🧜‍♂️🧜‍♀️שרשור אוף, מרמורים, שטויות, חלומות מד"ב, ואשליות אופטיות ואחרות 🧜‍♂️🧜‍♀️

LeAnnDyIan

Well-known member
היא בטח ראתה את זה בספויילר ליהוק או משהו... לא כזה מרשים!B-|
חצופה.
לא רק שזה לא היה ספוילר ליהוק גם היו הרבה שמועות על זה שהיא עזבה בצורה לא יפה (כלומר שהתייחסו אליה לא יפה) וזה שמעריצים רצו שהיא תחזור ממש לא מעיד על כלום. ועזבי את זה שהיא שיחקה בתפקיד ראשי בסדרה אחרת בזמן הצילומים של המאה והצילומים של שתי הסדרות היו בארצות שונות אז זה ממש לא היה ריאלי. במיוחד לאור העובדה שלאורך הסדרה היו כמה פעמים שהכי היה מתאים (מבחינת עלילה) שהיא תחזור והיא לא חזרה וכבר גרמו לנו לחשוב שאנחנו סתם |ליצן| שמאמינים שיש צידוק תסריטאי להחזיר אותה.
אז זה ממש לא חוכמה לבוא עכשיו ממרומי הבינג׳ שלך ותגידי שהיה ברור. זה ממש אבל ממש לא היה ברור.

keren or5

Well-known member
חצופה.
לא רק שזה לא היה ספוילר ליהוק גם היו הרבה שמועות על זה שהיא עזבה בצורה לא יפה (כלומר שהתייחסו אליה לא יפה) וזה שמעריצים רצו שהיא תחזור ממש לא מעיד על כלום. ועזבי את זה שהיא שיחקה בתפקיד ראשי בסדרה אחרת בזמן הצילומים של המאה והצילומים של שתי הסדרות היו בארצות שונות אז זה ממש לא היה ריאלי. במיוחד לאור העובדה שלאורך הסדרה היו כמה פעמים שהכי היה מתאים (מבחינת עלילה) שהיא תחזור והיא לא חזרה וכבר גרמו לנו לחשוב שאנחנו סתם |ליצן| שמאמינים שיש צידוק תסריטאי להחזיר אותה.
אז זה ממש לא חוכמה לבוא עכשיו ממרומי הבינג׳ שלך ותגידי שהיה ברור. זה ממש אבל ממש לא היה ברור.
:-D סתם ניסיתי לעצבן אותך! אין לי באמת שום מושג אם זה היה ברור או לא!

LeAnnDyIan

Well-known member
:-D סתם ניסיתי לעצבן אותך! אין לי באמת שום מושג אם זה היה ברור או לא!

dilia snake

Well-known member
אוי אני שונאת את זה. זה כמו האנשים שקראו את משחקי הכס ובעונות הראשונות התנשאו על אלה שלא קראו שהם יודעים מה הולך לקרות. מזל שלא קראתי בפורום כשהייתה את העונה הראשונה של סיפורה של שפחה כי בטח גם עשית את זה אז לא? מעונה 2 אין קשר לספר יותר נכון?
חחח דווקא עדי|נחש| לא יותר מידי התנשאה מעלינו כשראינו כישור הזמן. אולי בלב, אבל פה היא הייתה נחמדה:-D
דווקא לא, אני נורא השתדלתי לשמור על פוקר פייס ולא להגיד מה אני חושבת או לרמוז אם צודקים או טועים כדי לא לעשות לאנשים ספוילרים|מלאך|.

Lion_Heart

Well-known member
חחח... לגיטימי. אבל לא הכל בשרשורים האלה תיאוריות. יש גם הרבה סתם דברים שהם כותבים על הפרקים עצמם.

נשמעים מעפנים. אין סיכוי שבגיל הזה הם לא יודעים מי זה סלים שיידי!

אוי אני שונאת את זה. זה כמו האנשים שקראו את משחקי הכס ובעונות הראשונות התנשאו על אלה שלא קראו שהם יודעים מה הולך לקרות. מזל שלא קראתי בפורום כשהייתה את העונה הראשונה של סיפורה של שפחה כי בטח גם עשית את זה אז לא? מעונה 2 אין קשר לספר יותר נכון?

זה נכון מאוד!
TBH-אני הייתי מתנשא בקטע של "לא ראיתי אף פרק"

It's Always Sunny

Well-known member
מגיבה מבלי ללחוץ על כל המקשים במקלדת, מה שאיכשהו גרם לי לשלוח את ההודעה הקודמת בטעות :-D (לא ידעתי שיש לי את היכולת הזו בכלל)

הולי שיט.
אבל ברצינות כשקראתי והגעתי לחלק הזה אני דמיינתי שאת עשית רוורס ודרסת אישה זקנה שעברה מאחוריך.
וואו אפילו לא קלטתי את זה :-0
אם זה היה קורה אני לא יודעת מה הייתי עושה עם עצמי :-D|פנים|

אני לא יודע מה הייתי עושה אם זה היה קורה לי.
וואו, לחלוטין נהגת נוראית ואת לעולם לא יכולה לחזור לכביש.
שלא כמוני שעשיתי 3 תאונות דרכים.
(את מבינה את הסרקזם כאן, נכון)
לפחות אלה לא היו תאונות קשות?

בקיצור, אני יכול להבין איך זה מרגיש חרא. אבל זה בעיקר כי לא נהגת הרבה עדיין. וגם כי זה תמיד לא נעים כשאתה עושה משהו לא בסדר ואנשים אחרים רואים.
כנראה את כן הנהגת הכי גרועה. הנהגת הכי גרועה בחדר שלך. (רוב הסיכוי שזה נכון גם אם אחותך במקרה בחדר שלך כשאת קוראת את זה)
תודה על העידוד |4U|

רגע, זלינה הייתה גם בת של קורה? (אה, בעצם זכור לי משהו כזה)
רובין הוד היה בקשר גם עם זלינה וגם עם רג'ינה?
לאמה וקפטן הוק היתה בת?
רגע, הנרי הוא זה שכתב את הספר?
ולצ'ארמינג ושלגייה היה עוד ילד?
כשאתה מנסח את זה ככה זה נשמע כאילו זו אופרת סבון :-D

זה גם מצחיק שראמפל הוא גם עוץ לי גוץ לי, גם החיה מהיפה והחיה וגם איכשהו התנין של קפטן הוק.
:-D:-D:-D

אני לא זוכר שום אנה בורוניקה מארס (אבל עבר באמת הרבה זמן)
גם אני לא זכרתי ואז גיגלתי, מסתבר שהייתה האנה בסדרה (ספוילר לעונה השנייה של ורוניקה מארס) והיא יצאה עם לוגן.

מולאן הייתה מאוהבת באורורה, לא? לא קרה שום דבר בינהן?
כן, לפי מה שאני זוכרת מולאן הייתה מאוהבת באורורה אבל אין לי מושג אם קרה בניהן משהו או לא 8-*

אני מבינה שאתה מנסה להגדיל את ההודעות בשרשור? :-D

Lion_Heart

Well-known member
מגיבה מבלי ללחוץ על כל המקשים במקלדת, מה שאיכשהו גרם לי לשלוח את ההודעה הקודמת בטעות :-D (לא ידעתי שיש לי את היכולת הזו בכלל)

וואו אפילו לא קלטתי את זה :-0
אם זה היה קורה אני לא יודעת מה הייתי עושה עם עצמי :-D|פנים|

תודה על העידוד |4U|

:-D:-D:-D

גם אני לא זכרתי ואז גיגלתי, מסתבר שהייתה האנה בסדרה (ספוילר לעונה השנייה של ורוניקה מארס) והיא יצאה עם לוגן.

כן, לפי מה שאני זוכרת מולאן הייתה מאוהבת באורורה אבל אין לי מושג אם קרה בניהן משהו או לא 8-*

אני מבינה שאתה מנסה להגדיל את ההודעות בשרשור? :-D
זאת היתה אופרת סבון...רק בסגנון דיסני!
"זה גם מצחיק שראמפל הוא גם עוץ לי גוץ לי, גם החיה מהיפה והחיה וגם איכשהו התנין של קפטן הוק." נו...אופרת סבון!
אהבתי שבסוף הסדרה, העיירה שלהם הפכה בעיקרון לדיסנילנד\וורלד!!

טוני החתול

Well-known member
מנהל
הן לא היו תאונות קלות. אבל אף פעם לא ממש פגעתי באף אחד. כלומר פגעתי, אבל הם היו בסדר.
תאונה ראשונה התנגשתי בעמוד חשמל, גרמתי להפסקת חשמל לרחוב, וחוטי החשמל נפלו על האוטו אז הייתי צריך לחכות שחברת החשמל תנתק את החשמל לפני שאני יוצא מהאוטו כדי שלא תהיה סכנה שאני אתחשמל. האוטו היה די קרוב לטוטאל לוס.
תאונה שניה, נכנסתי לצומת בלי להסתכל ואוטו נכנס בי. הנהג בו קצת נפצע, אבל לא ברמה של בית חולים. לי ירד דם מזכוכית שהתנפצה והיה סכנה שנפגע לי עמוד השדרה אז הלכתי לבית חולים, אבל התסתבר שבכל היה בסדר. האוטו היה טוטאל לוס.
תאונה שלישית, ירד ברד בכביש המהיר ונתקעתי באוטו שלפני כשהוא האט (לחלוטין אשמתי). ואז יוצאת ממנו אישה בהריון! אבל למזלי היא לא נפגעה בכלל. גם האוטו שלה איכשהו לא נפגע בכלל. המכסה מנוע של האוטו שלי התעקם לחלוטין והיה צריך לתקן אותו.

המון סדרות. במיוחד כשהן רצות מספיק עונות, הופכות קצת לאופרות סבון.

*למשל בחברים יש זוג שקודם יוצאים, אז נפרדים, אז מתחתנים כשהם לא יחד ואז מתגרשים ואז כשהם לא יחד נולדת להם בת משותפת.
במקביל האחות של הבחור מתחתנת עם החבר הכי טוב שלו.
ג'ואי מתאהב באם הבת של רוס.
רוס יוצא עם חברה לשעבר של צ'אנדלר.
וזה בלי לדבר בכלל על כל העלילה של פיבי שבעבר הייתה חסרת בית ובמהלך הסדרה גילתה שיש לה חצי אח מצד אבא שלה. אז גילתה שמי שהיא חשבה שהיא אמא שלה לא הייתה אמא שלה, אלא אישה אחרת שהיא פוגשת. ואז היא מסכימה להיות אם פונדקאית בשביל אחיה ואשתו שהייתה מורה שלו.

אה וואלה, עכשיו אני נזכר.

אהבתי שבסוף הסדרה, העיירה שלהם הפכה בעיקרון לדיסנילנד\וורלד!!
what the hell. למה הכוונה?

Lhuna3

Well-known member
הן לא היו תאונות קלות. אבל אף פעם לא ממש פגעתי באף אחד. כלומר פגעתי, אבל הם היו בסדר.
תאונה ראשונה התנגשתי בעמוד חשמל, גרמתי להפסקת חשמל לרחוב, וחוטי החשמל נפלו על האוטו אז הייתי צריך לחכות שחברת החשמל תנתק את החשמל לפני שאני יוצא מהאוטו כדי שלא תהיה סכנה שאני אתחשמל. האוטו היה די קרוב לטוטאל לוס.
תאונה שניה, נכנסתי לצומת בלי להסתכל ואוטו נכנס בי. הנהג בו קצת נפצע, אבל לא ברמה של בית חולים. לי ירד דם מזכוכית שהתנפצה והיה סכנה שנפגע לי עמוד השדרה אז הלכתי לבית חולים, אבל התסתבר שבכל היה בסדר. האוטו היה טוטאל לוס.
תאונה שלישית, ירד ברד בכביש המהיר ונתקעתי באוטו שלפני כשהוא האט (לחלוטין אשמתי). ואז יוצאת ממנו אישה בהריון! אבל למזלי היא לא נפגעה בכלל. גם האוטו שלה איכשהו לא נפגע בכלל. המכסה מנוע של האוטו שלי התעקם לחלוטין והיה צריך לתקן אותו.
אלוהים שישמור... נדמה לי שכבר ביקשתי ממך פעם להודיע לנו פה מתי אתה יוצא לכביש ואיפה, כדי שנדע להתרחק משם ;-#
לפחות אני בטוחה שאור מבינה עכשיו שהיא ממש לא הנהגת הכי גרועה בעולם!

Lion_Heart

Well-known member

המון סדרות. במיוחד כשהן רצות מספיק עונות, הופכות קצת לאופרות סבון.

*למשל בחברים יש זוג שקודם יוצאים, אז נפרדים, אז מתחתנים כשהם לא יחד ואז מתגרשים ואז כשהם לא יחד נולדת להם בת משותפת.
במקביל האחות של הבחור מתחתנת עם החבר הכי טוב שלו.
ג'ואי מתאהב באם הבת של רוס.
רוס יוצא עם חברה לשעבר של צ'אנדלר.
וזה בלי לדבר בכלל על כל העלילה של פיבי שבעבר הייתה חסרת בית ובמהלך הסדרה גילתה שיש לה חצי אח מצד אבא שלה. אז גילתה שמי שהיא חשבה שהיא אמא שלה לא הייתה אמא שלה, אלא אישה אחרת שהיא פוגשת. ואז היא מסכימה להיות אם פונדקאית בשביל אחיה ואשתו שהייתה מורה שלו.

אה וואלה, עכשיו אני נזכר.

what the hell. למה הכוונה?
בסוף הסדרה, כל הממלכות התאחדו, ובעיקרון קיימות באותה עיר...וזה (לי) נראה כמו ממלכות בדיסנילנד

It's Always Sunny

Well-known member
אני לא יודעת אם מישהו כבר יודע על זה אבל אני גיליתי רק עכשיו, באזור האישי של האתר הממשלתי יש נתונים על בעלי חיים, בדקתי והמידע שיש להם על הכלב שלי רלוונטי ובסטטוס של הכלב רשום שהוא פעיל :-D

Lhuna3

Well-known member
אני לא יודעת אם מישהו כבר יודע על זה אבל אני גיליתי רק עכשיו, באזור האישי של האתר הממשלתי יש נתונים על בעלי חיים, בדקתי והמידע שיש להם על הכלב שלי רלוונטי ובסטטוס של הכלב רשום שהוא פעיל :-D
לכלבים יש צ'יפ נכון? כלומר זה החוק אם אני לא טועה.
לחתולים אין חוק כזה אז אני בטוחה שהם לא יודעים. אבל סקרנת אותי לבדוק מה כן יש שם עלי... אז הולכת לבדוק.

למעלה