני זוכרת באופן כללי שראיתי שעושים את זה עם דמויות בריטיות, אבל אני לא זוכרת כרגע עוד דוגמאות.
חחחחחחחח
אני לא חושבת שבמציאות זה באמת קורה כי זה לגמרי עילה לפרידה :-D
חחח ממש היית נפרדת מהוק רק כי הוא היה קורא לך love |יעני|
חחחחח :-D:-D

lemon lyman

Well-known member
אממ.. האמת אני לא לגמרי זוכרת במדוייק מה קורה שם, אבל זכור לי שזה עוסק בפלשבקים בזמן שאמה הייתה עם הנרי, אז מן הסתם אין דרך לשלב את זה בעלילה אם אני רוצה שזה יגמר איך שזה נמגר באמצע עונה 3, וגם לא זכור לי שאהבתי במיוחד משהו משם (כנראה חוץ מרגעים חמודים של הוק), אבל מרגיש לי ששני הפרקים עם החזרה בזמן כן אשר לשלב איכשהו לפני הכישוף האחרון כי הם לא ממש קשורים לזה שהיא חזרה, וגם בלי קשר הם צריכים להיות בסדרה כי הם פרקים מעולים).
צודקת לא חשבתי על זה
ונו טוב לפחות את נהנת מהקטעים של הוק אז לפחות זה B-| :-]
הא. סצנה מעניינת האמת, שבאמת רגע עם קצת redeemable לראמפל, וכמובן שהוא היה חייב למחוק לו את הזיכרון כי זה לא היה מסתדר עם כל שאר הדברים שראינו לפני בפלשבקים בסדרה. נזכרתי במשהו מעומעם כשראיתי את זה. אני לא זוכרת את ההקשר הגדול, אבל אני אוהבת את הקטע. טוויסט לא רע בכלל.
טוב למה זה לא מפתיע אותי שאת כן אוהבת את הסצנה הזאת :-D
וזה לא מרגיש לך שזה קצת מאוחר כמו הקטע עם הוק ואבא של דיויד?
מבחינתי זה קטע מיותר כמו הקטע עם הוק ( ועוד קטעים כאלה בעונה 6)
כי אני זוכרת שהיא החליטה לומר לו שהיא אוהבת אותו בקטע הזה
כן אחר כך היא אומרת לו שהיא אמרה לו שהיא אוהבת אותו רק כי היא חשבה שהיא לא תראה אותו יותר
(שהיא רצתה לעשות עוד לפני בפרק והתחרטה)
זה שובר לי את הלב כל פעם מחדש
במיוחד שהוא מבין שהיא רוצה להגיד לו

לכן הקטע שהיא אומרת לו שהיא אוהבת אותו סתם ככה ( וגם זה עדיין לא בא לה בקלות, אני אוהבת שהוא מעודד אותה עם הטית הראש שלו )
הוא הכי אהוב עלי |לב|

אגב חד העין שמו לב לשמלת כלה שנמצאת ברקע ביניהם
כן נכון. נראה לי החל מעונה 3 הם בייסקלי עשו ארקים של חצאי עונות ולא עונות שלמות, אבל גם קשה להאשים אותם, כי זו הייתה סדרה של 20+ פרקים בעונה.
חחח מי האשים?:-P:
אני אוהבת את הבחירה הזאת לא סתם אלו העונות האהובות עליי |לב|
למה יש בעיה עם הסיפור של רובי? הרי בעונה הראשונה נמחק לאנשים הזיכרונות אז הגיוני שהיא לא זוכרת שהיא זאב, אבל גם בסטוריברוק ככל הזכור לי גם לא היה קסם (כמעט) לאף אחד, אז גם הגיוני שהיא לא השתנתה לזאב, אז זה כן הגיוני שהיא המשיכה לא לדעת. אלא אם כן את מתכוונת למשהו אחר?
התכוונתי לקטע שלפני שהיא יודעת שהיא זאב אבל סבתא שלה כן יודעת
אז לא הגיוני שסבתא שלה נתנה לכל אנשים אלו למות סתם
או הקטע שהיא עומדת עם רובה בהיכון מול הדלת הכניסה של הבית להגן על עצמם מזאב כשהיא יודעת שרובי היא זאב שנמצאת בכלל בצד השני
היה יותר הגיוני עם סבתא שלה גם לא הייתה יודעת שהיא זאב
( בכל אופן אני חושבת שהם בכוונה עשו את הסיפור בצורה הזאת שתהיה לנו הפתעה כמו עם הוק אז עם הוק זה לא הפריע לי אבל איתה כן)
תראי- בסופו של יום הרגשתי שזה אמור להיות הקליימקס של ה(חצי) עונה, ומשהו שם לא עבד לי מבחינה סיפורית מכמה סיבות. הראשונה שהם בנו לגילוי של "מה אמה עשתה" - והתשובה שקיבלנו לא סיפקה לדעתי את המתח שהם בנו, כי באמת רציתי לראות אם נגלה שהיא עשתה משהו רע באמת
טוב אולי כי ראיתי את העונה הזאת ב3 ימים אז לא ממש העסיק אותי מה הדבר הרע שהיא עשתה
אבל נראה לי גם אם הייתי רואה בקצב השבועי זה לא היה מסקרן אותי
גם באבודים לא היה אכפת לי מדברים כאלה
אבל אני מתארת לעצמי את האכזבה שהייתה למי שכן היו לו ציפיות
(זוכרת שהוא אומר לה כשהיא הגיע אליו באנדרוורלד שהיא לא צריכה להציל אותו, אבל לא כי הוא כועס עליה בגלל שהיא הפכה אותו לדארק וואן, אלא מסיבה אחרת שלא מגיע לו כי הוא לא היה מספיק חזק להתנגד לרוע בניגוד אליה).
את מדברת על זה?
1688657611720.png
האם הוא מזכיר את זה שהוא כועס עליה שהיא הפכה אותו לדארק וואן? האם כל העניין הזה הופך לאישיו בינהם בשלב כלשהו כשהוא כבר לא הדארק וואן? (אני שואלת ברצינות כי אני לא זוכרת, אולי זה כן קרה).
לא הוא לא כועס עליה או מזכיר שהוא כעס עליה
אחרי שהוא מפסיק להיות דארק וואן

יש רק שני איזכורים לזה שהיא הפכה אותו לדארק וואן אחרי שהוא מפסיק להיות דארק וואן
הקטע ששמתי למעלה
והקטע שהוא אומר לה ( אחרי שהם מגלים שהאדס שיקר להם ואין איך להציל אותו) שלא תעשה את אותה טעות שהיא עשתה בקמלוט
לא יודעת משהו הרגיש לי יותר מדי מבולגן ועמוס בכל הקליימקס של החצי ארק הזה שגרם לי להרגיש שהוא לא היה מספק למה שהעונה ניסתה לבנות. זה נכון שכן היו השלכות למה שהיא עשתה כי הוק כן הפך לרע אחרי שהוא גילה, אבל אולי זה יותר שציפיתי ליותר מהגילוי הזה/מהקליימקס הזה. חשבתי שיש פה פוטנצאיל לספר סיפור יותר מעניין ולא אהבתי את מה שהם בחרו לעשות. ראיתי כמה אפשרויות אלטרנטיביות שיכלו להיות (מן הסתם כי הסדרה גם הזמינה אותנו לנסות לנחש מה קרה) וכל מה ששיערתי לעצמי שהיה יכול לקרות הרגיש יותר מעניין ממה שבסופו של דבר קרה. אני לא ממש יודעת איך להסביר את זה, מבחינה סיפורית כל הסיפור פשוט לא עבד לי מספיק טוב. הייתי מעדיפה שיקחו את זה למקומות אחרים.
איזה אפשריות היו?
אני מבינה למה את מתכוונת אבל אני לא בטוחה שהייתי רוצה שזה יהיה אחרת
כי מצד אחד אני לא יודעת איך הדברים היו נראים אחרת אבל ממה שאני קוראת בין השורות שמפריע לך בעלילה הזאת אז אלו דברים שאני שמחה שלא היו
נגיד קשה לי שהוא רע לאמה והוא אפילו לא כזה רע
אבל אני כן אוהבת שהוא משעשע בקטע שהוא מזמין את ראמפל לדו קרב
אגב קראתי שקולין אלתר גם את הקטע שהוא מחקה אותו אבל אני לא מוצאת איפה קראתי את זה אז אולי זה לא נכון

קיצר אני לא רואה אפשרות שיכלו לעשות את העלילה הזאת שגם אני וגם את היינו מרוצות \לא מאכזבות ממנה
ואני מעדיפה שאני יהיה מרוצה ;-#
לא הבנתי. מתנהג שונה- כלומר כן רע?
לא רע
אבל שונה בקשר לעצמו
אני לא יודעת אם זוכרת אבל אנחנו רואים את העלילה שהוא דארק וואן ( ולא יודע את זה) והעלילה שרק אמה דארק וואן במקביל
אז יש ממש הבדל ביחס שלו כלפיה בין שני העלילות אלו
אבל שוב יכול להיות שבקטע שהוא דארק וואן ולא יודע את זה אז הוא מתנהג שונה כי הוא יודע שהיא מחקה לו הזיכרונות
כי ממה שאני זוכרת הוא לא הראה שום נטייה להיות רע עד שהוא נזכר, הוא אפילו היה כ"כ מוסרי שהוא לא רצה להיות עם אמה אפלו שהוא לא ידע מה שהיא עשתה, רק מזה שהוא חשב שהיא עשתה משהו רע.
מעניין מה שאת אומרת
אני לא חשבתי על זה ככה
לדעתי הוא לא רוצה להיות איתה כי היא לא אדם שהוא התאהב בו (הוא גם אומר לה זה )
סצנה מעולה! אני בכלל אוהבת כשסדרות מתייחסות לעבר שלהם, וזה היה רגע מאוד משמעותי להרבה דמויות בסיפור (הקטע שהוק לקח לראמפל את מילה).
עוד משהו בקשר לקטע הזה
יש את הקטע שהיא אומרת לו שהיא ספר פתוח
אז זה הזכיר לי את זה

ועוד קטע לא קשור למה שאנחנו מדברים עכשיו אבל נזכרתי בו בעקבות הפרק שראיתי עם רעות אתמול
הוק הוא בעצם בין האנשים הראשונים (יחד עם אמה שלה מולאן וקורה) שמגלה יחד איתה שיש לה כוחות קסמים
אז אהבתי שהוא היה שם בקטע שהיא מגלה את זה
אוקי, אבל התייחסתי לזה שאולי זה לא בהכרח הופך את האדם לחלוטין לרע וכן נותן לו אפשרות להתנגד לרוע, אבל כמו שרואים זה כן יותר "מפתה" את האדם לעשות דברים רעים. אבל שוב זה לא עונה על השאלה שלי - למה לא ראינו לפחות את הנטייה הזאת אצל הוק רק כי הוא לא זכר?
וראפל לדעתי היה תמיד שוב ושוב בוחר בלהיות האפל, כי ממה שאני זוכרת ניתנה לו הזדמנות שוב ושוב לא להיות, אבל כל פעם ראו שהוא מכור לכוח הזה ולא יכול לוותר עליו, ולדעתי זה היה קורה גם אם ניל היה נשאר חי. הוא היה נשבר וחוזר להיות רע. הרי הוא ניסה המון פעמים להיות טוב בשביל בל והוא באמת אהב אותה, אבל כל פעם נשבר.
תראי אני לא רואה איתכם באפי אז אני לא ממש הבנתי למה התכוונת
חשבתי שברגע שאין לו נשמה אז הוא כל הזמן רע אז זה לא המצב ?
וגם ראמפל לא היה רע כל הזמן אני מרגישה שהוא היה רע רק שהנסיבות הצריכו אותו להיות רע
כן, אני לגמרי מבינה. גם לי לא כל דבר "לא הגיוני" בהכרח מפריע. אבל זה באמת קילקל לי את ההנאה מהסיפור. וההסבר הוא יותר ניסיון שלי להבין בדיעבד מה לא עבד לי שם. אבל כמובן שיש סיפורים שחלוטין עובדים לי ואז אם יש בהם דברים לא הגיוניים לא אכפת לי מזה כי זה לא מרגיש לי הפואנטה.
הבנתי
יש לך דוגמאות בשבילי?
לדברים לא הגיוניים שהיו בסדרה שראית וזה לא הפריע לך?
עריכה קראתי מה שכתבת על טיטאניק
אה באמת? הקטע שההורים שלה חצו את הלב היה אחרי שניל מת? לא זכרתי שזה היה אחרי. אז טוב נו. כמו שאמרתי. מקבלת.
כן הוא מת בפרק 15 ( אגב אני לא זכרתי שהיא שהורגת אותו כמו שהיא הרגה אחר כך את הוק:-/)
וקטע עם ההורים שלה היה בפרק 19
את הראשון אני כמובן זוכרת, כי זה רפרנס מפורש שהבנתי ברגע שראיתי אותו בפעם הראשונה. הקץ' פרייז של "אני תמיד אמצא אותך" היה מאוד ברור בעונות הראשונות בין שילגי וצ'ארמינג, כשהיופי הוא שהמשמעות של המשפט השתנתה בהתאם לסיטואציה, כי לפעמים זה נאמר בקטע של כעס כי הם התחילו כאויבים והוא רדף אחריה בגלל משהו, אבל אחרי שהם התאהבו הם אמרו את זה במשמעות אחרת כמובן.
כן אני לא בטוחה אבל נראה לי שבתמונה הזאת שלגי אומרת את זה בכעס
אגב את אוהבת שמראים את סיפור היכרות שלהם כמה פעמים בסדרה ?
כי נגיד באבודים זה עיצבן אותי שכל פעם הזכירו את הקטע שקייט תופרת הפצע של גייק
אבל איתם אני ממש אוהבת זאת הסצנה הכי אהובה עלי שלהם
אז ברור שכשאמה אומרת את זה זה רפרנס מכוון לזה.
תאמת עם כמה שאני אוהבת שקשר ביניהם ובין ההורים שלה דומה
אני לא אוהבת שהיא אומרת את המשפט הזה
תמציאו משפטים משלעצמכם :-P:

קבצים מצורפים

• 1688657576211.png
    1688657576211.png
    1.4 MB · צפיות: 0
נערך לאחרונה ב:

lemon lyman

Well-known member
:-D קטע! האמת הבנתי לאיפה המשפט הולך לפני שאפילו סיימתי אותו. כנראה שיש יתרונות מסויימים בלשחק בסדרת רפואה (למרות שהבנתי שהרבה מהסדרות האלה כולל האוס הרבה פעמים ממש לא נאמנות למציאות).
כן נראה לי הם דאגו לעשות שזה יראה כמו שזה נראה בסדרות אחרות מאשר שזה יהיה נאמן למציאות
וואלה?! האמת זה מסביר למה זה ריגש אותי כ"כ כי ממש זכרתי את הנשיקה על היד, משהו בזה הרגיש יותר אותנטי מהדברים האחרים. והקטע מהגיף ששמת קודם כל |מאוהב| אימלה איזה סקסי הוא פה! טוב קלירלי השחקן יודע כמה הוא סקסי והוא יודע גם לעשות דברים שיגרמו לו להיראות סקסי!
אני באופן אישי חושבת שהוא נראה הכי חתיך בעלילה הזאת מאשר בכל העלילות שלו בסדרה
אני לא זוכרת, אבל אני מניחה שזה בטח באמת היה פרק מעצבן. בכלל, לא אהבתי שהביאו כל מיני דמויות מהסרטים של דיסני לעלילות של עונות או חצאי עונות, ולרוב הם היו עוזבים מיד אחר כך. זה תמיד הרגיש כאילו הם נדחפים לסדרה הזאת בכוח כי דיסני רוצה להשתמש בדמויות שלהם סתם כי הם יכולים כמו שהסברתי פעם באיזה הודעה.
כן אני זוכרת שכתבת על זה
ואני גם מסכימה איתך שמהעונה 4 הם לא שלבו את הדמויות אלו בצורה טובה
בכל אופן הנקודת שלי הייתה שאת כתבת על קו העלילה של אמה והוק עם המבחן של האדס
"שאנחנו נדמה לי מבזבזים עליו לפחות פרק אחד אם לא יותר"
אז זה נראה לך בזבוז זמן באותה רמה? :eek::eek::eek::eek::eek::eek:
אה. אוקי. עדיין זה מרגיש לי לא קשור לכלום ובא משום מקום (ראו בכלל את זאוס לפני הסצנה הזאת?). האמת גם אם כן כל השאר הדברים שאמרתי עדיין היו מפריעים לי.
לא הראו אותו אבל הזכירו אותו ( אני די בטוחה שהזכירו אותו כי היה את העלילה עם הרקולס והוא אבא שלו שזה אגב משהו שלא ידעתי
אבל בכל אופן אני חושבת שהזכירו אותו שהייתה את העלילה עם הרקולס)
אוקי, אני לא זוכרת אף אחד מהמקרים האלה
הנה קטע שדיויד מת

( הבנתי שבאמת הייתה מחשבה להרוג אותו בהתחלה )
Prince Charming was originally supposed to die in this episode, but the writers decided that it would be really difficult to continue with the show without him since they wanted Snow White to get her happy ending after all. According to Edward Kitsis, ABC president of entertainment Channing Dungey, who was ABC head of drama during the show's development, is at the origin of this change. She sent a note to Kitsis and Horowitz saying that for a series about hope, there is not a lot of hope in killing Charming
חוץ מהקטע שמרי מרגרט מצילה את דייויד עם זה שהיא חוצה את הלב שלה ושמה אותו בו. וממש שזכור לי, דיי גילגלתי עיניים בקטע הזה כי זה הרגיש לי מאוד דאוס אקט מאכינה ובאמת מעצבן כי הם ביססו את העובדה שצריך להקריב מישהו בשביל הקסם שהיא רצתה לעשות, אבל אז פשוט פתרו את זה בצורה שהגיע משום מקום. ככל הזכור לי לא היה שום דבר שנאמר על כך שאפשר לחצות את הלב לשניים כדי להציל בן אדם לפני שהיא עושה את זה. זה כאילו בא משום מקום, אבל מצד שני אני חושבת שהייתי דיי בטוחה שלא יתנו לדייויד למות בשלב ההוא, אז ידעתי שימציאו איזה דרך להציל אותו. אגב, זה שאמה רצתה לחצות את הלב כדי להציל את הוק, או אפילו אם היא הייתה עושה את זה מראש פשוט ברגע שהוא מת וכך הוא היה ניצל, זה היה מרגיש לי פחות בעייתי, בדיוק כי ביססו לנו כבר בעבר שזה דבר שאפשר לעשות בעולם הזה.
כן זה באמת בא משהו מקום
בקשר לאמה והוק אני דווקא שמחה שזה לא הצליח להם כי זה הביא לעוד קטעים שלהם שאהבתי
אני זוכרת משהו כזה. אני אגיד לך משהו. אני לא אוהבת את כל הקטע של הסופר! לא כשזה היה אדם אחר ולא כשזה היה הנרי. כי בעיני זה ממש הופך את העניין של בחירה חופשית בסדרה הזה ללא ברור. האם יש להם בחירה חופשית לעשות משהו אם הסופר כותב להם לעשות משהו אחר? אני בכלל ממש מנסה להתכחש לכל הקטע הזה שיש "סופר" כי אני שונאת את הקונספט. לכן אני גם לא ממש מתייחסת לפרק הזה שהוא כמו יקום מקביל כי הסופר שינה את הסיפור או משהו. או לפחות מתייחסת לזה פשוט כיקום מקביל או משהו בסיגנון, לכן במקרה הזה היה ברור לי שהם יחזרו בסוף ל"עולם הרגיל" שלהם ושהוק לא ימות. אז לא הפריע לי כי בעיקר לא לקחתי את הפרקים האלה ברצינות ככל הזכור לי.
בקשר לסופר אז דבר ראשון אני שונאת את השחקן שמשחק אותו כי הוא תמיד משחק דמויות מעצבנות
וגם אני לא הבנתי את הקטע שיש סופר בכלל. אבל מה שכן אם הבנתי נכון ואני בכלל לא בטוחה בקשר לזה
אז סופר כתב רק את העלילה ביקום מקביל בשאר הזמן הוא רק החזיק את העט והעט כותב לבד ( זה לפחות מה שהיה שהנרי היה הסופר)
אבל שוב כמה שקטע הזה משגע אותי אני שמחה שהיה את הפרק ביקום מקביל כי הוא היה יפה אז לא הייתי מוותרת עליו
אגב, זה הזכיר לי עוד קו עלילה שלא אהבתי. אני לא זוכרת בדיוק, אבל היה איזה קטע שהיה פלשבק שהצ'ארמיניגים היו צריכים לבחור בין שתי בנות, שאחת תהיה טובה מלידה והשניה תהיה רעה או משהו כזה. וגם את זה שנאתי! כי לא הבנתי מה זה אומר על הבחירה החופשית של אמה. האם היא לא יכולה אפילו לבחור להיות רעה בגלל שהם בחרו לעשות עליה את הקסם הזה
אני גם לא אוהבת את הקו העלילה הזה וגם מה שאת אומרת אני גם לא הבנתי איך זה השפיע או לא השפיע על הדברים
אגב אחר כך התברר שהבת הזאת היא מישהי שאמה הכירה שהיא הייתה צעירה אז לא אהבתי שמכל הבנות בעולם דווקא שתיהן הכירו אחת את שנייה
נראה לי יותר מדי צירוף מקרים ( למרות שאת שאר צירופי המקרים לא הגיוניים בסדרה אני כן אוהבת)
בכל אופן הקטע היחיד שאני אוהבת שקשור לעלילה הזאת
ואל תהיי מופתעת:-D אז זה השיחה שלה ושל הוק ( בטופ 5 של הסצנות האהובות עלי שלהם)

אז גם על העלילה הזאת לא הייתי מוותרת רק בגלל הסצנה הזאת

אגב משהו שמשגע אותי זה כל הקטע שאמה היא תוצרת של אהבה אמת ושהם עושים ביג דיל מעניין הזה
אז מילא בסדרות אחרות אבל הראה כמעט רוב זוגות בסדרה הזאת הם זוגות של אהבה אמת אז לא הבנתי למה דווקא אמה מיוחדת וילדים של אחרים לא
אפילו ניל אחיה כנראה לא מיוחד .
ועזבי שלא הבנתי איך היא יודעת את זה הראה אמה רק בגיל 30 הבינה שיש לה כוחות קסם אז מאיפה לה שניל רגיל ?
טוב כבר סוג של עניתי על זה. כמובן שיש דברים שהם לא הגיוניים שלא מקלקלים לי סיפור, אני מניחה שלכולם יש. אני חושבת שכל עוד אני מרגישה שהסיפור בנוי בצורה טובה או שעלילה של עונה או חצי עונה מסופרת בצורה טובה אני לרוב אוכל להתעלם מדברים לא הגיוניים. אני אתן דוגמא שעלתה לי מהסרט טיטאניק
זה שהרגשתי חוסר סיפוק עם הסוף של העלילה הזאת שאמה הייתה הדארק וואן והם היו בקמלוט. ואז ניסיתי להבין בדיעבד מה לא עבד לי, וחלק מזה, שזה שהסדרה גם לא הגיונית בכל מיני חלקים (כמו מה החוקיות עם להיות הדארק וואן).
אני מבינה מה שאת אומרת
פשוט לי יש בעיה שמראש לא אכפת לי מדברים כאלה
בלי לקשר לזה שמאוד אהבתי את העלילה הזאת
:-D זה אכן מרגיש ככה קצת. אבל זה מעניין לראות איך לאנשים שונים חשובים דברים שונים בסדרה. ממה שאני מבינה אותך, ותקני אותי אם אני טועה, בשבילך הכי חשוב בסדרה שלדמויות שאת אוהבת יהיה טוב והם לא ימותו ולא יקרו להם דברים רעים, ושהזוגות שאת אוהבת פשוט יהיו ביחד?
לא ימותו זה הכי חשוב ( זה אפילו מפריע לי שהורגים דמות שאני ממש שונאת אם מישהו שאני מאוד אוהבת אוהב אותה)
בקשר להיות ביחד זה לא חשוב לי שיהיו ביחד בקטע רומנטי כיאלו ברור שאני אוהבת זוגות רומנטיות אבל יש לי כמה זוגות שאני אוהבת שלא היה ביניהם כלום ( זוכרת את הסדרה הראשונה שהייתי אובססיית עליה?:-P::-D )
אבל כן מה שהכי חשוב לי שיהיו לדמויות כל הזמן סצנות משותפות אבל לא כאלה שעניינים ביניהם לא טובים
עכשיו אני יודעת שזה נשמע משעמם אבל מבחינתי אמה והוק זה הוכחה שזה לא בהכרח חייב להיות משעמם
חוץ מה שקורים כל מיני עניינים לא טובים בין דמויות זה רק גורם לי פחות לאהוב אותם
אז אני מעדיפה טוב ומשעמם מאשר מעניין ומעצבן
ואני יודעת שיכול להיות מעניין ולא מעצבן אבל אני לא נתקלתי במצבים כאלה
בעיני פלשבק טוב הוא פלשבק שמוסיף מידע כלשהו על הדמות או על העלילה, בד"כ אלה הממש טובים אפילו מוסיפים איזה טוויסט שגורמים לנו לראות את הדמות ו/או את העלילה הכללית בצורה אחרת ממה שראינו אותה עד עכשיו, או שעונה על איזה תעלומה לגבי הדמות או הסדרה כולה.
טוב גם פה אני לא רואה דברים כמוך כי לי לא משנה אם זה מוסיף מידע על הדמות או לא
עיקר שיהיה לי מעניין לצפות
ממה שזכור לי לרוב אהבתי את הפלשבקים של סויר באבודים, כי כזכור לי הם לרוב עשו את זה. למה את לא אהבת את הפלשבקים שלו?
הרגיש לי שכל הזמן היה אותו דבר
אבל כן ביחס לשאר הדמויות את שלו הכי אהבתי ( שצפיתי עם רעות אז לא טרחתי לראות לה את הפלשבקים של רוב הדמויות בסדרה )
זה בגלל שהוא יצא דיי רע ברוב הפלשבקים ואת אוהבת את הדמות? או סיבה אחרת?
הוא יצא רע גם על האי
ובאי זה יותר מפריע לי כי את הנשים שהוא מרמה הן לא נשים שאני מכירה לעומת האנשים על האי
( אני מתכוונת שאם לא הייתי אוהבת כי הוא יצא רע לא הייתי אוהבת אותו בכלל)
(על זה שצ'ארמיניג סולח להוק). לא התכוונתי מהסרטון ששמת, כי הבנתי שזה היה לפני שהוא גילה, אבל בגלל שאני זוכרת שאמה והוק התחתנו בסוף אני משערת שהוא גם סלח לו אחרי שהוא גילה, אם כי אני לא זוכרת נגיד סצנה ספציפית שמראים את זה.
אז את אומרת שבגלל שהם התחתנו את מבינה שהוא סלח לו? לא שזה לא נכון
בגלל זה אף פעם לא ברור לי כל הקטע של לבקש את יד מאבי הכלה כי מה אם יגידו לך לא אז אתה לא תחתן עם מי שאתה אוהב?
אגב לבקש את יד מאבי הכלה אני פתאום קולטת שהוא ( שזה בכלל לא הוא 😤😤😤😤 )
מגיב כמו דיויד

בכל אופן הנה קטע שהוא סולח לו

אגב החתונה שלהם
אני פתאום קולטת שבניגוד לאנשים אחרים פה
בקשר אליך אני לא יודעת מה את חושבת על מחזות זמר ופרקים מוזיקליים
(אני יודעת שיש פרק כזה באחת הסדרות שאת אוהבת אבל אני לא זוכרת מה את חושבת עליו )

נערך לאחרונה ב:

lemon lyman

Well-known member
זה מהפרקים של החזרה בזמן? כאילו כשהוא מדבר עליה פה עם דייויד זה לפני שהוא ידע שהיא הבת שלו?
לא הבנתי מי לא ידע?|תוהה|
אבל כן זה מהפרקים של מסע בזמן
פשוט מצחיק אותי שכמה דקות אחרי שהוא אומר יום אחד אני אפסיק לרדוף אחרי הבחורה הזאת הוא אומר שהוא ילך אחריה עד סוף העולם או זמן
אני גם אוהבת את הפרצוף שהוק עושה אחרי שדיויד שואל אותו אם גם היא תעשה את זה בשבילו
tumblr_o1kfuehkDL1s0d7jwo2_250.gif
מהההההההההה??????????????? אני לא זוכרת את זה!!! איזה מוזר! 8-*
אני גם לא זכרתי לפני שצפיתי בה לפני 3 שנים
בהתחלה אפילו הופתעתי לראות אותו בסדרה כמובן שהייתי בשוק שג'וליה קוראת לו גריפין ( משום מה חשבתי שזה בקטע ששמתי עכשיו אבל זה לא )

נ.ב ידעת שאדם סקוט ולורן אמברוז גם הופיעו בשולחן לחמישה ?
אבל אפילו את זה נתנו לו הזדמנות לא להיות יותר. לא הייתה איזה עלילה שהוא כבר לא היה הדארק וואן? (זה לא היה בעצם כשאמה הייתה במקומו?). אבל ברגע שהוא יכל לקבל את זה חזרה הוא ישר לקח. וחוץ מזה כמו שראינו, אפשר להתנגד לרוע גם בתור הדארק וואן שגם את זה הוא לא עשה.
אני גם ניסיתי להיזכר מה היה איתו שאמה הייתה דארק וואן אני לא זוכרת במדויק אבל חלק מזמן ( שהם בקמלוט) הוא בתרדמת או משהו בסגנון
( בעלילה הזאת השחקן עצמו שיחק קולות שנמצאים לאמה בראש כי מתברר שדארק וואן יכולים לשמוע את דארק וואן האחרים אז כן היינו רואים אותו כדארק וואן אבל זה היה רק בראש של אמה . שאר הדמויות לא ראו\שמעו אותו) )
אגב יש את העלילה שהוא נוסע עם אמה לניו יורק לחפש את בלפייר וכל העלילה הזאת הוא נראה כמו אדם שתכף מקבל התקף חרדה
במיוחד שהם בשדה התעופה ובהתחשב בזה שהוא זה שהציע שהם יטוסו ולא יסעו לשם
אמרתי לרעות שאני לא מבינה למה הוא חרד כל כך אז היא אמרה לי כבר הוא לא דארק וואן ( נו לפעמים מועיל לראות איתה :-D)
והוא באמת התנהג בכל העלילה הזאת כמו שהוא היה ביער המכושף לפני שהוא הפך לדארק וואן

אני לא זוכרת שום דבר מזה! בעצם, אני זוכרת משהו בערך. הייתה נבואה שהנרי יהרוג אותו? והוא רצה להרוג את הנרי בגלל זה אפילו שהוא סבא שלו?
הנבואה זה לפני שהוא מכיר את הנרי ( כמובן שלא חשבתי שגולד יהרוג את הנרי אבל כן חשבתי שבסוף הסדרה הנרי יהיה אחראי בעקיפין למוות שלו )

האמת שלא. תזכירי לי?
אנחנו רואים את גולד (שנמצא באנדרוורלד) מבקש מכדור הבדולח לראות לו את מי שהוא מחפש ואז הוא רואה את בל (שנמצאת בסטוריקבוק) וזה גורם לו לסערת רגשות
ולא הבנתי למה כי אין משהו מיוחד בסצנה שאנחנו רואים את בל ( אני צפיתי בה כמה פעמים כי לא הבנתי מה אני מפספסת )
והאדס גם לא הבין עד שהוא הבין
לא יודעת, קצת. חשבתי שיכול להיות משהו יפה אם היו מפגישים בניהם
הדבר היחיד שאני אוהבת שקשור למילה זה
שאמה שואלת את הוק מי זאת מילה ( אני אוהבת את המבט שלה בדקה 1:35)

ואת הציטוט הזה (זה שגולד מבקש ממנה עזרה שהם באנדרוורלד )
Milah: I'm supposed to watch the kids
Mr. Gold: Well, they're dead anywa
ספייק מבאפי גם קורא לכולם love, אבל אני לא בטוחה אם זה היה המקרה הראשון שנתקלתי בזה. זכור לי שבאופן כללי מתישהו קלטתי שזה סוג של סלנג בריטי שבריטים פשוט אומרים, ואני זוכרת באופן כללי שראיתי שעושים את זה עם דמויות בריטיות, אבל אני לא זוכרת כרגע עוד דוגמאות.
אה כנראה בגלל זה לא אהבתי אותו |שפם|
חחח ממש היית נפרדת מהוק רק כי הוא היה קורא לך love |יעני|
חחחחח
התכונתי אם הוא יקרא ככה לנשים אחרות
נו, איפה הבנת שטענתי אחרת? אני בפירוש אמרתי שאהבתי את הזוגיות עם ניל בגלל שהיה הרבה דרמה, אבל בסופו של דבר לא סלחתי לו על מה שהוא עשה ולכן הוא לא הכי טוב בשבילה, קיליאן כן
. אני אגיד שאני לא בהכרח לגמרי נגד שהם היו חוזרים אם הוא לא היה מת, אבל הוא היה צריך להוכיח שהוא ממש השתנה ולא הייתי רוצה שהיא תסלח לו מיד, אבל אני כן מאמינה בהזדמנות שניה במידה והוא באמת היה מכפר על זה ומראה שהוא השתנה אז אולי כן הייתי בעדם (כמובן שאני קובעת לאמה מי מספיק טוב בשבילה 8-):).
אבל זה מה שאת כתבת
כי אני חושבת שגם אם הוא לא היה בוגד באמון שלה הוא עדיין לא היה ברמה של קיליאן
ושוב לא בהכרח שהיא צריכה להיות עם קיליאן ולא עם ניל
אבל אם מסתכלים נטו על מי טוב בשבילה ורק על מי טוב בשבילה אז זה קיליאן
( בטוב אני מתכוונת בדברים שהוא אומר ובמעשים שהוא עושה )
אגב אני באיזה מקום חושבת שהיא אהבה את ניל ( בתקופה שלפני הבגידה) יותר מאשר היא אוהבת את קיליאן )

אני דיי בטוחה שראיתי את כל הסרטון הזה פעם כי הוא הרגיש לי ממש מוכר וגם נדמה לי שזכרתי ראיון כזה שהם דיברו על שיפים (ראיתי רק כמה קטעים ממנו עכשיו).
גם לי הייתה הרגשה שאולי כבר ראית כי הבנתי שבזמנו ראית דברים כי אמרת שראית ראיון עם יוצרים בקשר לגילוי על בלפייר
מניחה שאת לא זוכרת עוד דברים מעניינים שקשורים לסדרה ששמעת בעבר כן?
אני מתקשה להאזין לראיונות כי אני פחות מבינה דברים שאין לי תרגום וזה מתסכל אותי 😤 😤 😤 😤

נערך לאחרונה ב:
למעלה