🧜‍♂️🧜‍♀️שרשור אוף, מרמורים, שטויות, חלומות מד"ב, ואשליות אופטיות ואחרות 🧜‍♂️🧜‍♀️

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אני מתה על בנים עם לק אז אני לגמרי תומכת. זה יהיה לך יפה מבטיחה.
אני חושבת שאני מבינה למה אתה מרגיש שזה יהיה לך מוזר. לא כי תהיה בן עם לק או מה יחשבו (מה יחשבו שאתה גיי? אתה כבר גיי:-D) אלא כי ממה שאני הסקתי ממך לאורך השנים מדברים שכתבת פה זה שאתה מאד לא משקיע בהופעה החיצונית שלך ומתלבש סופר פשוט, חלקית מעצלנות וחלקית מהצורך להיות נחבא אל הכלים, אז זה יהיה מוזר ויגרור תשומת לב שאולי תהיה מובך ממנה. כמו שכשאני מתלבשת טיפה יותר יפה מהרגיל יש לי איזה חשש מטופש שיחשבו "מה היא מנסה להתלבש בסטייל פתאום על מי היא עובדת". [אני מודעת לזה שזה דבילי, המוח הוא מקום לא רציונלי לפעמים].
אבל לגמרי תשים|כן| תיכף חודש הגאווה וזה אז בכלל זה הזמן.

בנים עם לק קומפילציה:

צפה בקובץ המצורף 76819

זה אכן ניתוח יפה ודי מדויק לגבי.
וזה בהחלט חלק גדול מאיך שאני מרגיש לגבי זה.
אבל מעבר ל"מה אחרים יחשבו עלי"
יש גם את "האם זה ירגיש לי כמשהו שנראה יפה עלי".

כי האמת שזה גם לא כל כך משהו שנראה לי יפה אצל אנשים אחרים.
כלומר לא שזה נראה לי רע, אבל גם לא נראה לי מוסיף.
...
האמת זה לא נכון. זה כן הרבה פעמים נראה לי יפה על בנות,
אין מה לעשות יש משהו במוח עמוק שלמרות שזה נגד כל ה"חוכמה" שלי, עדיין טבוע בו שדברים מסויימים יפים לבנות ולא לבנים.
זה ממש לא משמח אותי לקלוט את זה.

בקיצור אני בסיבוך.
אולי אני אעשה את זה כניסיון ליום אחד ביוני בשביל חודש הגאווה.
אני רוצה לעשות איזה יום דיון בעבודה בנושא חודש הגאווה, אולי ליום הזה.
כמובן שאני גם אצטרך עזרה של איזושהי אחיינית בעניין ואף אחת מהן לא גרה כרגע ממש לידי. אבל אני יכול לנסוע בשביל זה אל ההכי קרובה. אני מניח שיש לה לק אפילו שתמיד עושים לה את בנייה של ציפורניים.

Lhuna3

Well-known member
אני מוכנה לפגוש את בעלי|מאוהב|

1685521147906.png
יפה ומגניב!!
אגב, את אף פעם לא מגדלת ציפורניים? אני לא מסוגלת שהציפורניים שלי יהיו קצרות מהאורך של סוף האצבע + עוד קצת לפחות, וזה לא קשור למראה, אני פשוט לא מסוגלת לגעת בדברים עם הקצה הזה של האצבע, אם נשברת לי ציפורן למצב שהוא חשוף ככה, אני חייבת לכסות את זה בפלסטר בשביל להיות מסוגלת לדעת בדברים.

יואו ותהני, אני כבר מתרגשת בשבילך!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! |חיבוק|

lemon lyman

Well-known member

קבצים מצורפים

• 1685551697913.png
    1685551697913.png
    1 MB · צפיות: 1

Lhuna3

Well-known member
אני הלילה חלמתי שאני הורס את האוטו שלי.
ומה שמוזר זה שזה כאילו בכוונה בערך משום מה. כאילו אני זוכר את עצמי יושב באוטו ומחליט מסיבה כלשהי לנסוע קדימה ולהכנס באוטו של אבא שלי שחנה מולו. אבל הנזק שקרה היה הרבה יותר ממה שציפיתי. ואבא שלי גם ממש כועס עלי. ואני לא מצליח להסביר למה עשיתי את זה.
והקטע הוא שהיום כל פעם שנכנסתי לאוטו הייתה לי הרגשה שהוא הרוס ואז הקלה כשנזכרתי שהוא לא.
אוי זה חלום שנשמע מאוד מלחיץ.
אבל היי - זכרת חלום! אז זו התקדמות.
האם עשית כבר ניסיון של לכתוב/להקליט את החלומות כשאתה מתעורר?

didalf

Well-known member
זה אכן ניתוח יפה ודי מדויק לגבי.
וזה בהחלט חלק גדול מאיך שאני מרגיש לגבי זה.
אבל מעבר ל"מה אחרים יחשבו עלי"
יש גם את "האם זה ירגיש לי כמשהו שנראה יפה עלי".

כי האמת שזה גם לא כל כך משהו שנראה לי יפה אצל אנשים אחרים.
כלומר לא שזה נראה לי רע, אבל גם לא נראה לי מוסיף.
...
האמת זה לא נכון. זה כן הרבה פעמים נראה לי יפה על בנות,
אין מה לעשות יש משהו במוח עמוק שלמרות שזה נגד כל ה"חוכמה" שלי, עדיין טבוע בו שדברים מסויימים יפים לבנות ולא לבנים.
זה ממש לא משמח אותי לקלוט את זה.

בקיצור אני בסיבוך.
אולי אני אעשה את זה כניסיון ליום אחד ביוני בשביל חודש הגאווה.
אני רוצה לעשות איזה יום דיון בעבודה בנושא חודש הגאווה, אולי ליום הזה.
כמובן שאני גם אצטרך עזרה של איזושהי אחיינית בעניין ואף אחת מהן לא גרה כרגע ממש לידי. אבל אני יכול לנסוע בשביל זה אל ההכי קרובה. אני מניח שיש לה לק אפילו שתמיד עושים לה את בנייה של ציפורניים.
יאיי תשים ותעלה תמונה.
זה יהיה יפה לק זה תמיד יפה|מאוהב|
בהתחלה באתי להגיד תשים לבד מה הבעיה אבל נזכרתי שלקח לי שנים של אימונים להצליח לשים נורמלי בלי כמעט לצאת מהקווים, בעיקר ביד ימין.
ורגע, יש לך אחות לידך לא?

יפה ומגניב!!
תודה!!
אגב, את אף פעם לא מגדלת ציפורניים?
לא ברגע שהן טיפה מתארכות לי זה מציק לי בטירוף ואני גוזרת ישר. גם הן סופר חלשות אז הן נשברות די מהר ברגע שהן קצת ארוכות ואז זה סתם מציק.
אני לא מסוגלת שהציפורניים שלי יהיו קצרות מהאורך של סוף האצבע + עוד קצת לפחות, וזה לא קשור למראה, אני פשוט לא מסוגלת לגעת בדברים עם הקצה הזה של האצבע, אם נשברת לי ציפורן למצב שהוא חשוף ככה, אני חייבת לכסות את זה בפלסטר בשביל להיות מסוגלת לדעת בדברים.
אוקי הקטע עם הפלסטר מוזר קצת:-0
יואו ותהני, אני כבר מתרגשת בשבילך!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! |חיבוק|

Lhuna3

Well-known member
נ.ב לונה עוד לא עניתי על כזה של הבית הלבן אבל תראי את הגדרות
א. תני לי את הקישור שאני אעשה גם!
ב. יפה מאוד ההגדרות, חוץ מזאת שציטטת בסוף. :mad:

אני חושבת שאני מבינה למה אתה מרגיש שזה יהיה לך מוזר. לא כי תהיה בן עם לק או מה יחשבו (מה יחשבו שאתה גיי? אתה כבר גיי:-D) אלא כי ממה שאני הסקתי ממך לאורך השנים מדברים שכתבת פה זה שאתה מאד לא משקיע בהופעה החיצונית שלך ומתלבש סופר פשוט, חלקית מעצלנות וחלקית מהצורך להיות נחבא אל הכלים, אז זה יהיה מוזר ויגרור תשומת לב שאולי תהיה מובך ממנה. כמו שכשאני מתלבשת טיפה יותר יפה מהרגיל יש לי איזה חשש מטופש שיחשבו "מה היא מנסה להתלבש בסטייל פתאום על מי היא עובדת". [אני מודעת לזה שזה דבילי, המוח הוא מקום לא רציונלי לפעמים].
|כן| יפה!
בנים עם לק קומפילציה:
קומפילציה מעולה! |לב|

אני מוסיפה עוד אחד שנורא אהבתי:
1685551130017.png
לקח לי זמן להיזכר מי אני אוהבת שיש לו לק ( זכרתי שיש מישהו אבל לא זכרתי מי כי חשבתי שזה היה אצל דמות כלשהי)

:love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love:

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אוי זה חלום שנשמע מאוד מלחיץ.
אבל היי - זכרת חלום! אז זו התקדמות.
האם עשית כבר ניסיון של לכתוב/להקליט את החלומות כשאתה מתעורר?
נכון, זה מרשים שאני זוכר אותו. זה בגלל שכל פעם שהתקרבתי לאוטו שלי היום היה לי קצת פלאשבק לחלום.
הצלחתי פעם אחת לזכור לנסות להקליט חלום. זה היה משהו מוזר ולא ברור כל כך (אני מדבר מאוד מוזר כשאני רק התעוררתי).
מישהי מהעבודה שלי הייתה אצלי בסלון וצפינו בפרק של אנג'ל שהיה בו אונס של שני נשים שאז מתברר שהוא פוברק ונתנו למישהו למות ואז הסתבר שהוא היה חף מפשע. והיה משהו של הדחת כלים במדיח של אחותי.
יאיי תשים ותעלה תמונה.
זה יהיה יפה לק זה תמיד יפה|מאוהב|
בהתחלה באתי להגיד תשים לבד מה הבעיה אבל נזכרתי שלקח לי שנים של אימונים להצליח לשים נורמלי בלי כמעט לצאת מהקווים, בעיקר ביד ימין.
ורגע, יש לך אחות לידך לא?
אני יותר חשבתי מהבחינה של זה שאני צריך ללכת למישהי שיש לה לק.
כרגע שתיים מהאחיות שלי גרות לידי. אבל יש לי תחושה ששתיהן כבר לא שמות לק. (לא, אני לא זוכר אם ראיתי אותן עם לק בשנים האחרונות, זה מסוג הדברים שאני מפספס לחלוטין)
קומפילציה מעולה! |לב|
שכחתי לציין באמת. קומפילציה יפה מאוד עדי|חזיר|
(אפילו אם היא הייתה בעיקר תירוץ בשביל לשים המון תמונות של בעלך)
זה מזכיר לי שיש שחקן שאני מאוד אוהב ותמיד נראה לי חמוד הציפורניים הצבעוניות שלו:
1685551662336.png

אגב, את אדם למברט אני אוהב, אבל לא כל כך אוהב את הסטייל שלו.
את קירן קאלקין אני מאוד אוהב אז זה היה לי יותר משמעותי לראות שלו יש ציפורניים צבועות.

didalf

Well-known member
אני יותר חשבתי מהבחינה של זה שאני צריך ללכת למישהי שיש לה לק.
כרגע שתיים מהאחיות שלי גרות לידי. אבל יש לי תחושה ששתיהן כבר לא שמות לק. (לא, אני לא זוכר אם ראיתי אותן עם לק בשנים האחרונות, זה מסוג הדברים שאני מפספס לחלוטין)
בטוח יש להן בבית משהו.

(אפילו אם היא הייתה בעיקר תירוץ בשביל לשים המון תמונות של בעלך)
מי אני?|מלאך|
מה לעשות הוא באמת מוביל בנושא. לא הצלחתי להזכר בעוד אנשים חוץ מספייק ואוז שראיתי אותם עם לק לא מזמן:-D

זה מזכיר לי שיש שחקן שאני מאוד אוהב ותמיד נראה לי חמוד הציפורניים הצבעוניות שלו:
1685551662336.png
|כן|יפה
נ.ב אני אוהבת גם בנים עם טבעות וצמידים
אני גם, ע"ע התמונות של בעלי בקומפליציית הלק:-D|מאוהב| השילוב של המליון טבעות שלו + הקעקוע ביד + לק הורס אותי|מאוהב|

Lhuna3

Well-known member
הצלחתי פעם אחת לזכור לנסות להקליט חלום. זה היה משהו מוזר ולא ברור כל כך (אני מדבר מאוד מוזר כשאני רק התעוררתי).
מישהי מהעבודה שלי הייתה אצלי בסלון וצפינו בפרק של אנג'ל שהיה בו אונס של שני נשים שאז מתברר שהוא פוברק ונתנו למישהו למות ואז הסתבר שהוא היה חף מפשע.
o_O
האמת שזה ממש מעניין כי אני לא זוכרת שאי פעם צפיתי בטלויזיה בחלום.
והיה משהו של הדחת כלים במדיח של אחותי.
זה קצת פחות מרגש, אני חייבת להגיד.
אין לי מושג מי זה, אבל הוא באמת נראה חמוד מאוד.
את קירן קאלקין אני מאוד אוהב אז זה היה לי יותר משמעותי לראות שלו יש ציפורניים צבועות.
אתה מאוד אוהב את קירן קאלקין, ואתה עדיין מסרב לצפות בסדרה שעשה בה את תפקיד חייו??????
ושהוא (אם יש צדק בעולם) הולך לקבל עליה אמי וגלובוס הזהב?
מאיזה תפקיד אתה מכיר ואוהב אותו בכלל?

טוני החתול

Well-known member
מנהל
האמת שזה ממש מעניין כי אני לא זוכרת שאי פעם צפיתי בטלויזיה בחלום.
כשצופים בכל כך הרבה טלוויזיה כמוני לא מפסיקים בחלומות.
אתה מאוד אוהב את קירן קאלקין, ואתה עדיין מסרב לצפות בסדרה שעשה בה את תפקיד חייו??????
ושהוא (אם יש צדק בעולם) הולך לקבל עליה אמי וגלובוס הזהב?
מאיזה תפקיד אתה מכיר ואוהב אותו בכלל?
אני מודע כמובן לכך שהוא בסדרה,
וזה שאני בחרתי לא לראות אותה מההתחלה למרות שהוא נמצא בה זה רק מראה כמה היה לי אנטי לקונספט של הסדרה.
*אבל כנראה אני אראה אותה מתישהו כי עם כל השיבוחים אני מניח שאני כנראה אוהב אותה בכל זאת.
(זה קצת כמו שאת תראי סדרה על רצח כי עד כדי כך מתלהבים ממנה)

האהבה שלי אל קירן היא קצת מוזרה כי אני אוהב אותו בערך בשביל דבר אחד כל עשור.
קודם כל בתור ילד ממש ממש אהבתי את מקולי בגלל שכחו אותי בבית ועוד כמה סרטים, ואז כשגיליתי שאחיו הקטן גם משחק בסרטים אהבתי גם אותו (הוא היה בסרטי אבי הכלה).
מאוד אהבתי את הסרט Igby Goes Down שהוא כיכב בו בתפקיד הראשי ב2002. אני כבר בקושי זוכר ממנו משהו, אבל זה הרגיש כמו התפסן בשדה השיפון.
ב2010 מאוד אהבתי את הסרט סקוט פילגרים נגד העולם. אומנם הוא לא היה בתפקיד ראשי, אבל במיוחד אהבתי את הדמות שלו, וואלס. (נחשו מה הנטייה המינית שלו)
מאז הוא גם היה בפארגו (אם כי מעט פרקים)
וגם שנה שעברה (נראה לי) מאוד אהבתי אותו כשהוא הנחה את SNL.

lemon lyman

Well-known member
תודה!
למרות שזה קצת לא הכי מוצלח - המון דמויות חוזרות כמה פעמים שם, ודמויות חסרות (לא מצאתי שם את זואי. לעומת זאת השומרת ראש שלה כן :-D)
ויאי אני אוהבת את השומרת ראש שלה יותר ממנה
ותו כשהוא הנחה את SNL
למה להזכיר את זה|שפם|
זה רק מזכיר לי שהוא היה צריך להיות החודש ולא היה בגלל השביתה:-/:-/:-/:-/:-/:-/:-/

טוני החתול

Well-known member
מנהל
למה להזכיר את זה|שפם|
זה רק מזכיר לי שהוא היה צריך להיות החודש ולא היה בגלל השביתה:-/:-/:-/:-/:-/:-/:-/
אה באמת, לא ידעתי בכלל.
חבל באמת.
אבל זכור לי שהיו עוד כמה מתוכננים שרציתי לראות והיה לי חבל שזה הפסיק.

אבל באופן כללי אני רוצה להחרים את SNL עד שהם יביאו את טום הולנד בתור מנחה.
*והשבוע גם גיליתי שג'יימס מרסדן אף פעם לא היה מנחה - והוא שחקן מצליח כבר איזה 20 שנה ואפילו עבד לצד טינה פיי בסדרה 30 רוק.

עכשיו אני חייב להספיק כמה דברים לעשות לפני שאני מתקלח והולך לישון אז אם אתם רואים אותי כאן תצעקו עלי ותזכירו לו שכבר כמה ימים שאני לא ישן מספיק ואני צריך לצאת מחר לעבודה מוקדם מהרגיל.

It's Always Sunny

Well-known member
אז קשה לראות מה על המסך בגלל השבירה?
כן, אבל זה בסדר כי ממילא אני מעדיפה את המחשב בשביל להגיב בפורום.

בהחלט עדיף בחלום
(במיוחד כי אני כבר 3 פעמים עשיתי עם רכב תאונה שגרמה נזק משמעותי)
אוי |נחמה|

לפעמים עוברת לי מחשבה של לנסות ללכת עם לק (פעמים בודדות שמתי וכמעט מיד הורדתי)
אבל אני אהיה יותר מידי self conscience לגבי מה אנשים חושבים כשהם רואים אותי עם זה.
ומצד שני אני חושב שהסיבה היחידה שאני חושב על לעשות את זה היא בתור סוג של מסר נגד נורמות ולא בגלל שבאמת זה יראה לי יפה עלי.
זה קצת קשה לי לפעמים להחליט מה אני באמת רוצה ולמה.
גם אני חושבת שלק על גברים זה יפה :-):

נ.ב אני אוהבת גם בנים עם טבעות וצמידים
1685551707421.png
מהמם :-]

Lhuna3

Well-known member
*אבל כנראה אני אראה אותה מתישהו כי עם כל השיבוחים אני מניח שאני כנראה אוהב אותה בכל זאת.
אני מניחה שנחשפת כבר לכל מיני ספוילרים, אבל תנסה להמנע כמה שאתה יכול.
(זה קצת כמו שאת תראי סדרה על רצח כי עד כדי כך מתלהבים ממנה)
נכון. או אם היוצרים של יורשים נגיד יעשו עכשיו סדרה על תעלומת רצח - אני אצפה בה.
ויאי אני אוהבת את השומרת ראש שלה יותר ממנה
למה אני לא מופתעת ממך |שפם| (למרות שאני גם אוהבת את השומרת ראש שלה)

didalf

Well-known member
אבל באופן כללי אני רוצה להחרים את SNL עד שהם יביאו את טום הולנד בתור מנחה.
*והשבוע גם גיליתי שג'יימס מרסדן אף פעם לא היה מנחה - והוא שחקן מצליח כבר איזה 20 שנה ואפילו עבד לצד טינה פיי בסדרה 30 רוק.
יש אנשים שלא רוצים להנחות את SNL
כריס אוונס נראה לי אמר שהציעו לו והוא לא רצה כי זה מלחיץ אותו.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
כן, אבל זה בסדר כי ממילא אני מעדיפה את המחשב בשביל להגיב בפורום.
אבל ווטסאפ זה החיים
אני מניחה שנחשפת כבר לכל מיני ספוילרים, אבל תנסה להמנע כמה שאתה יכול.
אני בטוח שנחשפתי לספוילרים רבים, אבל הזיכרון שלי גרוע אז אני לא זוכר שום דבר מהם.
כלומר אם הייתי צופה אפילו רק בפרק הראשון של הסדרה אז כל פרטי הספוילר שנחשפתי אליהם היו נדבקים למשהו, אבל בגלל שלא ראיתי אז אין לספוילרים למה להדבק.
כל מה שאני יודע על הסדרה זה שזאת משפחה עשירה. נראה לי בעלת נכסים במדיה. יש בת שקוראים לה שיב או משהו כזה. יש את הבן שהוא קירן. יש מישהו גבוה שעושה רושם מטופש אבל תמיד הרגיש לי שהוא בן דוד ולא בן. ושם המשפחה הוא רוי.
אני ממש לא מצליח להזכר בשום דבר אחר.

didalf

Well-known member
אני בטוח שנחשפתי לספוילרים רבים, אבל הזיכרון שלי גרוע אז אני לא זוכר שום דבר מהם.
כלומר אם הייתי צופה אפילו רק בפרק הראשון של הסדרה אז כל פרטי הספוילר שנחשפתי אליהם היו נדבקים למשהו, אבל בגלל שלא ראיתי אז אין לספוילרים למה להדבק.
כל מה שאני יודע על הסדרה זה שזאת משפחה עשירה. נראה לי בעלת נכסים במדיה. יש בת שקוראים לה שיב או משהו כזה. יש את הבן שהוא קירן. יש מישהו גבוה שעושה רושם מטופש אבל תמיד הרגיש לי שהוא בן דוד ולא בן. ושם המשפחה הוא רוי.
אני ממש לא מצליח להזכר בשום דבר אחר.
חחחח ממש. אפילו שקראתי את ההודעות שלהם (חלקית כי הם חופרים וזה לא אומר לי הרבה) אני לא מצליחה להבין על מה הסדרה הזאת ומה קורה בה.
אני רק יודעת מי זאת שיב כי דילן אובססיבית אליה.
ואני יודעת ספוילר אחד גדול שכל האתרים דיווחו בהיסטריה כאילו מדובר במשהו אמיתי. אבל זהו. לא מבינה מה הולך שם גם עם לקרוא ספוילרים:-D

Lhuna3

Well-known member
חחחח ממש. אפילו שקראתי את ההודעות שלהם (חלקית כי הם חופרים וזה לא אומר לי הרבה) אני לא מצליחה להבין על מה הסדרה הזאת ומה קורה בה.
אני רק יודעת מי זאת שיב כי דילן אובססיבית אליה.
ואני יודעת ספוילר אחד גדול שכל האתרים דיווחו בהיסטריה כאילו מדובר במשהו אמיתי. אבל זהו. לא מבינה מה הולך שם גם עם לקרוא ספוילרים:-D
[יורשים]
שתדעי שגם מצער אותי שאת לא צפית בזה. אמנם אין בזה מספיק רומנטיקה בשבילך (זאת הסדרה הכי צינית שיש) אבל אני חושבת שאת כן אוהבת סדרות איכות כשהן ממש טובות (כמו ברייקינג באד וסול ונגיד אחים לנשק, נכון? כלומר אני מניחה שזה לא סדרה רומנטית מהמעט שידוע לי עליה).(וכן אני יודעת שאת אהבת את הרומנטיקה בין קים וג'ימי אבל עדיין.) ובמקרה הזה היא גם מלאה ברגעים מאוד מצחיקים והזויים.

למעלה