פורסמו המועמדים לטקס ה-CMA השנתי

LeAnnDylan

Well-known member
פורסמו המועמדים לטקס ה-CMA השנתי

גם השנה ינחו את טקס ה-CMA המלכותי בראד פייזלי וקרי אנדרווד ההיריונית.
את המועמדים לטקס הציגו ליטל ביג טאון ודאריוס ראקר השבוע.
את רשימת המועמדים השנה מובילה מירנדה למברט עם 9 מועמדויות. אחריה דיירקס בנטלי עם 5 מועמדיות ובמקום השלישי נמצאים קית' אורבן ואריק צ'רץ' עם 4 מועמדויות כל אחד.
כמו תמיד אתם מוזמנים לנחש מי יהיו המנצחים בכל קטגוריה או לכתוב מי הייתם רוצים לראות מנצח.
וכיוון שתפוז לא ממש מאפשר לי לפרסם את כל הרשימה בפעם אחת, אאלץ לעשות את זה בנפרד |יאוש|

LeAnnDylan

Well-known member
הבחירות שלי לאנטרטיינר

רוצה: כמובן שמירנדה.
יזכה: בטח גם הפעם הניסיון יגבור על הפופולאריות המיידית וג'ורג' סטרייט יזכה. אם להודות באמת, הוא היחיד שהייתי מוכנה לראות זוכה מלבד מירנדה.

symptoms

New member
לא באמת משנה לי,

אבל גם אני מהמרת על ג'ורג.
&nbsp
רעות

Entertainer of the Year

Luke Bryan
לוק בריאן היה בטור מאוד מצליח השנה ויש גם את שאריות הטור של השנה הקודמת שגם נחשבת בזמן השיפוט של הטקס. עם רווחים של כ-20 מיליון דולר מסיבובי ההופעות ועוד שני סינגלים מצליחים השנה ששהו מספר שבועות במקום הראשון ומכרו יחד כמעט 3 מיליון עותקים, יש לו סיכוי טוב לזכות בתואר.
&nbsp
Miranda Lambert
מירנדה הייתה גם היא בטור מוצלח עם דיירקס בנטלי ועכשיו בטור משלה. שיחררה אלבום שעומד כרגע על מעמד זהב (חצי מיליון עותקים), שני סינגלים מהאלבום פלוס סינגל משותף עם קית' אורבן, שלושת הסינגלים הגיעו למקום הראשון.
&nbsp
Blake Shelton
גם בלייק בסיבוב הופעות מצליח יחד עם הבנד פרי, בנוסף היו לו שני סינגלים שהגיעו למקום הראשון ושניהם זכו למעמד זהב עם למעלה מחצי מיליון עותקים כל אחד.ובנוסף יש לו כמובן את חלטורת The Voice שמוסיפה לו המון באז.
&nbsp
George Strait
היחיד בקטגוריה שעשה "הכי פחות". האלבום ששיחרר ב-2013 לא תקף לשנה הזו, הסינגל היחיד מתוכו שכן תקף, לא הגיע למעמד זהב (אם כי הוא קרוב אליו) וגם לא לטופ 10. האלבום לייב החדש שלו שעתיד לצאת עוד שבוע וחצי, לא תקף לטקס הזה (אם כי שווה לפקוח עין עליו, יש שם המון שיתופי פעולה עם כמעט כל האמנים האהובים עלינו).
מה שכן עובד לטובתו הוא כמובן סיבוב ההופעות שלו שאני מאמינה שמצליח מאוד בעיקר בזכות רשימת האיי-ליסטים האינסופית שעושה הופעות אורח בו. בין השמות שניתן למצוא שם יש את ג'ייסון אלדין, אריק צ'רץ', שריל קרואו, רוני דאן, וינס גיל, מרל האגרד, מירנדה למברט, ליטל ביג טאון, מרטינה מקברייד, לי אן וומאק, כריס יאנג ועוד אחרים.
&nbsp
Keith Urban
קית' שחוזר לקטגוריה שוב מאז שבילה שם לאחרונה רק ב-2011, חוזר בתנופה מלאה עם שני סיבובי הופעות מצליחים, אלבום במקום ראשון, מתוכו שלושה סינגלים, אחד במקום ראשון, אחד במעמד זהב ושלישי שעדין צועד. וכמובן יש לזכותו גם את תפקיד השופט באמריקן איידול אם כי לא מדובר באותו סדר גודל השפעתי כמו בלייק שלטון עם The Voice.
&nbsp
לסיכום
לוק נמצא בסיבוב הכי מצליח. הוא ובלייק הם הכי פופולאריים כרגע ומכיוון שזה פרס שהקהל בבית בוחר במנצח, הסיכויים שלהם לזכות גבוהים. מצד שני, ג'ורג' סטרייט הוכיח כבר שגם אם הוא מוֹכר פחות, הוא עדין אהוב מאוד בקרב הקהל והסיכויים שלו להתעלות על כל "החדשים" עדין גבוהים. למירנדה וקית' אין כל כך סיכויי בקטגוריה הזו בעיני.
&nbsp

symptoms

New member
הקהל לא בוחר ב-ACM?

חשבתי שבCMA זה הכל בחירה של האגודה או מה שזה לא יהיה שם.
&nbsp
רעות

LeAnnDylan

Well-known member
גם אני זכרתי ככה

או יותר נכון, זכרתי שרק באחד הטקסים הם בוחרים אבל לא באמת זכרתי באיזה.
לא שזה באמת משנה כי תמיד הם בוחרים באחד ואז בטקס השני מעתיקים מהטקס הראשון ובוחרים באותו אחד

הרגשתי צורך ללכת לבדוק את התיאוריה הזו

הלכתי רק עשר שנים אחורה (עד 2004) ומצאתי שבחמישה טקסים היו בחירות זהות:
2013 (ג'ורג' סטרייט)
2011 (טיילור סוויפט)
2007, 2006, 2004 (קני צ'זני)

אני מהמר על בלייק שלטון

11 אלבומי אולפן, סיבוב הופעות מהרווחיים ביותר בעשורים האחרונים, נראות טלוויזיונית גבוהה לא רק בזכות the voice אלא גם עם סדרת פרסומות פיצה האט שהוא עושה.
השירים שלו אולי אינם תמיד מספר 1 במצעדים לאורך זמן. אבל יש לו שלושה שירים בעשרייה הפותחת לפי מספר השמעות. יותר מכל אמן אחר.

Guncrazy

New member
בדרן

אני ממש גרועה בניחושים אז אני הולכת פשוט לכתוב מי הייתי רוצה שיזכה.
ומבין כל המתמודדים בקטגוריה הזו, הלב הולך עם קית' אורבן, אהובי.
למרות שלא נראה לי שיש לו סיכוי כלשהו לזכות. למעשה מבין החמישה נראה לי שלו יש את הסיכוי הכי נמוך לזכות.

LeAnnDylan

Well-known member
Single of the Year

"Automatic," Miranda Lambert
"Drunk on a Plane," Dierks Bentley
"Give Me Back My Hometown," Eric Church
"Meanwhile Back at Mama’s," Tim McGraw featuring Faith Hill
"Mine Would Be You," Blake Shelton

LeAnnDylan

Well-known member
הבחירות שלי לסינגל

רוצה: גם כאן הלב עם מירנדה. אם כי לא אבכה ממש אם בלייק או דיירקס יזכו.
יזכה: טים ופיית' יזכו במשהו אם לא בקטגוריה הזו אז במיוזקל אוונט. ואם להדות באמת, אני מעדיפה שיזכו בזו.
ואם הולכים על פופולאריות אז:
דיירקס מכר 914 אלף (זהב) - הסינגל שוחרר ב-21 באפריל.
בלייק מכר 823 אלף (זהב) - הסינגל שוחרר ב-22 ביולי, 2013
אריק מכר 758 אלף (זהב) - הסינגל שוחרר ב-7 בינואר.
טים ופיית' מכרו 514 אלף (זהב) - הסינגל שוחרר ב-14 באפריל.
מירנדה מכרה 501 אלף (זהב) - הסינגל שוחרר ב-17 בפברואר.

כלומר, דיירקס בזמן הכי קצר מכר הכי הרבה אז יש מצב שגם הוא יזכה בקטגוריה.

זאת ועוד...

הנתונים שהבאת הם ממכירות אייטיונז וכדומה אבל לא כוללים רינגטונים ולא כוללים השמעות מחוץ לרדיו וטלוויזיה כמו למשל מסיבות, איצטדיונים וכדומה.
גם לדעתי הוא המועמד המוביל.

Single of the Year

דילן פירטה את המכירות של כל שיר. וזה נכון מה ש- רדנק wannabe אומר שזה כולל רק נתונים "יבשים" אבל למען האמת, מלבד השיר של אריק צ'רץ', לא זכור שאיזה שיר אחר עשה גלים כלשהם שממש רלוונטיים לדברים שהזכיר. בטח לא בקטגוריה הזו. כאן נראה לי שפופולאריות ההורדות היא הכי רלוונטית. אם כי ההיעדרות של פלורידה ג'ורג'יה ליין ולוק בריאן מהקטגוריה קצת גורעת מהטיעון שלי. ובכל זאת אני מסכימה עם הטיעון של דילן ומהמרת על דיירקס בנטלי לזכייה.

Guncrazy

New member
סינגל

מבין כל השירים פה, הכי אוהבת את Mine Would Be You, אומנם בגרסה של ג'סי אלכסנדר, אבל השיר זה אותו שיר אז אלך עליו.

LeAnnDylan

Well-known member
Album of the Year

"Crash My Party," Luke Bryan
"Fuse," Keith Urban
"Platinum," Miranda Lambert
"Riser," Dierks Bentley
"The Outsiders," Eric Church

symptoms

New member
היחיד ששמעתי במלואו היה של מירנדה,

והוא היה מוצלח, אז לא אכפת לי שתזכה.