Bewitched יולי 2024 – סיכום חודש 🛡️🍜🙅‍♀️🖌️🦪🦺🐱

Reutk

Active member
אוקי אבל בחיים לא שמעתי עליהם אז אני לא חושבת שהם משמעותיים כמו היורו/מונדיאל.
🙃 לא ברור לי איך אני אמורה להגיב לזה.

התכוונתי יורוליג לעומת אולימפיאדה לעומת יורובסקט. אני יודעת שNBA נחשב יותר
אבל אם את חושבת שאליפות NBA נחשבת יותר אז זה לא הגיוני שטורנירים שבהם שחקני NBA משתתפים נחשבים יותר (מבחינת הקושי ורמת ההישג)?

אז זאת הזדמנות מעולה להתחבר לקומיקס לראשונה. זה כאילו קומיקס שנכתב במיוחד בשבילך.
כבר התחברתי לראשונה לקומיקס שקראתי את זבנג. זה לא שאני בכלל לא אוהבת אבל פחות מתחברת. התחלתי לקרוא כמה עמ' אבל אני לא בטוחה שהבנתי. בכל דף הוא אומר משפט אחד? וזאת רק דמות אחת או שתיים?

ואם כולנו נקנה את הספרים ונשלח עצומות אז אולי יהפכו את הקומיקס לסדרת טלוויזיה.
כמו בהארטסטופר אתה מתכוון. אני מתבלטת אם לקנות את הספרים כי שניסיתי לקרוא בקישור ששלחת לי לקח לדפים הרבה זמן להיטען ,אבל מצד שני את הקומיקס של הארטסטופר היה לי יותר נוח לקרוא באתר מאשר בקינדל. אולי הכי נוח זה לקנות את הספרים פיזית.

למי אכפת מכדורגל או כדורסל באולימפיאדה.
🙋‍♀️ לי אכפת מכדורסל באולימפיאדה.

אני ממש לא רוצה ללכת עם קארל לבית ספר צבאי הוא פסיכופט קטן:-D
נכון :-D .
במלקולם באמצע הילד הבכור גם הולך לפנימייה צבאית, ואם הייתה שאלה כזאת לא הייתה לי בעיה לבחור אותו. אני לא מבינה למה זה רמאות.

כן זה מה שאני חושבת אז ניסיתי להבין מרעות המומחית לכדורסל אם זה באמת ככה.
אני בקושי מומחית לקבוצה שלי עכשיו, וזה עצוב לי.
אבל לפי איך שנראה לי האליפות אולימפית בכדורסל היא כן משמעותית יותר מאליפות אולימפית בכדורגל אבל היא לא משמעותית כמו בענפים אחרים שבהם זכיה באולימפיאדה זה ההישג הכי גבוה.

נערך לאחרונה ב:

didalf

Well-known member
🙃 לא ברור לי איך אני אמורה להגיב לזה.
:-D:-D
כי נגיד על מונדיאל ויורו שמעתי לפני שהתעניינתי בכדורגל ועל היורוליג גם (למרות שאולי רק בגלל מכבי תל אביב). ועל הNBA כמובן.
אז כאילו זה מה שאני אומרת ככל שזה מוכר לקהל שלא בעניינים יותר זה יותר מפורסם ולכן יותר נחשב, לא?

אבל אם את חושבת שאליפות NBA נחשבת יותר אז זה לא הגיוני שטורנירים שבהם שחקני NBA משתתפים נחשבים יותר (מבחינת הקושי ורמת ההישג)?
לאדעת אני כבר מבולבלת:-D
שחקני NBA רציניים משתתפים באולימפיאדה?

סליחה:-D

אני בקושי מומחית לקבוצה שלי עכשיו, וזה עצוב לי.
אוי למה?
אבל לפי איך שנראה לי האליפות אולימפית בכדורסל היא כן משמעותית יותר מאליפות אולימפית בכדורגל אבל היא לא משמעותית כמו בענפים אחרים שבהם זכיה באולימפיאדה זה ההישג הכי גבוה.
כן נשמע הכי הגיוני.

Reutk

Active member
שחקני NBA רציניים משתתפים באולימפיאדה?
התשובה הקצרה היא כן. זה קצת מורכב כי קודם יש את שחקני הNBA הרציניים הלא אמריקאים שהם לרוב כן משתתפים בטורנירים האולימפיים במידה והנבחרות שלהם מעפילות לטורניר. מבחינת הנבחרת של ארה"ב אז הסגל האולימפי שלה מורכב משחקנים מליגת ה-NBA (בניגוד למשל, לאליפות האמריקות ששם הסגל המייצג לא מורכב משחקני NBA), והשחקנים שמקבלים את הזימון הם שחקני NBA רציניים, אבל לא בהכרח שהם אכן ישתתפו, תלוי בשנה ובעומסים. אז יש שנים שנבחרת ארה"ב תציג סגל נוצץ ממש ויש שנים שפחות, אבל גם בשנים שפחות אף אחד מהשחקנים הוא לא שחקן סוף רוטציה בליגה או משהו כזה.

חוסר זמן. אני לא יכולה להיות סטוקרית שלהם כמו שהייתי רוצה. נגיד אני שומעת פודקסטים על הקבוצה ומדברים על קטעים חמודים שהשחקנים העלו לסטורי ואני מתבאסת שלא יצא לי לראות ופספסתי.

כי נגיד על מונדיאל ויורו שמעתי לפני שהתעניינתי בכדורגל ועל היורוליג גם (למרות שאולי רק בגלל מכבי תל אביב). ועל הNBA כמובן.
אז כאילו זה מה שאני אומרת ככל שזה מוכר לקהל שלא בעניינים יותר זה יותר מפורסם ולכן יותר נחשב, לא?
כן הבנתי שלזה התכוונת. אבל אני מתייחסת לחשיבות בתוך הפאנדום של הכדורסל לא לפי איך שאנשים אחרים מתייחסים לזה. אני לא יודעת אם נכון לבחון את זה ככה. נגיד בהקבלה, שיש שיר ממש פופולרי של טיילור סוויפט שכולם מכירים ויש שיר שמאוד פופולרי בקרב המעריצים שלה וגם זכה בגראמי, איזה שיר תחשיבי כיותר טוב או כיותר מוצלח?
ולא יודעת אם זה רלוונטי, אבל בקשר ליורובאסקט והמונדובאסקט השימוש בשמות עצמם הוא באמת לא נפוץ בדרך כלל קוראים להם אליפות אירופה ואליפות העולם.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
דמויות טלויזיוניות שהיית רוצה לשחק איתם מונופול\מבוכים ודרקונים: כמה מחברי משפחת טארגריאן מבית הדרקון.
כי הם חיים את מבוכים ודרקונים. בעצם רק דרקונים.
אולי הם יתלהבו מהרעיון של מבוכים.
אתה...ממש רוצה מוות כואב במיוחד, הה? (אם אתה מלווה של הדוקטור...זה יקרה)
הם בסוף שורדים.
רגע...מקושקשת של מזנון ארוחת בוקר?
לא, חביתה מקושקשת שאני מכין לעצמי.
אלו במזנון תמיד מרגישות חשודות.
רק 50? אתה צנוע!
האמת שבאמת 50 מיליון זה לא מספיק. אני אקנה דירה לכל אחד מהאחיינים שלי ולא ישאר לי כלום.
בסדרה Invincible אמא של הגיבור היא אישה מדהימה.
ואם אתה לא מכיר את הסדרה Invincible אז לך לראות אותה כי היא אדירה.
כבר התחברתי לראשונה לקומיקס שקראתי את זבנג. זה לא שאני בכלל לא אוהבת אבל פחות מתחברת. התחלתי לקרוא כמה עמ' אבל אני לא בטוחה שהבנתי. בכל דף הוא אומר משפט אחד? וזאת רק דמות אחת או שתיים?
זבנג זה קומיקס של סיפורים קצרים שכל אחד עומד בפני עצמו. זה משהו אחר כמו הארטסטופר. (אבל באמת קראת גם אותו, לא?)
בפרק הראשון פוגשים רק את אריק ביטל (שזה גם שם הפרק) שבו רק הוא מדבר כי זה אמור להיות שהוא מצלם ולוג.
בפרק השני (The Boys) פוגשים כמה משאר חברי קבוצת ההוקי.
לוקח קצת להיכנס לזה. אבל זה גם קצר אז אם תקראי ברצף תוך חצי שעה כבר תהיי רחוק בתוכו.
כמו בהארטסטופר אתה מתכוון. אני מתבלטת אם לקנות את הספרים כי שניסיתי לקרוא בקישור ששלחת לי לקח לדפים הרבה זמן להיטען ,אבל מצד שני את הקומיקס של הארטסטופר היה לי יותר נוח לקרוא באתר מאשר בקינדל. אולי הכי נוח זה לקנות את הספרים פיזית.
יש משהו מאוד לא נוח וזורם באתר של הקומיקס הזה.
כלומר בהארטסטופר לוקח יותר זמן לטעון כל עמוד, אבל כל עמוד זה בעצם רצף של כמה עמודים, בעוד שכאן כל עמוד זה הרבה פעמים רק ריבוע אחד.
במלקולם באמצע הילד הבכור גם הולך לפנימייה צבאית, ואם הייתה שאלה כזאת לא הייתה לי בעיה לבחור אותו. אני לא מבינה למה זה רמאות.
אני גם לא יודע למה זה רמאות. רמאות זאת לא הגדרה טובה.
ונכון, פרנסיס גם בפנימיה צבאית בעונות הראשונות.
ממש בא לי לראות את מלקולם באמצע שוב, אבל ניסיתי כשנרשמתי לראשונה לדיסני+ וזה הרגיש מאוד מיושן.
כן, אבל לך גם אכפת מכדורסל באופן רגיל וזה גם מוזר לי.
(זה לא שאני לא מכיר אנשים שאכפת להם מכדורסל, אבל הם כולם מוזרים לי. רוב אוכלוסיית כדור הארץ מוזרה לי. שזה הגיוני כי רובם לא מדברים שפה שאני מבין.)

Reutk

Active member
זה משהו אחר כמו הארטסטופר. (אבל באמת קראת גם אותו, לא?)
כן קראתי
בפרק הראשון פוגשים רק את אריק ביטל (שזה גם שם הפרק) שבו רק הוא מדבר כי זה אמור להיות שהוא מצלם ולוג.
הא זה מה שהוא עושה. אני לא הבנתי את זה |פנים|
בפרק השני (The Boys) פוגשים כמה משאר חברי קבוצת ההוקי.
אז נראה לי שאני עדיין בפרק הראשון.
לוקח קצת להיכנס לזה. אבל זה גם קצר אז אם תקראי ברצף תוך חצי שעה כבר תהיי רחוק בתוכו.
|כן|

ממש בא לי לראות את מלקולם באמצע שוב, אבל ניסיתי כשנרשמתי לראשונה לדיסני+ וזה הרגיש מאוד מיושן.
אני ראיתי פעם ראשונה בדיסני ודווקא לא הרגיש לי מיושן.
היה לי רק מוזר לראות את בריאן קרנסטון בתפקיד אחר וכל כך שונה (אבל זה בסדר גם היה מוזר לי להבין שהוא היה ד"ר וויטלי בסיינפלד)

זה לא שאני לא מכיר אנשים שאכפת להם מכדורסל, אבל הם כולם מוזרים לי. רוב אוכלוסיית כדור הארץ מוזרה לי. שזה הגיוני כי רובם לא מדברים שפה שאני מבין.)
זה מזכיר לי שבאיזה סדרה או ספר שקראתי מישהי אמרה את המשפט כמו 'זה הבעיה בעולם שחצי מאוכלוסייה עושה משהו שהחצי השני לא מבין' ומשגע אותי שאני לא מצליחה להיזכר איפה זה היה.

didalf

Well-known member
בהקבלה, שיש שיר ממש פופולרי של טיילור סוויפט שכולם מכירים ויש שיר שמאוד פופולרי בקרב המעריצים שלה וגם זכה בגראמי, איזה שיר תחשיבי כיותר טוב או כיותר מוצלח?
זה חתיכת עניין דווקא שתדעי כי אחד הדברים הידועים בפאנדום זה הדיסונסס בין השירים של טיילור שפופולריים לקהל הרחב, לבין השירים שהפאנדום מחשיב כהכי טובים. אנחנו מודעים לזה שזה בעיה.

Lion_Heart

Well-known member
כי הם חיים את מבוכים ודרקונים. בעצם רק דרקונים.
לא הם לא...ממש ממש לא
אולי הם יתלהבו מהרעיון של מבוכים.
שילכו ויאכלו ע"יי דרקונים אמיתיים!(וכן,אני מנטפק)
הם בסוף שורדים.
איזו סדרה אתה ראית?
לא, חביתה מקושקשת שאני מכין לעצמי.
אלו במזנון תמיד מרגישות חשודות.
אבל יותר כיפייות! ומזנון זה האוכל האהוב עלי!
האמת שבאמת 50 מיליון זה לא מספיק. אני אקנה דירה לכל אחד מהאחיינים שלי ולא ישאר לי כלום.
אני לא נותן כלום למשפחה!
בסדרה Invincible אמא של הגיבור היא אישה מדהימה.
ואם אתה לא מכיר את הסדרה Invincible אז לך לראות אותה כי היא אדירה.
לא, לא אוהב סדרות מהסוג הזה...אני (לפחות להשבוע) מעדיף את אמא של אוזוקי צ'אן...בשביל הצחוקים

טוני החתול

Well-known member
מנהל
לא הם לא...ממש ממש לא
כאילו, יש להם דרקונים.
אז... יש להם דרקונים
איזו סדרה אתה ראית?
רוז בחיים, מרתה בחיים, דונה בחיים,
נכון שאיימי ורורי מתים, אבל הם מתו מזיקנה אחרי חיים מלאים בעבר.
קלרה אני לא זוכר בדיוק, אבל נראה לי שהיא לא מתה.
ביל... עברה משהו נוראי, אבל בסוף נראה לי שניצלה על ידי החברה שלה.
ונראה לי שגם כל אלו של הדוקטורית שרדו.
שלא לדבר על כך שלפי כמות מלוות העבר שצצו לאורך השנים בהופעות אורח אז גם בעבר הן נטו לשרוד.
נכון שהם הרבה פעמים סובלים בדרך, אבל מי לא?
אבל יותר כיפייות! ומזנון זה האוכל האהוב עלי!
אני מאוד אוהב מזנוני מלון. הנקניקיות, המאפים, החמאה הקטנה. אני גם אקח מהחביתה, אבל רק כדי לא להעליב.
אני לא נותן כלום למשפחה!
אם אני אבזבז רק על עצמי אז ממש אין לי מה לעשות עם כל כך הרבה כסף.

Lion_Heart

Well-known member
כאילו, יש להם דרקונים.
אז... יש להם דרקונים
טכנית...לא, יש להם וויברנים וכן, אמרתי מראש שאני מנטפק!
רוז בחיים, מרתה בחיים, דונה בחיים,
נכון שאיימי ורורי מתים, אבל הם מתו מזיקנה אחרי חיים מלאים בעבר.
קלרה אני לא זוכר בדיוק, אבל נראה לי שהיא לא מתה.
ביל... עברה משהו נוראי, אבל בסוף נראה לי שניצלה על ידי החברה שלה.
ונראה לי שגם כל אלו של הדוקטורית שרדו.
שלא לדבר על כך שלפי כמות מלוות העבר שצצו לאורך השנים בהופעות אורח אז גם בעבר הן נטו לשרוד.
נכון שהם הרבה פעמים סובלים בדרך, אבל מי לא?
אז אתה בקטע של סבל ?
אני מאוד אוהב מזנוני מלון. הנקניקיות, המאפים, החמאה הקטנה. אני גם אקח מהחביתה, אבל רק כדי לא להעליב.
אני לוקח מה שרק בא לי והמון! יאאמי!
אם אני אבזבז רק על עצמי אז ממש אין לי מה לעשות עם כל כך הרבה כסף.
יש לי רשימה! . אני אדע מה לעשות!

It's Always Sunny

Well-known member
שם: באופן מפתיע השם שלי לא השתנה בחודשים האחרונים- מפתיע לא? :-D
גיל: בגזרה הזאת אני לא יכולה להגיד אותו הדבר כי בקרוב זה כבר לא יהיה רלוונטי...
ארץ שממש בא לך לבקר בה: ארץ לעולם לא.
סדרות החודש: מכיוון שלא באמת צפיתי בדברים החלטתי לעשות רשימה של סדרות (וגם סרטים) שהייתי רוצה לצפות בהן כרגע: MCU, יקום החץ, על טבעי וכנראה עוד כמה סדרות פנטזיה ועל טבעי. אולי גם לחזור לראות האנטומיה (הפסקתי ממש לקראת סוף עונה 19).
שיר החודש: היו כמה כאלה, לא יכולה לבחור. אולי:
סיבה או סיבות למסיבה: אנחנו באמצע יולי?
שחקן החודש: -
שחקנית החודש: -
דמות החודש: לא מזמן מצאתי מישהו בלימודים שאוהב באפי ודיברנו על הדמות עצמה ואמרתי שאני לא מבינה למה יש אנשים שממש לא אוהבים אותה, והוא אמר לי שהוא מסכים לגבי זה, אז יאללה אני אבחר בה כבתור דמות החודש שלי.
זוג או זוגות החודש: -
סופר גיבור החודש: -
דמות אנימה\מנגה החודש: אני אשמח את אחותי ואבחר בדמות הראשית של Wind Breaker- סאקורה (הבטחתי לראות איתה את הסדרה שמכילה 12 פרקים בערך ועצרנו בפרק 4 ;-# לפחות אני יכולה לשמח אותה ככה, גם זה נחשב לא?)
ספר החודש: או, פה יש לי מה לפרט: קראתי את The Man with the Twisted Lip של ארתור קונאן דויל ונהניתי, אולי גם Brokeback Mountain שהיה מקסים ועצוב.
קומיקס החודש: באפי, כי חשבתי על הסדרה ויש לה קומיקס אז זה מספיק לי בשביל לבחור אותה.
ציטוט החודש: התחלתי ביוני פיזיותרפיה והייתי צריכה למלא שאלון, אחת השאלות היא האם אני יכולה לקפוץ בדילגית (לא יכולה אגב) ואז אחותי שאלה אותי: את רוצה שנלמד אותך? :-D
ירק החודש: עגבנייה, אם מדובר על ירק מבחינה בוטנית אז ברוקולי.

דמויות טלויזיוניות שהיית רוצה לשחק איתם מונופול\מבוכים ודרקונים: מונופול זה משחק מרושע, בחיים לא שיחקתי D&D.

באיזה מסעדה היית רוצה לאכול? תקציב זה לא בעיה וזאת לא חייבת להיות מסעדה אמיתית: מסעדה של מתוקים- אז כנראה מקס ברנר אבל גם שתהיה ארוחת בוקר בנוסף למתוק חחח.

מה תעדיפו, מסע בזמן , או מסע בין מימדים מקבילים? (אם תיסעו בזמן, אתם יכולים לשנות דברים) מסע בזמן.

באיזה יקום מדב"י\ אנימה הייתם רוצים לחיות (אפשר גם בתור הדמות הראשית) ולמה? לא MCU או המאה 😅 לא יכולה לחשוב כרגע על משהו שהוא לא מארוול.

איך אתם אוהבים את החביתה שלכם? עבה ופלאפית.

גבינה(לא חייב צהובה) אהובה: צהובה, בולגרית.

שאלה שאתם רוצים שישאלו אותכם: מה נשמע?

דמות טלויזיונית שהייתם רוצים שתאמץ אותכם: דמות עשירה- מי עונה על הקריטריונים האלה?

didalf

Well-known member
הופ הופ טרללה

וואי ממש

סדרות החודש: מכיוון שלא באמת צפיתי בדברים החלטתי לעשות רשימה של סדרות (וגם סרטים) שהייתי רוצה לצפות בהן כרגע: MCU, יקום החץ, על טבעי וכנראה עוד כמה סדרות פנטזיה ועל טבעי. אולי גם לחזור לראות האנטומיה (הפסקתי ממש לקראת סוף עונה 19).
זה כמעט כמו שירי בלוק שיר שבספר החודש הייתה מצלמת ספר זרוק ברחוב:-D

לא הבנתי מה סיבה למסיבה בזה? זוועה

דמות החודש: לא מזמן מצאתי מישהו בלימודים שאוהב באפי ודיברנו על הדמות עצמה ואמרתי שאני לא מבינה למה יש אנשים שממש לא אוהבים אותה, והוא אמר לי שהוא מסכים לגבי זה, אז יאללה אני אבחר בה כבתור דמות החודש שלי.
יאא איזה כיף

אולי גם Brokeback Mountain שהיה מקסים ועצוב.
|לב|;-(
איך מסתיים הספר? זה לא ספר זה סיפור קצר נכון?

מונופול זה משחק מרושע
למה?8-*

באיזה מסעדה היית רוצה לאכול? תקציב זה לא בעיה וזאת לא חייבת להיות מסעדה אמיתית: מסעדה של מתוקים- אז כנראה מקס ברנר אבל גם שתהיה ארוחת בוקר בנוסף למתוק חחח.
אני לא בטוחה 100% אבל נראה לי שיש שם ארוחות בוקר.
ו-וואו לא אכלתי שם מאז התיכון נראה לי.

מה נשמע?

דמות טלויזיונית שהייתם רוצים שתאמץ אותכם: דמות עשירה- מי עונה על הקריטריונים האלה?
צמעי האלה מיורשים עשירים וממה ששמעתי על הסדרה אני לא חושבת שאת רוצה שהם יאמצו אותך.

נערך לאחרונה ב:

טוני החתול

Well-known member
מנהל
שם: באופן מפתיע השם שלי לא השתנה בחודשים האחרונים- מפתיע לא? :-D
הגיל תמיד משתנה.
אנשים מסויימים גם משנים את השם שלהם. (ספציפית בתפוז את יכולה לשנות את שם המשתמש שלך. בעצם לא בדיוק, את צריכה ליצור משתמש חדש
נראה לי שאת מבוגרת מידי כדי להגיע עם פיטר פן. תצטרכי להפוך לפיראטית
מישהו צריך להמציא סדרה שמשלבת פנטזיה ובתי חולים - האנטומיה של חד קרן.
הצוות של בית חולים ליצורים קסומים שהצוות שלו מורכב מבני אדם רגילים, קוסמים, ציקלופ, וכמה פיות.

סדרות שמשלבות בית חולים ומדע בדיוני בעצם כבר יש.
בשנות ה90 הייתה סדרה כזאת בת עונה אחת בשם Mercy Point שלא ראיתי.

ובשנה האחרונה יצאה הסדרה The Second Best Hospital in the Galaxy שראיתי ואהבתי:
(היא יותר טובה ממש שנראה בטריילר)

שיר החודש: היו כמה כאלה, לא יכולה לבחור. אולי:
לא היה זכור לי כשיר טוב, אבל אני מקשיב עכשיו ונכנס לזה.
כלומר זה שאנחנו לפחות כבר לא בתחילת יולי.
כל הכבוד.
ואני מסכים עם שניכם.
ספר החודש: או, פה יש לי מה לפרט: קראתי את The Man with the Twisted Lip של ארתור קונאן דויל ונהניתי,
שנים על גבי שנים שלא קראתי סיפור שרלוק הולמס. אולי שווה לנסות לחזור.
קומיקס החודש: באפי, כי חשבתי על הסדרה ויש לה קומיקס אז זה מספיק לי בשביל לבחור אותה.
חחחחחח יפה שבחרת אפילו שלא קראת.
והנה עכשיו תרגישי כאילו קראת:
1720977962275.png
ציטוט החודש: התחלתי ביוני פיזיותרפיה והייתי צריכה למלא שאלון, אחת השאלות היא האם אני יכולה לקפוץ בדילגית (לא יכולה אגב) ואז אחותי שאלה אותי: את רוצה שנלמד אותך? :-D
אני מאמין ביכולת שלך לעשות הכל
ירק החודש: עגבנייה, אם מדובר על ירק מבחינה בוטנית אז ברוקולי.
יפה שעשית את ההבדלה
דמויות טלויזיוניות שהיית רוצה לשחק איתם מונופול\מבוכים ודרקונים: מונופול זה משחק מרושע, בחיים לא שיחקתי D&D.
מונופול דווקא יחסית לא מרושע. קטאן הוא מרושע.
באיזה יקום מדב"י\ אנימה הייתם רוצים לחיות (אפשר גם בתור הדמות הראשית) ולמה? לא MCU או המאה 😅 לא יכולה לחשוב כרגע על משהו שהוא לא מארוול.
דווקא שווה המאה
תוכלי להיות דחליל אנרגיה.
אולי בעצם לא שווה.
מה נשמע?
יש סדרה באפל+ בשם LOOT על מיליארדרית. לא ראיתי, אבל היא מאוד עשירה.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
זה כמעט כמו שירי בלוק שבספר החודש הייתה מצלמת ספר זרוק ברחוב:-D
חחחחחחח
אני זוכר את זה
לא זכרתי שזאת הייתה היא, אבל הקטע של צילום ספר זרוק ברחוב.
אני מאוד אהבתי את זה.
זה שלא קראת ספר לא אמור לעצור אותך מלענות על שאלה.

Lhuna3

Well-known member
זה כמעט כמו שירי בלוק שבספר החודש הייתה מצלמת ספר זרוק ברחוב:-D
גם לי זה הזכיר!
ואני יודעת שאני |אליהו| אבל לפי מיטב זכרוני זאת היתה שיר ולא שירי בלוק!
טוני סטארק, ברוס וויין...

didalf

Well-known member
חחחחחחח
אני זוכר את זה
לא זכרתי שזאת הייתה היא, אבל הקטע של צילום ספר זרוק ברחוב.
אני מאוד אהבתי את זה.
זה שלא קראת ספר לא אמור לעצור אותך מלענות על שאלה.
וואי כי זאת לא שירי בלוק נכון איזה פדיחה|מובך|! אבל זאת כן שיר 1Shir אוקי זה מסביר קצת את הבלבול|מובך|

גם לי זה הזכיר!
ואני יודעת שאני |אליהו| אבל לפי מיטב זכרוני זאת היתה שיר ולא שירי בלוק!
נכון נכון אופסי לי.

למעלה