פורסמו המועמדים לטקס ה-CMA השנתי

Guncrazy

New member
זכר

כמובן שקית'

למרות שאני מחבבת גם את האחרים (את אריק קצת פחות) אז לא אבכה אם בלייק או לוק יזכו.

LeAnnDylan

Well-known member
הבחירות שלי ללהקה

רוצה: מתקשה להחליט בין ליידי איי לליטל ביג טאון. נראה לי אלך על ליידי איי רק כי אני אוהבת את הילרי יותר. אפילו שהיא השריצה

יזכו: או ליטל ביג טאון או דה בנד פרי עם סבירות גבוה יותר לליטל ביג טאון.

Vocal Group of the Year

The Band Perry
האלבום ששיחררו לא רלוונטי לשנה הזו ורק סינגל אחד מתוכו צועד השנה והוא הגיע לטופ 10. הם היו בסיבוב הופעות משותף עם בלייק שלטון ולארח מכן יצאו לטור עולמי בו הם ההדליינרס וגרפו למעלה מ-4 מיליון דולר.
&nbsp
Eli Young Band
שיחררו אלבום השנה שמכר קצת יותר מ-60 אלף עותקים. הסינגל המצליח מתוכו לא רלוונטי לשנה הזו והסינגל השני מתוכו גירד בקושי את הטופ 20 אם כי הגיע למכירות של יותר מ-200 אלף עותקים שזה מכובד.
&nbsp
Lady Antebellum
האלבום הקודם לא רלוונטי לשנה הזו אבל הסינגל אחרון מתוכו Compass הגיע למעמד זהב ומקום ראשון. האלבום החדש לא רלוונטי לטקס הזה אבל הסינגל הראשון מתוכו Bartender מכר למעלה מ-700 אלף עותקים וגם הוא הגיע למקום ראשון. כמו כן, סיבוב ההופעות שלהם שכלל בתוכו את קיפ מור וקייסי מאסגרייבס הצליח לא רע וגרף כמעט 7 מיליון דולר.
&nbsp
Little Big Town
כמו במקרה של ליידי איי, האלבום הקודם לא רלוונטי מלבד הסינגל האחרון בו והסינגל החדש מהאלבום העתידי שעדין לא רלוונטי לטקס הזה. שני הסינגלים מכרו יחד בקושי חצי מיליון עותקים. אך בניגוד לליידי אנטבלום הם נמצאים בסיבוב הופעות כספורטינג אקט ולא כהדליינרס. והם מופיעים באירועים באותו סדר גודל כמו ליידי איי.
&nbsp
Zac Brown Band
לא כל כך רלוונטיים לקטגוריה השנה. אין להם סינגלים בולטים או אלבום באופק (אלא אם כן מתישהו לא ידוע ב-2015 נחשב אופק) הם נמצאים עכשיו בטור אבל לא משהו ששווה איזכור.
&nbsp
לסיכום
על הנייר, ליידי אנטבלום צריכים לזכות.
&nbsp

תהיה פה בלירת ברירת מחדל לדעתי

מלבד ליידי איי כל האחרים לא באמת עשו כלום השנה. זאת ועוד, לפחות במקרה של הבנד פרי הם מאבדים גובה במהירות, המופע שלהם עלוב ומקבל ביקורות שליליות ובשורה התחתונה- לא מגיע להם.
אגב כך, הייתי בהופעה שלהם אבל עוד לא הספקתי להוריד תמונות אז לא דיווחתי על כך. אז אם לא כתבתי במהלך השבוע ככה תזכירו לי בבקשה.

Guncrazy

New member
להקה

ליטל ביג טאון
אבל לא אהיה שבורה גם אם לייד איי יזכו.

LeAnnDylan

Well-known member
הבחירות שלי לצמד

רוצה: תומפסון סקוור! ואני אוהבת גם את לאב אנד ט'פט אבל אין להם סיכוי.
יזכו: כמובן שפלורידה ג'ורג'יה ליין.

Vocal Duo of the Year

Dan + Shay
שיחררו אלבום בכורה שמכר כמעט 90,000 עותקים ונכנס למקום ראשון. מתוכו שני סינגלים. אחד מצליח מאוד שהגיע למעמד זהב, השני שצועד כרגע מכר קצת פחות מ-80,000 עותקים.
&nbsp
Florida Georgia Line
שיחררו השנה שני סינגלים שזכו למעמד פלטינה כל אחד (מיליון עותקים). שיחררו עכשיו אלבום חדש. לא סגורה על אם הוא רשאי להיכלל בטקס הזה, בכל אופן נראה ש-2015 הולכת להיות השנה שלהם.
&nbsp
Love and Theft
לא שיחררו אלבום/סינגל שרלוונטי לשנה הזו וכמו שזה נראה הם לא מופיעים באירועים גדולים יותר מבת קפה. לחלוטין לא רלוונטיים לקטגוריה.
&nbsp
The Swon Brothers
טיפ טיפה יותר רלוונטיים מהצמד מעליהם שכן הם שיחררו לפחות סינגל אחד השנה שהגיע לטופ 20. הם לא נמצאים כרגע בטור.
&nbsp
Thompson Square
שיחררו שני סינגלים השנה שלא השאירו שום חותם ולא הצליחו להיכנס אפילו לטופ 40. גם הם לא נמצאים באיזה טור זכיר.
&nbsp
לסיכום
מדובר בקטגוריית רפאים שמאז ששוגרלנד וברוקס אנד דאן לא נכללים בה, אין באמת צמדים ראויים לזכייה מלבד פלורידה ג'ורג'יה ליין.
&nbsp

מסכים. אבל...

ב 2015 בהחלט תהיה לפלורידה ג׳ורג׳יה תחרות. קודם כל נראה שטיילור סוויפט מתקרבת לכיוון דואו בפרוייקטים העתידיים שלה. חוצמזה maddie &tae עושות הרבה גלים עם girl in a country song והסינגל השני ששחררו השבוע נשמע לא רע אף הוא.
ואם כל זה לא מספיק אז ביג אנד ריץ׳ עומדים לשחרר משהו לקראת נובמבר לפי השמועות.
בקיצור לא רק ברוקס אנד דאן.
אגב, האלבום החדש של ברוקס

Maddie & Tae לא רלוונטיות בכלל

צמד חביב להפליא ואין ספק שעדיפות בהרבה על צמד הטסטוסטרון השני אבל אתה לא באמת חושב שיש להם סיכוי לנצח, נכון?
יש להן סיכוי טוב להיות מועמדות. הקטגוריות הזו תמיד צולעת ואני זוכרת את השנים בהן The Wreckers היו מועמדות גם אחרי שהתפרקו
כנ"ל לסטיל מגנוליה.
לצרף צמדים לקטגוריה נראה לי פשוט. לכן גם ביג אנד ריץ' ימצאו את עצמם בקטגוריה הזו בשנה הבאה בקלות. אבל נראה לי שבמינימום 3 השנים הקרובות, אין סיכוי לאף אחד מלבד פלורידה ג'ורג'יה ליין לזכות בקטגוריה הזו.

LeAnnDylan

Well-known member
Musical Event of the Year

"Bakersfield," Vince Gill and Paul Franklin
"Meanwhile Back at Mama’s," Tim McGraw featuring Faith Hill
"Somethin’ Bad," Miranda Lambert duet with Carrie Underwood
"We Were Us," Keith Urban featuring Miranda Lambert
"You Can’t Make Old Friends," Kenny Rogers duet with Dolly Parton

symptoms

New member
סביר להניח שאחד מהאלה של מירנדה יזכה

כי היא ה-CMA דרלינג. למרות שהעובדה שיש לה שניים יכולה לפגוע קצת.
&nbsp
אני מקווה לדואט עם קרי, כי זה לא כאילו היא תזכה במשהו אחר.
&nbsp
רעות

LeAnnDylan

Well-known member
הבחירות שלי לאירוע מוזיקלי

רוצה: סאמטינג באד
וכמובן שלא יפריע לי גם השיר השני של מירנדה.
יזכה: Meanwhile Back at Mama’s
&nbsp
&nbsp

תחרות קשה בין מקגראו ולמברט.

אם לשפוט לפי מכירות והשמעות אז back at mommas יזכה.
אבל אם משקללים גם הופעות טלוויזיוניות, הופעות חיות, רינגטונים יוטיוב ליפסינגינג וכדומה אז something bad צריך לזכות.
בכל מקרה מה שקובע זה הפוליטיקה הפנימית...

Musical Event of the Year

האמת היא שאין לי מושג מה הקריטריונים הדרושים לניצחון בקטגוריה הזו.
זו נראית לי כמו קטגורית מונפצת לטובת "פרס נחומים" לכל מיני כאלה שאמורים לזכות אבל לא זכו בכלום.
מבין כל המועמדים ברשימה אני מאמינה שטים ופיית' ייצאו עם הפסלונים.

LeAnnDylan

Well-known member
Musician of the Year

Sam Bush [mandolin]
Jerry Douglas [dobro]
Paul Franklin [steel guitar]
Dann Huff [guitar]
Mac McAnally [guitar]

למעלה