Bewitched יולי 2024 – סיכום חודש 🛡️🍜🙅‍♀️🖌️🦪🦺🐱

didalf

Well-known member
למה כולכם כ"כ בטוחים שראיתי את זה?:-D

טוב אז אני מתכוונת להתחיל אולי אפילו הערב.
אם בא לך לצפות במקביל - אני מוכנה להתחייב ולהשבע בחיי כל הדוקטורים להתאפק ולשמור פחות או יותר על הקצב שלך (נגיד לא להיות יותר מ-2-3 פרקים לפנייך בכל זמן).
אם לא תצטרפי אז אני מניחה שאני באמת אתקדם בקצב שלי (אלא אם כן אני לא אתחבר לזה ואפרוש כמובן).
אבל האמת שבגלל שיש לי עוד איזה שבוע לסיים את סטארגייט SG1 ואני באופן חריג הולכת להתחיל את זה במקביל, אז לפחות בהתחלה יש מצב שאני אתקדם די לאט בכל מקרה. וגם יש עוד מישהו (שבעצם בגללו עלה בדעתי להתחיל) במקביל אלי, אז אולי גם הוא יגרום לי להאיט.
אולי בהמשך אבל עכשיו לא מתאים לי.
ואני לא מאמינה לך בקשר לקצב:-D

Reutk

Active member
(והילארי הייתה מישהי אחרת
:-D :-D זה נורא הצחיק אותי.

ירק החודש: חציל...אם אפשר בתנור עם טחינה
|כן| אחד הדברים הכי טעימים שיש.

אז טרוואיס עלה בהפתעה כרקדן שלישי. ההיסטריה בפנאדום באותו יום:-D
אוי זה באמת חמוד נורא. גם אני התלהבתי עכשיו ואני בכלל לא בפאנדום.

אבל הכדורסל באוליפיאדה נחשב? כי נגיד הכדורגל לא ככ יש להם ליגות משלהם יותר חשובות.
זה פחות נחשב מאליפות העולם אבל יותר מיורליג או יורובאסקט.

הדבר הזה עם המטאטא?:-D
אין לי מושג למה את מתכוונת אבל אני התכוונתי להוקי קרח.

קרואסון זה לא קינוח, קרואסון זה סוג של לחם!!!!!!!!!!!!
אבל זה מוזר לי לאכול סנדוויץ' של קראסון.

טוב יופי, יש לי עוד מה לראות מחר או בסופ"ש הקרוב.
פחחח זה כאילו את לא מכירה את עצמך.
עזבי מימד מקביל. קחי אותי לישראל של שנות ה-50. אפילו מוכנה לייבש ביצות. נשמע לי כיף.
תקופת הצנע? התקופה שבה ב"ג המציא את הפתיתים וקרא לזה אורז ואנשים השתמשו באבקת ביצים. ריילי?

"מה הסיכוי שיש לו 2 הורים מפורסמים?!" ואני כזה "לא אמרתי שאבא שלו גם מפורסם. הוא סתם שר עם אמא שלו בשיר הזה..."
:-D :-D

אם כבר מבטא שאני לא מבינה, תנו לי מבטא אוסטרלי.
|מאוהב|

וכולם פה מהתחום נורא התלהבו.
:-D
פעם הבאה תחכי להמלצה של טוויסטד כנראה רק עליה את יכולה לסמוך בנושא הזה.

לא;-(
הוא מסתובב לו ברומא מידי פעם צצות תמונות שמעריצים צילמו אבל זהו בערך.
לא הבנתי, הארי הלך לאיבוד?

אני אוהבת שהם עשו קאברים איטיים ואני כזה "המממממממ מוכר לי.... אה זה השיר הזה!"
אני פחות אוהבת את הגרסה השקטה שלי שיר. באופן כללי אני פחות אוהבת שעושים קאברים איטים לשירים. אני חושבת שהקאבר האיטי היחיד שממש אהבתי היה לשיר sin בסדרה החטא.

מתחרה לעדי|נחש|
כמו שמאור בוזגלו הוא מתחרה למסי
את קוראת במקביל או אחד אחרי השני?
את הספרים בעברית קראתי בשבתות אחד אחרי השני, את הספרים באנגלית אני עדיין קוראת במקביל ולפעמים גם שומעת במקום לקרוא (ובין לבין גם קראתי עוד ספרים בקינדל שלא היו מספיק חשובים שאני אזכור את השם או עלילה שלהם).

נראה לי שאני אבחר בגייב על פניו
אני יכולה להבין למה אבל בחרתי לפי מי שהכי אהבתי.

יש סיבה מיוחדת?
לא ממש. רק שהוא הגיבור על היחיד שראיתי סדרות וסרטים עליו.

תתקדמי איתו כבר. אולי תהיה איזו סצנת הוקי.
אולי אם הם היו טסים לטורנטו. אני חושבת שסיימון היה ממש טוב בהוקי.

כולם חושבים שהוא אדיוט שהוא מעדיף את זה על פיצה) אה כן - קאלזון.
כי זה באמת אדיוטי. אבל בן חמוד אז נסלח לו.

איזה קורס?
הערכת שווי חברות

זכור לי שבסופו של דבר היא הייתה לא רעה בשביל הנרי. אם כי אני לא בטוח עד כמה אני זוכר טוב וגם ראיתי רק 3 עונות.
היא לא הייתה רעה להנרי יותר כמו mamma bear

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אולי אם הם היו טסים לטורנטו. אני חושבת שסיימון היה ממש טוב בהוקי.
וואי סיימון בטוח יהיה מעולה בהוקי. הרי במשך שנים הוא נלחם במפלצות כמעט לחלוטין בכוח פיזי כי הוא לא יכל לסמוך על הכוח קסם שלו.

didalf

Well-known member
אוי זה באמת חמוד נורא. גם אני התלהבתי עכשיו ואני בכלל לא בפאנדום.
יאייי|לב|
זה פחות נחשב מאליפות העולם אבל יותר מיורליג או יורובאסקט.
אה כן? יורוליג זה איפה שהפיינל פור שמכבי משחקת? זה לא נחשב?
זה באמת לא נחשב או רק כי האמריקאים חושבים שאם זה לא NBA זה לא נחשב?
כי נגיד ליגות אירופיות של כדורגל מאד נחשבות גם בלי אמריקאים.
אין לי מושג למה את מתכוונת אבל אני התכוונתי להוקי קרח.
אההה כמובן מדובר ברעות הייתי צריכה להבין שזה הוקי:-D
אבל זה מוזר לי לאכול סנדוויץ' של קראסון.
כן זה מוזר אבל זה דבר שקורה.

פחחח זה כאילו את לא מכירה את עצמך.
תקופת הצנע? התקופה שבה ב"ג המציא את הפתיתים וקרא לזה אורז ואנשים השתמשו באבקת ביצים. ריילי?

נכון|שפם|
מעניין אותי באמת מה היא תחשוב על הסדרה.
לא הבנתי, הארי הלך לאיבוד?
כן;-(
אחרי שנתיים מתישות של טור בלתי נגמר הוא לקח חופש השנה מלהיות הארי סטיילס ונעלם לחלוטין מהראדר מלבד פפרצי מעריצים רנדומלי פה ושם.

אני פחות אוהבת את הגרסה השקטה שלי שיר. באופן כללי אני פחות אוהבת שעושים קאברים איטים לשירים. אני חושבת שהקאבר האיטי היחיד שממש אהבתי היה לשיר sin בסדרה החטא.
אני אוהבת קאברים שממש משנים את השיר.
הקאבר האיטי הכי יפה של שיר זה שפטריק עשה בשיטס קריק|מאוהב|
אבל אני אוהבת יותר שעושים קאבר קצבי דווקא לשיר איטי.

כמו שמאור בוזגלו הוא מתחרה למסי
חחחחחחחח:-D:-D
את הספרים בעברית קראתי בשבתות אחד אחרי השני, את הספרים באנגלית אני עדיין קוראת במקביל ולפעמים גם שומעת במקום לקרוא (ובין לבין גם קראתי עוד ספרים בקינדל שלא היו מספיק חשובים שאני אזכור את השם או עלילה שלהם).
וואי זה לא מבלבל אותך?

יאא גם לי בא גוסיפ גירל
הלו אל תעשו לי פומו לפני שאני מסיימת את דייזי והשישה. יש לך אינטרס פה!

Reutk

Active member
וואי סיימון בטוח יהיה מעולה בהוקי. הרי במשך שנים הוא נלחם במפלצות כמעט לחלוטין בכוח פיזי כי הוא לא יכל לסמוך על הכוח קסם שלו.
כן, בגלל העקשנות והנטייה שלו להיכנס עם הראש בקיר אבל גם בגלל הזנב והכנפיים

אה כן? יורוליג זה איפה שהפיינל פור שמכבי משחקת? זה לא נחשב?
זה באמת לא נחשב או רק כי האמריקאים חושבים שאם זה לא NBA זה לא נחשב?
כי נגיד ליגות אירופיות של כדורגל מאד נחשבות גם בלי אמריקאים.
כן, היורליג זה המקבילה של ליגת האלופות וזה מאוד נחשב רק פחות נחשב מאולימפיאדה. וכן, האמריקאים באמת חושבים שאם זה לא NBA זה לא נחשב אבל הם לומדים, בשנים האחרונות בעיקר, שהם טועים.

אההה כמובן מדובר ברעות הייתי צריכה להבין שזה הוקי:-D
אוף, איך בא לי סדרה על הוקי, הכי הייתי רוצה סדרה על אחת מסדרות הספרים שקראתי, אבל גם סתם סדרה כמו מגרש ביתי או אורות ליל שישי אבל על הוקי נשמע לי כמו משהו שאני ארצה לראות.

קרואסון זה כן קינוח. למעשה הוא טעים רק כקינוח
|כן| וואי איזה מעצבן זה שמביאים לנו בעבודה את הקרואסונים המלוחים הריקים האלה, שבמבט ראשון נראים כמו משהו טעים, ואז בביס הראשון אני מגלה שממש לא. כאילו אתם רוצים שאני התפטר עכשיו?

כן זה מוזר אבל זה דבר שקורה
בגלל האמריקאים, אני בטוחה שהם המציאו את זה.

מעניין אותי באמת מה היא תחשוב על הסדרה
גם אותי זה מעניין.

וואי זה לא מבלבל אותך?
מאוד מבלבל בעיקר אם זה ספרים שאני קוראת בפעם הראשונה.

הלו אל תעשו לי פומו לפני שאני מסיימת את דייזי והשישה. יש לך אינטרס פה!
האמת, גם לי בא לראות גוסיפ גירל אבל זה בטח לא יקרה בקרוב. ביטלתי את המנוי לנטפליקס והחלטתי לחדש אותו רק אחרי שאני אסיים את כל הסדרות שהצטברו לי ביס ודיסני, זה היה בדצמבר ועדיין יש לי יותר מידי דברים שאני צריכה להשלים.
למה כולכם כ"כ בטוחים שראיתי את זה?:-D
אני לא יודעת למה אבל זה פשוט תקוע לי במוח שכן ראית. אפילו שאני יודעת שלא, כי אמרת שלא.
מה, אני לגמרי הייתי לוקחת את רג׳ינה בתור אמא. להנרי לא הגיע אמא כזאת! הוא היה ילד חרא😂
אם רג'ינה הייתה אמא שלך היא לא הייתה מוכנה לשחרר אותך והייתה עוברת לגור איתך בקליפורניה. ולגבי להנרי, כן הוא היה, בעיקר בעונה הראשונה זה מין ילד מתאבסס על זה שאמא שלו היא המלכה הרעה ומתעקש לשכנע את כל העיר בזה

נערך לאחרונה ב:

didalf

Well-known member
כן, בגלל העקשנות והנטייה שלו להיכנס עם הראש בקיר אבל גם בגלל הזנב והכנפיים
כן, היורליג זה המקבילה של ליגת האלופות וזה מאוד נחשב רק פחות נחשב מאולימפיאדה. וכן, האמריקאים באמת חושבים שאם זה לא NBA זה לא נחשב אבל הם לומדים, בשנים האחרונות בעיקר, שהם טועים.
נשמע לי מוזר שזה פחות נחשב מאוליפיאמדה. יש מצב שזה כי את עוקבת בעיקר אחרי הליגה האמריקאית שאת חושבת ככה?:-D
(לא שאני חלילה מזלזלת בידע שלך בכדורסל לעומת שלי אבל האולימפיאדה תמיד הייתה חשובה לכל הספורטים שאין להם ליגות שעושות כסף רציני משלהן, לא לכדורסל וכדורגל ואני מניחה גם לא פוטבול)
למרות שאולי זה לא השוואה כי יורוליג זה לקבוצות ולא למדינות. אין באמת משהו למדינות לכדורסל שידוע לי לפחות שמקביל ליורו או למונדיאל.
אוף, איך בא לי סדרה על הוקי, הכי הייתי רוצה סדרה על אחת מסדרות הספרים שקראתי, אבל גם סתם סדרה כמו מגרש ביתי או אורות ליל שישי אבל על הוקי נשמע לי כמו משהו שאני ארצה לראות.
חחחחחחחחחחחח
תחפשי אולי יש איזה סדרה קנדית:-D
ראיתי דווקא משהו עם הוקי מה זה היה?
אה בסרט הקול בראש 2 ריילי הולכת למחנה הוקי הסרט סובב סביב זה.

|כן| וואי איזה מעצבן זה שמביאים לנו בעבודה את הקרואסונים המלוחים הריקים האלה, שבמבט ראשון נראים כמו משהו טעים, ואז בביס הראשון אני מגלה שממש לא. כאילו אתם רוצים שאני התפטר עכשיו?
חוצפה:-D

אני לא יודעת למה אבל זה פשוט תקוע לי במוח שכן ראית. אפילו שאני יודעת שלא, כי אמרת שלא.
אתם כאלה מוזרים:-D

נערך לאחרונה ב:

טוני החתול

Well-known member
מנהל
פתאום חשבתי על כך שאני לא יודע אם את מכירה את הווב קומיקס Check, Please!
יש בו את כל מה שאת אוהבת.
אפשר לקנות אותו, אבל בעצם יש אותו גם חינם באינטרנט:

רק שימי לב כי זה קצת מוזר לדפדף בו בהתחלה
1720190077083.png

טוני החתול

Well-known member
מנהל
דמויות טלויזיוניות שהיית רוצה לשחק איתם מונופול\מבוכים ודרקונים: כמה מחברי משפחת טארגריאן מבית הדרקון.

באיזה מסעדה היית רוצה לאכול? תקציב זה לא בעיה וזאת לא חייבת להיות מסעדה אמיתית:
מסעדה מד"בית (אולי היקום של ריק ומורטי) שבה אפשר ליהנות כמה שרוצים מכל המאכלים הכי אהובים, אבל זה לא מעלה במשקל, זה לא גורם לכאבי בטן וזה כן נותן את כל הויטמינים ושטויות הנחוצות

מה תעדיפו, מסע בזמן , או מסע בין מימדים מקבילים? (אם תיסעו בזמן, אתם יכולים לשנות דברים)
מימדים מקבילים

באיזה יקום מדב"י\ אנימה הייתם רוצים לחיות (אפשר גם בתור הדמות הראשית) ולמה?
אני אציין שהיקום המדבי שהכי לא הייתי רוצה לחיות בו זה של The Boys זה נראה לי סיוט.
אולי זה של דוקטור הו. הייתי רוצה להיות מלווה (למרות כל הסיכונים)

איך אתם אוהבים את החביתה שלכם? מקושקשת

גבינה(לא חייב צהובה) אהובה: צהובה (נראה לי העמק, אין לי כוח לקום ולבדוק)

שאלה שאתם רוצים שישאלו אותכם: האם אתה רוצה 50 מיליון דולר?

דמות טלויזיונית שהייתם רוצים שתאמץ אותכם: וואי לא עולה לי. אמא של Invincible

ואם בא לכם לחלוק עוד משהו, אני לא אעצור בעדכם...

didalf

Well-known member
דמויות טלויזיוניות שהיית רוצה לשחק איתם מונופול\מבוכים ודרקונים: כמה מחברי משפחת טארגריאן מבית הדרקון.
אז כאילו פיזית מבוכים ודרקונים?
אגב איך כולנוו יצאנו סתומים ולא ענינו את התשובה הנכונה - החבורה מקומיוניטי.

שבה אפשר ליהנות כמה שרוצים מכל המאכלים הכי אהובים, אבל זה לא מעלה במשקל, זה לא גורם לכאבי בטן וזה כן נותן את כל הויטמינים ושטויות הנחוצות
אני בעד

נכון

אני מופתעת שיש לך תשובה בכלל

אני יכולה לשאול אותך אבל זה לא אומר שאם תגיד כן תקבל.

Lhuna3

Well-known member

נכון|שפם|
מעניין אותי באמת מה היא תחשוב על הסדרה.
ואיפה היא באמת???????????
@keren or5 מדובר על הסדרה Lost boys and fairies, מצופה ממך לצפות בה בהקדם ולספק לנו חפירה ראויה!
(או לפחות לקפוץ להגיד לנו שאת עוד חיה ולא עזבת אותנו)

Reutk

Active member
נשמע לי מוזר שזה פחות נחשב מאוליפיאמדה. יש מצב שזה כי את עוקבת בעיקר אחרי הליגה האמריקאית שאת חושבת ככה?:-D
(לא שאני חלילה מזלזלת בידע שלך בכדורסל לעומת שלי אבל האולימפיאדה תמיד הייתה חשובה לכל הספורטים שאין להם ליגות שעושות כסף רציני משלהן, לא לכדורסל וכדורגל ואני מניחה גם לא פוטבול)
למרות שאולי זה לא השוואה כי יורוליג זה לקבוצות ולא למדינות. אין באמת משהו למדינות לכדורסל שידוע לי לפחות שמקביל ליורו או למונדיאל.
יש את היורובאסקט שמקביל ליורו והמונדובאסקט שמקביל למונדיאל.
בכאשר למה נחשב יותר, אני לא חושבת שזה משהו שחקוק באבן, בהחלט יתכן שאנשים שונים מדרגים הישגים בצורה שונה. אני באמת מחשיבה אליפות NBA יותר מאשר אליפות יורוליג אז יכול להיות שמבחינתי שהשוואה היותר נכונה לזכייה בליגת האלופות זה זכייה באליפות ה-NBA.
אה בסרט הקול בראש 2 ריילי הולכת למחנה הוקי הסרט סובב סביב זה.
הא יופי, כי גם ככה רציתי לראות את זה. אבל שביקשתי סדרה על הוקי זה לא בדיוק מה שהיה לי בראש :-D

פתאום חשבתי על כך שאני לא יודע אם את מכירה את הווב קומיקס Check, Please!
אבל, ביקשתי סדרה בטלוויזיה.
בכל מקרה, תודה על המלצה אני פחות מתחברת לקומיקס אבל אני אנסה אותה (תודה על המדריך קריאה).

מסעדה מד"בית (אולי היקום של ריק ומורטי) שבה אפשר ליהנות כמה שרוצים מכל המאכלים הכי אהובים, אבל זה לא מעלה במשקל, זה לא גורם לכאבי בטן וזה כן נותן את כל הויטמינים ושטויות הנחוצות
וואו איזה רעיון מעולה. בעיקר הקטע שאין כאבי בטן. כי אני בדרך כלל נהיית שבעה מהר מאוד, וזה לא כל כך מפריע לי עד שיש משהו שממש טעים לי ואחרי כמה ביסים אני מרגישה שאני מתפוצצת ולא מסוגלת להמשיך לאכול, אבל אז כואב לי לזרוק את מה שנשאר כי זה טעים.

didalf

Well-known member
יש את היורובאסקט שמקביל ליורו והמונדובאסקט שמקביל למונדיאל.
אוקי אבל בחיים לא שמעתי עליהם אז אני לא חושבת שהם משמעותיים כמו היורו/מונדיאל.

בכאשר למה נחשב יותר, אני לא חושבת שזה משהו שחקוק באבן, בהחלט יתכן שאנשים שונים מדרגים הישגים בצורה שונה. אני באמת מחשיבה אליפות NBA יותר מאשר אליפות יורוליג אז יכול להיות שמבחינתי שהשוואה היותר נכונה לזכייה בליגת האלופות זה זכייה באליפות ה-NBA.
התכוונתי יורוליג לעומת אולימפיאדה לעומת יורובסקט. אני יודעת שNBA נחשב יותר.

הא יופי, כי גם ככה רציתי לראות את זה. אבל שביקשתי סדרה על הוקי זה לא בדיוק מה שהיה לי בראש :-D
חחחח אז יופי

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אגב איך כולנוו יצאנו סתומים ולא ענינו את התשובה הנכונה - החבורה מקומיוניטי.
נכון שזאת התשובה המתבקשת, ושלא חשבתי עליה,
אבל זה גם מרגיש לי רמאות כי ממש ראינו את זה.
זה כמו לבחור את קארל לגבי עם איזו דמות היינו רוצים ללכת לבית ספר צבאי.
אבל מעניין אותי איך תהיה עלילה של החברה של קומיוניטי משחקים מונופול, כי את זה לא ראינו. ועל פניו זה לא נשמע כל כך מעניין, אבל מעניין מה הם יעשו עם זה.

*השיחה הזאת גורמת לי לתהות האם משהו קורה עם הסרט של קומיוניטי. תנו לי לבדוק.
המממ...
לפי ויקיפדיה בינואר 23 ג'ואל מקהייל אמר שצילומי הסרט יתחילו באותה שנה. אבל אז זה נדחה בגלל שהשביתות.
במרץ 24 מקהייל אמר שהצילומים יתחילו בקיץ של 24.
ובכתבה שמצאתי מאתמול כתוב שהצילומים יתחילו שנה הבאה. וגם טוען שהסרט ממומן לחלוטין והתסריט מוכן.

אני מופתעת שיש לך תשובה בכלל
אני תמיד מופתע
אני יכולה לשאול אותך אבל זה לא אומר שאם תגיד כן תקבל.
אז למה את סתם שואלת אותי?
ואיפה היא באמת???????????
@keren or5 מדובר על הסדרה Lost boys and fairies, מצופה ממך לצפות בה בהקדם ולספק לנו חפירה ראויה!
(או לפחות לקפוץ להגיד לנו שאת עוד חיה ולא עזבת אותנו)
אני בהחלט מצפה ממנה לצפות בסדרה ולתת ביקורת.
אבל, ביקשתי סדרה בטלוויזיה.
בכל מקרה, תודה על המלצה אני פחות מתחברת לקומיקס אבל אני אנסה אותה (תודה על המדריך קריאה).
אז זאת הזדמנות מעולה להתחבר לקומיקס לראשונה. זה כאילו קומיקס שנכתב במיוחד בשבילך.
ואם כולנו נקנה את הספרים ונשלח עצומות אז אולי יהפכו את הקומיקס לסדרת טלוויזיה.
וואו איזה רעיון מעולה. בעיקר הקטע שאין כאבי בטן. כי אני בדרך כלל נהיית שבעה מהר מאוד, וזה לא כל כך מפריע לי עד שיש משהו שממש טעים לי ואחרי כמה ביסים אני מרגישה שאני מתפוצצת ולא מסוגלת להמשיך לאכול, אבל אז כואב לי לזרוק את מה שנשאר כי זה טעים.
כן.
מרגיש שיש משהו ממש לא הוגן בכך שהחוויה של אכילה חייבת להיות מחוברת לכל כך הרבה דברים שליליים.

התכוונתי יורוליג לעומת אולימפיאדה לעומת יורובסקט. אני יודעת שNBA נחשב יותר.
למי אכפת מכדורגל או כדורסל באולימפיאדה.
אולימפיאדה זה בשביל דברים כמו ריצה, שחייה, קפיצה לגובה, ג'ודו (כי זה משומה הדבר שישראל טובה בו).

אגב, איזה מצחיק זה יהיה אם יהפכו "קרב מגע" לקטגוריה באולימפיאדה והיפאנים יתחילו לזכות במדליות בזה.

didalf

Well-known member
אבל זה גם מרגיש לי רמאות כי ממש ראינו את זה.
למה זה רמאות? ראינו את זה ואנחנו יודעים שזה מגניב אז זאת סיבה טובה לבחור בזה. לא אמרו לך להמציא פרק מבוכים ודרקונים בסדרה שלא היה בה כזה!

זה כמו לבחור את קארל לגבי עם איזו דמות היינו רוצים ללכת לבית ספר צבאי.
אני ממש לא רוצה ללכת עם קארל לבית ספר צבאי הוא פסיכופט קטן:-D
אבל מעניין אותי איך תהיה עלילה של החברה של קומיוניטי משחקים מונופול, כי את זה לא ראינו. ועל פניו זה לא נשמע כל כך מעניין, אבל מעניין מה הם יעשו עם זה.
וואי זה יכול להיות מצחיק ממש גם כן.
ניק תכתוב לנו פרק.

למי אכפת מכדורגל או כדורסל באולימפיאדה.
אולימפיאדה זה בשביל דברים כמו ריצה, שחייה, קפיצה לגובה, ג'ודו (כי זה משומה הדבר שישראל טובה בו).
כן זה מה שאני חושבת אז ניסיתי להבין מרעות המומחית לכדורסל אם זה באמת ככה.

Lion_Heart

Well-known member

מה תעדיפו, מסע בזמן , או מסע בין מימדים מקבילים? (אם תיסעו בזמן, אתם יכולים לשנות דברים)
מימדים מקבילים
אהבתי!
באיזה יקום מדב"י\ אנימה הייתם רוצים לחיות (אפשר גם בתור הדמות הראשית) ולמה?
אני אציין שהיקום המדבי שהכי לא הייתי רוצה לחיות בו זה של The Boys זה נראה לי סיוט.
אולי זה של דוקטור הו. הייתי רוצה להיות מלווה (למרות כל הסיכונים)
אתה...ממש רוצה מוות כואב במיוחד, הה? (אם אתה מלווה של הדוקטור...זה יקרה)
רגע...מקושקשת של מזנון ארוחת בוקר?
עצלן!
רק 50? אתה צנוע!
דמות טלויזיונית שהייתם רוצים שתאמץ אותכם: וואי לא עולה לי. אמא של Invincible
מי?
ואם בא לכם לחלוק עוד משהו, אני לא אעצור בעדכם...

למעלה