🧜‍♂️🧜‍♀️שרשור אוף, מרמורים, שטויות, חלומות מד"ב, ואשליות אופטיות ואחרות 🧜‍♂️🧜‍♀️

didalf

Well-known member
מה שמזכיר לי את רצית לראות את הסרט גאווה ודעה קדומה
|מאוהב|
אז ידעת שהשחקן של טום מיורשים משחק את דארסי?
חחח אוי ממה שאני מבינה על הסדרה הזאת זה יהיה מאד מוזר:-D

על זה נאמר:
אהה זה מפה?:-D

איזה מצחיק זה יהיה אם תגלו שבמשך שנים תפוז מעביר לי כסף שאני אתן לכם, אבל אני פשוט שומר אותו לעצמי.
(זה יהיה מצחיק, נכון?)
אבל כבר הסברתי שתפוז לא מעבירים לי כסף לשלם לכם (עד כמה שאתם יודעים)

LeAnnDylan

Well-known member
דווקא היה לי חלום נוסף ומתוך דמדומי השינה חשבתי לעצמי שאני צריכה לזכור אותו, אבל לא הלך לי. משהו עם קלי ודונה מבוורלי הילס שיש להן קטע רומנטי ואז הן נחטפות ע"י יצור כלשהו באוויר וכשהן חוזרות למטה , לא זוכרת איך ומי הציל אותן, היה איזה פסל ענק של אשה כמו הקדושות הנוצריות שחייכה אליהן באישור |חיוךרחב|. לפחות מעניין לי בראש
:-D:-D
מעולה!

גם אני באופן נדיר הצלחתי לזכור חלום שהיה לי אתמול בלילה. זה היה קשור לליאן ריימס (או יותר מדויק המנהל האישי שלה) אז לא נראה לי שיענין אתכם אבל אני גאה בעצמי שזכרתי חלום:-]

It's Always Sunny

Well-known member
גם אני באופן נדיר הצלחתי לזכור חלום שהיה לי אתמול בלילה. זה היה קשור לליאן ריימס (או יותר מדויק המנהל האישי שלה) אז לא נראה לי שיענין אתכם אבל אני גאה בעצמי שזכרתי חלום:-]
להפך, דווקא בגלל שזכרת אותו אני אומרת שכדאי לך לספר אותו.

Lhuna3

Well-known member
חלומות
אז אני חלמתי על צפייה שלכם באפי
לונה הגעתם כבר לפרק שבזכותו את אוהבת את סדרה ?
בחלומי זה היה פרק 9 וחצי ( לא יודעת מאיפה חצי הגיע:LOL: )
:-D:-D:-D
כן אוי כבר עברנו את זה ועכשיו אני צריכה לחפש את מספר הפרק... |מזיע| אוקיי מצאתי זה בפרק 2X21, אבל זה לא כל הפרק זה רגע קטן מאוד ומסויים מתוכו:
יש סצינה שספייק יושב בכסא גלגלים שלו ואנג'לוס מגיע מאחוריו ושם לו כאפה קטנה כזאת בראש. אז זה :-D
בפועל אני מפחד שיבוא עוד בינג' ויסיט כוח מהצפייה המשותפת בבאפי (ועוד מעט גם אנג'ל)
גם אני ;-(
טוב, הזכרתם לי שאני הבוקר הקלטתי את מה שזכרתי מחלום.
כל הכבוד!
חבל שאני לא יכול להעלות כאן קובץ אודיו כי זה נשמע הזוי.
באמת חבל!
סיטואציה כמו תוכנית בית חולים ונמצאים במצב שבו אישה ואיש אמורים ללדת (גם הגבר בהריון וזה הרגיש די טבעי) ומשום מה הם צריכים להיות במלון כדי ללדת באיזה ערב מסויים. יש שם רוצח סדרתי שהוא גם מטופל ומשחק אותו ג'ייסון אלכסנדר. דברים משתבשים ויורד שלג וצריך להחזיר אותם לבית חולים כי מערכת החימום הפסיקה לעבוד.
היה גם משהו שכשהרופאה מגיעה עם הרוצח הסדרתי לבית חולים היא רואה שהוא עשה לה חתכים על הזרועות, אבל תפר אותה בעצמו. ואז הוא מנסה לנתח את עצמו. (החלק הזה לא בהקלטה, נזכרתי בו עכשיו)
זה היה הרבה יותר מורכב. הייתה סיבה טובה שהם היו צריכים להיות במלון במקום בבית חולים בשביל הלידה.
טוב הכי מוזר זה שחלמת על סדרת בית חולים ודר' מרפי לא היה שם.

lemon lyman

Well-known member
ועכשיו אני צריכה לחפש את מספר הפרק... |מזיע| אוקיי מצאתי זה בפרק 2X21, אבל זה לא כל הפרק זה רגע קטן מאוד ומסויים מתוכו
אה אוקי משום מה זכרתי שזה היה בעונה 3 (אני מתכוונת שחשבתי שהפרק שלך הוא בעונה 3)

Lhuna3

Well-known member
אה אוקי משום מה זכרתי שזה היה בעונה 3 (אני מתכוונת שחשבתי שהפרק שלך הוא בעונה 3)
גם אני חשבתי ככה, אבל זה היה מוקדם יותר משחשבתי.
(זו תופעה מעניינת ששמתי לב אליה, שתמיד בצפיה שניה בסדרות אז כל מיני דברים קורים מוקדם יותר ממה שזכרתי.)

It's Always Sunny

Well-known member
על זה נאמר:
LOL
אני כל כך רגילה לדיבוב שלו בעברית שזה מוזר לשמוע את הדיבוב באנגלית |פנים|

איזה מצחיק זה יהיה אם תגלו שבמשך שנים תפוז מעביר לי כסף שאני אתן לכם, אבל אני פשוט שומר אותו לעצמי.
(זה יהיה מצחיק, נכון?)
Well...

בעיקרון כן.
בפועל אני מפחד שיבוא עוד בינג' ויסיט כוח מהצפייה המשותפת בבאפי (ועוד מעט גם אנג'ל)
אבל אתם יודעים שאין לי שום כוונה לראות ברוקלין 99 בזמן הקרוב, כן? :-D סתם זורקת את זה לעתיד, זה יכול לקרות גם עוד שנה מבחינתי.
כעקרון הדברים שאני מתכננת לראות (בין היתר) בזכות הפורום הם: עד עצם היום הזה, מבוקש, ברוקלין 99, הנותרים, צ'רנוביל. אבל דברים יכולים להשתנות.

טוב, הזכרתם לי שאני הבוקר הקלטתי את מה שזכרתי מחלום. חבל שאני לא יכול להעלות כאן קובץ אודיו כי זה נשמע הזוי.
סיטואציה כמו תוכנית בית חולים ונמצאים במצב שבו אישה ואיש אמורים ללדת (גם הגבר בהריון וזה הרגיש די טבעי) ומשום מה הם צריכים להיות במלון כדי ללדת באיזה ערב מסויים. יש שם רוצח סדרתי שהוא גם מטופל ומשחק אותו ג'ייסון אלכסנדר. דברים משתבשים ויורד שלג וצריך להחזיר אותם לבית חולים כי מערכת החימום הפסיקה לעבוד.
היה גם משהו שכשהרופאה מגיעה עם הרוצח הסדרתי לבית חולים היא רואה שהוא עשה לה חתכים על הזרועות, אבל תפר אותה בעצמו. ואז הוא מנסה לנתח את עצמו. (החלק הזה לא בהקלטה, נזכרתי בו עכשיו)
זה היה הרבה יותר מורכב. הייתה סיבה טובה שהם היו צריכים להיות במלון במקום בבית חולים בשביל הלידה.
והאם בסוף התגלה שהרוצח הסדרתי הוא התינוק של הזוג שחזר בזמן על מנת למנוע את הלידה שלו ואז נתקע בעבר וצריך לתקן את זה? (עוד לא החלטתי איך העניין של הניתוח נכנס)
אוקיי, זה נשמע קצת כמו הפרמיס של הפלאש (הסדרה מ-2014) אבל לא חשבתי עליה עד שכתבתי את זה :-D

כן אוי כבר עברנו את זה ועכשיו אני צריכה לחפש את מספר הפרק... |מזיע| אוקיי מצאתי זה בפרק 2X21, אבל זה לא כל הפרק זה רגע קטן מאוד ומסויים מתוכו:
באמת?
לא הייתי מנחשת בחיים |מובך|

It's Always Sunny

Well-known member
שתיתי קפה (לא קפה שחור אלא נס קפה) אחרי הרבה שנים שלא עשיתי זאת ונראה לי שאני מתחילה להתחרט על זה :-D הראש שלי מתחיל לכאוב ואני חוששת שאני לא אצליח להירדם.
אולי זה סתם פסיכולוגי כי אני שותה תה מתיון שמכיל קפאין בדיוק כמו קפה.

זה לא רלוונטי מסתבר כי הבנתי שאני בסך הכל עייפה שזה די ההפך מהשפעת הקפה :-D :-D :-D

Lhuna3

Well-known member
שתיתי קפה (לא קפה שחור אלא נס קפה) אחרי הרבה שנים שלא עשיתי זאת ונראה לי שאני מתחילה להתחרט על זה :-D הראש שלי מתחיל לכאוב ואני חוששת שאני לא אצליח להירדם.
היו לך כאבי ראש מנס קפה בעבר?

טוני החתול

Well-known member
מנהל
גם אני חשבתי ככה, אבל זה היה מוקדם יותר משחשבתי.
(זו תופעה מעניינת ששמתי לב אליה, שתמיד בצפיה שניה בסדרות אז כל מיני דברים קורים מוקדם יותר ממה שזכרתי.)
זכור לי אבל שזה היה יותר באמצע עונה 3 שהתחלת באופן יותר מהימן לכתוב לי את הדעות שלך על פרקים.

אגב, אם את מוצאת את המקומות שכתבת אז על פרקים שאנחנו רואים עכשיו אני אשמח שתשימי קישור.

(ואם כבר... יאללה אפשר לפתוח שרשור לפרקים חדשים)
(כמובן שאל תתני לאף אחד לומר לך מתי לפתוח את השרשורים)

LOL
אני כל כך רגילה לדיבוב שלו בעברית שזה מוזר לשמוע את הדיבוב באנגלית |פנים|
בגלל שהייתי רואה את זה עם אחיינים שלי בטלוויזיה גם אני רגיל יותר לדיבוב בעברית.
אבל את הסרט (ולדעתי זה קטע מהסרט) ראיתי באנגלית לדעתי.
אבל אתם יודעים שאין לי שום כוונה לראות ברוקלין 99 בזמן הקרוב, כן? :-D סתם זורקת את זה לעתיד, זה יכול לקרות גם עוד שנה מבחינתי.
את צעירה אז שנה מרגיש לך עדו הרבה זמן. בגיל שלי שנה זה מעבר לפינה.
אני בעד שנראה את זה ב2099.
כעקרון הדברים שאני מתכננת לראות (בין היתר) בזכות הפורום הם: עד עצם היום הזה, מבוקש, ברוקלין 99, הנותרים, צ'רנוביל. אבל דברים יכולים להשתנות.
לחלוטין |כן| על הנותרים.
חוץ מזה מד מן.
והאם בסוף התגלה שהרוצח הסדרתי הוא התינוק של הזוג שחזר בזמן על מנת למנוע את הלידה שלו ואז נתקע בעבר וצריך לתקן את זה? (עוד לא החלטתי איך העניין של הניתוח נכנס)
אוקיי, זה נשמע קצת כמו הפרמיס של הפלאש (הסדרה מ-2014) אבל לא חשבתי עליה עד שכתבתי את זה :-D
דאגתי שהייתי לא ברור.
כשאמרתי שהיו איש ואישה שהיו אמורים ללדת, התכוונתי בנפרד. הם לא היו זוג. הייתה אישה שהייתה אמורה ללדת (ואני מניח שהיה לה בעל). והיה גבר שהיה אמור ללדת (יש לי תחושה שגם לו היה בעל).
ככה שאמורים להיות שני תינוקות.
והעלילה עם הרוצח הסדרתי הרגישה כמו עלילה נפרדת. אם כי לפעמים יש טוויסט שמחבר בין העלילות. אבל ברופא הטוב (שזאת הסדרה הרפואית היחידה שראיתי בשנים האחרונות) כמעט אין נגיעה בין שתי העלילות הרפואיות באותו פרק)
העלילה של מסע בזמן היא בהחלט מעניינת, אבל לא נראה לי שאני חולם דברים כל כך מסובכים.

...בעצם עכשיו אני נזכר שפעם חלמתי שהחיים שלי מעגליים. כלומר אני נולד, חי את כל החיים שלי ואז אני מת. ואחרי שאני מת אני נולד מחדש בתחילת חיי (כלומר בזמן המקורי שבו נולדתי) ופשוט חי את כל החיים שלי שוב עד שאני שוב מת וכן הלאה ולכן הלאה. ואני צריך להתאמץ כדי לעשות דברים שונה בחיים הבאים שלי. זכורה לי התחושה שזה לא נורא אם אני עושה משהו לא טוב, כי אני אוכל לנסות לתקן את זה בפעם הבאה.
אני בעיקר זוכר את זה כי זכורה לי האכזבה אחרי שהתעוררתי וקלטתי שזה לא המצב.

זה לא רלוונטי מסתבר כי הבנתי שאני בסך הכל עייפה שזה די ההפך מהשפעת הקפה :-D :-D :-D
מה גרם לך היום לשתות קפה אחרי ששנים לא שתית?

Lhuna3

Well-known member
...בעצם עכשיו אני נזכר שפעם חלמתי שהחיים שלי מעגליים. כלומר אני נולד, חי את כל החיים שלי ואז אני מת. ואחרי שאני מת אני נולד מחדש בתחילת חיי (כלומר בזמן המקורי שבו נולדתי) ופשוט חי את כל החיים שלי שוב עד שאני שוב מת וכן הלאה ולכן הלאה. ואני צריך להתאמץ כדי לעשות דברים שונה בחיים הבאים שלי. זכורה לי התחושה שזה לא נורא אם אני עושה משהו לא טוב, כי אני אוכל לנסות לתקן את זה בפעם הבאה.
או!! זה חלום מהסוג שאני אוהבת (מד"ב), איזה מגניב.
זכור לי אבל שזה היה יותר באמצע עונה 3 שהתחלת באופן יותר מהימן לכתוב לי את הדעות שלך על פרקים.
אתה לא טועה.
אגב, אם את מוצאת את המקומות שכתבת אז על פרקים שאנחנו רואים עכשיו אני אשמח שתשימי קישור.
שרשור שמכיל ספוילרים לבאפי בלי הסתרה! (כי זה מהפורום הישן)

(ואם כבר... יאללה אפשר לפתוח שרשור לפרקים חדשים)
(כמובן שאל תתני לאף אחד לומר לך מתי לפתוח את השרשורים)
אני לגמרי התכוונתי להעלות אותו עכשיו, כי אני רוצה ללכת לישון מוקדם היום ולא לחכות לחצות.

למעלה