🧜‍♂️🧜‍♀️שרשור אוף, מרמורים, שטויות, חלומות מד"ב, ואשליות אופטיות ואחרות 🧜‍♂️🧜‍♀️

didalf

Well-known member
[יורשים]
שתדעי שגם מצער אותי שאת לא צפית בזה. אמנם אין בזה מספיק רומנטיקה בשבילך (זאת הסדרה הכי צינית שיש) אבל אני חושבת שאת כן אוהבת סדרות איכות כשהן ממש טובות (כמו ברייקינג באד וסול ונגיד אחים לנשק, נכון? כלומר אני מניחה שזה לא סדרה רומנטית מהמעט שידוע לי עליה).(וכן אני יודעת שאת אהבת את הרומנטיקה בין קים וג'ימי אבל עדיין.) ובמקרה הזה היא גם מלאה ברגעים מאוד מצחיקים והזויים.
לאדעת לא מצאתי שום דבר שמשך אותי בינתיים בכל מה שקראתי עליה.
וכן, אני יכולה לראות סדרות איכות לפעמים גם בלי רומנטיקה, אבל אני לא יודעת מה ה איט פקטור שמושך אותי בכל זאת לנסות סדרות כאלה.
(אגב יש סיכוי שהיום לא הייתי מסוגלת להתחיל סדרות כמו ש"ש והסמויה, איימ גטינג אולדר באט ג'סט נבר וייזר 🤷‍♀️ )
אגב בש"ש למשל אמנם אין מערכת יחסים רומנטית משמעותית אבל היחסים בין ג'סי לוולט זאת מערכת יחסים שהייתי מאד מושקעת בה רגשית.
[בתכלס ה100 גם לא כזאת רומנטית למרות שיש שיפים יפים]

Lhuna3

Well-known member
דעת לא מצאתי שום דבר שמשך אותי בינתיים בכל מה שקראתי עליה.
וכן, אני יכולה לראות סדרות איכות לפעמים גם בלי רומנטיקה, אבל אני לא יודעת מה ה איט פקטור שמושך אותי בכל זאת לנסות סדרות כאלה.
(אגב יש סיכוי שהיום לא הייתי מסוגלת להתחיל סדרות כמו ש"ש והסמויה, איימ גטינג אולדר באט ג'סט נבר וייזר 🤷‍♀️ )
אגב בש"ש למשל אמנם אין מערכת יחסים רומנטית משמעותית אבל היחסים בין ג'סי לוולט זאת מערכת יחסים שהייתי מאד מושקעת בה רגשית.
[בתכלס ה100 גם לא כזאת רומנטית למרות שיש שיפים יפים]
אם את יכולה להיות מושקעת במערכת יחסים כמו של וולט וג'סי, אז אני לגמרי מאמינה שיש לך פוטנציאל לרגשות כאלה גם כלפי מערכות היחסים ביורשים. יש שם לא מעט שהן מאוד... נקרא לזה מעוררות רגש חזק.
[אני לא מנסה לשכנע אותך, בטח לא יום לפני הטיסה לאחד האירועים המרגשים בחייך, אבל אולי בהמשך תשקלי את זה שוב. אולי כשניק יצפה סופסוף אז תנסו צפיה משותפת.]

טוני החתול

Well-known member
מנהל
[יורשים]
שתדעי שגם מצער אותי שאת לא צפית בזה. אמנם אין בזה מספיק רומנטיקה בשבילך (זאת הסדרה הכי צינית שיש) אבל אני חושבת שאת כן אוהבת סדרות איכות כשהן ממש טובות (כמו ברייקינג באד וסול ונגיד אחים לנשק, נכון? כלומר אני מניחה שזה לא סדרה רומנטית מהמעט שידוע לי עליה).(וכן אני יודעת שאת אהבת את הרומנטיקה בין קים וג'ימי אבל עדיין.) ובמקרה הזה היא גם מלאה ברגעים מאוד מצחיקים והזויים.
היית צריכה לשקר לה שבעונה 4 יש מתח רומנטי בין הדמות של קירן ודמות שקר כלשהו זכר
א. יופי.
ב. לך לישון אתה צריך לקום מוקדם מחר!
סליחה שצעקתי אבל אתה ביקשת.
אני בכלל לא כאן.
את מדמיינת

didalf

Well-known member
אם את יכולה להיות מושקעת במערכת יחסים כמו של וולט וג'סי, אז אני לגמרי מאמינה שיש לך פוטנציאל לרגשות כאלה גם כלפי מערכות היחסים ביורשים. יש שם לא מעט שהן מאוד... נקרא לזה מעוררות רגש חזק.
[אני לא מנסה לשכנע אותך, בטח לא יום לפני הטיסה לאחד האירועים המרגשים בחייך, אבל אולי בהמשך תשקלי את זה שוב. אולי כשניק יצפה סופסוף אז תנסו צפיה משותפת.]
אולי... אבל אל תבני על זה.

Lhuna3

Well-known member
@lemon lyman
מתי החלפת לחתימה הזאת? רק עכשיו אני שמה לב - תתחדשי!
שני הגיפים נראים חמודים מאוד - מי אלו? (הימני זה מ-OUAT?)

Lhuna3

Well-known member
היית צריכה לשקר לה שבעונה 4 יש מתח רומנטי בין הדמות של קירן ודמות שקר כלשהו זכר
אתה מבין שאתה עכשיו הצעת לי לעשות את אחד הפשעים הכי חמורים בעינייך, כן? זה קוויר-בייטינג.
(ותענה לי מחר, כי אתה צריך לישון!)
אני בכלל לא כאן.
את מדמיינת
יכול להיות שאני חולמת עכשיו, למרות שניסיתי לרחף עכשיו בכוח המחשבה ולא הצלחתי, אבל עדיין זה אפשרי.
אם כן אני אספר לכם על החלום הזה כשאני אתעורר.

lemon lyman

Well-known member
@lemon lyman
תודה
כולם משם
לא שמת לב שיש לי התמכרות חדשה? :LOL: |מאוהב| |מאוהב| |מאוהב| |מאוהב| |מאוהב| |מאוהב| |מאוהב|
ואלו קולין ( הוק) וג'וש (דיוויד) וקולין וג'ניפר (אמה) בגיפים מאחורי הקלעים
הם חברים טובים שלושתם
גם התמונה ששמתי של טבעות זה הידיים של הוק בעלי החדש |לב|

Lhuna3

Well-known member
כולם משם
לא שמת לב שיש לי התמכרות חדשה? :LOL: |מאוהב| |מאוהב| |מאוהב| |מאוהב| |מאוהב| |מאוהב| |מאוהב|
הם חברים טובים שלושתם
בהחלט שמתי לב להתמכרות שלך :-D ולכן גם ניחשתי שזה הם, אבל לא הייתי בטוחה אז לא רציתי להתפדח.
גם תמונה ששמתי של טבעות זה הוק בעלי החדש |לב|
|כן| (וסויר הוא כבר אקס, או שאת בפוליגמיה עכשיו? :-D)

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אתה מבין שאתה עכשיו הצעת לי לעשות את אחד הפשעים הכי חמורים בעינייך, כן? זה קוויר-בייטינג.
(ותענה לי מחר, כי אתה צריך לישון!)
אני אשן מתי שבא לי ולא את ולא אני מלפני שעה יכולים להגיד לי מה לעשות.
(אבל לזכותי אני כבר התקלחתי ועשיתי את הדבר החשוב שהייתי צריך לעשות לפני השינה)

*חוץ מזה אני שכחתי שזה יום סיום חודש וזה אומר שאני צריך להיות ער בחצות בגלל סיבות קצת מביכות.
@lemon lyman
כולם משם
הם חברים טובים שלושתם
גם התמונה ששמתי של טבעות זה הידיים של הוק בעלי החדש |לב|
על הימני כבר דיברתי איתה
הבעתי את מורת רוחי שהגיף של הבחור האחד שמנשק את הבחור השני זה רק בלופר ולא חלק אמיתי מהסדרה כי היה נחמד אם בסדרה הזאת היה יותר מטיפה קטנה של להטב.
והאמת גם אם זאת הייתה נשיקת ידידות בין גברים בסדרה עדיין הייתי שמח.

אני לא יודע אם אני לא זוכר נכון אבל נראה לי שהגיף השמאלי היה אז משהו אחר.

גם פתאום אני קולט שאי אפשר לבדוק מה היה בחתימה בעבר ובעצם אם מישהו יקרא את השיחה הזאת עוד שנה או אולי אפילו חודש לא יהיה לו מושג על איזה גיף אני מדבר.
אז הנה הגיף שעליו אני מדבר:
once 01.gif

Lhuna3

Well-known member
אני אשן מתי שבא לי ולא את ולא אני מלפני שעה יכולים להגיד לי מה לעשות.
(אבל לזכותי אני כבר התקלחתי ועשיתי את הדבר החשוב שהייתי צריך לעשות לפני השינה)
אתה עוד ער?? טוב אני התייאשתי ממך, שניק העייף של מחר בבוקר יצעק עלייך.
*חוץ מזה אני שכחתי שזה יום סיום חודש וזה אומר שאני צריך להיות ער בחצות בגלל סיבות קצת מביכות.
מביכות? אז תספר לנו!

טוני החתול

Well-known member
מנהל
הוא מאוד מאוד יכעס.
אבל זובי עליו, אני כאן בשליטה ולא בא לי ללכת לישון. ומה הוא יכול לעשות לגבי זה? כלום!!!
חוץ מזה, למה שאני ארחם עליו, הוא יכול ללכת לישון מתי שבא לו כי הוא לא צריך להתעורר מוקדם ביום שישי.
מביכות? אז תספר לנו!
אם זה מביך אז כמובן שאני ארצה לספר.
זה מביך אבל אולי לא במובן שזה נשמע.
פשוט חשוב לי לעשות צילום מסך של הפורום בחצות כדי שאני אוכל אחר כך לחשב בדיוק כמה הודעות נכתבו במהלך החודש.
כי אני יודע שאפילו שאף פעם לא אמרתם את זה, הדבר שאתם הכי מצפים אליו כל חודש זה לגלות כמה הודעות כתבנו במהלך החודש.

didalf

Well-known member
:-D:-D
אנחנו יודעים מה הסיבה ומעריכים את ההקרבה:-D
מביכות? אז תספר לנו!
טוב מסתבר שרק אני יודעת.
פשוט חשוב לי לעשות צילום מסך של הפורום בחצות כדי שאני אוכל אחר כך לחשב בדיוק כמה הודעות נכתבו במהלך החודש.
כי אני יודע שאפילו שאף פעם לא אמרתם את זה, הדבר שאתם הכי מצפים אליו כל חודש זה לגלות כמה הודעות כתבנו במהלך החודש.
אני ידעתי את זה|זורו|
הספירה הזאת שלך מטורפת. אבל אני באמת כבר תקופה ארוכה מתרשמת מזה שאתה מקפיד להתייצב פה בחצות כל חודש לעשות צילום מסך:-D

:-D

אבל זובי עליו, אני כאן בשליטה ולא בא לי ללכת לישון. ומה הוא יכול לעשות לגבי זה? כלום!!!
אני מבינה שניק הרע השתלט על המיינדספייס שלכם.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אני ידעתי את זה|זורו|
הספירה הזאת שלך מטורפת. אבל אני באמת כבר תקופה ארוכה מתרשמת מזה שאתה מקפיד להתייצב פה בחצות כל חודש לעשות צילום מסך:-D
תודה על ההערכה
ומרשים שאת זוכרת את זה.
אם כי זה כלום לעומת כמה שהתרשמתי מהניתוח שעשית עלי בעניין הלק.

אני מבינה שניק הרע השתלט על המיינדספייס שלכם.
זה שיידניק כאן והוא ישאר לעד. תשתחוו.

האמת שהרבה לילות אני מגיע למצב שבו אחרי סביבות אחת ואני עדיין ער ואני כבר עובר למחשבה של "אני פשוט אשאר ער כל הלילה כי לא בא לי לישון. אז אני אהיה נורא נורא עייף מחר, אבל לא אכפת לי."
זה כאילו הוא מתחזק ככל שנעשה מאוחר יותר.

didalf

Well-known member
אם כי זה כלום לעומת כמה שהתרשמתי מהניתוח שעשית עלי בעניין הלק.
אני שמחה, בד"כ ניתוחים פסיכולוגים זה התחום של לונה.

זה שיידניק כאן והוא ישאר לעד. תשתחוו.
אוי לא:-0

האמת שהרבה לילות אני מגיע למצב שבו אחרי סביבות אחת ואני עדיין ער
אני גם זה מכה|פנים|
ואני כבר עובר למחשבה של "אני פשוט אשאר ער כל הלילה כי לא בא לי לישון. אז אני אהיה נורא נורא עייף מחר, אבל לא אכפת לי."
זה כאילו הוא מתחזק ככל שנעשה מאוחר יותר.
תפמט אותו!!

טוני החתול

Well-known member
מנהל
הוא מאוד מאוד יכעס.
אני שונא את שיידניק.
ואני כועס על כל מי שלא נלחם בו כדי להציל אותי.
השרשור יעלה מאוחר יותר כי אני הולך לשנץ עכשיו

Lhuna3

Well-known member
כמו מי החתול הזה הכי נראה לכם?
בבקשה כל אחד להשיב בצורה מוסתרת כאילו זה ספוילר, ובלי לפתוח קודם תשובות של אחרים (ולא לחשוב על זה יותר מידי, הראשון שעולה לכם לראש!)

1685627641593.png

קבצים מצורפים

• 1685627526839.png
    1685627526839.png
    KB 265.9 · צפיות: 2

טוני החתול

Well-known member
מנהל
כמו מי החתול הזה הכי נראה לכם?
בבקשה כל אחד להשיב בצורה מוסתרת כאילו זה ספוילר, ובלי לפתוח קודם תשובות של אחרים (ולא לחשוב על זה יותר מידי, הראשון שעולה לכם לראש!)

צפה בקובץ המצורף 76949
הארי פוטר

למעלה