Bewitched יולי 2024 – סיכום חודש 🛡️🍜🙅‍♀️🖌️🦪🦺🐱

LeAnnDyIan

Well-known member
שכחתי לחלוטין שהיית עושה את זה.
אבל זה בכלל לא אותו דבר?
נכון שאני הייתי כותב אוניל בלי הגרש, אבל ברור לי שלונה כותבת עם כי באנגלית יש גרש - O'Neill
אבל מעבר לזה חיפוש מהיר גילה לי שגם באמת כותבים את זה ככה בעברית בדף ויקיפדיה של הדמות (גם אני הופתעתי שלדמות הזאת יש דף ויקיפדיה משלו).
לעומת זאת לפין אין דגש. לא בעברית ולא באנגלית.
כן אבל ההפרדה שאני עשיתי זה כדי להפריד בין Pin לבין Finn וכשאתה רואה פ׳ין אין סיכוי שתקרא את זה כ-Pin גם אם אתה לא מבין את ההיגיון שבלשים גרש.
(ואגב ראיתי את זה לפני עם פ׳ין של גלי. ככה יס תרגמו את זה וזה היה נראה לי היגיוני אז המשכתי ככה עם פ׳ין של המאה) (חוץ מזה שפין נראה כל כך לא נכון. זה פ׳ין)
אבל אוניל או או׳ניל נקראים בדיוק באותה צורה אז אתה סתם טרול וזהו.

Lhuna3

Well-known member
כן וכן. אני לא אוהבת לעשן. למעשה אני גם לא אוהבת וויד באופן כללי או את הטעם שלו. אבל אמרו לי שיש גומי עם וויד שעוזר לישון אז עשיתי מחקר ומצאתי את זה עם החומרים הפעילים שאני צריכה כדי שיעזור לי לישון. בדקתי גם עם אחרים שניסו וזה עזר להם רק כדי לגלות שזה קשקוש במיץ. במקסימום נתן לי קצת באז כאילו שתיתי שתי כוסות יין. מעבר לזה שום דבר.
גם דודה שלי אומרת שזה מאוד עוזר לה לישון, אז אבא שלי גם ניסה כמה פעמים ולא עזר לו בכלל.
כנראה שזה אינדיבידואלי (או שחלק מהאנשים משקרים).
דיספנסרי זה מקום שקונים בו וויד באופן כללי. בכל הצורות שלו. יש לזה שם אחר בעברית?
נתחיל מזה שאין בישראל מקום רשמי שקונים בו וויד, כי זה לא חוקי למכור את זה, פרט לבתי מרקחת עם אישור למכור קנביס רפואי.
באופן לא חוקי, אני מניחה שקוראים לזה "חבר שיכול להשיג לי" או משהו כזה :p
אולי @טוני החתול ידע להגיד יותר (כי אנחנו יודעים שהוא בעניין לפעמים).
מה שכיף בזה זה שהחוטים של זה נשארים יחסים קשים אז זה תחליף טוב לספגטי (כי נגיד בניגוד לנודלס זוקיני [זודלס] שנהיה רך מידי ומפריש מלא נוזלים, זה נשאר עמיד)
הכנו את זה כי היה איתנו מישהו שרגיש לגלוטן. והבוסית שלי טבעונית אז הכנו רוטב ״אלפרדו״ טבעוני עם שום קונפי, קשיו ואגוז מוסקט. יצא מושלם|מאוהב|
האמת נראה טעים.

לא מכירה את השנים החדשים ששמת וגם פחות התחברתי (קולות גבריים פחות מעניינים אותי) אבל עפרה חזה זה שלמות|מאוהב|
לגמרי, וואי השירה שלה במיוחד בשיר הזה היא פשוט כל כך מושלמת!
זה מזכיר לי שבשבוע שעבר כשאני וסהר הטרלנו את אלכסה וביקשנו ממנה שתנגן שירים של אמנים ישראליים והיא נכשלה. בסוף התייאשתי ואמרה לה שתנגן עפרה חזה (במבטא אמריקאי) והיא הבינה אותי ואז התנגנו איזה כמה שירים והשותפה שלי בדיוק נכנסה הביתה. עדין הייתי עם סהר בטלפון והיא שאלה אותי מה זה השירים האלה אז עניתי לה "זו אמא של סהר שרה" והיא כזה "מה באמת?? יש לסהר אמא מפורסמת??" ואני כזה "כן בטח. איזה קול יפה יש לה, נכון?" לשניה אחת היא לא פקפקה בזה ואז פתאום היא כזה "אהה, אז בגלל זה סהר מרשה לעצמו לא לעבוד. כי יש לו אמא מפורסמת שמשלמת על הכל!" (סהר הפרזיט הזה מובטל כבר שנה+) ואז התחלף שיר והתנגן איזה דואט של עפרה חזה וזוהר ארגוב והחלטתי שזה דאבל דאון או כלום ואז אני כזה "את יודעת, זה אבא של סהר!" :-D:-D אם לא הייתי נקרעת מצחוק תוך כדי, היא לגמרי הייתה מאמינה לזה. כי גם אז היא לא הייתה לגמרי בטוחה שאני משקרת ורק אמרה "מה הסיכוי שיש לו 2 הורים מפורסמים?!" ואני כזה "לא אמרתי שאבא שלו גם מפורסם. הוא סתם שר עם אמא שלו בשיר הזה..." הצלחתי לשמור על פרצוף רציני לשלוש שניות בדיוק עד שנקרעתי מצחוק ואז היא כזה, "די את עובדת עליי, נכון. זה לא אבא שלו באמת...?"
קיצר אנחנו כבר שבוע אחרי והיא עדין מאמינה שעפרה חזה זו אמא של סהר:-D:-D
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח |פנים|
אני רוצה להתלונן על זה שניק כל הזמן צעק עליי שאני כותבת פ'ין ונראה שאין לו שום בעיה עם זה שאת כותבת או'ניל. שניהם לא תקינים בעברית באותה המידה:-D
אתם כבר צריכים לדעת שלא מומלץ לחלוק עלי בענייני לשון ודקדוק...

מתוך אתר האקדמיה ללשון העברית - שימושי הגרש, הדגשתי את מה שחשוב

ב. הפרדה בין רכיבי המילה – בעיקר בתוספת צורן לא עברי

לדוגמה: אבא'לה (או אבאל'ה), רבקה'לה (או רבקהל'ה), מק'גי (McGee), מקדונלד'ס (McDonald's), הרשי'ז (Hershey's), או'קונור (O'Connor) ואף רוק'נרול (Rock & Roll). בחלק גדול מן הדוגמאות מאנגלית מְחקה הגרש את השימוש ב־' בכתיב האנגלי.

הסימון של הספוילר זה כדי שמי שלא צופה בסדרה לא יספויילר. אני יכולה להרגיע אותך שאין שום דבר מספיילר במה שרשמת:-D אפילו לא קצת:-D
:-D אבל הוא חייזר וזה לא דבר רגיל בשבילם!
מתה לדעת איך ראית כותרת של ספר בשם ארנבים וחשבת לעצמך שזה משהו שאת מעוניינת לקרוא. לייק, מה..?
האלגוריתם של קינדל אמר לי שכדאי לי. (פעם ראשונה שאני מנסה להקשיב לו, נראה אם זה ישתלם).
כנען יכולה להיות גם במקרר אם את ממש רוצה.
:-D אני ממש רוצה! במיוחד בסיוט של החום הנוכחי.
אני לא זוכרת הרבה מהספר הראשון שקראתי ומהקצת שראיתי מהסרטים אבל לא זכור לי שהיה בחדר אוכל הזה איזה משהו טעים. להיפך זה נשמע כמו מקום שאוכלים בו שיקויים עם נחשים. אבל נו אחרי שאכלת תולעת מה זה כבר נחש בשבילך...
חחחח לא, מתארים שם תמיד ארוחות מדהימות שמופיעות בקסם על השולחנות!
את רואה למה זה היה מבלבל. רשמת "ליד זה" למה שהקרואסון יהיה ליד אם את רוצה את החביתה בתוכו?|תוהה|
כי גם ליד זה סבבה לי.
ואם דוקטור שאת לא אוהבת היה שואל אותך את זה, מה הייתה התשובה שלך?
עדיין כן (כי זה לא שאני שונאת מישהו מהם/ן), אבל הייתי קצת מתבאסת.
וואי זה כמו הדבילים האלה מה-NSA של האישה הטובה שכל פעם היו שולחים אחד לשני סרטונים של עיזים ואז מתחילים במקהלת מהעעהעהעהעהההה:-D
:-D:-D:-D

Lhuna3

Well-known member
סדרות החודש: תרגיע ועל פיות וילדים אבודים
שחקן החודש: לארי דיוויד
|כן|
שחקנית החודש: סוזי גרין מתרגיע
שחקנית טובה, אבל הדמות די בלתי נסבלת :-D
דמות החודש: אנדי מעל פיות וילדים אבודים.
|לב|
זוג או זוגות החודש: גייב ואנדי מעל פיות וילדים אבודים. שיין ואיליה מהספרים Heated Rivalry ו-The Long Game
סופר גיבור החודש: סופרמן
ברור למה!
דמויות טלויזיוניות שהיית רוצה לשחק איתם מונופול\מבוכים ודרקונים: ג'ואי מחברים כי אני רוצה לנצח. או את בן מפארקס' כי זה בן מפארקס' |מאוהב|.
:-D ו-|מאוהב| תשובות טובות.
באיזה יקום מדב"י\ אנימה הייתם רוצים לחיות (אפשר גם בתור הדמות הראשית) ולמה?פרינס אוף טניס כי הייתי רוצה להיות טובה בטניס או בהארי פוטר כי הייתי רוצה שיהיו לי כוחות קסם.
גם אני רוצה הארי פוטר.
שאלה שאתם רוצים שישאלו אותכם: 'את רוצה שאני אכתוב בשבילך את העבודה המסכמת בקורס?' :-P:
תמורת כסף יש אנשים שישאלו אותך את זה :p (לא שאני מעודדת דברים כאלה)

Reutk

Active member
מה יותר נכון לומר - סופר גיבור או גיבור על?
נראה לי שהמושג גיבור על עדיף כי בשאלון אני בהתחלה חשבתי שצריך לציין סופר (מישהו שכותב ספרים) שהוא גיבור.

אוי, לא קלטתי שזה השחקן הזה שאת אוהבת
אני אף פעם לא מזהה אותו. הוא כל זמן נראה לי שונה.

קצת מאכזב אחרי הבילדאפ שעשו לי פה
אז אנחנו אשמים שאין לך טעם?

וגם לא זכרתי מה שחשוב (כלומר את הפתרון לתעלומה
אבל זה לא באמת מה שחשוב. גם אני לא זוכרת את זה.

שחקן החודש:|קדימה|טראוויס קלסי [הוא עלה למערכון קצר בהופעה של טיילור זה מספיק משחק] [לא זאת שהייתי בה]
הוא גם משחק פוטבול שזה גם מספיק משחק (אבל טכנית הוא לא שיחק החודש).

דמות החודש:|קדימה|אנתוני בשניה וחצי זמן מסך שנתנו לו בברידג'רטון
זה השחקן משותפים למסע?

|קרקס|סופר גיבור החודש:|קדימה|טיילור סוויפט. תראו את ההופעה שלה ותגידו לי שהיא לא גיבורת על!
בהחלט. הקצב שהיא מחליפה תלבושות באמת נראה לא אנושי.

מויות טלויזיוניות שהיית רוצה לשחק איתם מונופול\מבוכים ודרקונים:|קדימה|משפחת גלאגר. זה יהיה מבוכים ושיכורים מהר מאד.
:-D
|ממתק|מה תעדיפו, מסע בזמן , או מסע בין מימדים מקבילים? (אם תיסעו בזמן, אתם יכולים לשנות דברים)|קדימה|מימדים מקבילים אני מתנגדת לשינוי זמן. עריכה: בעצם מסע בזמן ואני אחזור שוב ושוב להופעה של טיילור!
|ממתק|באיזה יקום מדב"י\ אנימה הייתם רוצים לחיות (אפשר גם בתור הדמות הראשית) ולמה?|קדימה|וואי אף אחד מהם תמיד קורים שם אסונות?. נגיד העולם של המאה? זוועה. העולם של באפי? לא תודה. אני רוצה לחיות ביקום הפנטזיה של הספר אדום לבן כחול מלכותי שבו יש נשיאה אישה עם בן ביסקסואל חצי לטיני והעולם תומך בזה. עכשיו זאת פנטזיה נחמדה.
|כן| רק שלא יהיו אנטישמים
|ממתק|שאלה שאתם רוצים שישאלו אותכם:|קדימה|חחחחחחחח ליטרלי כל דבר על טיילור סוויפט:-D
מה התספורת/תסרוקת שלה שאת הכי מעדיפה?
|ממתק|דמות טלויזיונית שהייתם רוצים שתאמץ אותכם:|קדימה|ג'יילס. לא אבל אני רוצה להתחתן איתו לא תשובה טובה. רון סוונסון.
לא הבנתי. את רוצה שרון סוונסון יאמץ אותך?

didalf

Well-known member
אז אנחנו אשמים שאין לך טעם?
אתם שקרנים.
אבל זה לא באמת מה שחשוב. גם אני לא זוכרת את זה.
כן נו התכוונתי שחשוב לא לזכור את זה כי אז אני מופתעת מחדש. ברור שזה לא מה שבאמת חשוב.
הוא גם משחק פוטבול שזה גם מספיק משחק (אבל טכנית הוא לא שיחק החודש).
נכון מאד:-P:

זה השחקן משותפים למסע?
כן. ראית את זה?
בהחלט. הקצב שהיא מחליפה תלבושות באמת נראה לא אנושי.
כן גם זה.

כן אה?:-(
מה התספורת/תסרוקת שלה שאת הכי מעדיפה?
האמת אני אוהבת מה שעכשיו חלק ארוך
1720015654252.png
כן אבל כמו אפריל

Reutk

Active member
שחקנית טובה, אבל הדמות די בלתי נסבלת :-D
הממ כן התכוונתי לכתוב את השם של השחקנית ובטעות כתבתי את השם של הדמות. לא הצלחתי לחשוב על שחקנית אחרת. בקשר לדמות היא באמת הרבה פעמים בלתי נסבלת אבל הוויכוחים שלה עם לארי מצחיקים אותי לרוב. הבגדים שהיא לובשת הם באמת בלתי נסבלים היה את הפרק שהיא הלבישה לכלב שלה חליפה עם קוצים כדי למגן אותו מפני זאבי ערבות ולארי שאל אם גם מה שהיא לובשת זה בגדי הגנה. ובקשר לכלב עצמו, ג'ף הבעל של סוזי לא אמור להיות בכלל אלרגי לכלבים?.

תמורת כסף יש אנשים שישאלו אותך את זה :p (לא שאני מעודדת דברים כאלה)
אני יודעת. אבל אני חנונית מידי בשביל זה,אפילו שאני לוקחת מידע ממקורות אז אני עורכת את זה במילים שלי ולא מעתיקה, ועל שימוש בAI אין בכלל מה לדבר (אין לי מושג איך משתמשים בזה בכלל או אם אני אומרת את זה נכון).

אתם שקרנים.
:-D. לא.

כן. ראית את זה?
ניק??
ראיתי וגם כתבתי וגם הגבת לי |שפם|
או שהתכוונת לברידג'רטון? שבמקרה הזה התשובה היא לא ותתעלמי ממה שנכתב למעלה.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אתם כבר צריכים לדעת שלא מומלץ לחלוק עלי בענייני לשון ודקדוק...
רק להבהיר שאני לא חלקתי עליך
למעשה ביקום המקביל שבו הבן של נשיאת ארה"ב הוא במערכת יחסים עם הנסיך של אנגליה אין יהודים. אני לא יודע אם יש קורולציה בין העובדות, אבל זה המצב.
כן אבל כמו אפריל
אוי נכון, לא קלטתי בהחלה אבל הוא באמת אב מאמץ טוב.
ניק??
הי, השם שלי הוא מילת תואר למשהו לא טוב.
אני מרגיש הזדהות עם בריטה מקומיוניטי.
(מזל שעובדות מסדרות אני עדיין לא שוכח)

טוני החתול

Well-known member
מנהל
שאלון חודשי (המשך)

שיר החודש
:
אני כבר שמתי כאן את Another Love של Tom Odell.
בכל מקרה הוא לא מפסיק להדהים אותי
וגם באיחור הגעתי למסקנה שזה מדהים:
Beautiful Things של בנסון בון
וגם קלאסיקה אלמותית:
סיבה או סיבות למסיבה: עברנו את נקודת שיוויון הקיץ וזה אומר שמעכשיו הימים מתקצרים
שחקן החודש: בנדיקט קאמברבאץ' מEric
שחקנית החודש: ג'ין סמארט מHacks. וואו.
דמות החודש: Eric
זוג או זוגות החודש: אני אהיה לא מקורי ואבחר באנדי וגייב מLost Boys and Fairies
סופר גיבור החודש: Hit-Monkey - הוא לא ממש גיבור על, אבל קוף מתנקש שמומחה בכלי ירייה וחרב קטאנה שהורג רוצחים זה די גיבור על.
דמות אנימה\מנגה החודש: סאיטמה מOne Punch Man
ספר החודש: עדיין עם Children of Ruin
קומיקס החודש: יש ווב-קומיק עלילתי שאני קורא באופן יומי כבר 14 שנה(!) בשם Dumbing of Age. ואני לא יודע אם אי פעם כתבתי עליו.
1720028878155.png
ציטוט החודש:
We just passed through the summer solstice here in the Northern Hemisphere. I am reminded that almost imperceptibly, the days are getting shorter as summer settles upon us. That kind of change is evolutionary, rather than revolutionary. Most of recovery is like that too.
ירק החודש: מלפפון

Lhuna3

Well-known member
טוב לונה אני רוצה שתראי משהו שאני מכירה לא כיף לי.
אני גם רוצה, אז תמצאי לנו משהו!
ציפיתי שזה יהיה אחים ומישהו יגיד לאח שלו הנה אתה:-D
מה מבחינתך אוסטרליה כן אבל ניו-זילנד לא. זה כמעט אותו דבר.
מישהו פעם בכלל ראה את אוסטרליה וניו זילנד ביחד באותו חדר?
אגב, החלטתי לעשות שבועת דם להגיב לכל הודעה בשרשור הזה.
אני לא חושבת ששבועת דם זה משהו שאפשר לעשות עם עצמך.

didalf

Well-known member
ניק??
וואי נכון יצאתי ממש ניק סליחה הלכתי לעמוד בפינה ולחשוב על מה שעשיתי:-(

למעשה ביקום המקביל שבו הבן של נשיאת ארה"ב הוא במערכת יחסים עם הנסיך של אנגליה אין יהודים. אני לא יודע אם יש קורולציה בין העובדות, אבל זה המצב.
לא רק שיש, אפילו מוזכר שיש לנשיאה שיחה עם ראש הממשלה נתניהו ואין לה כוח אליו:-D (לצערי אפילו בעולם הפנטזיה הזה ביבי עדיין ראש ממשלה, אז צריך עולם קצת יותר פנטזיה).

אוי נכון, לא קלטתי בהחלה אבל הוא באמת אב מאמץ טוב.
נכון!

הי, השם שלי הוא מילת תואר למשהו לא טוב.
אני מרגיש הזדהות עם בריטה מקומיוניטי.
(מזל שעובדות מסדרות אני עדיין לא שוכח)
וואי אתה ממש בריטה.
אל תשכח שהשם שלך מתאר גם דברים לא אמינים (ניק סטרייט)

Beautiful Things של בנסון בון
הוא היה מופע חימום לטיילור בוומבלי

וגם קלאסיקה אלמותית:
שיר כיף לרדיו

סיבה או סיבות למסיבה: עברנו את נקודת שיוויון הקיץ וזה אומר שמעכשיו הימים מתקצרים
זה לא טוב|שפם|
וואי באדינברו השמש שוקעת ב11 בלילה היית מת:-D

זוג או זוגות החודש: אני אהיה לא מקורי ואבחר באנדי וגייב מLost Boys and Fairies
אף אחד לא מבקש ממך להיות מקורי בשאלות האלה אלא להיות כן. אם כולם ראו אותה סדרה והתלהבו מאותן דמויות ראוי שכולם יבחרו בהן.

קומיקס החודש: יש ווב-קומיק עלילתי שאני קורא באופן יומי כבר 14 שנה(!) בשם Dumbing of Age. ואני לא יודע אם אי פעם כתבתי עליו.
Miserable
1720028878155.png
חמוד

אני גם רוצה, אז תמצאי לנו משהו!
התחלתי עכשיו דייזי ג'ונס אנד דה סיקס וזה חמוד אבל זה לא לאורך זמן חח זה רק עשרה פרקים.
(למרות שאני לא עושה איתך בינג'ים ארוכים יותר עם הקצב טורבו שלך)
אני לא חושבת שיש סדרה שאני אוהבת ממש שעוד לא ראית או לפחות ניסית.

Lhuna3

Well-known member
שאלון חודשי (המשך)

שיר החודש
:
אני כבר שמתי כאן את Another Love של Tom Odell.
בכל מקרה הוא לא מפסיק להדהים אותי
יפה.
וגם קלאסיקה אלמותית:
בשיר הזה אני במיוחד מאוהבת בגלל פרק במראה שחורה.
|כן|
ספר החודש: עדיין עם Children of Ruin
נו כבר |שפם| ושתדע שהספר השלישי ממש טוב, אז תתקדם!
(להגנתך אני אגיד ששני חברים מהעבודה שגם המלצתי להם על הסדרה הזאת, גם הם תקועים בספר השני, והרבה יותר זמן ממך.)
ירק החודש: מלפפון
אי אפשר לדעת אצלך אם זה בשביל לעשות דווקא כי הרוב פה כתבו עגבניה, או שזה באמת, כי זה בטח הירק היחידי שאתה מוכן לאכול או משהו.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
מישהו פעם בכלל ראה את אוסטרליה וניו זילנד ביחד באותו חדר?
:ROFLMAO:
*צחקתי בקול רם, אבל אני מניח שבתמונות של כדור הארץ מהחלל כן.
אני לא חושבת ששבועת דם זה משהו שאפשר לעשות עם עצמך.
קיבלתי רושם כזה מהאינטרנט אבל אני לא מבין למה לא.
אני נשבע בדם שלי.
לא רק שיש, אפילו מוזכר שיש לנשיאה שיחה עם ראש הממשלה נתניהו ואין לה כוח אליו:-D (לצערי אפילו בעולם הפנטזיה הזה ביבי עדיין ראש ממשלה, אז צריך עולם קצת יותר פנטזיה).
ביקום הזה ביבי הוא לא יהודי.
וואי אתה ממש בריטה.
אל תשכח שהשם שלך מתאר גם דברים לא אמינים (ניק סטרייט)
יש לקסיקון שלם שהשם שלי הוא חלק קריטי בו.
אף אחד לא מבקש ממך להיות מקורי בשאלות האלה אלא להיות כן. אם כולם ראו אותה סדרה והתלהבו מאותן דמויות ראוי שכולם יבחרו בהן.
אני לא רוצה להיות כן, אני רוצה להיות לא
אני כמובן בחרתי סטריפ שיש בו נשיקה בין גברים. הם דמויות משנה ולא רואים אותם כל כך הרבה.
בשיר הזה אני במיוחד מאוהבת בגלל פרק במראה שחורה.
נכון, זה פרק מדהים.
בא לי עכשיו לראות אותו שוב.
נו כבר |שפם| ושתדע שהספר השלישי ממש טוב, אז תתקדם!
(להגנתך אני אגיד ששני חברים מהעבודה שגם המלצתי להם על הסדרה הזאת, גם הם תקועים בספר השני, והרבה יותר זמן ממך.)
הוא הרבה פחות זורם מהראשון. אבל אני מתקדם.
אי אפשר לדעת אצלך אם זה בשביל לעשות דווקא כי הרוב פה כתבו עגבניה, או שזה באמת, כי זה בטח הירק היחידי שאתה מוכן לאכול או משהו.
האופציה השניה.
אני משתדל עכשיו לאכול שני מלפפונים בשבוע (שזה המון בשבילי). עגבניה מגעיל אותי לחלוטין.

Lhuna3

Well-known member
התחלתי עכשיו דייזי ג'ונס אנד דה סיקס וזה חמוד אבל זה לא לאורך זמן חח זה רק עשרה פרקים.
(למרות שאני לא עושה איתך בינג'ים ארוכים יותר עם הקצב טורבו שלך)
אני לא חושבת שיש סדרה שאני אוהבת ממש שעוד לא ראית או לפחות ניסית.
יש מצב שאני אנסה את גוסיפ גירל בקרוב... זה סדרה שאהבת?

Lion_Heart

Well-known member
סדרות החודש: תרגיע ועל פיות וילדים אבודים
שיר החודש:
סיבה או סיבות למסיבה: הספרס כנראה הולכים להחתים את כריס פול שהוא אחד השחקנים אהובים עלי. זאת לא בדיוק סיבה למסיבה כי זה קצת מורכב אבל אני כבר מצפה שתתחיל העונה (יותר מבדרך כלל) ומקווה לא להתאכזב.
שחקן החודש: לארי דיוויד
שחקנית החודש: סוזי גרין מתרגיע
דמות החודש: אנדי מעל פיות וילדים אבודים.
זוג או זוגות החודש: גייב ואנדי מעל פיות וילדים אבודים. שיין ואיליה מהספרים Heated Rivalry ו-The Long Game

סופר גיבור החודש: סופרמן
הוא אכן נהדר!
דמות אנימה\מנגה החודש: האיקרו, מאיקרו נו גו, אנימה ישנה שגם שודרה בפעם האחרונה שצפיתי בסדרות מהסוג הזה.
את לפחות כתבת משהו...זה מעמיד אותך מעל כל השאר!
ספר החודש: האורחת המושלמת, היפותזה על אהבה, כולם לחייך, the long game ובאמצע של wayward son.
ציטוט החודש: "אתה מתכנן לי פה אירוע?" לירז ליוני מכולם לחייך.
ירק החודש: חציל
אני אוהב חציל קלוי!
דמויות טלויזיוניות שהיית רוצה לשחק איתם מונופול\מבוכים ודרקונים: ג'ואי מחברים כי אני רוצה לנצח. או את בן מפארקס' כי זה בן מפארקס' |מאוהב|.
אי אפשר "לנצח" במכוכים ודרקונים"...אלא אם כן אתה לורה ביילי האגדית
באיזה מסעדה היית רוצה לאכול? תקציב זה לא בעיה וזאת לא חייבת להיות מסעדה אמיתית:ב-Alamo Freeze הדינר מאורות ליל שישי.
מה תעדיפו, מסע בזמן , או מסע בין מימדים מקבילים? (אם תיסעו בזמן, אתם יכולים לשנות דברים) בממד המקביל אני בוחרת לאיזה ממד אני עוברת, או שזה אקראי? אם אני בוחרת אז מסע בין ממדים, אם לא אז מסע בזמן.
ברצינות, התלהבתי מהשאלה שלך! וכן, את יכולה לקבוע לאיזה מימד, כי אני כתבתי את השאלה, אז אני קובע
באיזה יקום מדב"י\ אנימה הייתם רוצים לחיות (אפשר גם בתור הדמות הראשית) ולמה?פרינס אוף טניס כי הייתי רוצה להיות טובה בטניס או בהארי פוטר כי הייתי רוצה שיהיו לי כוחות קסם.
קבלי אקסטרא נקודות על פרינס אוף טניס!
איך אתם אוהבים את החביתה שלכם? בלחם.
בתיאבון!
גבינה(לא חייב צהובה) אהובה: צהובה.
תשובה ישירה ותמציתית!
שאלה שאתם רוצים שישאלו אותכם: 'את רוצה שאני אכתוב בשבילך את העבודה המסכמת בקורס?' :-P:
fair point
דמות טלויזיונית שהייתם רוצים שתאמץ אותכם: מה שבטוח לא רג'ינה מעד עצם היום הזה.
כן...גם אני לא הייתי רוצה אותה בתור אמא...

didalf

Well-known member
אני לא רוצה להיות כן, אני רוצה להיות לא
1720069176069.png
אני כמובן בחרתי סטריפ שיש בו נשיקה בין גברים. הם דמויות משנה ולא רואים אותם כל כך הרבה.
אה כמובן. אז פחות מעניין.

יש מצב שאני אנסה את גוסיפ גירל בקרוב... זה סדרה שאהבת?
לא צפיתי.
לא מזמן היה לנו דיון על זה שדילן חושבת שזה מפתיע שלא ראיתי כי זאת סדרה שנועדה לי וכולכם הסכמתם איתה משומה:-D
(ואת מוכיחה את זה שוב עכשיו:-D)
היא. לא. ראתה. את. זה.
:-D:-D:-D:-D:-D

Lhuna3

Well-known member
היא. לא. ראתה. את. זה.
WHAT!
לא צפיתי.
לא מזמן היה לנו דיון על זה שדילן חושבת שזה מפתיע שלא ראיתי כי זאת סדרה שנועדה לי וכולכם הסכמתם איתה משומה:-D
(ואת מוכיחה את זה שוב עכשיו:-D)
טוב אז אני מתכוונת להתחיל אולי אפילו הערב.
אם בא לך לצפות במקביל - אני מוכנה להתחייב ולהשבע בחיי כל הדוקטורים להתאפק ולשמור פחות או יותר על הקצב שלך (נגיד לא להיות יותר מ-2-3 פרקים לפנייך בכל זמן).
אם לא תצטרפי אז אני מניחה שאני באמת אתקדם בקצב שלי (אלא אם כן אני לא אתחבר לזה ואפרוש כמובן).
אבל האמת שבגלל שיש לי עוד איזה שבוע לסיים את סטארגייט SG1 ואני באופן חריג הולכת להתחיל את זה במקביל, אז לפחות בהתחלה יש מצב שאני אתקדם די לאט בכל מקרה. וגם יש עוד מישהו (שבעצם בגללו עלה בדעתי להתחיל) במקביל אלי, אז אולי גם הוא יגרום לי להאיט.

למעלה