🧜‍♂️🧜‍♀️שרשור אוף, מרמורים, שטויות, חלומות מד"ב, ואשליות אופטיות ואחרות 🧜‍♂️🧜‍♀️

Lion_Heart

Well-known member
לא הולך לי |בוכה|. כל פעם שנראה לי שתיכף אני נכנסת לתקופה רגועה, קופצים דברים אחרים. אפילו סופ"שים של בטלה אין לי.
בכל מקרה, כדי שתדעו שאתם כל הזמן במחשבות שלי, הנה חלום מהלילה, לא זוכרת הרבה לצערי. אני מצוננת חזק וכנראה המחסור בחמצן בלילה הפך אותי ליצירתית במיוחד.
חלמתי שיצא סרט של באפי קוטלת הערפדים ואני רואה אותו ואז נכנסת לפורום כדי לקרוא תגובות. נכנסתי לשרשור של לונה ועדי שהתכתבו עם שני יוזרים חדשים, אחד מהם נקרא "סתם ספורט" וקראתן לו יוסי :-D. ניסיתי להבין לאן נעלמו שאר חברי הפורום אבל נראה לי שלא ידעתי מה אני רוצה לכתוב ובסוף לא כתבתי כלום.
התעוררתי כי נגמר לי האוויר על אמת ואז ניסיתי לחשוב על החלום כדי לכתוב אחר כך אבל נרדמתי שוב וכשקמתי כבר שכחתי את הרוב |שפם|. נדמה לי שהסרט בחלום היה מעניין ושונה מהסדרה. באסה שאני לא זוכרת מה תסרטתי שם...
בקיצור, אין פואנטה לחלום או לסיפור אבל לפחות כתבתי משהו.

זהו, אוף. חייבת לחזור לעבודה. אני רוצה לקוות שיהיה לי קצת זמן בסופ"ש אבל נראה לי שהעולם נגדי.
יאללה. חיבוקים ונשיקות וגעגועים

It's Always Sunny

Well-known member
לא הולך לי |בוכה|. כל פעם שנראה לי שתיכף אני נכנסת לתקופה רגועה, קופצים דברים אחרים. אפילו סופ"שים של בטלה אין לי.
אוף איזה באסה |נחמה|

חלמתי שיצא סרט של באפי קוטלת הערפדים ואני רואה אותו ואז נכנסת לפורום כדי לקרוא תגובות.
זה ממש חמוד שלמרות שאין לך זמן לפורום (או לפי מה שנשמע לכל דבר אחר :-/) את חולמת על הפורום :-]

נכנסתי לשרשור של לונה ועדי שהתכתבו עם שני יוזרים חדשים, אחד מהם נקרא "סתם ספורט" וקראתן לו יוסי :-D.
:-D:-D:-D

ניסיתי להבין לאן נעלמו שאר חברי הפורום אבל נראה לי שלא ידעתי מה אני רוצה לכתוב ובסוף לא כתבתי כלום.
אוי :-/
בפרק הבא נקים ועדת חקירה כדי למצוא את חברי הפורום הנעדרים? ;-)

התעוררתי כי נגמר לי האוויר על אמת ואז ניסיתי לחשוב על החלום כדי לכתוב אחר כך אבל נרדמתי שוב וכשקמתי כבר שכחתי את הרוב |שפם|. נדמה לי שהסרט בחלום היה מעניין ושונה מהסדרה. באסה שאני לא זוכרת מה תסרטתי שם...
ראית את הסרט של באפי מ-1992? אני לא אבל ממה שאני יודעת הוא פחות אהוב.

:-]

Lhuna3

Well-known member
אוף |נחמה|
בכל מקרה, כדי שתדעו שאתם כל הזמן במחשבות שלי, הנה חלום מהלילה, לא זוכרת הרבה לצערי. אני מצוננת חזק וכנראה המחסור בחמצן בלילה הפך אותי ליצירתית במיוחד.
חלמתי שיצא סרט של באפי קוטלת הערפדים ואני רואה אותו ואז נכנסת לפורום כדי לקרוא תגובות. נכנסתי לשרשור של לונה ועדי שהתכתבו עם שני יוזרים חדשים, אחד מהם נקרא "סתם ספורט" וקראתן לו יוסי :-D. ניסיתי להבין לאן נעלמו שאר חברי הפורום אבל נראה לי שלא ידעתי מה אני רוצה לכתוב ובסוף לא כתבתי כלום.
:-D :-D :-D חחחח איזה חלום!! אני שמחה וגאה להופיע בחלום שלך!

זהו, אוף. חייבת לחזור לעבודה. אני רוצה לקוות שיהיה לי קצת זמן בסופ"ש אבל נראה לי שהעולם נגדי.
נשיקות וחיבוקים, לפחות בחלומות את איתנו |חיבוק|
ואמן שהסופ''ש יהיה לך חופשי ומהנה!

טוני החתול

Well-known member
מנהל
ממש אוף.
כשאת אומרת שאת עסוקה מאוד בסופי שבוע, את מתכוונת גם לעבודה, או שזה דברים אישיים כמו משפחה, חברים, חתולים?

זה באמת נחמד שאנחנו יחד בעיקר בחלומות.

LeAnnDyIan

Well-known member
|נחמה|
בכל מקרה, כדי שתדעו שאתם כל הזמן במחשבות שלי, הנה חלום מהלילה, לא זוכרת הרבה לצערי. אני מצוננת חזק וכנראה המחסור בחמצן בלילה הפך אותי ליצירתית במיוחד
רפואה שלמה|חיבוק||סיוע||רופאה|
חלמתי שיצא סרט של באפי קוטלת הערפדים ואני רואה אותו ואז נכנסת לפורום כדי לקרוא תגובות. נכנסתי לשרשור של לונה ועדי שהתכתבו עם שני יוזרים חדשים, אחד מהם נקרא "סתם ספורט" וקראתן לו יוסי :-D.
עדי מדברת עם אנשים חדשים זה מאוד לא אמין.
ניסיתי להבין לאן נעלמו שאר חברי הפורום אבל נראה לי שלא ידעתי מה אני רוצה לכתוב ובסוף לא כתבתי כלום
עדי ולונה הן השורדות האחרונות זה כבר יותר אמין.
יש פואנטה לזה שבאת לבקר אותנו. אפילו התל מודע שלך אומר לך שאת צריכה לחזור|חיבוק|
חיבוקים ונשיקות בחזרה|לב|
מקווה שבקרוב יהיה לך יותר זמן|חיבוק|

didalf

Well-known member
הגיע הזמן להתפטר|פטיש|
חחחחחחחחחחחחחחח זה מאד רנדומלי וספציפי:-D
נכון:-D
גם נכון:-D

מילי08

Well-known member
עונה מהנייד, נראה כמה אחזיק מעמד
ממש חמוד שלמרות שאין לך זמן לפורום (או לפי מה שנשמע לכל דבר אחר :-/) את חולמת על הפורום :-]
אפשר להוציא את הבחורה מהפורום, אבל אי אפשר להוציא את הפורום מהבחורה
בפרק הבא נקים ועדת
|שוטר|
דווקא היה לי חלום נוסף ומתוך דמדומי השינה חשבתי לעצמי שאני צריכה לזכור אותו, אבל לא הלך לי. משהו עם קלי ודונה מבוורלי הילס שיש להן קטע רומנטי ואז הן נחטפות ע"י יצור כלשהו באוויר וכשהן חוזרות למטה , לא זוכרת איך ומי הציל אותן, היה איזה פסל ענק של אשה כמו הקדושות הנוצריות שחייכה אליהן באישור |חיוךרחב|. לפחות מעניין לי בראש
ראית את הסרט של באפי מ-1992? אני לא אבל ממה שאני יודעת הוא פחות אהוב
ראיתי, אל תטרחי
:-D :-D :-D חחחח איזה
|מאוהב||מאוהב|
ממש אוף.
כשאת אומרת שאת עסוקה מאוד בסופי שבוע, את מתכוונת גם לעבודה, או שזה דברים אישיים כמו משפחה, חברים, חתולים?

זה באמת נחמד שאנחנו יחד בעיקר בחלומות.
כן.. וגם היו אורחים מהעבודה וניסינו לבקר אותם. אני הכי קרובה פיזית לאיפה שהם ישנו אז יצא לי להיות איתם הרבה
:-D את רומזת שהחלומות של לא אמינים? מה לא אמין בקלי ודונה מאוהבות ונחטפות ע"י יצור מהאגדות?
תכלס. אבל אל תלכו לי לשום מקום!! הידיעה שאתם כאן עושה לי טוב
יש פואנטה לזה שבאת לבקר אותנו. אפילו התל מודע שלך אומר לך שאת צריכה לחזור
I knowwwwww
הגיע הזמן להתפטר
כן אבל כסף |בוכה||בוכה||בוכה|. אני גם ככה במינוס וניק לא מוכן להעביר לי משכורות קודמות. זאת הלנת שכר של כמה שנים!

It's Always Sunny

Well-known member
זה הצחיק אותי יותר מדי כדי לחכות עם זה לשאלון החודשי
צפה בקובץ המצורף 78252
בהתחלה רק קראתי את מה שכתוב ונהיה לי קצת עצוב ואז ראיתי את התמונה של שרק :-D

ראית את הסרט של באפי מ-1992? אני לא אבל ממה שאני יודעת הוא פחות אהוב.
ראיתי, אל תטרחי
הנחתי ככה אבל האמת שמה שרציתי לרשום זה שאני יודעת שהסרט פחות טוב מהסדרה ושמה שחלמת בטוח יהיה יותר טוב מהסרט אבל זה לא נשמע כמו מחמאה :-D|פנים|

אפשר להוציא את הבחורה מהפורום, אבל אי אפשר להוציא את הפורום מהבחורה
:-]

|שוטר|
דווקא היה לי חלום נוסף ומתוך דמדומי השינה חשבתי לעצמי שאני צריכה לזכור אותו, אבל לא הלך לי. משהו עם קלי ודונה מבוורלי הילס שיש להן קטע רומנטי ואז הן נחטפות ע"י יצור כלשהו באוויר וכשהן חוזרות למטה , לא זוכרת איך ומי הציל אותן, היה איזה פסל ענק של אשה כמו הקדושות הנוצריות שחייכה אליהן באישור |חיוךרחב|. לפחות מעניין לי בראש
חחחחחחח, את לוקחת בקשות לחלומות על סדרות מסוימות? :-D

כן אבל כסף |בוכה||בוכה||בוכה|. אני גם ככה במינוס וניק לא מוכן להעביר לי משכורות קודמות. זאת הלנת שכר של כמה שנים!
|נחמה||נחמה|
אני בעד שבעלי החיים שלך יתרמו למאמץ ויצאו לעשות תחרויות יופי. יש תחרויות יופי לחתולים? טוב, לא משנה החלטתי על דעת עצמי שיש כאלה :-D

It's Always Sunny

Well-known member
נכון
וגם אתת בארי
3 סדרות הסתיימו לי החודש;-(
|נחמה| יש תוכניות לבינג' חדש?
חשבתי היום על הפורום בהקשר של צפייה בברוקלין 99, מן הסתם זה לא יכול לקרות בקרוב (לכולנו יש דברים אחרים) אבל שמתי את הסדרה ברשימה שלי ואני אתן לה עוד צ'אנס, אז אני אשמח לדעת אם להשאיר אותה בהמשך למקרה שמישהו ירצה לצפות בה שוב בעתיד.

אני צופה עכשיו במייזל וראיתי שהשחקנית של ווילה מיורשים משחקת גם שם, לא יודעת אם יש עוד מישהו שצופה בשתי הסדרות האלה אבל זכרתי בוודאות שאת צפית בשתיהן ורציתי קצת להתלהב מזה 😄

Lion_Heart

Well-known member
חשבתי היום על הפורום בהקשר של צפייה בברוקלין 99, מן הסתם זה לא יכול לקרות בקרוב (לכולנו יש דברים אחרים) אבל שמתי את הסדרה ברשימה שלי ואני אתן לה עוד צ'אנס, אז אני אשמח לדעת אם להשאיר אותה בהמשך למקרה שמישהו ירצה לצפות בה שוב בעתיד.

אני צופה עכשיו במייזל וראיתי שהשחקנית של ווילה מיורשים משחקת גם שם, לא יודעת אם יש עוד מישהו שצופה בשתי הסדרות האלה אבל זכרתי בוודאות שאת צפית בשתיהן ורציתי קצת להתלהב מזה 😄
אולי נעשה רשימת סדרות לבינג'?

Aranel Nenharma

Well-known member
לא יודעת אם יש לי כוח לצפיית בינג' בנתיים, אבל אם תראי את ברוקלין אני אוכל להגיב מהזיכרון (צפיתי בה 6 פעמים)
סדרה ממש ממש מומלצת
לי היה קראש על אנדי סמברג בגלל הסדרה וכולם פה צחקו עלי ואז הם צפו ואני חושבת שהוא בקלות ניהיה פייבריט פה

נכון!!
היה ממש מגניב לי לראות אותה במייזל (ראיתי רק השנה את כל הסדרה) והיא משחקת דמות כל כך שונה
אבל באמת שכל הכבוד לה שהיא שיחקה בשתי סדרות ממש מתוקשרות

It's Always Sunny

Well-known member
לא יודעת אם יש לי כוח לצפיית בינג' בנתיים, אבל אם תראי את ברוקלין אני אוכל להגיב מהזיכרון (צפיתי בה 6 פעמים)
סדרה ממש ממש מומלצת
ברור, גם אני לא מתכננת לצפות בה כרגע :-):

לי היה קראש על אנדי סמברג בגלל הסדרה וכולם פה צחקו עלי ואז הם צפו ואני חושבת שהוא בקלות ניהיה פייבריט פה
צפית בסדרה לפני כולם ואז הם החליטו לעשות צפייה בפורום?

didalf

Well-known member
דווקא היה לי חלום נוסף ומתוך דמדומי השינה חשבתי לעצמי שאני צריכה לזכור אותו, אבל לא הלך לי. משהו עם קלי ודונה מבוורלי הילס שיש להן קטע רומנטי
אני מבינה שדילן נכנסה לך לראש:-D

ניק יחצוף תשלם למילי כבר!!!!

אני בעד שבעלי החיים שלך יתרמו למאמץ ויצאו לעשות תחרויות יופי. יש תחרויות יופי לחתולים? טוב, לא משנה החלטתי על דעת עצמי שיש כאלה :-D
יש כאלה.
וואלה מילי אור עלתה על משהו, תסרסרי קצת בחתולים שלך תשלחי אותם לתחרויות יופי ותעשי כסף ואז תוכלי להתפטר ולהקדיש לנו את כל זמנך!!

lemon lyman

Well-known member
נכתב ע"י It's Always Sunny:
ספוילר: יורשים וגברת מייזל
הבנתי שיש עוד שחקן משותף לשתי הסדרות אבל אולי עוד לא הגעת לפרקים איתו <אני לא ראיתי גברת מיזל> אבל בפייסבוק שמו תמונה שלו ושל השחקנית שמשחקת את וילה

מה שמזכיר לי את רצית לראות את הסרט גאווה ודעה קדומה
אז ידעת שהשחקן של טום מיורשים משחק את דארסי?
נכתב ע"י מילי08:
אבל לפחות כתבתי משהו
מילי כיף לראות אותך פה |חיבוק|
עדיף קצת מכלום |מאוהב|

חלומות
אז אני חלמתי על צפייה שלכם באפי
לונה הגעתם כבר לפרק שבזכותו את אוהבת את סדרה ?
בחלומי זה היה פרק 9 וחצי ( לא יודעת מאיפה חצי הגיע:LOL: )

ספוילר להמשך הסדרה באפי
אני לא זוכרת הרבה דברים מהצפייה שלי בסדרה . מה שאני כן זוכרת זה שהיה פרק שספייק היה תחת כישוף או משהו דומה והוא היה שונה מאיך שהוא בדרך כלל אז כבר ראיתם את הפרק הזה ? כי חלמתי גם על זה

It's Always Sunny

Well-known member
מה שמזכיר לי את רצית לראות את הסרט גאווה ודעה קדומה
אז ידעת שהשחקן של טום מיורשים משחק את דארסי?
יש לך זיכרון טוב!
זה יקרה מתישהו אני מקווה.

חלומות
:-D :-D

ספוילר להמשך הסדרה באפי
אני לא זוכרת הרבה דברים מהצפייה שלי בסדרה . מה שאני כן זוכרת זה שהיה פרק שספייק היה תחת כישוף או משהו דומה והוא היה שונה מאיך שהוא בדרך כלל אז כבר ראיתם את הפרק הזה ? כי חלמתי גם על זה
נדמה לי שלא.

יש כאלה.
וואלה מילי אור עלתה על משהו, תסרסרי קצת בחתולים שלך תשלחי אותם לתחרויות יופי ותעשי כסף ואז תוכלי להתפטר ולהקדיש לנו את כל זמנך!!
:-D :-D

טוני החתול

Well-known member
מנהל
זה הצחיק אותי יותר מדי כדי לחכות עם זה לשאלון החודשי
צפה בקובץ המצורף 78252
על זה נאמר:

איזה מצחיק זה יהיה אם תגלו שבמשך שנים תפוז מעביר לי כסף שאני אתן לכם, אבל אני פשוט שומר אותו לעצמי.
(זה יהיה מצחיק, נכון?)
אני חושב שעשינו, לפחות חלקנו (כולל אותי) בינג' בברוקלין 99 לפני איזה שנה.
אולי נעשה רשימת סדרות לבינג'?
בעיקרון כן.
בפועל אני מפחד שיבוא עוד בינג' ויסיט כוח מהצפייה המשותפת בבאפי (ועוד מעט גם אנג'ל)
קשה לא להתאהב בו כשצופים בסדרה באמת.
ניק יחצוף תשלם למילי כבר!!!!
אבל כבר הסברתי שתפוז לא מעבירים לי כסף לשלם לכם (עד כמה שאתם יודעים)
חלומות
את בטוחה שלא פרק 9 ושלושתרבע?
:p
ספוילר להמשך הסדרה באפי
לא ראינו עדיין את הפרק הזה

טוב, הזכרתם לי שאני הבוקר הקלטתי את מה שזכרתי מחלום. חבל שאני לא יכול להעלות כאן קובץ אודיו כי זה נשמע הזוי.
סיטואציה כמו תוכנית בית חולים ונמצאים במצב שבו אישה ואיש אמורים ללדת (גם הגבר בהריון וזה הרגיש די טבעי) ומשום מה הם צריכים להיות במלון כדי ללדת באיזה ערב מסויים. יש שם רוצח סדרתי שהוא גם מטופל ומשחק אותו ג'ייסון אלכסנדר. דברים משתבשים ויורד שלג וצריך להחזיר אותם לבית חולים כי מערכת החימום הפסיקה לעבוד.
היה גם משהו שכשהרופאה מגיעה עם הרוצח הסדרתי לבית חולים היא רואה שהוא עשה לה חתכים על הזרועות, אבל תפר אותה בעצמו. ואז הוא מנסה לנתח את עצמו. (החלק הזה לא בהקלטה, נזכרתי בו עכשיו)
זה היה הרבה יותר מורכב. הייתה סיבה טובה שהם היו צריכים להיות במלון במקום בבית חולים בשביל הלידה.

למעלה