פורסמו המועמדים לטקס ה-CMA השנתי

Musician of the Year

אין הפתעות ואין גם צורך לפרט.
מק מקאנלי זכה 6 שנים ברציפות ואני לא רואה מה מונע ממנו לזכות גם השנה הזו.

Guncrazy

New member
מי אלה בכלל?

נראה לי שדן היה פעם איזה מפיק באלבום של ליאן. אבל מישהו יודע באיזה שירים הם ניגנו שהם מופיעים כאן בקטגוריה?

LeAnnDylan

Well-known member
ההימור שלי לאמנית חדשה

רוצה: כמובן שברנדי!!
תזכה: מישהו ימות אם ברנדי לא תזכה...!

אל תזלזלו באפקט לוק בראיין

קול סווינדל היה מופע חימום ללי ברייס ושניהם מבתעים לפחות שלושה שירים על הבמה עם ברייאן במופע שלו גם כן.
זה מעניק לסווינדל המון חשיפה חיובית שמתבטאת במכירות טובות יחסית.
המוזיקה שלו לא רעה וזה רק עניין של זמן עד שישוחרר משהו שבראיין כתב לו או איתו.
להערכתי הוא ייקח.
ברנדי קלארק חמודה והכל אבל כבר הפסיקו להשמיע אותה באותה התדירות. היא צריכה להוציא משהו שישאיר אותה רלוונטית או שהיא תשכח

אל תזלזלו באפקט לוק בראיין

קול סווינדל היה מופע חימום ללי ברייס ושניהם מבתעים לפחות שלושה שירים על הבמה עם ברייאן במופע שלו גם כן.
זה מעניק לסווינדל המון חשיפה חיובית שמתבטאת במכירות טובות יחסית.
המוזיקה שלו לא רעה וזה רק עניין של זמן עד שישוחרר משהו שבראיין כתב לו או איתו.
להערכתי הוא ייקח.
ברנדי קלארק חמודה והכל אבל כבר הפסיקו להשמיע אותה באותה התדירות. היא צריכה להוציא משהו שישאיר אותה רלוונטית או שהיא תשכח

אני לא חושבת

שיש כאן מישהי שבאמת מאמינה שיש לברנדי סיכוי לזכות.
לא בגלל שכולן כאן יודעות מי זה קול סווינדל ומה תרם לוק בריאן להצלחתו.
יותר בכיוון של- אף אחד חוץ מאיתנו בערך (ואמא שלה) לא שמע על ברנדי ולכן לכל אחד מארבעת האחרים בקטגוריה יש סיכוי טוב ממנה לזכייה.
&nbsp
אני חושבת שכולנו סתם יותר בענייני wishful thinking

ממש לא נכון...

ברנדי קלארק זכתה להמון יחסי ציבור וחשיפה. לא פחות מסווינדל. יותר מלינדזי אל שדיברנו עליה לפני שבועיים. מילא היית אומרת ג׳ס מוסקלוק... עכשיו לכי חפשי מידע עליה.

LeAnnDylan

Well-known member
תגדיר המון יחסי ציבור וחשיפה

כי בנתיים, יש מעט מאוד אנשים שיודעים מי היא.
לא מנגנים את השירים שלה בתחנות רדיו מיינסטרימיות בכלל.
זה נכון ש-Stripes (ה'להיט' הגדול שלה) זכה לכמה צפיות ב-CMT אבל בטח לא באותה כמות כמו הלהיטים הגדולים של ארבעת האחרים בקטגוריה.
אין לה כמעט הצלחה במצעדים הרלוונטים והאלבום שלה מכר משמעותית פחות מכל האחרים.
היא נמצאת בחברת תקליטים קטנה בלי היכולת לספק לה את יחסי הציבור שהיא צריכה אז על מה בעצם אתה מדבר?
הפעמים היחידות שקלטתי את שמה בכותרות היו ככותבת שירים, שאנשים רנדומלים בטח לא מייחסים לזה חשיבות.
או במצעדי סיכום שנתיים של השנה הקודמת, ובמצעדים האלו כמעט ולא נכללו אלבומים מיינסטרימים ככה שאני בספק כמה באז חבורת 'לא מוכרים' הצליחה לעשות.
מה שכן, אמנים כמו אריק צ'רץ' ובראד פייזלי כן צייצו לטובתה ופירגנו לה ואמרו ששווה לקנות את האלבום שלה.
אז בהנחה וכ-ל העוקבעים שלהם קראו את הציוצים שלהם. כמה אחוזים מהם נראה לך שבאמת טרחו ללכת לבדוק אותה?
כי מבחינת מכירות, אחרי הציוצים האלה לא היה שינוי דרמטי במיוחד...

New Artist of the Year

Brandy Clark
אז נכון שהיא יקירת הפורום אבל בנינו, הסיכוי שלה בתור האנדרדוגית לזכות, לא גבוה.
היא שיחררה את אלבום הבכורה שלה בסוף השנה הקודמת ומעבר לביקורות משבחות שלא התרגמו למכירות, היא לא עשתה הרבה. היא לא זוכה להשמעות בתחנות רדיו מיינסטרימיות בכלל. אם כי מאזיני סיריוס XM זוכים לשמוע את קולה הערב לא מעט. היא נמצאת בטור עם ג'ניפר נטלס שמאז שעזבה את שוגרלנד, לא באמת מצליחה למלא אצטדיונים. הדגש הוא על הופעות אינטימיות יותר עם יותר רגש אבל הן גם מגיעות לפחות אנשים וזוכות לפחות השמעות. בקיצור, כל הכבוד על למצביעים באגודה שם על חשיבה מחוץ לקופסה אבל השנה היא לא השנה שלה לזכייה.
&nbsp
Brett Eldredge
טכנית הוא לא באמת אמן חדש.את סינגל הבכורה שלו שיחרר ב-2010 אבל להצלחה הגדולה שלו זכה רק ב-2012. מה שאומר שהשנה זו השנה האחרונה שבה הוא יכול להיחשב לאמן חדש. מבחינת מכירות הוא לא עשה יותר מידי. סינגל אחד במעמד זהב.
הוא עושה גיחות לטורים של לוק בריאן וקית' אורבן מידי פעם אבל לא יודעת עד כמה זה יספיק כדי לזכות אותו בתואר הזה.
&nbsp
Kip Moore
עוד אחד שאת מירב ההצלה שלו לא קטף בשנה הנוכחית. לא היה לו סינגל בולט (רק אחד מחוץ לטופ 20 עם מכירות של קצת יותר ממאה אלף). גם במקרה של קיפ זו השנה האחרונה שהוא יכול להיות מועמד בקטגוריה הזו. לא מופיע עם אף אחד בסדר גודל משפיע. בעיקר עם ניו-ביז מסוגו.
&nbsp
Thomas Rhett
בתור "הבן של", התואר בטח לא יכול להזיק לו. שיחרר את אלבום הבכורה בשנה החולפת. מתוכו ארבעה סינגלים, שנים מהם במקום ראשון, אחד במעמד פלטינה, אחד במעמד זהב. הוא נמצא כרגע בסיבוב הופעות עם מירנדה למברט ובקיצור, החיים טובים.
&nbsp
Cole Swindell
זה נכון שאנחנו לא מוציאים בו טיפת כריזמה אבל טכנית הבחור שיחרר אלבום בכורה השנה שסיפק עד כה שני להיטים אחד במעמד פלטינה והשני במעמד זהב. הוא מקבל אין ספור השמעות ברדיו והוא בטור עם לוק בריאן שזה די אומר הכל.
&nbsp
לסיכום|
בין תומאס ראט לקול סווינדל. רוצה להמר על תומאס. אבל אולי כי אני פשוט מעדיפה אותו פי מיליון.
&nbsp

LeAnnDylan

Well-known member
Music Video of the Year

"Automatic," Miranda Lambert
"Bartender," Lady Antebellum
"Drunk on a Plane," Dierks Bentley
"Follow Your Arrow," Kacey Musgraves
"Somethin’ Bad," Miranda Lambert duet with Carrie Underwood

LeAnnDylan

Well-known member
הבחירות שלי לוידאו

רוצה: או סאמטינג באד או אוטומטיק כי בתאכלס רק הקליפים שלהם שווים. השירים האחרים טובים אבל הקליפים שלהם לא משהו.
יזכה: תאכלס, לא ממש משנה לי, אוהבת את כל השירים וכל עוד אין פה איזה טים מקגראו, הכל טוב. ואם בכל זאת צריכה לנחש, אלך על סאמטינג באד.

Music Video of the Year

קצת קשה להנדס את הקטגוריה הזו וללכת על ניחוש מחושב.
אני מניחה שמלבד כמות השידורים בתחנות הטלוויזיה, מצטרפות לשכלול גם הצפיות באתרים שונים וגם ההורדות של הקליפים עצמם. ואני לא רואה את עצמי מחשבת שום דבר בסגנון.
מה שכן, אם ניקח את יוטיוב כמדד למשהו אז Somethin' Bad מוביל על כל האחרים, זה גם הקליפ שנתקלתי בו הכי הרבה פעמים בזפזופים טלוויזיוניים אבל מכיוון שאני עושה את זה לעיתים נדירות, זה לא באמת נחשב.
בכל אופן בהחלט הייתי שמחה לראות את מירנדה וקרי לוקחות את הפרס הלא רלוונטי הזה הביתה.
&nbsp

Guncrazy

New member
וידאו

למרות שאני לא מעריצה גדולה של מירנדה, הוידאו של סאמטינג באד היה הכי מושקע.

למעלה